Jump to content

Sony Ericsson P990i


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για να κάνετε το κινητο σας πιο γρηγορο απενεργοποιήστε την χειρογραφη εισαγωγη κειμενου και την αναγνωριση χειρογραφου κειμενου ως εξης :

πίνακας ελεγχου -> συσκευή-> εισαγωγή κειμένου -> χειρογραφη -> μόνο πληκτρολογιο και εικονικο πληκτρολογιο -> κανενα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

:!: Παίδες βοήθεια!

 

Μου έχει μείνει μέσα η μύτη από το πενάκι και δε μπορώ να τη βγάλω με τίποτα! Εν τω μεταξύ, εξαιτίας αυτού, μου έχει κολλήσει και η "ασφάλεια" αριστερά που χρησιμοποιείται για κλείδωμα-ξεκλείδωμα πλήκτρων.

 

Καμιά πρόταση πώς μπορώ να βγάλω τη μύτη από το πενάκι κανείς??

Link to comment
Share on other sites

ρε αρχιγε, πως τα καταφερες ετσι?!?!

δεν εχω ιδεα πως να το κανεις, αλλα αν το καταφερεις, σου αξιζουν συγχαρηττηρια!!!

na zisoun ta giwtompala!!!!!!!!!!!!!! :X
Link to comment
Share on other sites

Παίδες γεια σας.

 

Σε κατ/μα με κινητά μίας φίλης δίνει το P990i 250€. Η τιμή είναι καλή η ειναι πιάσιμο????

Ευχαριστώ.

καινούργιο;

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

καινούργιο;

 

Ναι το ειχε πάρει ενας παπούς και το κράτησε 1 εβδομάδα οπου και το επέστρεψε. Είναι άθικτο και χωρίς καμμία γρατζουνιά.

Εχω το Κ750 και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Αξίζει να το αντικ/σω με το Ρ990i????

 

Ευχαριστώ.

SARGYRIO
Link to comment
Share on other sites

Paidia to kinito einai poli kalo kai to mono problima pou antimetopizo einai i evresi me to penaki ston katalogo mou.

Oson afora ola ta alla einai TELEIO.

Den pisteva oti i Bataria tha kratouse toses meres.

:)

ΠΩΛΕΙΤΑΙ >>> P990i Se aristi katastasi 6947891285!!!
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Γεια χαρα στην ομαδα.

 

Θα ηθελα να να μάθω ποιο firmware εχω. Αν μπορειτε να μου δωσετε τον συνδυασμο πλήκτρων και επίσης ποιο firmware πρέπει να εχω.. Επίσης στην εκίνηση αλλά και με πλοήγηση στο μενού ειναι αρκετα αργό. Γιατι?

SARGYRIO
Link to comment
Share on other sites

gia na thn vreis patas se othoni anamonhs kato dexia sthn othoni 'perisotera' kai meta 'katastash'. meta scrolareis to menu pros ta kato kai vleepeis to version

για να πηγαινει πιο γρηγορα σβήσε την χειρογραφη εισαγωγη κειμενου και την αναγνωριση χειρογραφου κειμενου ως εξης :

πίνακας ελεγχου -> συσκευή-> εισαγωγή κειμένου -> χειρογραφη -> μόνο πληκτρολογιο και εικονικο πληκτρολογιο -> κανενα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Πωλείται P990 μαζί με δερμάτινη θήκη Krussell σε ΑΡΙΣΤΗ κατάσταση (ούτε μία γρατζουνιά) στο γνήσιο κουτί του με όλα τα παρελκόμενα του.

Φέρει το τελευταίο firmware και δουλεύει άψογα.

Τιμή €190 συν έξοδα αποστολής.

email : aas59 at hotmail dot com

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

εκανα την τελευταια αναβαθμιση και απο τοτε οποτε το ανοιγω με ρωταει αν θελω να εγκαταστησω το swiss manager 1.4.

Αν του πατησω ναι, με ενημερωνει οτι ειναι αδυνατη η εγκατασταση, εαν δεν πατησω τιποτα συνεχιζει κανονικα η εκκινηση της συσκευης. Το προβλημα ειναι οτι δεν υπαρχει τιποτα στο μενου απεγκατασταση εφαρμογων. Το συγκεκριμενο προγραμμα το ειχα απεγκαταστησει πολλους μηνες πριν.

Προσπαθησα να κανω εγκατασταση παλι αλλα μου βγαζει οτι υπαρχει προβλημα ασφαλειας και μου την ακυρωνει.

