Jump to content

[Επίσημο] Motorola MPx220


eNeRGy
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΣΒΑΣΗ!

 

Ρωτα ενα απο τους Συντονιστές Συζητήσεων σε αυτο το Forum.(rigasnic, Johny-B)

@ Nokia 3230 - Nokia 6131 - Nokia E51 - Nokia 5530XM - HTC Desire - Motorola Defy+ - Nexus 5 - Xiaomi Redmi Note 4X - Xiaomi Mi 9T @

 

Intel i7 4770k/\Gigabyte GA-Z87X-UD4H/\G.SKILL Sniper 2x8GB DDR3/\nVidia GTX 970/\SSD Samsung 850 EVO 250GB/\Enermax Triathlor FC 650W/\DELL U2713HM

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Θα ήθελα να ρωτήσω αν γίνεται να έχουμε το handsfree τοποθετημένο στο κινητό μας και όταν μας καλούν να ακούγεται ο ήχος απο την συσκευή και όχι μονο από τα ακουστικά.Επίσης αν πιστεύετε πως οι ήχοι κλήσεις ακούγονται χαμηλά!
Link to comment
Share on other sites

ANYWAY ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ! :)

 

Δεν κανει τιποτα !!!!

@ Nokia 3230 - Nokia 6131 - Nokia E51 - Nokia 5530XM - HTC Desire - Motorola Defy+ - Nexus 5 - Xiaomi Redmi Note 4X - Xiaomi Mi 9T @

 

Intel i7 4770k/\Gigabyte GA-Z87X-UD4H/\G.SKILL Sniper 2x8GB DDR3/\nVidia GTX 970/\SSD Samsung 850 EVO 250GB/\Enermax Triathlor FC 650W/\DELL U2713HM

Link to comment
Share on other sites

Saitas SOS!!!!! Κατεβασα το tube-milan-demo το εβαλα στο κινητο πριν τρεις μερες, ολα καλα. Σημερα που πηγα να το χρησιμοποιησω μου βγαζει ενα μεγαλοπρεπες "trial period has expired" και με στελνει αδιαβαστο.... Τα ιδια δηλ. με το tube-athens. Το περιεργο ειναι οτι τα αλλα (berlin-madrid-paris-NY-london-moskow-amsterdam) τα ανιχνευει κανονικα και τα παιζει κανονικα. Οχι τιποτ'αλλο, σε 6 ωρες φευγω για Μιλανο και ειχα στηριχθει στο ρημαδι..... Αν κανεις εχει καποια ιδεα, την καταπινω αμασητη!!!
Link to comment
Share on other sites

Paidia mhpws jerei kapoios giati den synxronizontai oles oi kathgories twn contacts tou outlook px other, kai an mporoyme na dimiourghsoume kathgories sto mpx pws mporei na ginei ayto.

Episeis an ginetai na ka8orisoume diafortiko ringtone gia ka8e contact group.

Eyxaristw ek twn proterwn

Tassos

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ την κοινότητα. Είμαι καινούριος και μπαίνω κατευθείαν στο θέμα.

Είμαι κάτοχος ενός MPx220. Κατάφερε κανείς να μπει στο Internet με Cosmote ISP GPRS, ή me Cosmote Internet και όχι με Cosmote WAP GPRS; Oι ρυθμίσεις εγκατάστασης έγιναν από την ιστοσελίδα της Motorola, αλλά πάλι τίποτα, μου βγάζει σφάλμα κάλυψης περιοχής. Με το WAP GPRS αργεί πολύ να γίνει η σύνδεση. στην ιστοσελίδα που επιθυμώ.:blink:

Link to comment
Share on other sites

xaireto toys filous tou forum.......eho to mpx220 edo kai 3 mines..........?????den mporo na po oti eho meinei ikanopoiimenos,kolaei sxedon synexeia,me ta sms provlima,me sindesi sto internet kai mms den exo kataferei akoma na sindetho kai............telos to kerasaki sti tourta irthe na prostethei kai ena spasimo akrivos sto anoigma......pou proilthe apo ena aplo anoigma kai oxi apo pesimo...eho frikarei giati to eho mono treis mines kai espase etsi apotoma....peite mou ti na kano....thanks!!
:shoot: :hunter: :rocket:
Link to comment
Share on other sites

Τελικα εχει βρεθει καμια λυση εκτος απο το restart για τα γραμματα στα μηνυματα?

