Jump to content

[Επίσημο] Motorola MPx220


eNeRGy
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Τον 9 έχει, η Ασιατική έχει τον 10 :(

Ναι το ξέρω την έχω δοκιμάσει και αυτή αλλά δεν μου άρεσε :wacko:

scos :innocent:
Link to comment
Share on other sites

ekana tin perivoiti anavathmisi se 1,49 (aythn poy edwse o saitas !) ola kala [thanks file saitas]

 

tora

 

epeidi moy aresei to aggliko menu kai den thelo na valo to le , mipos exei kaneis , leo mipos exei kaneis to Interkey "agorasmeno" wste na mporo na grafo ellinika sta sms???

 

kati allo . file saitas molis valo to le moy fenete oti psilo argi to menu eno xoris to le einai ola good , to exeis diapistosi kai esi?

τι να σου πω εγω εχω βαλει το leg αλλα μου παρουσιασε προβληματα δεν ξερω εαν ειναι κατι αλλο που διημουργει το προβλημα τελος παντων το εβγαλα και ειμαι οκ τωρα για το interkey για κοιτα τα pm σου

Link to comment
Share on other sites

μηπως μπορει καποιος να ανεβασει σε καποιο σαητ διαμοιρασμου αρχειων την 1.49?

http://www.saitas.freegr.net/ αλλα δυστηχως επεσε το Bandwidth :( εαν περιμενης μεχρη να αλλαξη ο μηνας ;)

Link to comment
Share on other sites

http://www.saitas.freegr.net/ αλλα δυστηχως επεσε το Bandwidth :( εαν περιμενης μεχρη να αλλαξη ο μηνας ;)

 

ανεβασε το σε παρακαλω στο http://www.rapidshare.de ή στο http://www.megaupload.com

plzzzzzz :p

βιαζομαι καπως γιατι θελω να τελειωνω μεσα στο σουκου με την αναβαθμιση......απο δευτερα δεν θα προλαβαινω ουτε να κοιμαμαι.... :cry:

Link to comment
Share on other sites

:P gkriniari :P

 

diavase to parapano post , ekei tha to vreis

 

να σαι καλα μαν. :D

δεν ειδα την διορθωση......την εκανες 5λεπτα μετα το ποστ μου.

εννοειται οτι δινεις το λινκακι ασαπππππππππππππππ :lol:

(καλα φτανει....θα προσπαθησω να ειμαι κουλ) :cool:

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω εαν σας εδωσε το λινκ ο fotisbasm αλλα εαν θελετε το ανεβασα κει εγω ειναι διαθεσημη η 1.49eng rom στο http://www.megaupload.com/?d=NJZ0P0UB
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω εαν σας εδωσε το λινκ ο fotisbasm αλλα εαν θελετε το ανεβασα κει εγω ειναι διαθεσημη η 1.49eng rom στο http://www.megaupload.com/?d=NJZ0P0UB

 

κατεβαινει με 2ΚΒ το δευτερολεπτο και ας εχω δσλ 384........μανουλααααααααααα :cry:

(πωπω πολυ γκρινια σημερα)

:X

 

τελικα το κατεβασμα σταματησε.......κατι δεν παει καλα με το μεγκα απλοαντ σημερα........... :mad:

Link to comment
Share on other sites

κατεβαινει με 2ΚΒ το δευτερολεπτο και ας εχω δσλ 384........μανουλααααααααααα :cry:

(πωπω πολυ γκρινια σημερα)

:X

 

τελικα το κατεβασμα σταματησε.......κατι δεν παει καλα με το μεγκα απλοαντ σημερα........... :mad:

xmmm θα δοκιμασουμε τοτε στο αλλο site

Link to comment
Share on other sites

για κατεβαστε απο εδω http://rapidshare.de/files/5670872/Rom_1.49.zip.html

 

 

:w00t: :!: ΑΞΙΟΣ :!: :w00t:

