Jump to content

[Επίσημο] Motorola MPx220


eNeRGy
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΤΑ ΕΧΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ αρχη και η τιμη του είναι 370 € στο Πλαίσιο.

 

ΕΝΝΟΩ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΣΑΝ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΠΗΡΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ, ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΜΟΤΟ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ :)

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος που το έχει ήδη αγοράσει να πει γενικά εντυπώσεις (λειτουργικό, ποιότητα κατασκευής, κλπ) και αν γίνεται να ανεβάσει καμια φώτο να δούμε την ποιότητα της κάμερας;
Link to comment
Share on other sites

ΕΝΝΟΩ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΣΑΝ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΠΗΡΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ, ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΜΟΤΟ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ :)

 

100% της 100 δέν υπάρχει πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδες...Τρεχω αυριο πρωι πρωι να το αγορασω απο πλαισιο το κινητακι..Θελω ομως να κανω μια ερωτηση.Μαζι με την αγορα θα αγορασω και καρτα μνημης..Τι ειδους μνημες παιρνει και δεχεται μεχρι 512ΜΒ ή παιρνει και 1GΒ;Ευχαριστω...

Yo estoy aqui.todos estamos aqui...

Humanidad ahora habita dos mundos

(I am here.We are here...

Mankind now inhabits two worlds...)

Deus Ex 2

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδες...Τρεχω αυριο πρωι πρωι να το αγορασω απο πλαισιο το κινητακι..Θελω ομως να κανω μια ερωτηση.Μαζι με την αγορα θα αγορασω και καρτα μνημης..Τι ειδους μνημες παιρνει και δεχεται μεχρι 512ΜΒ ή παιρνει και 1GΒ;Ευχαριστω...

 

παιρνει ΜΟΝΟ mini-SD και χωρητικοτητα 1GB προς το παρων......μπορει και παραπανω αλλα για το 1γιγα ειμαι σιγουρος :cool:

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος που το έχει ήδη αγοράσει να πει γενικά εντυπώσεις (λειτουργικό, ποιότητα κατασκευής, κλπ) και αν γίνεται να ανεβάσει καμια φώτο να δούμε την ποιότητα της κάμερας;

 

Άντε να το επαναλάβω μπας και... :p

 

Τελικά η εσωτερική οθόνη πόσο χρώματα έχει;;;; :wacko: :wacko: :blink:

Link to comment
Share on other sites

The phone has a very nice TFT 262k color display. Can the naked eye see the difference between a 65k and 262k display? Probably not, and I can't, but I doubt anyone will complain about getting more colors! The screen measures 2" diagonally and the resolution is the standard 176 x 220 pixels specified by Microsoft for MS Smartphones. The display is rich, contrasty, color saturated and easy to read even when using small fonts. You can turn ClearType on to smooth fonts, but I find it more crisp without.

 

Ελπίζω να σε κάλυψα :)

Τώρα γιά τις φωτό ας ανεβάσει κάποιος άλλος γιά να δείς.

 

 

Εγώ θα ήθελα να μου πεί ένας ειδικός που καταλαβαίνει!! την διαφορά των φωτογραφιών στίς κολοκάμερες των τηλεφώνων.

Link to comment
Share on other sites

Aris Ξέρω τι λές διότι εάν κοιτάξεις και τις προηγούμενες σελίδες έχει ξανασυζητηθεί,πάντως άσχετα με την επίσημη Μοτό,το κινητό έχει πάρα πολύ καλή εικόνα,ζωντανή με σωστά χρώματα στό μάτι όχι στα χαρτιά.

Το τονίζω αυτό διότι έχω δεί διάφορα Sharp κ.α.

Σήμερα εγώ είδα γιά πρώτη φορά ανοιχτώ το V3 και έπαθα πλάκα(με την οθόνη) άς είχε το ρημάδι λίγη μνήμη!!

Link to comment
Share on other sites

παιδια μια απαντηση για το αν εχει τ-9 ελληνικο και με 160 χαρακτηρες ανα μηνυμα???

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

παιδια μια απαντηση για το αν εχει τ-9 ελληνικο και με 160 χαρακτηρες ανα μηνυμα???