κοιταξε το restart ειναι για μενα εσχατη λυση οταν γραφω μυνηματα και ξαφνικα μου βγαζει αριθμους ,ειπαμε πιο πριν λυσεις κοιτα http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1179456#post1179456

Link to comment
Share on other sites

xaireto toys filous tou forum.......eho to mpx220 edo kai 3 mines..........?????den mporo na po oti eho meinei ikanopoiimenos,kolaei sxedon synexeia,me ta sms provlima,me sindesi sto internet kai mms den exo kataferei akoma na sindetho kai............telos to kerasaki sti tourta irthe na prostethei kai ena spasimo akrivos sto anoigma......pou proilthe apo ena aplo anoigma kai oxi apo pesimo...eho frikarei giati to eho mono treis mines kai espase etsi apotoma....peite mou ti na kano....thanks!!

καλημερα

το οτι σου κολαει σχεδον συνεχεια μπορει να γινετε επειδη αφηνεις ανοιχτες εφαρμογες και δεν τις κλεινεις ,ειναι λογικο να σου κολαει εαν εχεις ανοιχτες πολλες εφαρμογες μαζι

με τα sms τι προβλημα εχεις ?

με το internet και τα mms εκανες σωστα τις ρυθμισεις ??

τωρα για το σπασιμο δεν ξερω να σου πω κατι παντως εμενα που μου εχει πεσει αρκετες φορες δεν εχει παθει τιποτα ,πες μας που ακριβως ειναι το σπασιμο γιατι υποψιαζομαι κατι

Link to comment
Share on other sites

καλημερα

το οτι σου κολαει σχεδον συνεχεια μπορει να γινετε επειδη αφηνεις ανοιχτες εφαρμογες και δεν τις κλεινεις ,ειναι λογικο να σου κολαει εαν εχεις ανοιχτες πολλες εφαρμογες μαζι

με τα sms τι προβλημα εχεις ?

με το internet και τα mms εκανες σωστα τις ρυθμισεις ??

τωρα για το σπασιμο δεν ξερω να σου πω κατι παντως εμενα που μου εχει πεσει αρκετες φορες δεν εχει παθει τιποτα ,πες μας που ακριβως ειναι το σπασιμο γιατι υποψιαζομαι κατι

 

 

ΦΙΛΕ ΣΑΙΤΑ ΓΕΙΑ ΣΟΥ.......

1)ΜΕ ΤΑ SMS,TO ΓΝΩΣΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΑΡΙΘΜΟΥΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ(ΣΠΑΣΤΙΚΟ)

2)ΤΙΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΤΙΣ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟ GMAIL ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙ

3)ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΑΣΙΜΟ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΤΗΝ ΕΝΩΣΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΑΝ ΔΥΟ ΚΛΙΠΣ(ΤΟ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΣΥΚΓΡΑΤΕΙ ΤΟ ΠΑΝΩ ΜΕΡΟΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΤΩ),ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΑΠΟ ΠΕΣΙΜΟ..........ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΑΝΟΙΓΜΑ

 

ΥΣ. ((ΑΥΤΟ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ,ΑΛΛΑΖΕΙ,ΤΟ ΚΑΛΥΠΤΕΙ Η ΕΓΓΥΗΣΗ????)

KAI AN ΑΛΛΑΖΕΙ ΞΕΡΕΤΕ ΑΠΟ ΤΙΜΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΠΟΣΟ ΚΑΝΕΙ??

ΕΧΩ ΦΡΙΚΑΡΕΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΧΩ ΜΟΝΟ 3 ΜΗΝΕΣ,ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ!!

:shoot: :hunter: :rocket:
Link to comment
Share on other sites

1)ΜΕ ΤΑ SMS,TO ΓΝΩΣΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΑΡΙΘΜΟΥΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ(ΣΠΑΣΤΙΚΟ)

 

http://www.myphone.gr/forum/showthre...56#post1179456

 

Ίσως αυτό σε βοηθήσει κάπως. ;)

Link to comment
Share on other sites

φιλε sakispap εαν εκανες τις ρυθμισεις απο Gmail μαλλον δεν εκανες σωστα

πες μου τι εχεις voda? tim? cote?

