Jump to content

Sony Ericsson P990i


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μετα την μεταροπη του tokyo drift το video απο 700mb εγινε 383mb.....

 

χάρηκα που λειτουργεί και σε σας.Δυστυχώς σε εμένα δεν έπαιξε ποτέ το αρχείο mp4 μεγέθους 300+mb.Kernelakia erros αβέρτα.Όσο για το usb2.0 που ανέφερες,είναι όντως αργό...μου φαίνεται για 1.1...ενώ αν βάλω την κάρτα σε reader μεταφέρει πολύ γρηγορότερα.Περίεργο.

[sIGPIC][/sIGPIC]Πάει και αυτό το σαξάκι...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

συνδέσεις->usb

επιλογή λειτουργίας usb--> βάλτε το "μεταφορά αρχείων"

 

Φίλε αυχαριστώ για τη βοήθεια,αλλά δεν είμαι και καθυστερημένος...εννοείται πως το χω κάνει αυτο...

[sIGPIC][/sIGPIC]Πάει και αυτό το σαξάκι...
Link to comment
Share on other sites

Φίλε αυχαριστώ για τη βοήθεια,αλλά δεν είμαι και καθυστερημένος...εννοείται πως το χω κάνει αυτο...

:confused:

 

20mb σε 30sec δεν πιστεύω να είναι κ usb1.1

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

:confused:

 

20mb σε 30sec δεν πιστεύω να είναι κ usb1.1

 

δεν κατάλαβες υπό ποιά έννοια είπα ότι είναι usb1.0.Είναι σίγουρα 2.0 αλλά ανέφερα πως είναι λίγο πιό γρήγορη η κάρτα σε reader.(ελάχιστα πιο γρήγορη)τεσπα.Τέσπα όπως και να χει είναι συμπαθητική η ταχ΄τητα

[sIGPIC][/sIGPIC]Πάει και αυτό το σαξάκι...
Link to comment
Share on other sites

Απαπαπα!Ντοπη μας!!!:X :X :X

 

 

:ninja: αν πετυχει πεσμας την συνταγη!!!:ninja:

 

αυτό που έπρεπε να πεις ήταν:

 

Αν πετύχει , στείλε μας το βίντεο... :lol: :lol: :lol: :lol:

mpampir has spoken

Νέο Blog! :

www.mpampir.com

Link to comment
Share on other sites

telika to tokyo drift poy itan 383mb se mp4 den paizei.tha dokimasw conversion se 3gp.pantws makari na mporousa na anevasw to clipaki pou sas elega.einai super.....
Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

telika to tokyo drift poy itan 383mb se mp4 den paizei.tha dokimasw conversion se 3gp.pantws makari na mporousa na anevasw to clipaki pou sas elega.einai super.....

 

αν μπορείς λέει...

 

http://www.youtube.com

http://www.googlevideo.com <==== εδώ σου δίνει λινκ για καμια 10αριά ακόμα διευθύνσεις.

mpampir has spoken

Νέο Blog! :

www.mpampir.com

Link to comment
Share on other sites

ok me psisate.tha to anebasw k tha sas eidopoiisw.exw omws ena problima.oles tis meres pou exw to kinito otan to ebaza sto cradle fortize k syndeotan me to pc.simera apo to mesimeri otan to bazw enw fortizei den syndeetai me to pc.to bazw to bgazw apo to cradle tipota.meta apo kamia 5ara fores syndeetai.ti na ftaiei?

 

 

episis otan anoigoume to media player gia musiki kai paizei ena tragoudi deixnei ena cd.auto yparxei periptwsi na deiksei to ekswfyllo toy cd opws symbainei me to windows media player 11 sto pc?mi varate an tin eipa tin kotsana mou....logika tha mporouse etsi den einai?

Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

ok me psisate.tha to anebasw k tha sas eidopoiisw.exw omws ena problima.oles tis meres pou exw to kinito otan to ebaza sto cradle fortize k syndeotan me to pc.simera apo to mesimeri otan to bazw enw fortizei den syndeetai me to pc.to bazw to bgazw apo to cradle tipota.meta apo kamia 5ara fores syndeetai.ti na ftaiei?

 

απο το μεσημέρι και μετά ε? Μάλλον αυτό που έφαγες θα το πείραξε...

:) :p :lol: :lol:

mpampir has spoken

Νέο Blog! :

www.mpampir.com

Link to comment
Share on other sites

episis otan anoigoume to media player gia musiki kai paizei ena tragoudi deixnei ena cd.auto yparxei periptwsi na deiksei to ekswfyllo toy cd opws symbainei me to windows media player 11 sto pc?mi varate an tin eipa tin kotsana mou....logika tha mporouse etsi den einai?

 

χμμ ,δοκίμασε να βάλεις στον ίδιο φάκελο με τα μπ3 και την εικονα του αλμπουμ,νόμίζω πρέπει να χει μικρό μέγεθος και ανάλυση.

[sIGPIC][/sIGPIC]Πάει και αυτό το σαξάκι...
Link to comment
Share on other sites

PAIDIA VOH8EIA!

 

exo cosmote kai exo sovaro provlhma me ta mms.

epikoinonisa mia ora me cosmote alla den mporesan na vroun akrh.

 

prota kai estelna kai dexomoun, meta otan dexomoun den mporouse na to diavasei kai tora den kanei tipota.

 

sas parakalo opoios exei tis ri8miseis na tis grapsei mpas kai kano kanena la8aki.

 

efxaristo poly!

 

sos!

 

y.g dokimasaapo sonyericsson.com

www.kastano.gr
Link to comment
Share on other sites

PAIDIA VOH8EIA!

 

exo cosmote kai exo sovaro provlhma me ta mms.

epikoinonisa mia ora me cosmote alla den mporesan na vroun akrh.

 

prota kai estelna kai dexomoun, meta otan dexomoun den mporouse na to diavasei kai tora den kanei tipota.

 

sas parakalo opoios exei tis ri8miseis na tis grapsei mpas kai kano kanena la8aki.

 

efxaristo poly!

 

sos!

 

y.g dokimasaapo sonyericsson.com

 

Δοκίμασε να σβήσεις όλες τις συνδέσεις σχετικές με mms που έχεις περασμένες, στείλε από το site της SonyEricsson τις ρυθμίσεις για mms, πήγαινε στις ρυθμίσεις mms και όρισε το προφίλ cosmote mms ή όπως έχει όνομα, κάνε επανεκκίνηση και εκτιμώ ότι θα είσαι οκ.

Τα ίδια κάναμε στο P990 του γαμπρού μου και τελικά δούλεψε.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν...

Από σήμερα μπορώ να θεωρούμε κι εγώ (το παράγγειλα απο Γερμανό...) κάτοχος του πολυσυζυτημένου Ρ990...:happy:

Οφείλω να ομολογήσω ότι το σκέφτηκα ΠΑΡΑ πολύ μέχρι τελικά να πω το ΝΑΙ...!

ΞΕΡΩ ότι το ποιο πιθανόν (μάλλον σίγουρο...) θα συναντήσω αρκετά προβληματάκια κρίνοντας από τους ήδη κατόχους του...

ΑΛΛΑ...

Θα δείξω εμπιστοσύνη (για αλλη μια φορά) στην μαμά SE και είμαι σχεδόν σίγουρος ότι θα με ανταμείψει (όπως το κανει χρόνια τώρα...).

ΔΕΝ μπορώ με ΤΙΠΟΤΑ να δεχτώ, ότι θα αφήσει την "ναυαρχίδα" της έτσι....:mad:

Εύχομαι να μην το μετανοιώσω.....

 

Αυτά προς το παρόν....Μέχρι να την παραλάβω....ΙΔΩΜΕΝ....!:confused:

 

ΥΓ1) Είναι η πρώτη φορά που παίρνω Ρχχχ σειρά...Όπως καταλαβαίνετε ίσως να χρειαστώ κάποια βοήθεια απ'τους "παλιούς"...