 

Εδώ έχει το δικό μου που φοράει της Πάραγκον να μην το έχει η Μοτοελλάς θά έχει πλάκα.

Link to comment
Share on other sites

Telika eftase k sta magazia to perivoito MPX220. Parathrw omws oti uparxoun apokliseis timwn. Sugkekrimena i Voda to dinei 408 euros enw to plaisio 369 euros. Ante vres akrh. To eixa krathsei sth Voda dedomenhs k tis epidothshs pou exw alla telika tha to akurwsw mexri neoteras. Genika perimenete mexri na kukloforisei ligo to thl. k meta speuste.
Link to comment
Share on other sites

Telika eftase k sta magazia to perivoito MPX220. Parathrw omws oti uparxoun apokliseis timwn. Sugkekrimena i Voda to dinei 408 euros enw to plaisio 369 euros. Ante vres akrh. To eixa krathsei sth Voda dedomenhs k tis epidothshs pou exw alla telika tha to akurwsw mexri neoteras. Genika perimenete mexri na kukloforisei ligo to thl. k meta speuste.

 

 

Τι να πει κανείς;

 

Χθες πήρα τηλέφωνο στην Motorola και μου είπαν οτι το κινητό θα κυκλοφορήσει Ελλάδα στο τέλος του μήνα!!! :p

 

Τους ρώτησα για την αναβάθμιση για πέρασμα του ελληνικού software μιας και έχω το MPx220 από Γαλλία και μου είπαν πως δεν ξέρουν ακόμη λεπτομέρειες και πως μάλλον θα μπορεί αυτό να γίνει με χρέωση.

 

Αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί θα πρέπει να πληρώσω για την αναβάθμιση.

 

Αν υποθέσουμε ότι ισχύει και εδώ ότι και στα λειτουργικά συστήματα, τότε θα πρέπει, αφού χρεώνουν την αναβάθμιση αυτή, να μου δώσουν και τις ROM..... :D

 

Πάντως σε μία αντίστοιχη περίπτωση σε έναν φίλο μου είχαν ζητήσει 60€

Link to comment
Share on other sites

Τι να πει κανείς;

 

Χθες πήρα τηλέφωνο στην Motorola και μου είπαν οτι το κινητό θα κυκλοφορήσει Ελλάδα στο τέλος του μήνα!!! :p

 

Τους ρώτησα για την αναβάθμιση για πέρασμα του ελληνικού software μιας και έχω το MPx220 από Γαλλία και μου είπαν πως δεν ξέρουν ακόμη λεπτομέρειες και πως μάλλον θα μπορεί αυτό να γίνει με χρέωση.

 

Αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί θα πρέπει να πληρώσω για την αναβάθμιση.

 

Αν υποθέσουμε ότι ισχύει και εδώ ότι και στα λειτουργικά συστήματα, τότε θα πρέπει, αφού χρεώνουν την αναβάθμιση αυτή, να μου δώσουν και τις ROM..... :D

 

Πάντως σε μία αντίστοιχη περίπτωση σε έναν φίλο μου είχαν ζητήσει 60€

 

Επειδή αυτά θα στά είπαν από το τηλέφωνο γιά πές τους να στα ξαναπούνε γραπτώς διότι η εγγύηση είναι για όλο τον κόσμο

Εγώ γιά διαφορετική περίπτωση ακόμη περιμένω τις απαντήσεις τους γραπτώς μιά βδομάδα.(περί εγγυήσεως)

Link to comment
Share on other sites

Πάντως σήμερα που επισκεύθηκα Nomatica το έχει τελική τιμή με ΦΠΑ στα 298€ !!!

 

Και το πήρα από εκεί πριν 2 βδομάδες με 335€ :p Τρελάθηκα......

 

Πάντως αξίζει με χίλια τα λεφτά του.

 

Άντε ας πάρει κανείς και από Ελλάδα, να δούμε τι παίζει με τα Ελληνικά.

 

Θέλω να δω αν θα υποστηρίζει φωνητικές εντολές στην Ελληνική γλώσσα

 

 

Α... ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ. Παρατήρησα ότι όταν το συνδέω με το καλώδιο USB στο PC, φορτίζει και την μπαταρία.

