Jump to content

Top Gear (BBC2)


VeCo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπορεί να ήταν το 70% της εκπομπής, αλλά δε δικαιολογεί ο,τι κάνει.

Πρόκειται περί απαράδεκτου ανθρώπου, εγωιστή, ανθέλληνα και πολλά άλλα χειρότερα...

 

Καλά αυτό το ανθέλληνας έχει καταντήσει γραφικό.. ο τύπος έχει βρίσει σχεδόν όλους τους λαούς όχι μόνο τους Έλληνες.. καλύτερα θα τον έλεγα μισάνθρωπο :p

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 117
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ισχυει........

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Και που είναι ανθέλληνας τι σημαίνει; Ότι θα τον κρίνω εγώ ή θα του επιβάλω να του αρέσει η χώρα μου; Πολύ που με νοιάζει ή πολύ που θα θιχτώ αν δε γουστάρει την Ελλάδα. Γούστο του και άποψη του στο κάτω κάτω. ;)

Μισάνθρωπος ή όχι, εμένα μου άρεσε πάρα πολύ το στυλ του στην εκπομπή.

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω ότι έχεις πιάσει ακριβώς την έννοια του ανθ-ελληνα, αντί-σιμιτη, αντί- γενικώς, δεν είναι να μη σ 'αρέσει κάτι, αλλά να είσαι ρατσιστικά και δραστήρια πολέμιος του..

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω ότι έχεις πιάσει ακριβώς την έννοια του ανθ-ελληνα, αντί-σιμιτη, αντί- γενικώς, δεν είναι να μη σ 'αρέσει κάτι, αλλά να είσαι ρατσιστικά και δραστήρια πολέμιος του..

 

Έχουμε εντελώς διαφορετικές απόψεις επί του θέματος. Και επίσης, δεν κράζει την Ελλάδα σαν χώρα, τουλάχιστον στις συνεντεύξεις που έχω δει. Κράζει τη νοοτροπία του Έλληνα. Έχει τεράστια διαφορά αυτό.

Ας το σταματήσουμε εδώ όμως γιατί βγαίνουμε εντελώς off topic :)

Edited by alkis_7
Link to comment
Share on other sites

εντάξει απλά είχε ένα καυστικό χιούμορ αν μπορούμε να το πούμε έτσι.. και εμένα μου άρεσε πάντως, δεν θα ξεχάσω που είχαν πάει σε μια περιοχή και είχαν γράψει κάτι συνθήματα ειρωνικά πάνω στα αυτοκινητά τους και τους κυνηγούσαν..
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως ήταν στην Αργεντινή ή στο Μεξικό αλλά δεν είμαι σίγουρος!

Απ' τα καλύτερα επεισόδια!

Link to comment
Share on other sites

Μεταφέρθηκαν μηνύματα στο σχετικό θέμα. :)

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως ήταν στην Αργεντινή ή στο Μεξικό αλλά δεν είμαι σίγουρος!

Απ' τα καλύτερα επεισόδια!

 

Αμερική http://en.wikipedia.org/wiki/Top_Gear:_US_Special

 

Lethal Car Decorating

Prior to entering Alabama, the presenters were instructed to roller-paint each other's cars with slogans which might lead to them getting shot by the locals. May painted pro-homosexual slogans on Hammond's pickup, including "Man-love rules OK" and also added a "y" to the end of "Dodge" to make it "Dodgey" along with some "make up" at the front of the car, Hammond painted "Country and Western is Rubbish" on Clarkson's, and Clarkson painted "Hillary for President", "NASCAR sucks" and "I'm bi" on May's car. All three attempts were so successful at offending the locals that, in one of Top Gear's most famous moments, the presenters and the filming crew members were chased out of town by friends of the owner of State Line Convenience in Seminole, Alabama,[original research?] who pelted the crew's vans with rocks. After being pursued out onto the highways, the crew quickly aborted the challenge and removed the slogans using the t-shirts off their backs and Coca-Cola, before driving for the border as quickly as they could.

Link to comment
Share on other sites

Ο Κλάρκσον έχει πολλά κακά. Δεν ξέρω βέβαια αν έτσι είναι η περσόνα του στο Top Gear ή όντως είναι και αυτός έτσι. Πιστεύω και τα 2..

Το ότι του άξιζε ότι έπαθε, ισχύει, το ότι είναι ρατσιστής επίσης ισχύει. Απλά αν επικεντρωθούμε μόνο στο Top Gear, όλοι ξέρουμε ότι απλά δεν θα είναι το ίδιο ότι και να κάνει το BBC. Η τριάδα δεν αντικαθίσταται.

Ελπίζω μόνο να δούμε με κάποιο τρόπο τα υπολειπόμενα πλάνα από την φετινή σαιζόν, είχαν μείνει 3 επεισόδια ακόμα και τα γυρίσματα έχουν φυσικά γίνει εδώ και καιρό.

Τέλος, συγχαρητήρια στον Daniel Ricciardo, θα είναι για πάντα ο γρηγορότερος οδηγός F1 στην πίστα του Top Gear :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Καλά, δε θα πεθάνει κιόλας, κάπου θα βρει να πάει...

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Έχουμε επίσημες εξελίξεις: Amazon sign Top Gear's Jeremy Clarkson, Richard Hammond and James May for new show. Name of new show yet to be announced and The Stig will not feature

Η πρώτη σαιζόν του χρόνου και παρών θα είναι και ο Andy Wilman ως παραγωγός (κατά πολύ υπεύθυνος για την αναγέννηση του Top Gear το 2002)

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

Συμβόλαιο για 3 χρόνια και 36 επεισόδια. Το πιο πιθανό είναι να είναι μία series κάθε σαιζόν μόνο (και όχι 2 όπως αρκετές φορές γινόταν στο BBC) ΑΛΛΑ θα έχει 12 επεισόδια η κάθε series έτσι οπότε μια χαρά πιστεύω.

http://www.businessinsider.com/jeremy-clarkson-and-former-top-gear-co-hosts-have-signed-a-deal-with-amazon-2015-7#ixzz3hSv7isJt

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

Ποιο επεισόδιο είναι που έφτιαχναν και έκαναν μια οδήγηση με δικά τους αμάξια; ένας είχε φτιάξει με τροχόσπιτο ένα σπίτι και βγήκε αποτυχία.
Αλέξανδρος...:cool:
Link to comment
Share on other sites

To S15E04 λες μάλλον που έφτιαξαν δικά τους "τροχόσπιτα". Απίστευτα ξεκαρδιστικό αυτό του Κλάρκσον που το πήγαινε ο αέρας πέρα δώθε..

Γενικά πάντως σε πολλά επεισόδια έχουν φτιάξει "δικά τους" αυτοκίνητα, όπως αμφίβια κ.α.

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...