Jump to content

Sony Ericsson P990i


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΠΟΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΗ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΓΚΑΤΑΣΤΗΣΩ ΚΑΙ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΩ ΤΟ Webgate Advanced Call Manager v2.61 ΟΤΑΝ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ACM V 2,61 ΜΟΥ ΓΡΑΦΗ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΜΕΝΗ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ ΧΡΗΣΤΗ ΚΑΙ ΤΕΡΜΑΤΙΖΕΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ

 

Με λίγα λόγια το πρόγραμμα που κατέβασες είναι λογικά cra##ed αλλά όχι signed. Οπότε μια βόλτα στο hxxp://www.ipmart-forum.com/, με την προϋπόθεση ότι έχεις κάνει εγγραφή, θα βρεις ένα post που αναλύει πως να το κάνεις. Όπως καταλαβαίνεις δε μπορώ να σου το αναλύσω μιας και είναι πολλά τα βήματα, αλλά ευχαρίστως να σε βοηθήσω σε τυχόν απορίες που θα συναντήσεις στην προσπάθειά σου να το επιτεύξεις :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ΚΑΤ ΑΡΧΑΣ Σ"ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ ΕΚΑΝΑ ΟΤΙ ΛΕΕΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΓΚΑΤΕΣΤΗΣΑ ΤΟ 1)ACM_v2.61_UIQ3.rar (486.5 KB, 707 views) ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΓΚΑΤΑΣΤΗΣΩ ΤΟ WebGate.Advanced.Call.Manager.v2.61.Symbian.UIQ.3rd.Unsigned.*****ed-OPDA.rar ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΒΗΜΑ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΩ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΑΝΑΦΟΡΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΤ ΑΡΧΑΣ Σ"ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ ΕΚΑΝΑ ΟΤΙ ΛΕΕΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΓΚΑΤΕΣΤΗΣΑ ΤΟ 1)ACM_v2.61_UIQ3.rar (486.5 KB, 707 views) ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΓΚΑΤΑΣΤΗΣΩ ΤΟ WebGate.Advanced.Call.Manager.v2.61.Symbian.UIQ.3rd.Unsigned.*****ed-OPDA.rar ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΒΗΜΑ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΩ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΑΝΑΦΟΡΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ

 

Έχει ένα topic το οποίο είναι sticky με το τίτλο How to sign applications for UIQ 3 με 12 βήματα. Εκείνα πρέπει να ακολουθήσεις. Θα κατεβάσεις πρώτα το αρχείο που έχει στο τέλος των βημάτων. Θέλω να πιστεύω ότι τα πρώτα 10 βήματα είναι εύκολα. Στο 11 βήμα όταν θα ανοίξεις το αρχείο bat με το notepad θα αντικαταστήσεις το όνομα του παραδείγματος με το το μακρυνάρι που έχεις (Webgate...).Θα το σώσεις και θα το τρέξεις.Αυτό θα δημιουργήσει ένα ίδιο αρχείο με το όνομα που θα έχεις δώσει εσύ με την επεξεργασία του bat. Αυτό το αρχείο θα περάσεις στο κινητό.

π.χ.

signsis WebGateCallManagerUnsigned.sis WebGateCallManagerSigned.sis xxxxxx.cer sultan.key 0123456

Εγώ σε αυτό το παράδειγμα μετονόμασα το αρχικό αρχείο σε WebgateCallManagerUnsigned για λόγους ευκολίας και το xxxxx.cer είναι το όνομα που έχεις δώσει στο βήμα 4 (αν θυμάμαι καλά).

Ότι απορία έχεις pm me αλλά πρώτα διάβασε καλά το tutorial που έχει το ip-mart. Είναι sticky και είναι κάτω από εκεί που λογικά κατέβασες το πρόγραμμα.

Link to comment
Share on other sites

παιδια σε αυτην τη σελιδα h))p://www.mobile-phones-uk.org.uk/sony-ericsson-p990i.htm το κινητο εχει θαφτει απο παρα πολλους!εσεις που το εχετε,τι λετε?θελω να το παρω αλλα με αυτα που διαβασα τρελαθηκα!χειροτερο και απο το κακιστο ν80 μου λενε ειναι!ειμαι σε πληρη συγχυση!τα μηνυματα σε αυτην την σελιδα εχουν γραφτει μεχρι τον δεκ .απο κει και επειτα διορθωθηκε τιποτα?

