Jump to content

[Επίσημο] Nokia N95 (Pre-Release)


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τρομερο!... μολις εγκατεστισα το fring το οποιο επιτελους δουλεβει σωστα στο νοκια ν95 και τορα εχω VOIP οταν ειμαι σε εμβελια ασιρματου δικτιου!

 

μπορω να τηλεφωνισω δωρεαν ή με μιομενη χρεωση με προγραμτα οπως το skype, sip, msn, googletalk.

 

δουλεβει βεβαια και για μινιματα στο msn messenger, οπου εμφανιζοντε και ολες οι επαφες εαν ειναι διαθεσιμες κτλ.

 

Στο skype πρεπει να εχεις προτα λογαριασμο με πλιρομενες μοναδες απο πριν για να δουλεψει σε εξοτερικες κλισεις ελλαδα, εξοτερικο, κινιτα κτλ...

 

η ποιοιτιτα ειναι καλη και απο ταχιτιτα και απο ακουστικης αποψεις.

 

Λαβενει εισερχομενες οταν εισαι σε εμβελια wifi & εαν λαβεις κλισει στο κινιτο απο κανονικο τηλεφωνο παλει γινετε αφου ακουγετε εαν ηχος για ειδιοποιοιση.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παρατηρησεις και ερωτησεις ενος τυχερου κατοχου του Ν95:

1..Με το προγραμμα Spoton που εγκατεστησα αναβει μεν το φλας συνεχεια αλλα το χρωμα ειναι κοκκινο.Σημειωτεον οτι το φλας εχει χρωμα λευκο οταν η καμερα ειναι σε mode φωτογραφιας και κοκκινο οταν ειναι σε mode βιντεο

2..Το GPS και οι χαρτες ειναι οκ με τις εξης παρατηρησεις:Η πλοηγηση ειναι επι πληρωμη και οι χαρτες καλα ενημερωμενοι τουλαχιστον για την περιοχη των Αθηνων.Εχω ομως μια απορια και παρακαλω να μου τη λυσει καποιος:Αν παω να κανω αναζητηση με βαση τη διευθυνση παρολο που τη βαζω με λατινικους χαρακτηρες(οπως ακριβως υπαρχουν στον χαρτη) δεν μου βγαζει τιποτε.Τελικα στον χαρτη οι οδηγιες ειναι στα ελληνικα και οι οδοι στα λατινικα?

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και καλο μηνα σε ολους

Εχουμε ηδη φτασει στις 168 σελιδες , με 134.996 εμφανισεις και 3.355 απαντησεις .

Το Ν95 θα κανει την εμφανιση του επισημα συντομα στην Ελληνικη αγορα.

Καλο ειναι λοιπον να συνεχισουμε σε νεο θεμα ,δηλ εδω :

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1877496#post1877496

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...