οσο για το σπασιμο εαν μπορουσες να μου δειξεις μια φωτο καλα θα ηταν (ενα μικρο κομματι πλαστικο εκει στο ανοιγμα μπορει να μπει μεσα η να φυγει απο την θεση του σιγουρα ειναι σπασιμο?)κοιτα στον οδηγο αλλαγης προσοψης που εχω βαλει στο Gmail να δεις φωτος και να μας πεις που ακριβως ειναι

και δυστηχως δεν το καλυπτει η εγγυηση και εαν θες να αλλαξεις προσοψη δεν υπαρχει στην ελλαδα θα πρεπει να την παρεις απο εξω

Link to comment
Share on other sites

To Plastiko Hinge (to dejio mikro) espase kai se emena apo aplo anoigma , to phga sthn motorola kai moy to allajan dwrean (kalyptete apo thn eggyhsh) kai to phra se 24 wres.

 

 

TO PIGES SE MOTOROLA SERVICE H SE OPOIODIPOTE KATASTHMA KINITWN???:!:

 

THELEI KAI TIN APODEIXEI AGORAS GIA NA STO ALLAXOUN DOREAN.........

:shoot: :hunter: :rocket:
Link to comment
Share on other sites

οκ δεν το ηξερα το καλυπτει η εγγυηση αλλα μαλον θα ξερουν το προβλημα και την κανουν την αλλαγη ,παντως απο οτι καταλαβενω μαλλον μια παρτιδα πρεπει να ειναι προβληματικη για να τα κανει αυτα τα σπασιματα

εμενα παντως ειναι ''σκυλι'' δεν παθαινει τιποτα με τοσες ελευθερες πτωσεις :happy:

Link to comment
Share on other sites

TO PIGES SE MOTOROLA SERVICE H SE OPOIODIPOTE KATASTHMA KINITWN???:!:

 

THELEI KAI TIN APODEIXEI AGORAS GIA NA STO ALLAXOUN DOREAN.........

Kai emena spasmeno einai...

Dn to ixera...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

 

Από σήμερα το πρωί έχω ένα πρόβλημα. Το κινητό δεν φορτίζει με τίποτα. Έχω 2 φορτιστές και δύο μπαταρίες. Με την φορτισμένη μπαταρία το κινητό λειτουργεί κανονικά. Όμως με κανέναν συνδιασμό μπαταρίας - φορτιστή δεν φορτίζει το κινητό. Πήρα τη motorola και μου είπα να το πάω σε κάποιον αντιπρόσωπο της. Κανένας που να έχει αντιμετωπίσει το ίδιο πρόβλημα? Καμιά ιδέα τι μπορεί να φταίει? Το κινητό δεν μου έχει πέσει καθόλου. Μέχρι πριν 3 μέρες δεν είχα κανένα πρόβλημα.

 

Περιμένω κάποια απάντηση αν ξέρεις κάποιος για να ξεαγχωθώ λίγο...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

 

Από σήμερα το πρωί έχω ένα πρόβλημα. Το κινητό δεν φορτίζει με τίποτα. Έχω 2 φορτιστές και δύο μπαταρίες. Με την φορτισμένη μπαταρία το κινητό λειτουργεί κανονικά. Όμως με κανέναν συνδιασμό μπαταρίας - φορτιστή δεν φορτίζει το κινητό. Πήρα τη motorola και μου είπα να το πάω σε κάποιον αντιπρόσωπο της. Κανένας που να έχει αντιμετωπίσει το ίδιο πρόβλημα? Καμιά ιδέα τι μπορεί να φταίει? Το κινητό δεν μου έχει πέσει καθόλου. Μέχρι πριν 3 μέρες δεν είχα κανένα πρόβλημα.

 

Περιμένω κάποια απάντηση αν ξέρεις κάποιος για να ξεαγχωθώ λίγο...

 

κανε ενα ελεγχο μήπως εχουν μετακινηθεί ή αφαιρεθει τα μεταλλικά ελάσματα που υπάρχουν στο κινητο στο σημείο που φορτίζει η μπαταρια!

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

οκ δεν το ηξερα το καλυπτει η εγγυηση αλλα μαλον θα ξερουν το προβλημα και την κανουν την αλλαγη ,παντως απο οτι καταλαβενω μαλλον μια παρτιδα πρεπει να ειναι προβληματικη για να τα κανει αυτα τα σπασιματα

εμενα παντως ειναι ''σκυλι'' δεν παθαινει τιποτα με τοσες ελευθερες πτωσεις :happy:

 

telika piga to kinito se motorola service sti larisa,epeidi spoudazo ekei tora kai mou eipan oti den uparxei ejarthma(kapaki)sthn ellada,kai oti tha to parageiloun apo exoteriko:ninja:

 

y.s. Mou eipan oti tha kostisei 15e me 20e

a kai oti opoiadipote spasimo den to kaliptei kamia etaireia:worry:

:shoot: :hunter: :rocket:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...