και σε αυτην ειναι τα reviews toy 2007 h))p://www.recommendedbuys.co.uk/mobiles-phones-faxes/mobile-phones/sony-ericsson-p990i.htm τι θαψιμο ειναι αυτο??απο ολο τον κοσμο θαβεται!ρε παιδια πειτε οτι δεν ειναι αληθεια για να το παρω!

Link to comment
Share on other sites

παιδια σε αυτην τη σελιδα h))p://www.mobile-phones-uk.org.uk/sony-ericsson-p990i.htm το κινητο εχει θαφτει απο παρα πολλους!εσεις που το εχετε,τι λετε?θελω να το παρω αλλα με αυτα που διαβασα τρελαθηκα!χειροτερο και απο το κακιστο ν80 μου λενε ειναι!ειμαι σε πληρη συγχυση!τα μηνυματα σε αυτην την σελιδα εχουν γραφτει μεχρι τον δεκ .απο κει και επειτα διορθωθηκε τιποτα?

και σε αυτην ειναι τα reviews toy 2007 h))p://www.recommendedbuys.co.uk/mobiles-phones-faxes/mobile-phones/sony-ericsson-p990i.htm τι θαψιμο ειναι αυτο??απο ολο τον κοσμο θαβεται!ρε παιδια πειτε οτι δεν ειναι αληθεια για να το παρω!

Κοίτα φιλαράκι, εγώ πριν την αναβάθμιση είχα αρκετα μυνήματα error για την μνήμη. Είναι όντως αλήθεια ότι η SE στην διαχείρηση της μνήμης τα σκάτωσε. Αλλά και πάλι αυτή η μνήμη που προσφέρει είναι υπεραρκετή για να κάνεις την καθημερινή σου δουλειά. Με την τελευταία αναβάθμιση το μόνο που με πείραξε είναι η ένταση από το ξυπνητήρι.Τα άλλα δε με ενδιαφέρουν.Μη ξεχνάμε ότι έχει και 208MHz επεξεργαστή.Τι θέλουν οι τύποι;Να πετάει το κινητό;

Και τώρα για να σου πω την αλήθεια,το πήρα γιατί είναι λογικά το τελευταίο της σειράς P και είναι συναισθηματική αξία για μένα -Τόσα χρόνια-

Αλλά είναι καιρός να περάσω στην αντίπερα όχθη με wm6. Αν γουστάρεις το κινητό πάρ' το και δε θα χάσεις.

Link to comment
Share on other sites

παιδια σε αυτην τη σελιδα h))p://www.mobile-phones-uk.org.uk/sony-ericsson-p990i.htm το κινητο εχει θαφτει απο παρα πολλους!εσεις που το εχετε,τι λετε?θελω να το παρω αλλα με αυτα που διαβασα τρελαθηκα!χειροτερο και απο το κακιστο ν80 μου λενε ειναι!ειμαι σε πληρη συγχυση!τα μηνυματα σε αυτην την σελιδα εχουν γραφτει μεχρι τον δεκ .απο κει και επειτα διορθωθηκε τιποτα?

και σε αυτην ειναι τα reviews toy 2007 h))p://www.recommendedbuys.co.uk/mobiles-phones-faxes/mobile-phones/sony-ericsson-p990i.htm τι θαψιμο ειναι αυτο??απο ολο τον κοσμο θαβεται!ρε παιδια πειτε οτι δεν ειναι αληθεια για να το παρω!

Οπως σωστά αναφέρεις οι γνώμες αφορούν το κινητό μέχρι τον Δεκέμβριο,οπου τα προβλήματα μνήμης ήταν αρκετά εντονα.Μετά τις τρείς αναβαθμίσεις που ακολούθησαν και σ'αυτόν το τομέα το κινητό έχει βελτιωθεί πολύ.Οι οποιεσδήποτε ενστάσεις αφορούν πλέον την προσαρμογή της λειτουργίας του κινητού στις προσωπικές ανάγκες του κάθε χρήστη.Τα εκτός μνήμης bugs έχουν περιοριστεί στο ελάχιστο και με τον ένα ή τον άλλο τρόπο το κινητό δίνει την δυνατότητα στο χρήστη του να το κάνει πραγματικά χρηστικό εργαλείο.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα......

Παιδια θελω βοηθεια γιατι θα αρχιζω να τραβαω τα μαλλια μου για να μην πω τπτ αλλο..λοιπον εχουμε και λεμε...

Πηρα το p990i δεν λεω καλο κινητακι με πολλες επιλογες ΑΛΛΑ....

