Jump to content

[Επίσημο] Motorola MPx220


eNeRGy
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

δεν εχω δοκιμασει αυτο που λες αλλα μαλλον δεν θα κανει το restοre εαν εχεις επιλεξη στο backup options και τα system data για να νεκρωσει το κινητο δεν νομιζω αλλα κανε μια προσπαθεια

 

Το φοβάμαι γιατί έχει και το system data στο backup.Kαι όλα αυτά μήπως και δουλέψει το 2σε1 της Τιμ. :confused:

Χ1ι-ROM-NEW V-LITE 4.3 COBALT HARDCORE EDITION FINAL (Stable)
Link to comment
Share on other sites

χανονται ολα τα προγραμματα που εβαλες εσυ οι επαφες σου οι ρυθμισεις σου κ.α. με λιγα λογια το κινητο γινετε οπως το αγορασες

 

οταν πηρα το τηλ ειχε μεσα περασμενα τα cv

αυτα θα τα χασω βαζοντας την 3.50?

Link to comment
Share on other sites

οταν πηρα το τηλ ειχε μεσα περασμενα τα cv

αυτα θα τα χασω βαζοντας την 3.50?

Yap! Tha xaseis ta panta.... Alla egw tha su elega pws dn axizei.... h 3.50 exei auth tn apaisia mikri gramatoseira....

Link to comment
Share on other sites

Παίδες έχω το τηλέφωνο μια εβδομάδα και παρόλο που έχει μειονεκτήματα δεν με νοιάζουν και τόσο διότι είναι κορυφή. Πήρα πληροφορίες πρώτη φορά από εσάς διότι είναι το πρώτο μου smartphone. Τελικά τα πράγματα δεν είναι και τόσο δύσκολα. Ομολογώ πως είδα τι παίζετε με τη βοήθεια αυτού του forum και τα groups Saitas. Τελευταία διαβάζω τις συζητήσεις σας για αναβάθμιση της ROM και πιστεύω ότι αν το τηλέφωνο έχει αγοραστεί από Ελλάδα δεν είναι τόσο απαραίτητη η αναβάθμιση της Rom. Βέβαια εγώ θα προτιμούσα ένα από το εξωτερικό διότι πιστεύω ότι οποιαδήποτε έκδοση Windows μεταφρασμένη παύει να λειτουργεί σταθερά όσο η Αγγλική. Τα πειράματα όμως είναι άλλη φάση και πάω πάσο στις συζητήσεις σας. Όπως είπα πριν το τηλέφωνο το έχω μια εβδομάδα και το έχω ξεσκίσει και η ερώτηση που έχω τώρα για σας και πιστεύω ότι γνωρίζετε την απάντηση είναι Πως μπορώ να τρέξω και με ποιο πρόγραμμα το αρχείο registry και πως κάνω hard και soft format.

 

Περιμένω απάντηση οπωσδήποτε για την ώρα γεια σας.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες έχω το τηλέφωνο μια εβδομάδα και παρόλο που έχει μειονεκτήματα δεν με νοιάζουν και τόσο διότι είναι κορυφή. Πήρα πληροφορίες πρώτη φορά από εσάς διότι είναι το πρώτο μου smartphone. Τελικά τα πράγματα δεν είναι και τόσο δύσκολα. Ομολογώ πως είδα τι παίζετε με τη βοήθεια αυτού του forum και τα groups Saitas. Τελευταία διαβάζω τις συζητήσεις σας για αναβάθμιση της ROM και πιστεύω ότι αν το τηλέφωνο έχει αγοραστεί από Ελλάδα δεν είναι τόσο απαραίτητη η αναβάθμιση της Rom. Βέβαια εγώ θα προτιμούσα ένα από το εξωτερικό διότι πιστεύω ότι οποιαδήποτε έκδοση Windows μεταφρασμένη παύει να λειτουργεί σταθερά όσο η Αγγλική. Τα πειράματα όμως είναι άλλη φάση και πάω πάσο στις συζητήσεις σας. Όπως είπα πριν το τηλέφωνο το έχω μια εβδομάδα και το έχω ξεσκίσει και η ερώτηση που έχω τώρα για σας και πιστεύω ότι γνωρίζετε την απάντηση είναι Πως μπορώ να τρέξω και με ποιο πρόγραμμα το αρχείο registry και πως κάνω hard και soft format.

 

Περιμένω απάντηση οπωσδήποτε για την ώρα γεια σας.

 

φιλε μου εαν εννοεις το Registry απο το κινητο υπαρχει το σχετικο προγραμμα(regedit.cab ) που το τρεχεις απο το κινητο εκτος εαν θες να το τρεχεις απο pc σου (Smartione).

