Jump to content

[Επίσημο] Nokia N95 (Pre-Release)


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

....οι οποίοι πέρσυ σκάσανε 600+ να ξανασκάσουν φέτος 700+:wink:

και του χρόνου πάλι 800+ :wacko:γιατί θα βγεί το nxx που θα έχει βελτιωμένο gps, καλύτερη κάμερα με οπτικό ζούμ και μεγαλύτερη μπαταρία και πάει λέγοντας.

Ωραιότατα!:p

Προσωπικά, αν είχα n80 δεν θα το άλλαζα.

Κάθε νέο μοντέλο που βγαίνει έχει βελτιώσεις σε σχέση με τα προηγούμενα.Αυτό είναι δεδομένο.

Έτσι και τα νεώτερα του n80 έχουν βελτιώσεις σε σχέση με το n80.

Αυτό δεν σημαίνει όμως ότι πρέπει να αλλάξω το κινητό μου, ειδικά μάλιστα αν είμαι βολεμένος με αυτό και δεν έχω προβλήματα.

 

Μόνο που δε θα χρειαστεί να ξοδέψουν 720 ευρώ.Μπορούν κάλλιστα να μεταπωλήσουν το Ν80 κοντά στα 370 ευρώ.

Με 350 ευρώ επιπλέον θα αποκτήσουν μία πληρέστερη και πιο προηγμένη συσκευή,την οποία θα έχουν τη δυνατότητα να διατηρήσουν για περισσότερο καιρό από ό,τι το Ν80.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παντως απο τις φωτο που ειδα και εγω..δεν με ενθουσιασαν..αν ειναι να βγαζεις 5mp μονο για να το διαφημισεις και να πουλησει ..τι να το κανεις.
Link to comment
Share on other sites

Με 350 ευρώ επιπλέον θα αποκτήσουν μία πληρέστερη και πιο προηγμένη συσκευή,την οποία θα έχουν τη δυνατότητα να διατηρήσουν για περισσότερο χρόνο από ό,τι το Ν80.

 

Είμαι σίγουρος οτι το ίδιο λέγανε και όταν αγοράζαν το n80:p

Ρε συ, τα ξέρω, δεν τα ξέρω? Και εγώ που τα λέω τα ίδια κάνω στην τελική:lol: και κάθε 5 μήνες με καινούριο μπρίκι είμαι:cry:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

....οι οποίοι πέρσυ σκάσανε 600+ να ξανασκάσουν φέτος 700+:wink:

και του χρόνου πάλι 800+ :wacko:γιατί θα βγεί το nxx που θα έχει βελτιωμένο gps, καλύτερη κάμερα με οπτικό ζούμ και μεγαλύτερη μπαταρία και πάει λέγοντας.

Ωραιότατα!:p

Προσωπικά, αν είχα n80 δεν θα το άλλαζα.

Κάθε νέο μοντέλο που βγαίνει έχει βελτιώσεις σε σχέση με τα προηγούμενα.Αυτό είναι δεδομένο.

Έτσι και τα νεώτερα του n80 έχουν βελτιώσεις σε σχέση με το n80.

Αυτό δεν σημαίνει όμως ότι πρέπει να αλλάξω το κινητό μου, ειδικά μάλιστα αν είμαι βολεμένος με αυτό και δεν έχω προβλήματα.

 

:!: (Paratheto edo, ena analogo - palaiotero - minima mou, sxetika me tis parapano apopseis, tou agapitou filou ddr2) : :)

 

Παρα τον τελευταιο ''βομβαρδισμο'' ανακοινωσεων της Nokia o oποιος αφορα την αφιξη νεων μοντελων της N-series*(N73 music edition,N75,Ν95), προσωπικα συνεχιζω και επιμενω στο ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ Ν92 .. Οι δυνατοτητες του με καλυπτουν ΑΠΟΛΥΤΑ. Ειναι αληθεια πως συσκευες κινητων τηλεφωνων δεν θα σταματησουν ΠΟΤΕ να ανακοινωνονται και ΠΑΝΤΑ μα ΠΑΝΤΑ, ΠΟΤΕ μια συσκευη δεν θα ειναι 100% ΠΛΗΡΗΣ ή οπως εμεις θελουμε να την φανταζομαστε τουλαχιστον. Κατανοω για παραδειγμα οτι το νεωτερο ανακοινωθεν του Ν92, το Ν95, διαθετει χαρακτηριστικα τα οποια ΔΕΝ διαθετει το Ν92 (με πρωτο και βασικοτερο την υποστηριξη HSDPA(3.5G) δικτυων, εναντι UMTS(3G) δικτυων που υποστηριζονται απο το Ν92 ή ακομα και την 5mp camera του N92, εναντι των 2mp του Ν92, οπως και την υποστηριξη VGA(640x480) αναλυσης video(N93,N95), εναντι της μισης αναλυσης αυτων, CIF(352x288) που υποστηριζει το Ν92).