εχω φαγωθει να βρω λογισμικα δεν βρισκω τπτ μονο απο κατι torrent που δεν τα εμπιστευομαι και πολυ να σας πω την αληθεια αλλα αυτο δεν με πειραζει αυτο που μου εχει σπασει τα νευρα ειναι οτι σε ολες τις φωτο που βλεπω εχουν τελειως δειαφορετικο θεμα...

βρε τι αλλαζω 8εμα τπτ τα ιδια ειναι ενα αγκουρι και μισο (σορρυ για τιν εκφραση αλλα ειμαι απελπισμενος παρα πολυ)....

τι εννοω παω να βαλω φοντο στο κυριος μενυ δλδ στην αρχικη οθονη και οπως μπαινει η φωτο απο πανω εχει ενα ασπρο πραγμα που φενετε ισα ισα η φωτο οσο και να αλλαζω θεματα και κατεβαζω θεματα το ιδιο και το ιδιο ακομα και στα δικα σας εδω βλεπω οτι εχετε τελειως διαφορετικο μενου γιατι ετσι?

σας παρακαλω help me γιατι θα το πεταξω και ειναι αμαρτια

 

 

σορρυ για τα ορθογραφικα λαθη μου αλλα βλεπετε το greekglish μας εχει κανει να τα εχουμε ξεχασει ολα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα......

Παιδια θελω βοηθεια γιατι θα αρχιζω να τραβαω τα μαλλια μου για να μην πω τπτ αλλο..λοιπον εχουμε και λεμε...

Πηρα το p990i δεν λεω καλο κινητακι με πολλες επιλογες ΑΛΛΑ....

εχω φαγωθει να βρω λογισμικα δεν βρισκω τπτ μονο απο κατι torrent που δεν τα εμπιστευομαι και πολυ να σας πω την αληθεια αλλα αυτο δεν με πειραζει αυτο που μου εχει σπασει τα νευρα ειναι οτι σε ολες τις φωτο που βλεπω εχουν τελειως δειαφορετικο θεμα...

βρε τι αλλαζω 8εμα τπτ τα ιδια ειναι ενα αγκουρι και μισο (σορρυ για τιν εκφραση αλλα ειμαι απελπισμενος παρα πολυ)....

τι εννοω παω να βαλω φοντο στο κυριος μενυ δλδ στην αρχικη οθονη και οπως μπαινει η φωτο απο πανω εχει ενα ασπρο πραγμα που φενετε ισα ισα η φωτο οσο και να αλλαζω θεματα και κατεβαζω θεματα το ιδιο και το ιδιο ακομα και στα δικα σας εδω βλεπω οτι εχετε τελειως διαφορετικο μενου γιατι ετσι?

σας παρακαλω help me γιατι θα το πεταξω και ειναι αμαρτια

 

 

σορρυ για τα ορθογραφικα λαθη μου αλλα βλεπετε το greekglish μας εχει κανει να τα εχουμε ξεχασει ολα

 

Μπορείς να πας στο ip-mart για να βρεις διάφορα πράγματα αλλά καλό θα ήταν να ενεργοποιείς και την παράθεση να δεις αν η εικόνα είναι μικρή και που κόβει.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα......

Παιδια θελω βοηθεια γιατι θα αρχιζω να τραβαω τα μαλλια μου για να μην πω τπτ αλλο..λοιπον εχουμε και λεμε...

Πηρα το p990i δεν λεω καλο κινητακι με πολλες επιλογες ΑΛΛΑ....

εχω φαγωθει να βρω λογισμικα δεν βρισκω τπτ μονο απο κατι torrent που δεν τα εμπιστευομαι και πολυ να σας πω την αληθεια αλλα αυτο δεν με πειραζει αυτο που μου εχει σπασει τα νευρα ειναι οτι σε ολες τις φωτο που βλεπω εχουν τελειως δειαφορετικο θεμα...

βρε τι αλλαζω 8εμα τπτ τα ιδια ειναι ενα αγκουρι και μισο (σορρυ για τιν εκφραση αλλα ειμαι απελπισμενος παρα πολυ)....

τι εννοω παω να βαλω φοντο στο κυριος μενυ δλδ στην αρχικη οθονη και οπως μπαινει η φωτο απο πανω εχει ενα ασπρο πραγμα που φενετε ισα ισα η φωτο οσο και να αλλαζω θεματα και κατεβαζω θεματα το ιδιο και το ιδιο ακομα και στα δικα σας εδω βλεπω οτι εχετε τελειως διαφορετικο μενου γιατι ετσι?

