Jump to content

Αγορά μεταχειρισμένου αυτοκινήτου


xpuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Wirelessly posted (Opera/8.01 (J2ME/MIDP; Opera Mini/2.0.4062/1316; en; U; ssr))

 

 

Οκ. Τώρα έγινες κατανοητός. Το δικό μου είναι άλλης τεχνολογίας οπότε και δεν έχει τέτοια προβλήματα...

 

δηλαδη τι τεχνολογια? ασυρματη καρτα για να μπεις? μοτερ υδρογονου? η εχεις βιονικο αμαξι με πολυκυταρα που θρηνουν?:p

 

Όχι... Είναι ένα fiat κατασκευής 92 χωρίς τίποτα ηλεκτρικό ή ηλεκτρονικό πάνω του. Δουλεύει με ΤΣΟΚ και μπορώ να πω πως όσα χρόνια το εχω δε με έχει απογοητεύσει καθόλου... Χεχεχε...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 759
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Wirelessly posted (Opera/8.01 (J2ME/MIDP; Opera Mini/2.0.4062/1316; en; U; ssr))

 

 

 

Όχι... Είναι ένα fiat κατασκευής 92 χωρίς τίποτα ηλεκτρικό ή ηλεκτρονικό πάνω του. Δουλεύει με ΤΣΟΚ και μπορώ να πω πως όσα χρόνια το εχω δε με έχει απογοήτευση καθόλου... Χεχεχε...

λολ... ελεος πως μπορεις? :p ειναι ενα συνεργειο εδω και εχει ενα rileh με μανιβελα ολα τα λεφτα το αμαξι

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Opera/8.01 (J2ME/MIDP; Opera Mini/2.0.4062/1316; en; U; ssr))

 

Wirelessly posted (Opera/8.01 (J2ME/MIDP; Opera Mini/2.0.4062/1316; en; U; ssr))

 

 

 

Όχι... Είναι ένα fiat κατασκευής 92 χωρίς τίποτα ηλεκτρικό ή ηλεκτρονικό πάνω του. Δουλεύει με ΤΣΟΚ και μπορώ να πω πως όσα χρόνια το εχω δε με έχει απογοήτευση καθόλου... Χεχεχε...

λολ... ελεος πως μπορεις? :p ειναι ενα συνεργειο εδω και εχει ενα rileh με μανιβελα ολα τα λεφτα το αμαξι

 

Το συντηρώ μόνος μου. Κάνω τα service στο γκαραζ μου και ελάχιστες φορές εχω επισκεφθεί συνεργείο για πράγματα τα οποίο μόνος δε μπορώ να κάνω.Τα ανταλλακτικά του είναι απίστευτα φθηνά και το αυτοκίνητο απίστευτα αξιόπιστο.Είναι πολύ οικονομικό και εύκολο στην οδήγηση.Έχει ήδη γράψει 111000 χιλιόμετρα...

Link to comment
Share on other sites

exo kataliksi se seicento sporting.

to thema einai alou omos.

distixos den me vlepo na perno amaksi telika auti tin periodo giati se opoia mantra exo paei theloun k veveoisi misthodosias gia na mou egkrinoun to daneio.to thema einai omos oti ego auti tin periodo den ergazomai giati kano ti thiteia mou sto nautiko.opote distixos..... :( :(

Link to comment
Share on other sites

tha me kanete na anoikso neo thread gia super mini autokinita.. kata poso einai asfali (energitika kai pathitika). min koitate re paidia mono ti xamili katanalosi entos polis. deite oti piso den kathetai enilikas, deite oti isa isa xorane 2 tsantes supermarket sto port mpagkaz. deite oti an vgoun stin ethniki einai karidotsoufla kai an fisiksei tha allaksoun lorida (xoria oti den pane vima).

 

κλασικη συμπεριφορα απο καποιον π δεν εχει ιδεα απο την μικρη καρτηγορια

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Opera/8.01 (J2ME/MIDP; Opera Mini/2.0.4062/1316; en; U; ssr))

 

tha me kanete na anoikso neo thread gia super mini autokinita.. kata poso einai asfali (energitika kai pathitika). min koitate re paidia mono ti xamili katanalosi entos polis. deite oti piso den kathetai enilikas, deite oti isa isa xorane 2 tsantes supermarket sto port mpagkaz. deite oti an vgoun stin ethniki einai karidotsoufla kai an fisiksei tha allaksoun lorida (xoria oti den pane vima).

