Jump to content

Sony Ericsson P990i


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το καπάκι βγαίνει πολύ ευκολα αν το σπρώξεις και με τους 2 αντίχειρες συγχρόνως προς τα έξω. Θέλει απλά λίγο περισσότερη δύναμη απο ότι έχεις συνηθίσει....

 

Γ.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παιδια καλημερα.μεχρι ποιου μεγεθους βιντεο μπορει να παιξει η συσκεευη μας χωρις να κολλησει?χθες εβαλα ενα βιντεο 56mb κ οταν πατησα να μου ανοιξει κολλησε.μετα για να μπορεσω να βγαλω το καλλυμα της μπαταριας για να βγαλω κ να βαλω την μπαταρια εκανα μια ωρα κ κατι.δεν εβγαινε με τιποτα.ρωταω για να μην την ξαναπαθω.ξερει επισης κανενας πως μπορω να ρυθμισω την συσκευη για να μαπινω ιντερνετ απο ασυρματο δικτυο,πχ athens wifi στο συνταγμα?

 

Δεν χρειάζεται να βγάλεις την μπαταρία, αν σου μπλοκάρει ξανά πάτα το πλήκτρο απενεργοποίησης παρατεταμένα για δέκα δευτερόλεπτα και θα απενεργοποιηθεί:D

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από drmdtsap

"ξερει επισης κανενας πως μπορω να ρυθμισω την συσκευη για να μαπινω ιντερνετ απο ασυρματο δικτυο,πχ athens wifi στο συνταγμα?"

 

Απο το συνταγμα που ειχα δοκιμασει να μπω ιντερνετ με wifi,δουλευε μια χαρα.

Αναφερω παρακατω τα βηματα που ακολουθησα εγω.Ισως υπαρχει βεβαια και αλλος τροπος.

 

1)πας τον πινακα ελεγχου->συνδεσεις->λογαριασμοι internet

και πατας πανω στο ΤΑΒ που λεει "ομαδες" και φτιαχνεις μια καινουργια ομαδα που την ονομαζεις οπως θελεις (π.χ. sintagma, wifi, free-web...οτιδηποτε)

 

2)Μεσα σε αυτην την ομαδα προσθετεις εναν λογαριασμο που ονομαζεται

"DefaultWIFIAccount"

 

Τα βηματα (1) και (2) τα κανεις μια φορα και δεν χρειαζεται να τα ξανακανεις καθε φορα που πρεπει να συνδεθεις.Τα κανεις μαλιστα και απο το σπιτι σου για να εισαι ετοιμος.

 

3)ενεργοποιεις το wifi του κινητου και το βαζεις να ψαξει για δυκτια.

Λογικα θα βρει καμποσα δυκτια,αλλα εσυ θα πατησεις να συνδεθεις με αυτο που λεγεται "athenswifi".Αν σε ρωτησει με ποια ομαδα να συνδεθει θα επιλεξεις αυτην που εφτιαξες στο βημα (1)

 

4)Ανογεις τον WEB του κινητου (τον Opera δηλαδη) Αν σε ρωτησει με ποια ομαδα να συνδεθει θα επιλεξεις αυτην που εφτιαξες στο βημα (1)

 

5)Αν ολα πανε καλα εισαι ετοιμος.ο WEB θα σου δειξει την αρχικη σελιδα του wifiathens και θα σου ζητησει να εισαγεις σε ενα κουτακι τους κωδικους που σου δειχνει στην οθονη.τους εισαγεις και σερφαρεις ελευθερα.

 

 

Μια σημειωση: Οταν κανεις ανιχνευση δυκτιων ,εκει που θα βρει αρκετα δυκτια,ισως παρατηρησεις οτι υπαρχουνε ΠΟΛΛΑ athenswifi και οχι μονο ενα.

εσυ θα επιλεξεις αυτο που εχει δυνατοτερο σημα(το σημα φαινεται αριστερα απο το ονομα του δυκτιου με κατι μπαριτσες)

Απο οτι καταλαβα υπαρχουνε πολλες κεραιες στην πλατεια για να την καλυψουν ολοκληρη,επομενως στις δειχνει ολες.αν περπατησεις 30-40 μετρα παραπερα και ξανακανεις ανιχνευση θα βρεις αλλες κεραιες.Εγω το καλυτερο σημα το ειχα στην βορειο-δυτικη μερια της πλατειας διπλα απο τον κορμο ενως μεγαλου δεντρου!!!!λες η κεραια να ητανε φυτευμενη στο δεντρο επανω???