αργα το βραδακυ θα σας ενημερωσω για το φορμαρισμα με την 1.49 να σας πω τι παιζει και με αυτην και το μεγαφωνο.....ελπιζω να δουμε το φως το αληθινο :worry:

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

μπραβο φιλε σαητας για τον χρονο που διεθεσες και τα μαζεψες ολα μαζι.:)

εγω δυστυχως θα αναβαθμισω το σουκου......τα 64μπιτα ΧΡ που εβαλα εδω και 1 βδομαδα δεν αναγνωριζουν το ΜΡΧ220 με βγαλμενη την μπαταρια σαν απλο unimodem half dublex........οποτε το σουκου απο το σπιτι ενος φιλου με 32αμπιτα ΧΡ

 

δεν με θελει αυτη η αναβαθμιση.......:mad:

Link to comment
Share on other sites

μπραβο φιλε σαητας για τον χρονο που διεθεσες και τα μαζεψες ολα μαζι.:)

εγω δυστυχως θα αναβαθμισω το σουκου......τα 64μπιτα ΧΡ που εβαλα εδω και 1 βδομαδα δεν αναγνωριζουν το ΜΡΧ220 με βγαλμενη την μπαταρια σαν απλο unimodem half dublex........οποτε το σουκου απο το σπιτι ενος φιλου με 32αμπιτα ΧΡ

 

δεν με θελει αυτη η αναβαθμιση.......:mad:

thanks νασου πω οτι γενικα δεν μας ηθελε αυτη η αναβαθμηση σκεψου ειδα και επαθα για να την βρω τη rom οσο για τα αλλα αστα τελος καλο ολα καλα τωρα παμε για αλλ και ειμαστε σε αναμονη για την 1.50

Link to comment
Share on other sites

Re paidia na to paro a3izei emeina xoris kinito kai psaxno apegnosmena kapio 3exoristo. Me ta ellinika pos ta paei? Efarmoges exei kales?

 

Καλημέρα!

Έχω το κινητό αυτό εδώ και 3 βδομάδες και μπορώ να πω ότι και ξεχωριστό είναι και με τα ελληνικά τα πάει μια χαρά και από εφαρμογές μπορείς να βρεις πολλές και καλές! (βλ. την υπογραφή του saitas ;) κι έχω κι εγώ μερικά στη δική μου)

Ίσως να σε ενοχλήσει το ότι δεν υποστηρίζει ελληνικούς χαρακτήρες μη unicode στα μηνύματα, αλλά υπάρχει το Greek Apps και το SMS Scheduler, τα οποία λύνουν το πρόβλημα. Δηλαδή, στέλνεις μέσω αυτών των εφαρμογών τα μηνύματά σου και όλα καλά!

Από μπαταρία φυσάει, για εμφάνιση τα λόγια είναι περιττά.. :)

Στο συνιστώ ανεπιφύλαχτα!

Link to comment
Share on other sites

Re paidia na to paro a3izei emeina xoris kinito kai psaxno apegnosmena kapio 3exoristo. Me ta ellinika pos ta paei? Efarmoges exei kales?

 

Αν έχεις όρεξη για "παιχνίδια" με το κινητό να το πάρεις, θέλει να παίξεις μαζί του για να σου δώσει ότι έχει, αν βαριέσαι πάρε κάτι πιο απλό, το 220 θέλει "διάβασμα" :D

 

Εγώ πάντως το λάτρεψα!

Link to comment
Share on other sites

το μονο πραγμα που δεν ειδα στις τοοοσεεςς εφαρμογες ειναι μια που να επεξεργαζετε φωτο και μια για την καμερα π.χ. το camera fx στα symbian εχετε δει κατι εσεις ??
Link to comment
Share on other sites

ΕΓΩ ΟΠΩΣ ΤΟ ΠΗΡΑ(ΑΡΧΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ),ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΕ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ..ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΑΝ ΞΕΠΕΡΝΑΩ ΤΟΥΣ 70 ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΚΟΨΕΙ ΣΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ 1 ΜΗΝΥΜΑΤΑ,ΤΟ ΣΤΕΛΝΕΙ 1 ΤΕΛΙΚΑ...