σας παρακαλω help me γιατι θα το πεταξω και ειναι αμαρτια

 

 

σορρυ για τα ορθογραφικα λαθη μου αλλα βλεπετε το greekglish μας εχει κανει να τα εχουμε ξεχασει ολα

http://www.se-uiq.com/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=29&catid=5

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

καταλαβα τι εννοεις και την παρενθεση να βαλω ειναι το ιδιο δλδ οπως ειναι η εικονα δλδ το φοντο φενετε μια χαρα αλλα απο πανω απο την εικονα δλδ φοντο ειναι ενα ασπρο πραγμα ποθ φενετε τελειως θολα η εικονα και γενικα δεν εχω το ιδιο μενου οπως βλεπω οτι εχουν ολοι και δεν μπορω να καταλαβω το γιατι οσο θεματα και να αλλαξω ειναι το ιδιο οπως το ειχα αγορασει
Link to comment
Share on other sites

καταλαβα τι εννοεις και την παρενθεση να βαλω ειναι το ιδιο δλδ οπως ειναι η εικονα δλδ το φοντο φενετε μια χαρα αλλα απο πανω απο την εικονα δλδ φοντο ειναι ενα ασπρο πραγμα ποθ φενετε τελειως θολα η εικονα και γενικα δεν εχω το ιδιο μενου οπως βλεπω οτι εχουν ολοι και δεν μπορω να καταλαβω το γιατι οσο θεματα και να αλλαξω ειναι το ιδιο οπως το ειχα αγορασει

Συγγνώμη φίλε μου αλλά δε μπορώ να καταλάβω τι προσπαθείς να μου πεις. Τα έχεις γράψει όλα σε μια πρόταση και δε μπορώ να βγάλω άκρη. :this:

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη φίλε μου αλλά δε μπορώ να καταλάβω τι προσπαθείς να μου πεις. Τα έχεις γράψει όλα σε μια πρόταση και δε μπορώ να βγάλω άκρη. :this:

 

εχεις δικιο....

λοιπον το προβλημα εξακολουθει να υπαρχει δλδ...

Δεν εχω το μενου που ειναι το κλασικο μενου δλδ στο μενου που μπορει να εχετε σαν σταυρο μυνηματα και αλλα.... εγω εχω ενα τελειως και σπαστικο μενου που δεν ειναι καθολου βολικο αυτο ομως δεν εχει καμια σχεση με τα θεματα δλδ οταν αλλαζω θεμα ναι μεν αλλαζουν οι φωτος και τα χρωματα αλλα αυτο το αναθεματισμενο μενου μενει ιδιο....

δεν μπορω να αλλαξω το μενου εχω προσπαθησει αλλα τπτ...

οταν πας στο μενου δλδ στην οθονη με κλειστο το πορτοκι βαζεις την φωτο ολα μια χαρα μολις κανεις απο8ηκευση μου βγαζει την φωτο μια χαρα αλλα πανω απο την φωτο εχει ενα ασπρο think που δεν φευγει με τπτ και η εικονα φαινετε και δεν φενετε.....

πιστευω να εγινα πιο αναλυτικος :cry:

Link to comment
Share on other sites

Pws kanoun install ena opoiodipote themes sto P990i .

Thn stigmi pou exw kai to ThemesCreator ?

το πετάς κάπου μέσα στο memory stick ή στην μνήμη του κινητό κ το ανοίγεις απο το κινητό.

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Ιδιοκτήτης ενός p990 από τον Νοέμβριο και μπορώ να πω οτι είμαι πολύ ευχαριστημένος μ' αυτό για την χρήση που το χρειάζομαι. Εχω όμως καταλάβει οτι όταν το πορτάκι είναι κλειστό δεν μπορώ να βρω μενού για να χρησιμοποιήσω το ξυπνητήρι. Υπάρχει ή είμαι τόσο β....ς. Βοήθεια !!!

Link to comment
Share on other sites

Paidia, skeftomai na dwsw to polu omorfo W880 kai na tsibisw ena P990. Kapoios pou na einai arketa antikeimenikos gia na mou pei an aksizei??

 

Ότι αξίζει, αξίζει και με το παραπάνω! Το θέμα είναι εσύ τι ζητάς από ενα κινητό.

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

Το ειχα στην κατοχη μου για πανω απο 5 μηνες. Λοιπον ηταν η δευτερη χειροτερη αγορα μου μετα το p800. Για οσους θελουν να το παρουν και για να μην δημιουργησω αντιθεσεις p.m. Sony ericsson για μενα τελος.