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ τους χρήστες για τις παραπάνω βοήθειες.Εγκατέστησα το swiss manager pro και βλέπω μετά απο restart οτι εχω 10.4-12.0 mb free ram.Εχω ήδη διαβάσει στο φόρουμ πως το symbian 9.1 δεν είναι και οτι καλυτερο στη διαχείρηση μνήμης.Πρακτικά φτάνει αυτή η ποσότητα μνήμης?Ουσιαστικά μας αφήνει περιθώρια για 2 το πολυ 3 "βαρειές εφαρμογές ταυτόχρονα που δεν έχω δοκιμασει ακόμη.
[sIGPIC][/sIGPIC]Πάει και αυτό το σαξάκι...
Link to comment
Share on other sites

Για μένα είναι μικρή ποσότητα μνήμης. Από τη στιγμή που ανοίγεις τα 3 βασικά προγράμματα(ημερολόγιο,τηλ.κατάλογος,μηνύματα) και δεσμεύεται το μεγαλύτερο μέρος της μνήμης δεν μένει χώρος και για κάτι άλλο που είναι εξίσου "βαρετό". Και κάτι που παράτηρησα εγώ: Με την επανεκκίνηση/άνοιγμα του κινητού έχω περίπου 14,7 mb μνήμης διαθέσιμα. Όταν αφήσω το κινητό για 15 περίπου λεπτά χωρίς να κάνω το πειράξω καθόλου η μνήμη μου ανεβαίνει μέχρι και τα 16,2 mb! :blink: :wacko:
Link to comment
Share on other sites

Σωστα για το athnes wi-fi, ο εχω δοκιασει με τον φορητο μου και οι ταχυτητες ειναι παρπαανω απο ικανοποιητικες. ΕΠισης συνδεεσαι ευκολα αφου εισαγεις τον κωδικο στο σχετικο πλαισιο οπως αναφερθηκε και αν κατσεις πανω στην πλατεια θα βρεις σημα απο 3 μοναδες μεχρι 4/5 οποτε ειναι πολυ καλο. Αντε και μολις το εγκαινιασεις να μας πεις..
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδιά θα ήθελα να ρωτήσω 2-3 πραγματάκια πριν κάνω κι εγώ την μεγάλη κίνηση...

Οφείλω να ομολογήσω βέβαια ότι το σκέφτηκα αρκετά ( κι ακομα το σκέφτομαι δηλ...) ,γιατί ήμουν ανάμεσα στο Ρ990 και το ΤΥΤΝ αλλά τελικά μάλλον δεν θα προδόσω την μαμά SE...:happy:

1) Επειδή μάλλον θα καταργήσω το flip θέλω να μου πείτε αν χάνω κάποιες λειτουργίες κάνοντας αυτή την κίνηση....

2) Σκέφτομαι επίσης να δουλέψω πολύ το "stylus" και πάνω σε συτό θα ήθελα να ξέρω αν υπάρχει αναγνώριση γραφής στα ελληνικά.

Δηλ. θα μπορώ να γράψω 1 μήνυμα με αυτό τον τρόπο και αν ναι μέχρι πόσους χαρακτήρες? (ΠΑΝΤΑ χωρίς το flip...)

Και 3)Μπορεί να παίξει μεγάλα (fullscreen εννοείτε..) mp4 video (πάνω από 50mb..) ???

 

Ευχαριστώ....προκαταβολικά....:happy:

Live and let live...
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ παιδια για τισ οδηγιες με to wifi.κατι αλλο τωρα καθοτι newby...πως μπορω να δω ενα Video μεγαλο πχ 50 mb χωρις να κολλησει το κινητακι μου?εχω καρτα 2gb κ θελω να περασω μερικες ταινιουλες και Video klipakia
Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

mexri stigmis se ellinika me to onscreen pliktrologio grafeis mono 70 xaraxtires sms.me greeklish 160.panv apo 40mb video to kinito pros to paron ta klanei kai kollaei.to epatha proxtes.perimenoume oloi oi xristes to neo firmware tis se,peripou dekembri, pou tha diorthothoun polla bugs.etsi elpizw egw toulaxiston.pantws file mou egw den ptoithika kai to pira.se p990i einai ayto....
Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδιά θα ήθελα να ρωτήσω 2-3 πραγματάκια πριν κάνω κι εγώ την μεγάλη κίνηση...