 

ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΤΟ GREEKAPPS Κ.Λ.Π..ΟΤΙ ΤΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΑΝΩ ΓΙΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ..

Link to comment
Share on other sites

ΕΓΩ ΟΠΩΣ ΤΟ ΠΗΡΑ(ΑΡΧΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ),ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΕ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ..ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΑΝ ΞΕΠΕΡΝΑΩ ΤΟΥΣ 70 ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΚΟΨΕΙ ΣΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ 1 ΜΗΝΥΜΑΤΑ,ΤΟ ΣΤΕΛΝΕΙ 1 ΤΕΛΙΚΑ...

 

ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΤΟ GREEKAPPS Κ.Λ.Π..ΟΤΙ ΤΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΑΝΩ ΓΙΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ..

 

όντως αυτο ειναι αποδεδειγμένο ! :) :D

Link to comment
Share on other sites

Πήρα και γω το κινητάκι επιτέλους μετά απο τόση αναμονή + μια κάρτα miniSD 1GB Sandisk :D. Έβαλα με τη μία το 1.49 ver χάρη στις οδηγίες του Saitas :) ,thx Saitas for that. Απορίες

 

1) Ξοδεύω τη μπαταρία που είχε ήδη, το βράδι λέω να το βάλω για φόρτιση ένα 8ωρο είναι καλά?

 

2) Ρυθμίσεις για GPRS και MMS δεν έχω βρει :X παρότι είναι ενεργοποιημένα απο την Vodafone.

 

3)Ένα παλικάρι έχει σηκώσει ένα screenshot απο το δικό του mpx220 όπου γράφει Θερμοκρασίες, καιρό, γενέθλια , περιοχή που βρίσκεται

 

4) Πως θα ρυθμίσω το τηλέφωνο ότι δέχετε πχ mp3 Κλπ απο BT να τα αποθηκεύει στην miniSD.

 

Αυτά τα λίγα. Πρώτες εντυπώσεις πολύ καλή κατασκευή το τηλέφωνο και πολύ όμορφο. :) :D

Motorola MPX220 + 1GB MiniSD Sandisk

http://www.danasoft.com/sig/JiMk.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πήρα και γω το κινητάκι επιτέλους μετά απο τόση αναμονή + μια κάρτα miniSD 1GB Sandisk :D. Έβαλα με τη μία το 1.49 ver χάρη στις οδηγίες του Saitas :) ,thx Saitas for that. Απορίες

 

1) Ξοδεύω τη μπαταρία που είχε ήδη, το βράδι λέω να το βάλω για φόρτιση ένα 8ωρο είναι καλά?

 

2) Ρυθμίσεις για GPRS και MMS δεν έχω βρει :X παρότι είναι ενεργοποιημένα απο την Vodafone.

 

3)Ένα παλικάρι έχει σηκώσει ένα screenshot απο το δικό του mpx220 όπου γράφει Θερμοκρασίες, καιρό, γενέθλια , περιοχή που βρίσκεται

 

4) Πως θα ρυθμίσω το τηλέφωνο ότι δέχετε πχ mp3 Κλπ απο BT να τα αποθηκεύει στην miniSD.

 

Αυτά τα λίγα. Πρώτες εντυπώσεις πολύ καλή κατασκευή το τηλέφωνο και πολύ όμορφο. :) :D

 

1)καλο θα του κανεις κακο οχι

2)κοιτα στο 3 group μου

3)αυτο γινετε με βοηθεια ενος προγραμματος του homescreendesiner κοιτα στα group Μου

4)θα σου σε λιγο κατι θυμαμε για αυτο αλλα οχι τωρα

 

ελπιζω να το χαρεις το κινητακι οπως και εμεις εδω οτι θες ζητα υπαρχουν αρκετοι προθυμοι να σε βηθησουν σε οτι προβλημα θες ;) :) :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...