Jump to content

Πώς περάσατε στις διακοπές σας;


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 142
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Πέρασα τέλεια! Το πρωί δουλειά, το μεσημέρι σπίτι με αφόρητη ζέστη, και το απόγευμα/βράδυ σπίτι γιατί λείπουν όλοι!

 

billakosss θα εισηγηθώ να banαριστείς εξ ονόματος όλων όσων δεν πήγαν διακοπές!

 

 

Κι είμαστε πολλοίοιοιοιοι :happy:

KCB
Link to comment
Share on other sites

Αν και άλλαξαν τα σχέδια στην πορεία τελικά κάτι κάναμε. Έχουμε και λέμε....3 μέρες Ύδρα, 4 μέρες Λουτράκι. 3 ημέρες Επίδαυρο, 6 ημέρες Πελοππόνησο (mini touring). Χμμμ....ίσως να υπάρξει και συνέχεια....:)

"Ακόμα κι όταν θα νομίζεις

πως μου πήρες την ψυχή, θα σε καίω.

Κι όταν ακόμη θα νομίζεις

πως για πάντα έχω χαθεί, θα ανατέλλω..."

Link to comment
Share on other sites

Κι είμαστε πολλοίοιοιοιοι :happy:

τοσοι πολλοι θελετε να μπαναριστω?? :p

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Χμ, νομίζω καλά πέρασα... δεν θυμάμαι και πολλά :confused: Σαν όνειρο μου έρχοντε στο μυαλό :worry: Κάτι ατάκες θυμάμαι... "...αντε υγεία", "..άντε σκάστο", "...τι χρώμα καλαμάκι θες?", "...μην πιείς πολύ νερό"

 

ωραία πρέπει να ήταν...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Περάσαμε τέλεια Φολέγανδρο .Θα μου μείνουν αξέχαστες οι μέρες που περάσαμε εκεί .:O

(Και dvd με photos εφτιαξα, για να μας κάνει παρέα τον χειμώνα ..:wink: )

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Εγω πηγα 1 εβδομαδα Παρο και περασα πολυ ωραια και μετα 10 μερες στο εξοχικο μου Χαλκιδικη οπως καθε χρονο και εκει περασα τελεια :(

κριμα ομως επιστροφη στην καθημερινοτητα..:(

ΑΑΧχχχ!!......

Link to comment
Share on other sites

Εγω πηγα 1 εβδομαδα Παρο...

 

Ποια εβδομάδα?

Link to comment
Share on other sites

Kataplhkthka perasa sths diakopes m sthn Xio!Olh thn hmera sthn paralia!to vradi xoros mexri prwias!K polles kopeles etoimes gia ola!Perasa fantasthka k ekana polla me polles:love:htan apo ths kaluteres diakopes pou exw paei pote!
Link to comment
Share on other sites

σημερα ηρθα εγω απο τις διακοπες ειχα παει 3 μερες σε ενα χωριο κοντα στην Δημητσανα και κανα 5αρι μερες στο Αλεποχωρι (κοντα στο Πορτο Γερμανο) παραηταν βαρετες και χαιρομαι που γυρισα.
Link to comment
Share on other sites

Μετά απο 10 καταπληκτικότατες και ονειρεμένες διακοπές στην συναρπαστικά πανέμορφη Σάμο με μπάνια απο τις 9 το πρωί μέχρι τις το απόγευμα, μάσα στις 5, μπάνιο στην πισίνα στις 7 και λιώσιμο στο νάνι απο τις 9 το βράδυ, πεζοπορίες και κολύμπι σε καταρράκτες, βόλτες στα σπήλαια, φυσιολατρεία και τάβλι με φραπόγαλο....

συνεχίζω ακάθεκτη το καθησιό μου μέχρι 1-9 που επιστρέφω στην τυρρανεία της δουλειάς

http://img528.imageshack.us/img528/8827/p8060300ug8.th.jpg

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

τελεια...3 βδομαδες ζαχαρω ηλειας!!!απλα τελεια...καθε μερα 3 με 4 ωρες ρακετες οπωσδηποτε στην πανεμορφη παραλια μας!!!