 

Πριν κάνεις την μεγάλη κίνηση, για κοίτα και μερικά win τηλεφωνάκια... Διάβαζα τις προάλες για ένα που σαν hardware ήταν ίδιο με το 990, και φόραγε παραθύρια. Αυτή την στιγμή μου είναι αδύνατον να θυμηθώ ποιό , αλλά το διάβαζα σε ένα ξένο φόρουμ.

 

Πάντως σήμερα σαν σύνολο το 990 είναι κομματάκι απογοητευτικό. Τους λόγους τους έχουμε χιλιοπεί παραπάνω. Απλά περιμένουμε. Και για προγράμματα, και για διορθώσεις στο λογισμικό του.

 

1) δεν χάνεις τπτ, απλά δεν έχεις την ευχρηστία του καπακιού. Δλδ δυσκολότερες κλήσεις με το ένα χέρι, πενάκι (κατα 90%) συνέχεια στο χέρι κτλ.

 

2) Αναγνώριση Ελληνικών στην γραφίδα δεν είχε κανένα Ρχχχ κινητό και το 990 δεν έκανε την έκπληξη. Να σου πω την αλήθεια, πολύ όνειρο μου φαντάζει να την βάλουν σε κάποια αναβάθμιση.

 

3) Το 990 έχει σοβαρά προβλήματα διαχείρισης μνήμης, και memory leaks. Τα μεγάλα βίντεο, θέλουν πολύ μνήμη. Οπότε μόλις πας να παίξεις κάτι μεγάλο το κινητό σου βγάζει μια μούτζα ίσαμε κει πέρα, και το μόνο που βλέπεις είναι άσπρη οθόνη, κρασαρίσματα, κέρνελ λάθη, και στην χειρότερη περίπτωση , την έλντα πανοπούλου με στριγκάκι.... :lol: :lol: :lol:

mpampir has spoken

Νέο Blog! :

www.mpampir.com

Link to comment
Share on other sites

Για διαβαστε το παρακατω για να ανεβουν οι μετοχες μας...:p

 

Prestigious award for P990!

 

Και οριστε το original link για οσους διαβαζουν Swedish ή για οσους επιθυμουν να τρεξουν translator για το αρθρο... :)

http://mobil.mkf.se/ArticlePages/200610/26/20061026183742_MKF_MOB_Administratorer722/20061026183742_MKF_MOB_Administratorer722.dbp.asp

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

Για διαβαστε το παρακατω για να ανεβουν οι μετοχες μας...:p

Prestigious award for P990!

Και οριστε το original link για οσους διαβαζουν Swedish ή για οσους επιθυμουν να τρεξουν translator για το αρθρο... :)

http://mobil.mkf.se/ArticlePages/200610/26/20061026183742_MKF_MOB_Administratorer722/20061026183742_MKF_MOB_Administratorer722.dbp.asp

 

Three wins for Sony Ericsson in Swedish mobile award show.

 

Σκανδιναβικά βραβεία και να μην τα δόκουν σε SE γίνεται?

Αλήθεια γιατί δώσαν το award for Smartphone of the year στο 990? επειδή είναι σταθερό? επειδή δεν μασάει μια στο να ανοίξει μεγάλα word και excel αρχεία? Μάλλον σαν την eurovision είναι και αυτά... Το 10 της κύπρου στην Ελλάδα, και το 10 της Ελλάδας στην κύπρο...

 

Πάντως θα με κάνει να νοιώσω πολύ καλύτερα η ιδέα οτι έχω το καλύτερο smart phone της χρονιάς, όταν θα πάω να παίξω βιντεάκια και θα φάω μούτζα!

:X

mpampir has spoken

Νέο Blog! :

www.mpampir.com

Link to comment
Share on other sites

ποτε λεγεται οτι θα ειναι ετοιμη η επομενη αναβαθμηση?

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

ποτε λεγεται οτι θα ειναι ετοιμη η επομενη αναβαθμηση?

 

 

λέγεται οτι θα την έχουμε την βδομάδα 48 του τρέχοντος έτους.

Τώρα αν αυτά είναι αλήθειες, ή φιδιές, δεν το ξέρει κανείς ακόμα

mpampir has spoken

Νέο Blog! :

www.mpampir.com

Link to comment
Share on other sites

Πριν κάνεις την μεγάλη κίνηση, για κοίτα και μερικά win τηλεφωνάκια... Διάβαζα τις προάλες για ένα που σαν hardware ήταν ίδιο με το 990, και φόραγε παραθύρια. Αυτή την στιγμή μου είναι αδύνατον να θυμηθώ ποιό , αλλά το διάβαζα σε ένα ξένο φόρουμ.

