Jump to content

Sony Ericsson P990i


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εμένα πάντως μου ανοίγει αρχεία > 400kb. Μόλις φόρτωσε ένα αρχείο 2mb.

Το μόνο πρόβλημα είναι ότι δε φορτώνει τις εικόνες που είναι στο word, αλλά δε κολλάει όταν διαβάζω όλο το κείμενο.

Όσο για το συγχρονισμό, μετά την αναβάθμιση όλα κυλούν ομαλά

 

Α και κάτι που μάλλον μόνο σε εμένα θα συμβαίνει είναι ότι δεν μπορώ να στείλω μύνημα αν πατήσω απάντηση. Πρέπει να δημιουργήσω καινούριο μύνημα

Link to comment
Share on other sites

2mb?????????????με το πρόγραμμα του Ρ990 ή με το docs to go?γιατί το docs είναι πιό γρήγορο, αλλά δεν υποστηρίζει Ελληνικά... :(
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως και τώρα που δοκίμασα ένα αρχείο 468kb δεν το ανοίγει και μου λέει "ανεπαρκής μνήμη".Κανείς άλλος που να άνοιξε αρχείο τέτοιου μεγέθους;
Link to comment
Share on other sites

Α και κάτι που μάλλον μόνο σε εμένα θα συμβαίνει είναι ότι δεν μπορώ να στείλω μύνημα αν πατήσω απάντηση. Πρέπει να δημιουργήσω καινούριο μύνημα

 

Ναι, μπορείς να στείλεις κανονικά μήνυμα έτσι. Όταν πατάς απάντηση, τι σου εμφανίζει;

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

Λάθος δικό μου.2mb είναι με τις εικόνες. Καθαρό κείμενο πάνω από 400kb όντως δεν ανοίγει

 

είπα και εγώ...

Link to comment
Share on other sites

Ναι, μπορείς να στείλεις κανονικά μήνυμα έτσι. Όταν πατάς απάντηση, τι σου εμφανίζει;

 

Τίποτα συγκλονιστικό..Απλώς αποστολή απέτυχε.Μετά το στέλνω με νέο μύνημα και όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως και τώρα που δοκίμασα ένα αρχείο 468kb δεν το ανοίγει και μου λέει "ανεπαρκής μνήμη".Κανείς άλλος που να άνοιξε αρχείο τέτοιου μεγέθους;

 

Ναι εγώ ανοίγω αρχεία word πάνω από 1ΜΒ (με φωτογραφίες μάλιστα) με το DocumentsToGo.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι εγώ ανοίγω αρχεία word πάνω από 1ΜΒ (με φωτογραφίες μάλιστα) με το DocumentsToGo.

 

Ναι αλλά δεν υποστηρίζει ελληνικά ούτε txt αρχεία...:(

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά δεν υποστηρίζει ελληνικά ούτε txt αρχεία...:(

 

Εγώ μιλούσα για ελληνικά word. Δες εδώ σχετικό μου ποστ που αναφέρω πως λύνεται το θέμα με τα ελληνικά:

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=146455&page=31

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγώ μιλούσα για ελληνικά word. Δες εδώ σχετικό μου ποστ που αναφέρω πως λύνεται το θέμα με τα ελληνικά:

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=146455&page=31

 

το έχω δει αυτό το post σου αλλά δυστυχώς δεν ξέρω γιατί,μάλλον έκανα κάτι λάθος και δεν μου βγάζει ούτε τώρα ελληνικά.Μου στέλνεις σε PM τα δύο fonts που του έβαλες αν δεν σου κάνει κόπο;Thanks in advance!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μιλούσα για ελληνικά word. Δες εδώ σχετικό μου ποστ που αναφέρω πως λύνεται το θέμα με τα ελληνικά:

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=146455&page=31

 

Να εισαι καλα φιλε Ilias74! ειχα απογοητευτει που δεν ανοιγε ελληνικα word αρχεια! εκανα το κολπακι και πετυχε! μηπως ξερεις μεχρι ποσο μεγαλα αρχεια μπορω να ανοιξω?:)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω ανοίξει ελληνικά word με φωτογραφίες μέσα μέχρι 1,3MB. Πρέπει να ανοίγει και μεγαλύτερα, απλά εγώ δεν έχω μεγαλύτερα αρχεία.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω ανοίξει ελληνικά word με φωτογραφίες μέσα μέχρι 1,3MB. Πρέπει να ανοίγει και μεγαλύτερα, απλά εγώ δεν έχω μεγαλύτερα αρχεία.