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

το θέμα με το sms 160x με t9 διορθώθηκε...ή ακόμα;

το 160 ναι,αλλά χωρίς Τ9

 

Το ειχα στην κατοχη μου για πανω απο 5 μηνες. Λοιπον ηταν η δευτερη χειροτερη αγορα μου μετα το p800. Για οσους θελουν να το παρουν και για να μην δημιουργησω αντιθεσεις p.m. Sony ericsson για μενα τελος.

την τελευταία αναβάθμιση την πρόλαβες ή όχι?

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

το 160 ναι,αλλά χωρίς Τ9

 

 

την τελευταία αναβάθμιση την πρόλαβες ή όχι?

 

 

Οχι δεν την προλαβα, αλλα ξερεις κατι , ηδη το καθυστερησε να το βγαλει στην παραγωγη, και μετα απο 5 μηνες, ισως εβγαλε ενα firmware που διορθωνει αρκετα (οχι ολα), ε λυπαμαι δεν θα περιμενω αιωνια την sony να φτιαξει αυτο που απο την αρχη θα επρεπε να λειτουργει σωστα. Και καποτε ας θυμηθει οτι στην Ελλαδα εχουμε και τελικο Σ

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

Να προσθέσω ότι Vodafone και TIM customised συσκευές ΑΚΟΜΑ δεν είναι αναβαθμίσιμες στη τελευταία έκδοση και ακόμα βασανίζονται απο τα περισσότερα προβλήματα.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Ιδιοκτήτης ενός p990 από τον Νοέμβριο και μπορώ να πω οτι είμαι πολύ ευχαριστημένος μ' αυτό για την χρήση που το χρειάζομαι. Εχω όμως καταλάβει οτι όταν το πορτάκι είναι κλειστό δεν μπορώ να βρω μενού για να χρησιμοποιήσω το ξυπνητήρι. Υπάρχει ή είμαι τόσο β....ς. Βοήθεια !!!

 

Νομίζω δεν υπάρχει... Μπορείς να βάλεις ξυπνητήρι έμμεσα από το ημερολόγιο με κλειστό πορτάκι αλλά δεν είναι και ο πιο γρήγορος τρόπος...

Link to comment
Share on other sites

εμένα τώρα μου το έδωσε ένα μέλος από ανταλλαγή και φαίνεται πολύ δυνατή συσκευή.. το μόνο μου παράπονο είναι το ότι τρώει ανεξήγητα κολλήματα παρά το ότι έχει την τελευταία έκδοση λογισμικού. Αναλυτικά:

1)καμιά φορά κολλάει και δεν αναγνωρίζει τα νούμερα που καλούν/καλώ από τον κατάλογο. αυτό το κάνει συνέχεια 2) προχθές είχε κολλήσει και όταν έγραφα ένα sms έκλεινε η εφαρμογή χωρίς να σταλθέι. Αναγκάστηκα να κάνω system restore.. 3) Xθες μου πέταγε σε άσχετες φάσεις πως είναι συνδεδεμένο σε Usb ενώ δεν ήταν..

 

Αυτά με στενοχωρούν πάρα πολύ, είναι σαν να περιμένω κάθε μέρα τι θα πετάξει.. Τώρα φαίνεται οκ, δουλέυουν και οι επαφές αλλά..

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo.gif

 

 

Α proud member of the Alliance, opposed to members of the Horde!

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω δεν υπάρχει... Μπορείς να βάλεις ξυπνητήρι έμμεσα από το ημερολόγιο με κλειστό πορτάκι αλλά δεν είναι και ο πιο γρήγορος τρόπος...

Δεν είναι όμως και αργός.(μέτρησε κινήσεις),αριστερά το joystick στην συντόμευση ημερολόγιο> νέα>υπενθύμιση>ημερομηνία>ώρα>ειδοποίηση>τέλος.Προσοχή η ειδοποίηση χτυπάει πάντα νωρίτερα,τόσα λεπτά όσα το έχουμε ρυθμίσει στις ρυθμίσεις του μενού του ημερολογίου.

Αν τέλος δημιουργήσουμε ένα φάκελλο πχ.ξυπνητήρι και έχουμε δημιουργήσει μία υπενθύμιση μέσα σ'αυτόν σαν την παραπάνω,αναζητώντας τον με κλειστό πορτάκι,διορθώνουμε μόνο την ημερομηνία και την ώρα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson P990i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...