 

κλασικη συμπεριφορα απο καποιον π δεν εχει ιδεα απο την μικρη καρτηγορια

 

+1 από εμένα.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Ωραίο θεματάκι...Γιατι τοσο καιρό ξεχασμένο;;;;; :p:p :lol::lol: Εγω παιδες εχω Fiat Seicento και το έχω καταευχαριστηθει... Οικονομικο, αξιόπιστο αφανταστα, ελάχιστα μικροπροβληματακια μέσα στα 10 χρονια κυκλοφορίας του...Το συνιστω ανεπιφύλακτα σαν πρωτο αμαξι...! κι εμενα το πρωτο μου ειναι και το εχω τρια χρονια, μεταχειρισμενο το πηρα... σκεφτομαι μολις μπορεσω να το πουλησω και να παρω Seicento sporting 05 μοντελο που ειναι και σπιρτο...;);)

...ευτυχής κάτοχος Μ600i...:)

 

Κλείσε μέσα στην ψυχή σου την Ελλάδα και θα δεις να λαχταρεί κάθε είδους μεγαλείο...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Hello... paidia psaxnw moter gia to tsali mou kai psaxnw sigkekrimena ena moter 125 apo z mono apiraxtw an ginetai gia na to piraxw :ninja: an mporeite na me boithisetai tha sas eimoun ipoxreos ... an an mporeite kai exete auto pou zitao kante me invite sto msn sas alex_gtr345@hotmail.com i parte se auto ton arithmo 6956760450 me lene Alex... tnx :D
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

παιδια σκεφτομαι να παρω αυτο το αυτοκινητο http://www.car.gr/classifieds/cars/view/14537

 

πως σας φαινεται για πρωτο?...

Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου απο οτι βλέπω από τις φότο το μοτέρ είναι σκαλισμένο δεν θα σου παει για πολυ εμφανισιακα είναι ωραίο.
ΕΛΛΑΣ
Link to comment
Share on other sites

σιγουρα?αν το δει μηχανικος και μ πει οτι ειναι οκ?
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

ποσο οκ να ειναι 14 χρονων αμαξι και με 94000χιλ;

και γω ειχα ενα lancer 92 μοντελο αλλα μετα τα 100000-110000 χιλ,εβγαζε προβληματα.καλυτερα παρε κατι πιο προσφατο,παρα να τρεχεις σε συνεργεια αργοτερα.

Link to comment
Share on other sites

το ****το ειναι οτι...με 4.000 δεν εχωφ βρει κατι καλυτερο που να μ αρεσει τοσο...
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

Δε λέει τπτ για φρένα. Σκοτώστρα θα είναι και μάλλον φοράει και το μοτέρ το πρώτο του για να είναι 1300!!!

Άποψή μου να πας σε κάτι πιο σίγουρο

Link to comment
Share on other sites

ειναι τα λεφτα στην μεση...θα επερνα κανα opel astra του 2004...βασικα θελω να εχει λιγο γκαζι...να μα ρεσει εξωτερικα και εσωτερικα..σε μαντρα θα βρω φτηνα?
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

οταν λες λιγο γκαζι,ποσο θες ας πουμε;

100αλογα,150;

το να σου αρεσει εξωτερικα και εσωτερικα ειναι δικο σου θεμα.δικο σου γουστο.π.χ. αυτο που ειπες στην αρχη δεν με ενθουσιασε ουτε εσωτερικα αλλα ουτε και εξωτερικα.

καλυτερα να αποφυγεις τις μαντρες.ψαξε απο ιδιωτη και πρωτο χερι.καλυτερα αν τον γνωριζεις κιολας,για να ξερεις τη χρηση εκανε στο αμαξι.

μπορεις να δεις και σε αντιπροσωπειες για τα test drive αυτοκινητα ή για μεταχειρισμενα.

Link to comment
Share on other sites

κοιτα παιζει οτι ο πατερας μου ειναι μηχανικος και επειδη εχει σκαλωμα θελει μαντρα...δεν ξερω το γιατι:/ κανα hyundai coupe τετοιο στυλ...
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

τι να σου πω ρε φιλε.αν θες μαντρα,τοτε μαντρα!

το coupe προσωπικα μου αρεσει και απο οτι εχω ακουσει δεν εχουν βγαλει σοβαρα προβληματα.

μπορεις να δεις αν θες και καμια alfa romeo 146.πηρε ενας ξαδερφος μου μια τετοια σε σχεδον αριστη κατασταση γυρω στα 4000.και το αμαξι γραφει στον δρομο...

Link to comment
Share on other sites

δεν μ αρεσει ψαχνω κατι πιο ομορφο...οχι τοσο κλασσικο τα peugeuot και ετσι καλα ειναι το 207 λεει τπτ?κανα xsara?
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

παιδια σκεφτομαι να παρω αυτο το αυτοκινητο http://www.car.gr/classifieds/cars/view/14537

 

πως σας φαινεται για πρωτο?...

 

γιατι δεν παιρνεις κανα honda civic!το απλο μιας&θα ειναι πρωτο σου αμαξι!&μετα μαζευεις λεφτα&πετας ενα μοτερ απο vti για γκαζια!ε?

[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

το συγκεκριμενο να εχει μονο 95000 χλμ για 14 χρονια βρωμαει απο μακρια η δουλεια..δευτερον καγκουρικο ειναι πολυ

πεζο ρενο κλπ ειδικα σιτροεν πολυ προβληματικα

δες μονο πρωτες θεσεις σε τεστ για ανθεκτικοτητα και αξιοπιστια ειναι τα χιουνται..που ολος ο κοσμος τα φτυνει εχουν ξεπερασει και τα γιαπωνεζικα τυπου τογιοτα...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...