 

Εισαι πρωτος!:D τελεια!;)

Link to comment
Share on other sites

παιδια ειμαι στο παρα πεντε να το παρω. 2 απλες αποριες παρακαλω:

 

1) Στο φοντο αναμονης μπορω να εχω μια απλη λιστα με σημειωσεις? (να φαινονται χωρις να πατησω καποιο εξτρα κουμπι)

 

2) Οταν το παρω θα χρειαστω ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ αναβαθμιση? δεν υπαρχει περιπτωση να το βρω με το ποιο προσφατο λογισμικο? αν ναι ποιο ειναι αυτο?

 

ευχαριστω

ITS NICE TO BE INPORTANT, BUT ITS MORE INPORTANT TO BE NICE
Link to comment
Share on other sites

Να εισαι καλα φιλε Ilias74! ειχα απογοητευτει που δεν ανοιγε ελληνικα word αρχεια! εκανα το κολπακι και πετυχε! μηπως ξερεις μεχρι ποσο μεγαλα αρχεια μπορω να ανοιξω?:)

 

Ειναι λαθος το post που παραπεμπετε.Μηπως υπαρχει σε αλλη σελιδα του

thread?

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

gesamfunai-όχι το post που παραπέμπουν τα παιδιά δεν είναι λάθος, είναι το τελευταίο post της σελίδας.

Ilias74-many thanks man!είχες δίκιο τελικά φίλε μου!Απλά αναφέρω για όσους ενδιαφέρονται, ότι για να πετύχει το "κόλπο" πρέπει τα αρχεία word που θα μεταφέρεται στο κινητό να έχουν γραμματοσειρά times new roman ή arial, διαφορετικά πάλι αλαμπουρνέζικα θα τα βγάλει.

Link to comment
Share on other sites

παιδια ειμαι στο παρα πεντε να το παρω. 2 απλες αποριες παρακαλω:

 

1) Στο φοντο αναμονης μπορω να εχω μια απλη λιστα με σημειωσεις? (να φαινονται χωρις να πατησω καποιο εξτρα κουμπι)

 

2) Οταν το παρω θα χρειαστω ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ αναβαθμιση? δεν υπαρχει περιπτωση να το βρω με το ποιο προσφατο λογισμικο? αν ναι ποιο ειναι αυτο?

 

ευχαριστω

 

1)ναι μπορείς να το κάνεις αυτό που λες με το stick it

2)γιατί είναι τόσο μεγάλος κόπος να το πας στην sony ericsson?λογικά αν το πάρεις τώρα θα έχει το παλιό λογισμικό.Αν περιμένεις κάνα μήνα ίσως να έχει το καινούργιο, αλλά δεν βλέπω κανένα λόγο να μην το πας για αναβάθμιση σε περίπτωση που έχει το παλιό firmware..:ninja:

Link to comment
Share on other sites

με το docs2go μέχρι τώρα έχω ανοίξει αρχείο word Μέχρι και 1.9 MB.Και το άνοιξε σχετικά γρήγορα!Οπότε από bugs το μόνο που έχει απομείνει ουσιαστικά είναι ο συγχρονισμός του βίντεο και τα ελληνικά...
Link to comment
Share on other sites

1)ναι μπορείς να το κάνεις αυτό που λες με το stick it

2)γιατί είναι τόσο μεγάλος κόπος να το πας στην sony ericsson?λογικά αν το πάρεις τώρα θα έχει το παλιό λογισμικό.Αν περιμένεις κάνα μήνα ίσως να έχει το καινούργιο, αλλά δεν βλέπω κανένα λόγο να μην το πας για αναβάθμιση σε περίπτωση που έχει το παλιό firmware..:ninja:

 

ωραια και το παει εκει...

 

τι προβληματα θα εχει να αντιμετωπισει μετα???

 

τι προβληματα δεν λυνει η αναβαθμιση αυτη???

Link to comment
Share on other sites

η αναβαθμιση που κανει καποιος απο το σπιτι του (απο το site της se) με την αναβαθμιση που θα σου κανουν αν στειλεις τη συσκευη στην εταιρεια ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΑΓΜΑ?
ITS NICE TO BE INPORTANT, BUT ITS MORE INPORTANT TO BE NICE
Link to comment
Share on other sites

ωραια και το παει εκει...

 

τι προβληματα θα εχει να αντιμετωπισει μετα???

 

τι προβληματα δεν λυνει η αναβαθμιση αυτη???

 

Αυτό που δεν διορθώνει είναι το πρόβλημα με τα ελληνικά. Ας ελπίσουμε στη επόμενη να το φτιάξουν...

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson P990i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...