 

:!: Παραθετω εδω και ενα πολυ πετυχημενο και ευστοχο σχολιο-post απο καποιον φιλο, απο το thread του Νοkia N75 : :!:

 

πιο καινουριο απο το ν73, αλλα με χειροτερη καμερα. πολυ καλα τα παει η νοκια ωρες ωρες.

ετσι οπως το ν95, δεν εχει οπτικο ζουμ, ενω εχει το παλαιοτερο ν93, ετσι και το ν75 εχει 2 μεγα, ενω το ν73 3.2

τι να πεις ...................

 

Oπως μπορειτε να διαπιστωσετε και εσεις, κατα 99,9% ΠΑΝΤΑ κατι θα λειπει(λειτουργικά) απο ΟΛΑ τα μοντελα και απο ΟΛΟΥΣ τους κατασκευαστες. Εκτος απο θεμα marketing,συν τοις αλλοις ειναι 100% λογικο να συμβαινει αυτο,για να υπαρχει ΕΞΕΛΙΞΗ. Το ''ΤΕΛΕΙΟ ΚΙΝΗΤΟ'',με ΟΛΕΣ τις λειτουργιες και δυνατοτητες προφανως δεν προκειται να υπαρξει ΠΟΤΕ, αλλα ΕΜΕΙΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΟΥΜΕ καποιο κινητο ''PERFECT'', αν τα χαρακτηριστικα του καλυπτουν ΠΛΗΡΩΣ τις αναγκες μας. Αν αναζηταμε ΣΥΝΕΧΕΙΑ παντα το κατι παραππανω και ΧΩΡΙΣ ΟΡΙΑ, χανουμε πολυτιμο χρονο και στο τελος ΔΕΝ ΜΑΣ ΙΚΑΝΟΠΟΙΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ..

 

:!: Τυχαια παραδειγματα : - N73 καλυτερη καμερα απο N93,αλλα Wifi μονο Ν93

- Ν93 VGA video, μονοφωνικο ηχειο, Ν92 CIF video,

αλλα στερεοφωνικα ηχεια.

-Ν92 οθονη 2.8 ιντσων, καμερα ΧΩΡΙΣ οπτικο zoom, ψηφιακο zoom 4x, αλλα Ν93 οθονη 2.4 ιντων, καμερα ΜΕ οπτικο zoom, ψηφιακο zoom 20x.

 

Aμα σκεφθειτε, θα βρειτε και αλλα πολλα παραδειγματα, ειναι σιγουρο ...

 

Πειτε μου αν εχω αδικο στα παραπανω ή οχι ... :worry:

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και δεν έχεις άδικο.:)

Όλοι φαντάζομαι τα ξέρουμε αυτά.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Είμαι σίγουρος, οτι το ίδιο λέγανε και όταν αγοράζαν το N80:p

Ρε συ, τα ξέρω, δεν τα ξέρω? Και εγώ που τα λέω, τα ίδια κάνω στην τελική .. :lol: και κάθε 5 μήνες με καινούριο μπρίκι είμαι :cry:

 

Ego omos, den ta kano ... :)

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω με τα παραπανω γι αυτο αλλωστε αλλαζω κινητο καθε 1 με 1,5 χρονο περιπου.Ωστοσο μου αρεσει το κινητο που παιρνω καθε φορα να ειναι στα top γιατι και στο χρονο κραταει και εχω προσεξει οτι στανταρ θα με ικανοποιει για 1,5 χρονο οπως πιστευω και το Ν95
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά, αν είχα n80 δεν θα το άλλαζα.

Κάθε νέο μοντέλο που βγαίνει έχει βελτιώσεις σε σχέση με τα προηγούμενα.Αυτό είναι δεδομένο.

Έτσι και τα νεώτερα του n80 έχουν βελτιώσεις σε σχέση με το n80.

Αυτό δεν σημαίνει όμως ότι πρέπει να αλλάξω το κινητό μου, ειδικά μάλιστα αν είμαι βολεμένος με αυτό και δεν έχω προβλήματα.

