Jump to content

ETEN Χ500


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

apla to multi touchscreen einai FOBERO

px gia na zoumareis mia photo xrhsimopoieis 2 daxtyla

pou ta akoumpas enwmena sth photo kai ta apomakryneis kai etsi apla zoumareis

 

h anti8eta an ta plhsiazeis enw akoumpane thn o8onh ayth kanei zoom out

 

kai h htc pros to paron toulaxiston epimenei oti den prokeitai na balei multi touch screens sta kinhta ths kai paramenei stis o8ones pou mporoun na dextoun single tap

 

kai ena video APLA apisteyto gia na katalabete ti einai to multi touch!!!!!!!!!!!!

APO ayto exei to iphone!

 

Οντως εκπληκτικο βιντεο!

Sudamerica Grace-Tchen Tchen

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγώ το πήρα από το πλαίσιο στο cosmote 120 χωρίς το destinator και μου βγήκε 340€ χωρίς χρήση πιστωτικής κάρτας, με πιστωτική βγαίνει 320€.

Δες παρακάτω τις τιμές των προγραμμάτων cosmote.http://www.cosmote.gr/cosmote/portlets/ForYou/pricelist.jsp?locale=el_GR&pricelistType=contractplan&breadcrumbTitle=%CE%A4%CE%B9%CE%BC%CE%BF%CE%BA%CE%B1%CF%84%CE%AC%CE%BB%CE%BF%CE%B3%CE%BF%CF%82

 

Φίλε μου αυτό με την πιστωτική δεν μπορώ να το καταλάβω γιατί είναι φθηνότερο...

Εμένα γιατί μου είπε ότι μόνο με το destinator μπορώ να το πάρω με σύνδεση; :wacko:

Όσο για τις τιμές, εννοούσα την τιμή που θα έχει το κινητό με το εκάστοτε πρόγραμμα.

Όπως και να' χει, thanks! :happy:

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου αυτό με την πιστωτική δεν μπορώ να το καταλάβω γιατί είναι φθηνότερο...

Εμένα γιατί μου είπε ότι μόνο με το destinator μπορώ να το πάρω με σύνδεση; :wacko:

Όσο για τις τιμές, εννοούσα την τιμή που θα έχει το κινητό με το εκάστοτε πρόγραμμα.

Όπως και να' χει, thanks! :happy:

 

Sorry δεν το κατάλαβα.

Όταν λέω με χρήση πιστωτικής κάρτας εννοώ να πληρώνονται οι λογαριασμοί μέσω πιστωτικής κάρτας.

Όσο για το destinator αν θες το παίρνεις και αν δεν θες όχι. Το χρεώνουν 100€ επιπλέον.

Link to comment
Share on other sites

Sorry δεν το κατάλαβα.

Όταν λέω με χρήση πιστωτικής κάρτας εννοώ να πληρώνονται οι λογαριασμοί μέσω πιστωτικής κάρτας.

Αυτό αλλιώς το είχα καταλάβει! ;)

Όσο για το destinator αν θες το παίρνεις και αν δεν θες όχι. Το χρεώνουν 100€ επιπλέον.

Κι εγώ έτσι νόμιζα! Ο υπάλληλος όμως σήμερα μου είπε ότι την επιδότηση τη δίνουμε μόνο για το πακέτο ΜΑΖΙ με το destinator. Γι' αυτό απόρρησα! Μάλλον έκανε λάθος (θέλω να ελπίζω). Από ποιό πλαίσιο το πήρες φίλε μου;

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Αυτό αλλιώς το είχα καταλάβει! ;)

Κι εγώ έτσι νόμιζα! Ο υπάλληλος όμως σήμερα μου είπε ότι την επιδότηση τη δίνουμε μόνο για το πακέτο ΜΑΖΙ με το destinator. Γι' αυτό απόρρησα! Μάλλον έκανε λάθος (θέλω να ελπίζω). Από ποιό πλαίσιο το πήρες φίλε μου;

Από το πλαίσιο Καλλιθέας.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το πήρα και εγώ 322€ στο Cosmote 120 με πιστωτική χωρίς χάρτες από το Πλαίσιο. Μήπως ξέρει κάποιος πως μεταφέρω τις επαφές από το p910i στο x500;
Link to comment
Share on other sites

Κάνεις πρώτα synchronize τα contact του p910 με το outlook και μετά κάνεις install το activesynch, συνδέεις το x500 και κάνεις πάλι synchronize τα contacts...