Αυτό μήπως επιδρά αρνητικά στον χρόνο ζωής και την φόρτιση της μπαταρίας;

Έχω την εντύπωση πως είναι καλύτερα η μπαταρία να φορτίζεται όταν κοντεύει να τελειώσει μέχρι να φορτίσει πλήρως.

Αν κάποιος ξέρει κάτι σίγουρο ας απαντήσει

Link to comment
Share on other sites

pera apo thn ensomatomenh camera kai bluetooth se ti alo diaferei to mpx220 apoto 200?kai h videocamera mporei na travaei aperioristo video?
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

Πάντως σήμερα που επισκεύθηκα Nomatica το έχει τελική τιμή με ΦΠΑ στα 298€ !!!

 

Και το πήρα από εκεί πριν 2 βδομάδες με 335€ :p Τρελάθηκα......

 

Πάντως αξίζει με χίλια τα λεφτά του.

 

Άντε ας πάρει κανείς και από Ελλάδα, να δούμε τι παίζει με τα Ελληνικά.

 

Θέλω να δω αν θα υποστηρίζει φωνητικές εντολές στην Ελληνική γλώσσα

 

 

Α... ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ. Παρατήρησα ότι όταν το συνδέω με το καλώδιο USB στο PC, φορτίζει και την μπαταρία.

Αυτό μήπως επιδρά αρνητικά στον χρόνο ζωής και την φόρτιση της μπαταρίας;

Έχω την εντύπωση πως είναι καλύτερα η μπαταρία να φορτίζεται όταν κοντεύει να τελειώσει μέχρι να φορτίσει πλήρως.

Αν κάποιος ξέρει κάτι σίγουρο ας απαντήσει

 

Μήπως με τα 298ευρώ πρέπει να βάλεις τα έξοδα μεταφοράς

και την εγγύηση επιστροφής;

Γιά την μπαταρία δέν υπάρχει κανένα πρόβλημα.

προβλημα υπήρχε με της παλαιώτερες που κρατούσαν εικονική μνήμη.

Link to comment
Share on other sites

pera apo thn ensomatomenh camera kai bluetooth se ti alo diaferei to mpx220 apoto 200?kai h videocamera mporei na travaei aperioristo video?

Μόνο την φωτεινότητα να δείς και την ζωντάνια των χρωμάτων φτάνει...

μνήμη.....39MB

ΒΤ......irda όχι κλειδωμένα

Quad Band

1.2camera

βάρος....

αυτά θυμάμε :)

 

 

(Να μου πει κάποιος εάν υπάρχει πληρέστερο σμάρτ φόν

σε αυτή την τιμή και με αυτά τα χαρακτηριστικά)όχι γιατί μας είχαν πρήξει με το π'οτε και τι έχει και δεν το φέρνουν

έπρεπε όντος να είχε κυκλοφορίσει τα περασμένα Χριστούγεννα στην Ελλάδα γιά να έβλεπα που θα ήταν το 8020

Link to comment
Share on other sites

Μήπως με τα 298ευρώ πρέπει να βάλεις τα έξοδα μεταφοράς

και την εγγύηση επιστροφής;

Γιά την μπαταρία δέν υπάρχει κανένα πρόβλημα.

προβλημα υπήρχε με της παλαιώτερες που κρατούσαν εικονική μνήμη.

 

 

Οταν εννοούσα ότι κόστιζε 335€, εννούσα χωρίς τα έξοδα μεταφοράς κλπ.

 

Ήθελα να τονίσω πως μέσα σε δύο βδομάδες έριξαν την τιμή του κατά 37€.

 

Τελική τιμή για να έρθει σπίτι σου, με την σημερινή τιμή του είναι στα 315€ περίπου.

Εγώ το πήρα (μαζί με όλα τα έξοδα αποστολής κλπ) 351€ ;)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά το κινητό μπορεί να παίξει παιχνίδια Java ???

Σαν κ αυτά της σειράς Vxxx. :!: :!: :!:

κ ξαφνικά το απόλυτο κενό.... :(
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...