Αν μπορει καποιος να βοηθησει γιατι ειναι πολυ σπαστικο, συν οτι υποψιαζομαι οτι δημιουργει και ψιλοπροβληματακια...

Ευχαριστω εκ των προτερων

Τακης

εσεται ημαρ
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς υπάρχει στο memory stick.

 

Σβήστο από εκεί να μην σε ξαναενοχλήσει.

 

Δεν υπαρχει, η τουλαχιστον δεν το βρισκω εγω πουθενα...

εσεται ημαρ
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει, η τουλαχιστον δεν το βρισκω εγω πουθενα...

Αφαίρεσε το memory stick απο το P990 και κάνε επανεκκίνηση. Έτσι θα καταλάβεις που είναι το αρχείο που σου δημιουργεί προβλημα. Πολύ πιθανόν να είναι εκεί. Πέρασε πάλι στο memory stick to swiss manager 1.4.sis apo το pc σου, κάντο εκγατάσταση και μετά απεγκατάσταση. Είναι ο μόνος πιθανός τρόπος να διορθωθεί το πρόβλημα. Εάν όχι πρέπει να κάνεις format στο memory stick.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Παρε ενα απο ενα πλανόδιο (μαύρο) μια χαρα ειναι και με τα μισα λεφτα :lol:

 

Ξέρει μήπως κανείς το site της εκκλησίας που θέλω να κατεβάσω κάτι καντήλια;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδιά σας χαιρετώ από Αλεξάνδρεια Ημαθίας.

Υπάρχει κανένας τρόπος να ξεκινά το κινητό με οθόνη αναμονής αυτό που έφτιαξα μόνος μου στο Gdesk; Χρειάζεται να κατεβάσω κάποια plug-ins κι αν ναι, ποια;

Ψάχνω στο site του Gdesk, ο κόσμος ποστάρει απορίες και κανείς δεν βοηθά...

Επίσης, χρησιμοποιείτε το Garmin για UIQ; Με ποιο δέκτη το συνδέσατε στο P990i; Αυτός της Qstarz 818 ή 815 με ηλιακό συλλέκτη για φόρτιση είναι καλός; Θα μπορέσω να το κάνω να δουλέψει με το P990i και το Garmin;

Σας ευχαριστώ.

Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ :). Έχεις P990, υποθέτω. Με το G-Desk έβγαλες καμμιά άκρη;
Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

geia sas!!!!! exo ena p990i pou eixe menu vodafone!!! kai leo eixe giati mesa sthn prohgoumenh ebdomada tou ekana monos debranded!!!! efuge to skatomenu kai glytosa kai 25euro pou thelei to 9volto gia na sou to kanei tora to xreisimopoio xana!! giati mexri tora thn eixe araxei pano sto grafeio!!!!!! apla thelo na enimeroso gia auto ton tropo!!!! afou prota prohdopoihso oti oute ego alla oute autoi pou exoun thn selida exoun thn paramikrh euthinh gia to ti tha pathei to kinito sas!!! dikia sas epilogh!!!! pados apo oso diabasa sta sxoleia den uparxan genikotera problhmata me ta p990i! se emena pados doulepse mia xara!!!! XEFORTOTHIKA TO sk@tomenu tis vodafone (sorry alla mou thn espage) kai tora douleuei mia xara! poli poio oraio menu kai trela poio grugoro to kinito!!! alla xanaleo se periptosh pou dokimase einai se diko sas risko!! ego to prospathisa kai petuxe euxomai to idio se osous to epixirisoun!!! to link einai : http://blog.artesea.co.uk/2008/01/debrand-your-w960-p1-for-free-or-your-p990-m600-w950.html

 

ean exete aporia kai boro na bohthiso euxaristos!!!!

 

kai sorry se periptosh pou ta exete xanaanaferei!!!!!!!!

P990i THE BEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Για να κάνετε το κινητο σας πιο γρηγορο απενεργοποιήστε την χειρογραφη εισαγωγη κειμενου και την αναγνωριση χειρογραφου κειμενου ως εξης :

πίνακας ελεγχου -> συσκευή-> εισαγωγή κειμένου -> χειρογραφη -> μόνο πληκτρολογιο και εικονικο πληκτρολογιο -> κανενα.

 

file goldeneye euxaristo poli!! exeis dikio etsi poli esthita poio grugora!!!! kai pali euxaristo!!!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson P990i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...