 

+1

 

Ego omos, den ta kano ... :)

 

Ούτε κι εγώ. Γι' αυτό θα μείνω με το Ν80 για ακόμα ένα χρόνο περίπου :)

 

 

Συμφωνω με τα παραπανω γι αυτο αλλωστε αλλαζω κινητο καθε 1 με 1,5 χρονο περιπου.Ωστοσο μου αρεσει το κινητο που παιρνω καθε φορα να ειναι στα top γιατι και στο χρονο κραταει και εχω προσεξει οτι στανταρ θα με ικανοποιει για 1,5 χρονο οπως πιστευω και το Ν95

 

Θα μπορούσα να το έγραφα εγώ αυτό! Κι εγώ κρατάω τα κινητά μου και τις συσκευές που αγοράζω γενικότερα, πολύ καιρό, αλλά θέλω όταν τις αγοράζω να είναι στην κορυφή.:cool:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι κάτοχος Ν80 και δεν βλέπω να το αλλάζω σύντομα για τους εξής λόγους:

Κατ' αρχήν στους 10 περίπου μήνες που το έχω δεν είμαι καθόλου πρόθυμος να "σκάσω" 700 κάτι ευρώ για να πάρω κάτι λίγο καλύτερο - και σκεφτείτε ότι εγώ το Ν80 το πήρα 500 ευρώ μετά από συμφωνία με ένα φίλο που είχε εταιρική επιχορήγηση και δεν ήθελε συσκευή (όχι 650 περίπου που έκανε τότε).

 

Αλλά ο κυριότερος λόγος για εμένα είναι ο εξής:

Το πρώτο 4μηνο χρήσης του κινητού αισθανόμουν σαν beta tester - με συνεχή προβλήματα, κολλήματα, και αναβαθμίσεις και μόνο τους τελευταίους μήνες πλέον μπορώ να πω ότι το χρησιμοποιώ απροβλημάτιστα.

Δυστυχώς αυτό φαίνεται να είναι τελευταία ο κανόνας στα series 60 της Νοκια όταν πρωτοκυκλοφορούν - πρέπει να περάσει κανένα τρίμηνο και μερικά updates για να σταθεροποιηθεί το software.

Οπότε σε καμία περίπτωση δεν θα ήμουν από τους πρώτους που θα το αγοράσουν για να τραβήξω το γολγοθά μιας ανώριμης συσκευής - θα περίμενα ένα εύλογο διάστημα κυκλοφορίας (π.χ. 3μηνο) και μόνο μετά από ενημέρωση από φόρουμ σαν αυτό ότι λειτουργεί οκ θα προχωρούσα σε αγορά.

Π.χ. τι να τα κάνεις τα GPS, 5mp camera, κ.α. όταν σε μερικές εισερχόμενες κλήσεις το κινητό κάνει RESET (! - όπως μου συνέβαινε στην αρχή) - και σκέψου να είναι η κλήση σημαντική για τη δουλειά σου - εύχεσαι να είχες έστω ένα 3210 που να δουλεύει!

 

Αυτή είναι και η συμβουλή μου προς τους νέους πιθανούς αγοραστές του ...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι κάτοχος Ν80 και δεν βλέπω να το αλλάζω σύντομα για τους εξής λόγους:

Κατ' αρχήν στους 10 περίπου μήνες που το έχω δεν είμαι καθόλου πρόθυμος να "σκάσω" 700 κάτι ευρώ για να πάρω κάτι λίγο καλύτερο - και σκεφτείτε ότι εγώ το Ν80 το πήρα 500 ευρώ μετά από συμφωνία με ένα φίλο που είχε εταιρική επιχορήγηση και δεν ήθελε συσκευή (όχι 650 περίπου που έκανε τότε).

 

Αλλά ο κυριότερος λόγος για εμένα είναι ο εξής:

Το πρώτο 4μηνο χρήσης του κινητού αισθανόμουν σαν beta tester - με συνεχή προβλήματα, κολλήματα, και αναβαθμίσεις και μόνο τους τελευταίους μήνες πλέον μπορώ να πω ότι το χρησιμοποιώ απροβλημάτιστα.

Δυστυχώς αυτό φαίνεται να είναι τελευταία ο κανόνας στα series 60 της Νοκια όταν πρωτοκυκλοφορούν - πρέπει να περάσει κανένα τρίμηνο και μερικά updates για να σταθεροποιηθεί το software.

Οπότε σε καμία περίπτωση δεν θα ήμουν από τους πρώτους που θα το αγοράσουν για να τραβήξω το γολγοθά μιας ανώριμης συσκευής - θα περίμενα ένα εύλογο διάστημα κυκλοφορίας (π.χ. 3μηνο) και μόνο μετά από ενημέρωση από φόρουμ σαν αυτό ότι λειτουργεί οκ θα προχωρούσα σε αγορά.