 

Πάντως σήμερα σαν σύνολο το 990 είναι κομματάκι απογοητευτικό. Τους λόγους τους έχουμε χιλιοπεί παραπάνω. Απλά περιμένουμε. Και για προγράμματα, και για διορθώσεις στο λογισμικό του.

 

Ήξερα ότι είχε αρκετά προβληματάκια αλλά φίλε mpampir τώρα με απογοήτευσες πάρα πολύ...Έλεγα κι εγώ μετά από τόσα χρόνια στην SΕ, να γίνω κι εγώ μέλος της Ρχχχ σειράς αλλά εν τέλει το βλέπω κομματάκι χλωμό...:(

Και απ'οτι διαισθάνομαι μάλλον θα πάω τελικά σε κάποιο win (ΤΥΤΝ το ποιο πιθανό... αν και με τσούζει λίγο η τιμή του...)....

Τεσπά...Ίδωμεν...

Thx ..anyway...:happy:

Live and let live...
Link to comment
Share on other sites

Ήξερα ότι είχε αρκετά προβληματάκια αλλά φίλε mpampir τώρα με απογοήτευσες πάρα πολύ...Έλεγα κι εγώ μετά από τόσα χρόνια στην SΕ, να γίνω κι εγώ μέλος της Ρχχχ σειράς αλλά εν τέλει το βλέπω κομματάκι χλωμό...:(

Και απ'οτι διαισθάνομαι μάλλον θα πάω τελικά σε κάποιο win (ΤΥΤΝ το ποιο πιθανό... αν και με τσούζει λίγο η τιμή του...)....

Τεσπά...Ίδωμεν...

Thx ..anyway...:happy:

 

κοίτα, δεν θα ήθελα με τπτ να σε πάρω στον λαιμό μου, γιατί αυτό που για έναν είναι το υπέρτατο πρόβλημα, για τον άλλον δεν σημαίνει τπτ. Αν όσα αναφέρουμε πάντως σαν προβλήματα, σε νοιάζουν και σένα,τότε τι να σου πω, ξανασκέψου το.

 

Απλά επειδή τηλέφωνα τέτοιας τιμής δεν τα παίρνεις κάθε 2μηνο, αν δεν το θές άμεσα, περίμενε να βγεί η αναβάθμιση που "και καλά" θα τα διορθώσει όλα αυτά. 48 βδομάδα του έτους αναφέρουν οι περισσότεροι, αυτό σου παπαγαλίζω και γω χωρίς να ξέρω κάτι παραπάνω. 1 μήνας ακόμα δλδ.

 

Αν και μετά απο την πολυαναμενόμενη αναβάθμιση δεν γίνει κάτι, τότε αυτό θα είναι το τελευταίο μου SE που παίρνω, και κατα πάσα πιθανότητα το τελευταίο symbian κινητό (μιλάμε για το άμεσο μέλλον πάντα, γιατι μακροπρόθεσμα ποτέ δεν ξες).

mpampir has spoken

Νέο Blog! :

www.mpampir.com

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια

Εχω και εγω το P990i. Μπορειτε να μου πειτε 2 πραγματα?

1. Που μπορω να βρω εφαρμογες, παιχνιδια και πως να τα φορτωσω

2. Οταν κανω συγχρονισμο με το outlook πανε ολα καλα εκτος απο τα emails. Ενω παιρνει τα επισυναπτόμενα αρχεια κτλ. δεν μου φερνει τιποτα αν καποιος εχει γραψει κατι στο email. Ξερει καποιος να με βοηθησει ??

 

Σταθης

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια

Εχω και εγω το P990i. Μπορειτε να μου πειτε 2 πραγματα?

1. Που μπορω να βρω εφαρμογες, παιχνιδια και πως να τα φορτωσω

2. Οταν κανω συγχρονισμο με το outlook πανε ολα καλα εκτος απο τα emails. Ενω παιρνει τα επισυναπτόμενα αρχεια κτλ. δεν μου φερνει τιποτα αν καποιος εχει γραψει κατι στο email. Ξερει καποιος να με βοηθησει ??

 

Σταθης

 

Φίλε Στάθη

παιχνίδια, εφαρμογές και οτιδήποτε παρεμφερές μπορείς να βρείς ΕΔΩ. Εκεί μπορείς να ρωτήσεις και οποιαδήποτε θες για εγκαταστάσεις, σπασίματα κτλ.

