Jump to content

Αγώνες Α' Εθνικής μέσω broadband από το supersport


_NikitaS_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχετε και σεις προβλήματα με το ματς? Εγώ έχασα τα πρώτα 10-15 λεπτα επειδή είχε κολλήσει το streaming και το υπόλοιπο ημίχρονο έκανε αραιά και που διακοπές. Και το πρόβλημα φυσικά το αντιμετοπίζει το supersport, καθώς έχω διαθέσει όλο το bandwidth (1024 mbps) και είμαι σε θέση να γνωρίζω πότε αντιμετοπίζω τεχνικό πρόβλημα με το δίκτυοό μου. Γενικά είμαι πολύ δυσαρεστημένος από μια - ακριβή κατά τη γνώμη μου - κακή υπηρεσία, και μάλιστα προπληρωμένη.

Θεωρώ ως ελάχιστη αποζημίωση να προσφερθεί ο επόμενος αγώνας δωρεάν σε όσους πληρώσανε τον αποψινό (και φυσικά, πάνω απ'όλα, να μάθουν πως γίνεται ένα σωστό και αξιόλογο streaming μεγάλης κλίμακας).:mad:

Link to comment
Share on other sites

Έχετε και σεις προβλήματα με το ματς? Εγώ έχασα τα πρώτα 10-15 λεπτα επειδή είχε κολλήσει το streaming και το υπόλοιπο ημίχρονο έκανε αραιά και που διακοπές. Και το πρόβλημα φυσικά το αντιμετοπίζει το supersport, καθώς έχω διαθέσει όλο το bandwidth (1024 mbps) και είμαι σε θέση να γνωρίζω πότε αντιμετοπίζω τεχνικό πρόβλημα με το δίκτυοό μου. Γενικά είμαι πολύ δυσαρεστημένος από μια - ακριβή κατά τη γνώμη μου - κακή υπηρεσία, και μάλιστα προπληρωμένη.

Θεωρώ ως ελάχιστη αποζημίωση να προσφερθεί ο επόμενος αγώνας δωρεάν σε όσους πληρώσανε τον αποψινό (και φυσικά, πάνω απ'όλα, να μάθουν πως γίνεται ένα σωστό και αξιόλογο streaming μεγάλης κλίμακας).:mad:

 

 

 

Eίσαι τυχερός φίλε μου,

Εγώ δεν κατόρθωσα καν να συνδεθω !!!

Στην αρχή έκανε προσπάθεια να εγκαταστήσει το πιστοποιητικό γνησιότητας αλλα...Τζίφος

Στην συνέχεια δεν έμπαινα καν στην ιστιοσελίδα του supersport...

Αλήθεια τι γίνετε με τα 6 ευρώπουλα που έσκασα να δω το ματσακι και τελικά δεν το βλέπω ???

G_KOR
Link to comment
Share on other sites

Εγώ στέλνω email διαμαρτυρίας, και ερώτηση για το πως σκοπεύουν να αποζημιώσουν τους πελάτες τους. Προτείνω να κάνουν το ίδιο όλοι οι φίλοι που είχαν προβλήματα σήμερα.

Για την ιστορία να πω πως το δεύτερο ημίχρονο, τηρουμένων των αναλογιών, ήταν μια χαρούλα, και χωρίς διακοπές. Δεν με ενδιαφέρει καθόλου, όμως, καθώς το πρώτο ημίχρονο ουσιαστικά το είδα από το 20ο εώς το 40ο λεπτό.

Στείλτε όλοι email: support@supersport.gr

Link to comment
Share on other sites

Εγώ στέλνω email διαμαρτυρίας, και ερώτηση για το πως σκοπεύουν να αποζημιώσουν τους πελάτες τους. Προτείνω να κάνουν το ίδιο όλοι οι φίλοι που είχαν προβλήματα σήμερα.

Για την ιστορία να πω πως το δεύτερο ημίχρονο, τηρουμένων των αναλογιών, ήταν μια χαρούλα, και χωρίς διακοπές. Δεν με ενδιαφέρει καθόλου, όμως, καθώς το πρώτο ημίχρονο ουσιαστικά το είδα από το 20ο εώς το 40ο λεπτό.

Στείλτε όλοι email: support@supersport.gr

 

 

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

 

Ηδη έστειλα e-mail διαμαρτυρίας και περιμένω την απάντηση τους.

Απαράδεκτοι πάντως...

Εαν δεν είχαν τις υποδομές για να στηρίξουν μια τέτοια υπηρεσία δεν έπρεπε να την δώσουν στο κοινό.

Εγώ απο τις δέκα παρά δεν μπορούσα να κατεβάσv καν την ιστιοσελίδα του Supersport...

G_KOR
Link to comment
Share on other sites

Εγώ απο τις δέκα παρά δεν μπορούσα να κατεβάσv καν την ιστιοσελίδα του Supersport...

Όντος, και η σελίδα είχε πέσει.

Link to comment
Share on other sites

Όντος, και η σελίδα είχε πέσει.

 

 

 

 

Καλημέρα ,

 

Οφείλω να ομολογήσω πάντως ότι μου απάντησαν στο e-mail

διαμαρτυρίας που τους εστειλα προσφέροντας μου τον επόμενο

ευρωπαικό αγώνα αρεσκείας μου δωρεάν.

 

Κάτι είναι και αυτό…

 

Είναι σημαντικό μια εταιρεία για να λέγεται αξιόλογη να αναγνωρίζει τα λάθη και τις παραλείψεις της.

G_KOR
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ,

 

Οφείλω να ομολογήσω πάντως ότι μου απάντησαν στο e-mail

διαμαρτυρίας που τους εστειλα προσφέροντας μου τον επόμενο

ευρωπαικό αγώνα αρεσκείας μου δωρεάν.

Και μένα το ίδιο. ;)

Το ερώτημα είναι αν κάνανε την ίδια προσφορά και σ'αυτούς που δεν μπήκαν στον κόπο να διαμαρτυρηθούν. Εάν ναι, ισχύει αυτό που λες περί αναγνώρισης λαθώς. Εάν όχι όμως, τότε άσε με να αμφιβάλλω για τις προθέσεις τους.

Link to comment
Share on other sites

Εχει χρησιμοποιησει κανεις visa electron? Τη δικια μου το συστημα δεν τη δεχεται:(
Link to comment
Share on other sites

Φυσικά.

Εγώ πληρώνω με χρεωστική Visa Electron της τράπεζας Κύπρου. Κανένα απολύτως πρόβλημα. Ξανατσέκαρε τα στοιχεία που εισάγεις, βάλτα ακριβώς όπως τα έχεις πάνω στην κάρτα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...