Π.χ. τι να τα κάνεις τα GPS, 5mp camera, κ.α. όταν σε μερικές εισερχόμενες κλήσεις το κινητό κάνει RESET (! - όπως μου συνέβαινε στην αρχή) - και σκέψου να είναι η κλήση σημαντική για τη δουλειά σου - εύχεσαι να είχες έστω ένα 3210 που να δουλεύει!

 

Αυτή είναι και η συμβουλή μου προς τους νέους πιθανούς αγοραστές του ...

ειναι που λενε ακομα δεν τον ειδαμε γιαννη τον βαφτισαμε.δεν το εχουμε παρει ακομα στα χερια μας να το δουλεψουμε και αρχισε η γκρινια οτι θα ειναι προβληματικο θα κανει reset θα κολαει και τα λοιπα.

[sIGPIC][/sIGPIC]AEK FC. FUN
Link to comment
Share on other sites

ειναι που λενε ακομα δεν τον ειδαμε γιαννη τον βαφτισαμε.δεν το εχουμε παρει ακομα στα χερια μας να το δουλεψουμε και αρχισε η γκρινια οτι θα ειναι προβληματικο θα κανει reset θα κολαει και τα λοιπα.

 

Όπως δεν μπορώ να σου πω εγώ ότι θα έχει προβλήματα software έτσι και εσύ δεν μπορείς να μου πεις ότι ΔΕΝ θα έχει. Στο κάτω κάτω εγώ έγραψα την προσωπική μου εμπειρία από το Ν80 - μόλις μερικούς μήνες πριν.

Εσύ μπορείς εάν θέλεις να ρισκάρεις να είσαι και ο πρώτος που θα το αγοράσει όσο και εάν εγώ δε θα στο συνιστούσα - αλλά εσύ πραγματικά πιστεύεις ότι αυτό θα είναι ΤΟ ΠΡΩΤΟ Series 60 χωρίς προβλήματα software τον πρώτο καιρό κυκλοφορίας του ?

Link to comment
Share on other sites

Όπως δεν μπορώ να σου πω εγώ ότι θα έχει προβλήματα software έτσι και εσύ δεν μπορείς να μου πεις ότι ΔΕΝ θα έχει. Στο κάτω κάτω εγώ έγραψα την προσωπική μου εμπειρία από το Ν80 - μόλις μερικούς μήνες πριν.

Εσύ μπορείς εάν θέλεις να ρισκάρεις να είσαι και ο πρώτος που θα το αγοράσει όσο και εάν εγώ δε θα στο συνιστούσα - αλλά εσύ πραγματικά πιστεύεις ότι αυτό θα είναι ΤΟ ΠΡΩΤΟ Series 60 χωρίς προβλήματα software τον πρώτο καιρό κυκλοφορίας του ?

Παντως σκεψου οτι το Ν80 ηταν και το πρωτο αυτης της σειρας,στο Ν93 πχ δεν υπηρχαν τοσα προβληματα στην αρχη οχι οτι δεν υπαρχαν καθολου απλα οχι τοσα οπως στο Ν80.Απο οτι διαβαζω στο νετ το Ν95 θα ειναι εξαιρετικα γρηγορο και σε προηγουμενο λινκ καποιος που το δοκιμαζε με firmware προσφατο του μαρτιου δηλαδ(που ειναι και to πρωτο firmware μοντελου παραγωγης)ειπε οτι ειναι αρκετα σταθερο
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ειναι που λενε ακομα δεν τον ειδαμε γιαννη τον βαφτισαμε.δεν το εχουμε παρει ακομα στα χερια μας να το δουλεψουμε και αρχισε η γκρινια οτι θα ειναι προβληματικο θα κανει reset θα κολαει και τα λοιπα.

 

Κι όμως.

Συνήθος τα νέα κινητά πάσχουν από παιδικές ασθένειες μέχρι να μεγαλώσουν...

Είναι κανόνας για όλα τα νέα πράγματα μέχρι να τελειοποιηθούν,ειδικά όταν έχουμε καινούργιες τεχνολογίες για λανσάρισμα...

Link to comment
Share on other sites

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

NOKIA N95 NIGHT SHOTS: http://www.thecreativelifeblog.com/.