 

Για τον συγχρονισμό μάλλον είναι θέμα ρυθμίσεων. Δεν το έχω χρησιμοποιήσει καθόλου το άουτλουκ γιατί δεν μου αρέσει καθόλου σαν πρόγραμμα, και γιαυτό δεν μπορώ να σου πω που ακριβώς βρίσκεται η ρύθμιση.

mpampir has spoken

Νέο Blog! :

www.mpampir.com

Link to comment
Share on other sites

κοίτα, δεν θα ήθελα με τπτ να σε πάρω στον λαιμό μου, γιατί αυτό που για έναν είναι το υπέρτατο πρόβλημα, για τον άλλον δεν σημαίνει τπτ. Αν όσα αναφέρουμε πάντως σαν προβλήματα, σε νοιάζουν και σένα,τότε τι να σου πω, ξανασκέψου το.

 

Απλά επειδή τηλέφωνα τέτοιας τιμής δεν τα παίρνεις κάθε 2μηνο, αν δεν το θές άμεσα, περίμενε να βγεί η αναβάθμιση που "και καλά" θα τα διορθώσει όλα αυτά. 48 βδομάδα του έτους αναφέρουν οι περισσότεροι, αυτό σου παπαγαλίζω και γω χωρίς να ξέρω κάτι παραπάνω. 1 μήνας ακόμα δλδ.

 

Αν και μετά απο την πολυαναμενόμενη αναβάθμιση δεν γίνει κάτι, τότε αυτό θα είναι το τελευταίο μου SE που παίρνω, και κατα πάσα πιθανότητα το τελευταίο symbian κινητό (μιλάμε για το άμεσο μέλλον πάντα, γιατι μακροπρόθεσμα ποτέ δεν ξες).

 

Συμφωνώ απολύτως και παραθέτω και εγώ το δικό μου σχόλιο για να βοηθήσω τους αναποφάσιστους.

Είναι αλήθεια ότι το τηλέφωνο σαν εμφάνιση σκίζει και είναι το πιο ωραίο pda phone που κυκλοφορεί αυτήν την στιγμή (όσο σχετικό κι αν είναι το θέμα της εμφάνισης).Επίσης είναι αλήθεια ότι τουλάχιστον στα "χαρτιά" συνδυάζει τα περισσότερα πράγματα που μπορεί να ζητήσει σήμερα κάποιος από μια τέτοια συσκευή.Επίσης είναι αλήθεια ότι τα προηγούμενα μοντέλα της σειράς P είχαν τεράστια επιτυχία με αποτέλεσμα όταν ακούει κάποιος τη λέξη P να εεε...χμμ...ερεθίζεται (ε! όχι ακριβώς,αλλά τέλος πάντων).

ΑΛΛΑ είναι και (μαύρη) αλήθεια ότι το P990i στην κατάσταση που δίνεται αυτή την στιγμή στο αγοραστικό κοινό είναι ένα απαράδεκτο τηλέφωνο με βασικά bugs που σε δυσκολεύουν αφάνταστα σε βασικές λειτουργίες του (για να μην το χοντρύνω και πω ότι δεν σε αφήνουν να τις κάνεις καθόλου).Δεν χρειάζεται να αναφέρω ξανά αυτά τα bugs και αυτές τις δυσκολιές που υπάρχουν αφού φτάνει να ρίξετε μια ματιά στα δύο threads του P990i για να το διαπιστώσετε και μόνοι σας.

Με λίγα λόγια το P990i αυτή την στιγμή είναι σαν τον Παναθηναικό.Το υλικό το έχει αλλά χρειάζεται έναν Μουνιόθ (λέγε με επόμενο firmware) για να διορθώσει τα αδιόρθωτα.Αν αυτό δεν το καταφέρει ούτε ο Μουνιόθ (το επόμενο firmware που λέγαμε) τότε κλάφτα Χαράλαμπε.Θα είναι και για μένα το τελευταίο SE που παίρνω (για το άμεσο μέλλον μιλάω και εγώ βέβαια) ή τουλάχιστον το επόμενο symbian/SE δεν θα το πάρω με κλειστά μάτια όπως έκανα μέχρι σήμερα.:superman:

Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

Παντως αν διαβασετε τα προηγουμενα θεματα για τα P800 / P900 / P910, θα δειτε οτι και εκει υπηρχαν bugs τα οποια εξαφανιστηκαν κατα πολυ με τις αναβαθμισεις μεσα σε 6 μηνες. Το ιδιο συμβαινει και τωρα. Νομιζω οτι εχουμε πολλες απαιτησεις. Παντως μεχρι τωρα δεν εχει βρεθει η λυση ακομα στο bug για να φτιαχνει μετριο καφε ελληνικο με εξτρα καϊμακι, σε ολα τα P-Series... :(