Ελπίζω αν κάποια στιγμη κάνω καμιά "ηλίθια" ερώτηση, να μην με παρεξηγήσετε...:p

 

ΥΓ2) Φίλε mpampir σε ευχαριστώ που με έκανες να το σκεφτώ ΠΟΛΥ παραπάνω...Αλλά τι να κάνω....Οι μεγάλες αγάπες δυσκολα ξεπερνιούνται...

Θα δείξει....:O

Live and let live...
Link to comment
Share on other sites

...sorry ρε παίδες, αλλά έχω χάσει και κάποιες σελίδες του φόρουμ. Μήπως συζητήσατε καθόλου αν ηχογραφεί την συνομιλία;

Αλήθεια, συνομιλία ηχογραφεί;

Ως τηλέφωνο, πως είναι η λειτουργία του σε σχέση με Ρ900;

Πιό γρήγορο; Οι επαφές καλύτερα προσβάσιμες;

thanks

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν...

Από σήμερα μπορώ να θεωρούμε κι εγώ (το παράγγειλα απο Γερμανό...) κάτοχος του πολυσυζυτημένου Ρ990...:happy:

Οφείλω να ομολογήσω ότι το σκέφτηκα ΠΑΡΑ πολύ μέχρι τελικά να πω το ΝΑΙ...!

...

ΥΓ2) Φίλε mpampir σε ευχαριστώ που με έκανες να το σκεφτώ ΠΟΛΥ παραπάνω...Αλλά τι να κάνω....Οι μεγάλες αγάπες δυσκολα ξεπερνιούνται...

Θα δείξει....:O

 

χαίρομαι που κάνω τους ανθρώπους να σκέφτονται!!! :p :p

Καλορίζικο φίλτατε το τηλεφωνάκι σου, και πραγματικά σου εύχομαι να μην πέσεις σε προβληματική παρτίδα όπως πολλοί απο δω μέσα. Μια συμβουλή μόνο.

 

ΠΡΙΝ παραλάβεις το τηλέφωνο διευρκίνησε στον πωλητή οτι ξέρεις για τις προβληματικές παρτίδες, και τα προβλήματα στην κάμερα, κτλ κτλ. Ζήτα μπας και μπορέσουν να στο αλλάξουν άμεσα σε περίπτωση γκαντεμιάς.

 

Άν μπορείς άνοιξέ το στο κατάστημα που θα είσαι, έχει γεμάτη την μπαταρία του. Τράβα μια δυο φώτο να δεις εκείνη την ώρα οτι είναι εντάξει κτλ. μπορεί να σε γλυτώσει απο τρεξίματα αργότερα.

 

---------

 

Εγώ σήμερα είναι η τελευταία μέρα που θα έχω το 990 στα χέρια μου. Κατεβαίνω κρήτη (στην κοπελιά μου) και θα της το αφήσω εκεί... Πάω φαντάρος, και δεν θα ήθελα να το έχω στον θάλαμο μαζί μου. Αφού της άρεσε κιόλας, θα της το κάνω δώρο. Αν τα καταφέρω οικονομικά (γιατί δεν παίζει μια) θα κάνω ένα ρεκτιφιέ στο 800αράκι μου και θα έχω αυτό. Πλάκα πλάκα πιο πολύ μου αρέσει...

mpampir has spoken

Νέο Blog! :

www.mpampir.com

Link to comment
Share on other sites

...sorry ρε παίδες, αλλά έχω χάσει και κάποιες σελίδες του φόρουμ. Μήπως συζητήσατε καθόλου αν ηχογραφεί την συνομιλία;

Αλήθεια, συνομιλία ηχογραφεί;

Ως τηλέφωνο, πως είναι η λειτουργία του σε σχέση με Ρ900;

Πιό γρήγορο; Οι επαφές καλύτερα προσβάσιμες;

thanks

 

Όχι, δυστυχώς δεν ηχογραφεί συνομιλία.