Νokia N95 photos in and about:http://www.thecreativelifeblog.com/

Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

 

Και το βίντεο ακόμα τουλάχιστον είναι πολύ ανώριμο.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι και η πρωτη φορα παντως με Ν95 λεει οτι τις τραβηξε,αν ειναι του Ν95 ειναι ικανοποιητικοτατες οχι μονο οι νυχτερινες αλλα και οι αλλες
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Οι φώτο πάντως του nervous λίγο πιο πάνω έχουν exif που γράφουν κανονικά n95,αλλά είναι κακές.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ποιες ειναι κακες?Δεν παμε καλα μου φαινεται!Παντως σε αυτες που εδωσα ε αυτες που ειναι τη μερα σε μια φαινεται ο τυπος που τραβαει φωτο με Ν95 σε εναν καθρεπτη!Πιστευω ειναι αληθινες,εξαλλου ειναι στο flickr στο οποιο απο οτι θυμαμαι σε καμια φωτο του Ν95 δεν ειχε exif στοιχεια και παλαιοτερα οι φωτο απο Ν95 ηταν χειροτερες απο αυτες.Τελοςπαντων οταν κυκλοφορησει Ελλαδα το κινητο θα δουμε ποιος εχει δικαιο
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ποιες ειναι κακες?Δεν παμε καλα μου φαινεται!Παντως σε αυτες που εδωσα ε αυτες που ειναι τη μερα σε μια φαινεται ο τυπος που τραβαει φωτο με Ν95 σε εναν καθρεπτη!Πιστευω ειναι αληθινες,εξαλλου ειναι στο flickr στο οποιο απο οτι θυμαμαι σε καμια φωτο του Ν95 δεν ειχε exif στοιχεια και παλαιοτερα οι φωτο απο Ν95 ηταν χειροτερες απο αυτες

 

Η φώτο με τον φλούφλη και τον γορίλα σου φαίνεται καλή?

Αυτή με την γάτα?Μόνο μην κοιτάς έντονα το τρίχωμά της γιατί θα ζαλιστείς.

Κάπως ικανοποιητική ήταν εκείνη με τα χρωματιστά καλάθια το ένα πάνω στο άλλο.Απλά ικανοποιητική. Οι άλλες δεν ήταν καλές.Δεν έχουν καλή εστίαση, και υπάρχει ορατός θόρυβος ακόμα και την ημέρα(κοίτα το παντελόνι του τύπου στην φώτο με τον γορίλα).

Μιλάω πάντα για το original μέγεθος των φωτογραφιών.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

στο εξωτερικο ισχυει οτι και στην ελλαδα? πρωτα δηλαδη οι επισημοι dealers (νοκια σοπ) προμηθευονται τα νεα κινητα και μετα οι αλλοι γιατι βλεπω οτι τα μεγαλα μαγαζια τα ον λαιν τουλαχιστον θα το εχουν σιγουρα 2 απριλιου

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Για το μεγεθος τους και για κινητο μια χαρα ειναι,κανενα αλλο δεν τραβαει ετσι κοιτα και αυτες που εδωσα τη μερα ο καθενας βλεπει και κρινει.Εξαλλου ακομα ειναι και αρχη,το πρωτο firmware σε μοντελο που θα κυκλοφορησει εχουν αυτοι που τραβηξαν τις φωτο σε ολες τις φωτο. ΝΟΚΙΑ Ν95 PHOTO RESULTS: http://web.mac.com/jamesburland/iWeb/thecreativelifeblog2/thecreativelifeblog/D00A6070-1832-4719-81DA-48FC6D26E826.html
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για το μεγεθος τους και για κινητο μια χαρα ειναι,κανενα αλλο δεν τραβαει ετσι κοιτα και αυτες που εδωσα τη μερα ο καθενας βλεπει και κρινει.Εξαλλου ακομα ειναι και αρχη,το πρωτο firmware σε μοντελο που θα κυκλοφορησει εχουν αυτοι που τραβηξαν τις φωτο σε ολες τις φωτο. ΝΟΚΙΑ Ν95 PHOTO RESULTS: http://web.mac.com/jamesburland/iWeb/thecreativelifeblog2/thecreativelifeblog/D00A6070-1832-4719-81DA-48FC6D26E826.html

 

 

Κοίτα, δεν το λέω ούτε από αντίδραση, ούτε με κακία(ετσι και αλλιώς το κινητό θα μπορούσα να το πάρω, αν ήθελα).

Αλλά από αυτά που μου λες καταλαβαίνω ότι το θέμα κινητο-φωτογραφία δεν το έχεις ψάξει πολύ.

Υπάρχουν κινητά(που ούτε τα φαντάζεσαι,δεν μιλάω για τους κράχτες) που τραβάνε ισάξια, ίσως και καλύτερα από τις φώτο του n95 που βλέπω.

Εντελώς φιλικά:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

E πες τα μου τοτε να τα μαθω και εγω.Κινητα που να κυκλοφορουν αυτη τη στιγμη ομως και στην Ελλαδα
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...