 

:p

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

Παντως αν διαβασετε τα προηγουμενα θεματα για τα P800 / P900 / P910, θα δειτε οτι και εκει υπηρχαν bugs τα οποια εξαφανιστηκαν κατα πολυ με τις αναβαθμισεις μεσα σε 6 μηνες. Το ιδιο συμβαινει και τωρα. Νομιζω οτι εχουμε πολλες απαιτησεις. Παντως μεχρι τωρα δεν εχει βρεθει η λυση ακομα στο bug για να φτιαχνει μετριο καφε ελληνικο με εξτρα καϊμακι, σε ολα τα P-Series... :(

 

:p

 

Μα δεν χρειάζεται να διαβάσουμε τα θέματα για τα Ρ800/Ρ900/Ρ910.Υποθέτω ότι οι πιο πολλοί εδώ μέσα είμαστε πρώην χρήστες (χε! χε! ούτε ναρκομανείς να ήμασταν) αυτών των τηλεφώνων.Απ΄ότι θυμάμαι εγώ λοιπόν είχαν μεν κάποια bugs αλλά όχι τόσο σημαντικά όπως η ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ διαχείρηση μνήμης ας πούμε,ούτε θυμάμαι να είχαν διατεθεί στην αγορά τόσα πολλά προβληματικά κομμάτια (βλέπε πρόβλημα στο autofocus).

Απαίτηση να φτιάχνει καφέ δεν έχουμε αλλά απαιτούμε τουλάχιστον να πηγαίνει σωστά το ρολόι του (εγώ προσωπικα δεν αντιμετωπίζω αυτό το πρόβλημα και ακούω αυτούς που γκρινιάζουν για το ρολόι και πραγματικά δεν μπορώ να το πιστέψω,δεν μπορώ να το διαννοηθώ ότι χάνει,νομίζω ότι λένε ψέμματα).

 

...για να μην πω για τα κολλήματα με τα μεγάλα αρχεία.Μου αρέσει που διαφημίζαν ότι υποστηρίζει κάρτες μέχρι 8 giga τρομάρα τους.Να τις κάνουμε τι?Εγώ ακόμα κλαίω τα 4 giga που του έχω πάνω.

Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

Βασικα αποτι εχω καταλαβει μερικοι εχουν προβληματα και καποιοι οχι. Ειμαι πιστευω απο τους λιγους που ειμαι ευχαριστημενος γενικοτερα με το κινητο. Βεβαια ταυτοχρονα ψαχνομαι και για κανενα TyTn και εχω βρει ενα 2 μηνων με €500 και το σκεφτομαι...

 

Εξακολουθω να πιστευω οτι ολα ειναι θεμα αναβαθμισης και θα λυθουν ολα, για οσους αντιμετωπιζουν προβλημα...

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

drmdtsap to greeklish ennoeis na grafoume ellinika me latinikous mono xaraktires???
mexri stigmis se ellinika me to onscreen pliktrologio grafeis mono 70 xaraxtires sms.me greeklish 160.panv apo 40mb video to kinito pros to paron ta klanei kai kollaei.to epatha proxtes.perimenoume oloi oi xristes to neo firmware tis se,peripou dekembri, pou tha diorthothoun polla bugs.etsi elpizw egw toulaxiston.pantws file mou egw den ptoithika kai to pira.se p990i einai ayto....
Εδώ χτυπά η καρδιά της ΘΥΡΑΣ 7 στο Πύργο Διρού Μάνης! :D
Link to comment
Share on other sites

Όποτε κάνω γενικό backup απ'το pc suite,σταματάει το κινητό να βλέπει τις επαφές sim.Δηλαδή,πριν κάνω backup πάω επαφές-περισσοτ-προβολή φακέλου-sim και βλέπω κανονικά τις επαφές μου.Μετά ανοίγω το pc suite,κάνω ένα γενικό backup,και αφού τελειώσει πάω ξανά να διαβάσω τις επαφές sim και το μόνο που μου γράφει είναι "Ανάγνωση από τη Sim" και μένει εκεί.

Για να μπορέσω να τις ξαναδώ πρέπει να κάνω γενική επαναφορά στο τηλ.

 

Ξέρετε τίποτα γι'αυτο;Το κάνει και σε άλλους;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson P990i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...