 

Αυτά που θα χάσεις θα είναι τα νούμερα που είναι δηλωμένα σα δεύτερο κινητό σε κάποιο όνομα. Το outlook όπως και όλα τα ppc δέχονται μόνο ένα κινητό (δηλωμένο) ανά όνομα.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά δεν το άφησα έτσι. Πήγα σε άλλο κατάστημα του Πλαισίου και μετά από λίγες φωνές και κάποιες ερωτήσεις και τηλεφωνήματα που έκανε ο τεχνικός δέχθηκαν να μου το αλλάξουν και πήρα και πάλι καινούρια συσκευή.:)

Το ερώτημα μου τώρα είναι το εξής: Πως από τη μία μεριά ο τεχνικός στο Πλαίσιο καλλιθέας ενημερώθηκε ότι καλύπτουν μέχρι 4 καμμένα pixel, και πως στο άλλο κατάστημα ενημερώθηκε ο τεχνικός ότι καλύπτεται από την εγγύηση και μου το άλλαξε . Φταίω εγώ τώρα να πάω στην καλλιθέα και να γίνει ο χαμός, μιας και κάποιος που δεν διαβάζει ένα φόρουμ όπως το Myphone ή δεν μιλάει και πολύ δεν θα έπαιρνε καινούρια συσκευή. :chair: :rocket: :shoot:

 

Ετσι....πρεπει τι να κανουμε φιλε αυτο το κακο το εχει το πλαισιο,καταστημα απο καταστημα αλλη επιχειριση!!:lol:

A good wife always forgives her husband when she's wrong.

Φιλιππος

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις τι γινεται με το rom351? Εχει βγει απο οτι φαινεται στο eten-users site αλλα το δοκιμασε κανεις?

Αν ξέρεις Ρώσικα δοκίμασε να μας πεις. :p

Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες να ρωτήσω λίγο...

Για να το πάρω με επιδότηση από σύνδεση, πρέπει να το πάρω μαζί με το destinator; Γιατί ο υπάλληλος στο πλαίσιο σήμερα αυτό μου είπε κ μου φάνηκε παράξενο!

Επίσης, ξέρετε μήπως που μπορώ να βρώ τις τιμές σε κάθε πρόγραμμα;

Αν όχι, ξέρει κανείς πόσο θα μου κοστίσει στο cosmote 120 ή 240;

 

Τι αλλο θα ακουσουμε να δουμε...:confused:

A good wife always forgives her husband when she's wrong.

Φιλιππος

Link to comment
Share on other sites

AΠΛA TEΛEIO TO ΠEIPA KAI EΓΩ .ΛOIΠON TO skype EINAI super MAZIME TO wi fi TOY ΣYNTAΓMATOΣ .TO destInator super KAI TO agile messenger ΣKIZEI .EXΩ ENA ΠPOBΛHMA MONO H ΘA EXΩ HXO H ΘA EXΩ ΔONHΣH ΠΩΣ ΓINETE NA EXΩ KAI TA 2 MAZI OTAN ME KAΛOYN
Link to comment
Share on other sites

Εναρξη / Ρυθμίσεις /Ηχοι και Ειδοποιήσεις / Ειδοποιήσεις επιλέγεις τηλέφωνο εισερχόμενη κλήση και δόνηση και κουδύνισμα. :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Εναρξη / Ρυθμίσεις /Ηχοι και Ειδοποιήσεις / Ειδοποιήσεις επιλέγεις τηλέφωνο εισερχόμενη κλήση και δόνηση και κουδύνισμα. :rolleyes:

Ή μπορείς να ρυθμίσεις αντίστοιχα το scenario που χρησιμοποιείς π.χ.