τωρα για master reset κλεινεις το κινητο και το ανοιγεις πατωντας συγχρονως και το μπλε κουμπι

Link to comment
Share on other sites

ανεβασα στο 3 group μου μια λιστα με registry hacks υποψη οτι κανετε με δικη σας ΕΥΘΥΝΗ και με ΠΡΟΣΟΧΗ .τωρα κατι αλλο εαν θελετε να δειτε την εκδοση του κινητου σας οταν ειναι κλειστο ανοιξτε το πατηστε μαζι και το πληκτρο πλοηγησης αριστερα ,μετα θα θελει να βγαλετε μπαταρια για το κανετε εκκινηση
Link to comment
Share on other sites

Το regedit.cab δεν κατάλαβα καλά υπάρχει αυτή τη στιγμή στο τηλέφωνο και αν ναι που.

δεν υπαρχει αρχικα στο τηλ. πρεπει να το κατεβασεις και να το εγκαταστησεις εσυ

Link to comment
Share on other sites

egw filemou prin parw to mpx220 eixa kai egw to 7610!

an den labw upopsi mou ta texnika problhmata pou anefera parapanw tou mpx220,to mpx220 tha to theorousa para polu kallitero se ola ma ola.to mono pou den maresei einai h piothta tou video sto mpx,alla kai oti den exei zoom sto video(omws afto mporeis na to apokthseis me kapoio programmataki),alla mhn ksexname oti to video tou mpx einai aperioristo!

thanks file!!!!!!

ΝΟΚΙΑ :respect:
Link to comment
Share on other sites

pwsa deuterolepta video exei to 220 kai th morfhs video paizei, ta video th analysei exoun?

exei osa xwraei i karta.... Paizei apo default .3gp arxia alla me to TCPMP paizei ta mpanta.... Oso gia ta video pu travas exun megisti analysi 174x144!!! I poiotita dn einai poly kali alla ikanopoiitiki tn mera....

Link to comment
Share on other sites

PLEASE ΒΟΗΘΕΙΑ.KATI ΕΠΑΘΕ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟ MENU ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΤΗΣ ΚΑΜΕΡΑΣ,ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΤΟ ΒΓΑΖΕΙ ΜΕ ΚΟΥΤΑΚΙΑ.ΣΑΝ ΝΑ ΕΧΕΙ ΧΑΣΕΙ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΕΙΡΑ.ΒΟΗΘΕΙΑ.PLEASE.
Link to comment
Share on other sites

PLEASE ΒΟΗΘΕΙΑ.KATI ΕΠΑΘΕ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟ MENU ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΤΗΣ ΚΑΜΕΡΑΣ,ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΤΟ ΒΓΑΖΕΙ ΜΕ ΚΟΥΤΑΚΙΑ.ΣΑΝ ΝΑ ΕΧΕΙ ΧΑΣΕΙ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΕΙΡΑ.ΒΟΗΘΕΙΑ.PLEASE.

Restart ekanes????

Kanena backup exeis kanei????

Link to comment
Share on other sites

επισημη αναβαθμηση απο την motorola εδω

αλλα μονο για βορεια αμερικη

Αυτή είναι η εκδοση 1.43.

Link to comment
Share on other sites

λοιπον βαζοντας και βαζοντας κλπ ειναι κουραστικο να βρεις ενα προγραμμα που θες ειδικα εαν εχεις τουλαχιστον καμμια 30 προγραμματα και αυτο που θελεις ειναι στο τελος ξερετε με την γνωστη διαδικασια εναρξη>περισσοτερα>περισσοτερα>κλπ και μην μου πειτε το γνωστο "πατα εναρξη και το νουμερο του εκαστοτε προγραμματος που θες για να το βρεις" δεν θυμαμαι νουμερα με τιποτα :cool: και ετσι ολα τα εφτιαξα σε φακελους τακτοποιημενα με κατηγοριες οπως multimedia,internet tools,system tools κλπ και μου βγηκαν 9 φακελοι πολυ καλυτερα νομιζω.και η διαδηκασια εχει ως εξης στο pc μας παμε στο κινητο \Storage\windows\Start Menu και εκει επιλεγουμε την εμφανιση κρυφων αρχειων και φακελων ετσι μας φανερωθηκαν και τα αλλα προγραμματα και μετα με δεξι κλικ new folder και τον ονομαζουμε οπως θελουμε και μεσα πεταμε οτι προγραμμα θελουμε μετακινοντας την καθε συντομευση που θελουμε αυτα. :rolleyes: :rolleyes: και σορυ για το μεγαλο ποστ :O
Link to comment
Share on other sites

Γιατι ενω πριν οταν ειχα εγκαταστησει κανονικα το activesync εβλεπε κανονικα το κινητο ενω τωρα δεν το βλεπει παρα μονο φορτιζει απ την usb? εχω καθαρισει τις υποδοχες αλλα παλι τπτ.. ξερει κανεις κατι?
Galaxy 3 -> Sony Xperia Sola -> Jiayu G4S -> Xiaomi Redmi Note 3 SE
Link to comment
Share on other sites

paidia exw problhma den kserw poio kinito na parw to ericsson w800 h to mpx220 poio einai poio kalw apo pleuras psixagwgias kai poio apo leitourgies. to mpx220 exei kalo ixw kai h foto tou einai kales?apo video pws paei
ΝΟΚΙΑ :respect:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...