Desktop: Acer Aspire X-Cruiser, ThermalTake PurePower460W, Core 2 Duo E6400, Gigabyte 965PS3, 2xCrucial 2GB (800MHz, CL4), Gigabyte 9600GT

http://www.cardomain.com/ride/2667388

Link to comment
Share on other sites

Φανταστικαααααα! :w00t:

1 μηνα χαλκιδικη-ποσειδι-καλιθεα-,μετα σκοπελο 1 βδομαδουλα, και μετα ξανα 2 βδομαδες χαλκιδικη(κυριως ποσειδι-φουρκα και το βραδυ καλλιθεα)

 

απλα φανταστικα!!!!!!μακαρι και του χρονου ετσι κ καλυτερα..:yahoo:

Link to comment
Share on other sites

αγορι μου εσυ εισαι σε μια ηλικια που οι διακοπες κρατανε 2 μηνες...σε εμας τους ενηλικες πλεον 2 εβδομαδες και λεμε και ευχαριστω:lol:
Link to comment
Share on other sites

εμμμ..αυτο δεν λενε να καταλαβουν οι γονεις μου..προσπαθω να χαρω τωρα τα χρονια μου που ειναι νωρις γιατι μετα....:whistle:..:secret:
Link to comment
Share on other sites

κατσε βρε ελεκτρα γιατι αν εισαι το 87 γεννηθεισα τοτε εισαι φοιτητρια πιθανον οποτε εχεις πολυ περισσοτερες διακοπες!!!εκτος και αν δουλευεις οποτε παω πασο..

Desktop: Acer Aspire X-Cruiser, ThermalTake PurePower460W, Core 2 Duo E6400, Gigabyte 965PS3, 2xCrucial 2GB (800MHz, CL4), Gigabyte 9600GT

http://www.cardomain.com/ride/2667388

Link to comment
Share on other sites

κατσε βρε ελεκτρα γιατι αν εισαι το 87 γεννηθεισα τοτε εισαι φοιτητρια πιθανον οποτε εχεις πολυ περισσοτερες διακοπες!!!εκτος και αν δουλευεις οποτε παω πασο..

εγω ειμαι του 90' αρα εχω ακομα χρονακια ε??:D

κ φετος περασα ΥΠΕΡΟΧΑ!!!!!!:happy:

Link to comment
Share on other sites

μενω βορεια ευβοια! ολο τον χρονο κανω διακοπες! λιμνη ευβοιας 10 λεπτα απο το σπιτι μου με αυτοκινητο, αγια αννα τα ιδια, και ενα σωρο ερημικες παραλιες 10 με τα ποδια!
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

το χειμωνα δν εχει αλλα καλοκαιρι...πολυ κινηση
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

κατσε βρε ελεκτρα γιατι αν εισαι το 87 γεννηθεισα τοτε εισαι φοιτητρια πιθανον οποτε εχεις πολυ περισσοτερες διακοπες!!!εκτος και αν δουλευεις οποτε παω πασο..

 

συνομηλικοι ειμαστε...το '84 εχω γεννηθει.το 87 ειναι ασχετο:lol:

φοιτητρια ειμαι,μπαινω φετος στο 5ο ετος της σχολης μου,που ειναι κ το τελευταιο.δε δουλευω:) αλλα αν σκεφτεις οτι συνηθως τελειωνουμε τις εξετασεις το καλοκαιρι γυρω στις 15 ιουλιου και στα τελη αυγουστου αρχιζει η επαναληπτικη εξεταστικη(εκτος απο φετος που λογω καταληψεων εχουμε διπλη),ποσος καιρος μενει?λιγοτερο απο μηνας,για να αρχισουμε και 10 μερουλες πριν το διαβασμα.:heat:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...