Έναρξη->Προγράμματα->Phone->Scenarios (κλικ το Activate Scenario, έτσι εμφανίζεται και το αντίστοιχο εικονίδιο στη μπάρα κατω κάτω, στην κύρια οθόνη του Χ500).

Κάθε scenario αν πατήσεις κάτω δεξια το Detail και μετά πάλι κάτω δεξια Setting μπορείς να το ρυθμίσεις όπως θέλεις εσύ.

Αν πας π.χ. στο Vibrate μπορείς να διαλέξεις Vibrate&Ring ...

Link to comment
Share on other sites

Ή μπορείς να ρυθμίσεις αντίστοιχα το scenario που χρησιμοποιείς π.χ.

Έναρξη->Προγράμματα->Phone->Scenarios (κλικ το Activate Scenario, έτσι εμφανίζεται και το αντίστοιχο εικονίδιο στη μπάρα κατω κάτω, στην κύρια οθόνη του Χ500).

Κάθε scenario αν πατήσεις κάτω δεξια το Detail και μετά πάλι κάτω δεξια Setting μπορείς να το ρυθμίσεις όπως θέλεις εσύ.

Αν πας π.χ. στο Vibrate μπορείς να διαλέξεις Vibrate&Ring ...

an kaneis soft reset epanerxete dystixos se mono koudounisma :(

einai bug mallon..alla an to allaksoume apo ta senarios tote den ksanagyrizei.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ευχαριστώ . το κινητό είναι φοβερό απλά κάνει τα πάντα όσο για καφέ το κάνει και αυτό παρήγγειλα σήμερα από ένα φιλαράκι που μιλάγαμε στο messenger αν και έκανε λάθος στην ζάχαρη μόλον bug του φίλου μου όχι της συσκευής
Link to comment
Share on other sites

Kalispera

Molis simera pira kai ego to x500 kai gia to filo poy rotage pio pano gia epidothseis cosmote to pira sto 240 xoris pistotiki sta 298 euro.

Mia erotisi epeidi den to exo anoixei giati akoma fortizei :-(.To voice commander

to exei mesa h mono stin aggliki ekdosi yparxei??

Thank u

Link to comment
Share on other sites

παιδια ψαχνω αλουμινενια θηκη,εχει παρει το ματι σας καμμια πουθενα;

Γιά το 3300 έδώ http://www.proporta.com/F02/PPF02P05.php?t_id=2985&t_mode=des

και γιά το Χ500 εδώ http://www.proporta.com/F02/PPF02P05.php?t_id=3046&t_mode=des :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

thanks βασικα για το ετεν ψαχνω,αν και δεν πρεπει να εχει βγει αλουμινενια ακομα

Νομίζω αυτή που σου δείχνω έχει αλουμίνιο μέσα από το δέρμα. Κάνω λάθος ? Πήρες Χ500 ? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

thanks βασικα για το ετεν ψαχνω,αν και δεν πρεπει να εχει βγει αλουμινενια ακομα

 

Για δες κι εδώ http://www.pdair.com/catalog/index.php?cPath=10100000_3000000_11000073

Link to comment
Share on other sites

Κάνεις πρώτα synchronize τα contact του p910 με το outlook και μετά κάνεις install το activesynch, συνδέεις το x500 και κάνεις πάλι synchronize τα contacts...

 

Αυτά που θα χάσεις θα είναι τα νούμερα που είναι δηλωμένα σα δεύτερο κινητό σε κάποιο όνομα. Το outlook όπως και όλα τα ppc δέχονται μόνο ένα κινητό (δηλωμένο) ανά όνομα.

 

Στην μεταφορά που έκανα εγώ πάντως από το S.E. S700 στο Χ500 μέσω του Microsoft Outlook δεν εχασα καμία επαφή, και είχα σε πάρα πολλές επαφές διπλά και τριπλά τηλέφωνα καταχωρημένα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ETEN Χ500

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...