Μεγάλη παράληψη κατα την γνώμη μου!

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

Όχι, δυστυχώς δεν ηχογραφεί συνομιλία.

Μεγάλη παράληψη κατα την γνώμη μου!

 

 

Δεν μπορώ να καταλάβω!

Παλιότερα μοντέλα της ΣΕ, ηχογραφούσαν άριστα συνομιλίες!

Επίσης, η ΝΟΚΙΑ για παράδειγμα, το εφαρμώζει σχεδόν σε όλα της τα μοντέλα!

Γιατί ρε γμτ η ΣΕ δεν το κάνει στα "καλύτερα" μοντέλα της;

 

Ακατανόητο...

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να καταλάβω!

Παλιότερα μοντέλα της ΣΕ, ηχογραφούσαν άριστα συνομιλίες!

Επίσης, η ΝΟΚΙΑ για παράδειγμα, το εφαρμώζει σχεδόν σε όλα της τα μοντέλα!

Γιατί ρε γμτ η ΣΕ δεν το κάνει στα "καλύτερα" μοντέλα της;

 

Ακατανόητο...

 

Χωρίς να γνωρίζω,απλά υποθέτω το εξής: μήπως έπρεπε η SE να συμμορφωθεί με τπτ ευρωπαικούς κανονισμούς?π.χ. οτι η ηχογράφηση συνομιλιών είναι παράνομη?Βέβαια εάν ενσωματώνεται σε μοντέλα ίδιας χρονολογίας με το P990ι τότε είμαι άκυρος

[sIGPIC][/sIGPIC]Πάει και αυτό το σαξάκι...
Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να γνωρίζω,απλά υποθέτω το εξής: μήπως έπρεπε η SE να συμμορφωθεί με τπτ ευρωπαικούς κανονισμούς?π.χ. οτι η ηχογράφηση συνομιλιών είναι παράνομη?Βέβαια εάν ενσωματώνεται σε μοντέλα ίδιας χρονολογίας με το P990ι τότε είμαι άκυρος

 

Το καινούριο της ΝΟΚΙΑ, το 5500, που μόλις κυκλοφόρησε, ηχογραφεί κανονικότατα...:(

Link to comment
Share on other sites

Παιδια απ ότι θυμαμαι στο ρ900 οταν το ειχα συνδεμενο με τον υπολογιστη μπορουσα αυτοματα(μεσω της συνδεσης ιντερντετ του υπολογιστη) να ανοιγω σελιδες του ιντερνετ κ στο τηλεφωνο (μεσω του browser του). Τωρα στο ρ990 δεν μου τις ανοιγει οταν το συνδεω. Μου λεει οτι πρεπει να το ρυθμισω κτλ. Υπαρχει καποια ρυθμιση που ξεχναω να κανω? (δε θυμαμαι κιολας...)
Link to comment
Share on other sites

re paidia ti flash exei pathei kai den syndeetai me to pc mou otan to bazw sto cradle?enw fortizei kanonika to pc mou den to briskei.what the ****....
Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

re paidia ti flash exei pathei kai den syndeetai me to pc mou otan to bazw sto cradle?enw fortizei kanonika to pc mou den to briskei.what the ****....

 

Μήπως τρέχει παράλληλα κάποιο antivirus ή κάποιο firewall και το μπλοκάρει;

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά. μπορείτε να μου απαντησετε σε κάποια ερωτήματα? 1)Οταν θέλω να χρησιμοποιησω το wifi αφού κανω τις ρυθμισεις μετα ανοίγω το web τα πολυμεσα για να μπω ιντερνετ? Δε πιστεύω να κάνω καμια μα..:X και κλαίω μετα που θα μου ρθει ο λογαριασμος!

2)το handy safe δεν παιρνει εικόνες όπως handy photo safe στα νοκια?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson P990i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...