Jump to content

[Επίσημο] Nokia N93


killing_you2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λοιπόν έβγαλε η Nokia πρόγραμμα για όλα τα s60 κινητά(έτσι λέει) http://europe.nokia.com/A4286225που τα γραπτα μυνήματα(sms) και όχι μόνο στα "μιλάει"!

Το θέμα είναι πως στο Ν93 δεν δουλεύει!:whip:

Συγκεκριμένα δεν εμφανίζει πουθενα το σύμβολο της εφαρμογής...

Οποιος βρει λύση ας μας την πει... :secret: (αν και πιστεύω πως είναι π@π@ριά της Nokia):mad:

αν ειχαμε Ε series κινητο κατι θα γινοταν :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

αν ειχαμε Ε series κινητο κατι θα γινοταν :)

 

Σωστά,πατάτα...:this:

Τελικά πρέπει να είχες αυτή την υπηρεσία προεγκατεστημένη στο κινητό σου....

Δηλαδή 700ευρώ κινητό και τσιγκουνεύτηκαν να την βάλουν;:mad:

Τεσπα,sorry για πιθανόν αναστάτωση(χαράς:O )

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. ρε παιδια ξερει κανεις τι αρχεια διαχειριζομαστε με το flash? και τι διαολο ειναι αυτο?
skorpio
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, είμαι κάτοχος του Ν93 απότ τον Σεπτέμβρη. ΤΟ κινητό απλά προσπαθεί να με κάνει συνέχεια να αμφιβάλλω που το πήρα. είναι πολύ αργό για τις απαιτήσεις του λειτουργικού, κρασάρει πολύ και συχνά. θέλω να ρωτήσω να ξέρει κανείς γιατί δεν μπορώ να κατεβάσω την τελευταία αναβάθμιση στο κινητό μου.μπορεί να μου πει κανείς καμιά ιδέα; σας ευχαριστώ

powerUser
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, είμαι κάτοχος του Ν93 απότ τον Σεπτέμβρη. ΤΟ κινητό απλά προσπαθεί να με κάνει συνέχεια να αμφιβάλλω που το πήρα. είναι πολύ αργό για τις απαιτήσεις του λειτουργικού, κρασάρει πολύ και συχνά. θέλω να ρωτήσω να ξέρει κανείς γιατί δεν μπορώ να κατεβάσω την τελευταία αναβάθμιση στο κινητό μου.μπορεί να μου πει κανείς καμιά ιδέα; σας ευχαριστώ

Η τελευταια αναβαθμιση δεν εχει μπει ακομα στο site πηγαινε σε ενα nokia shop και σε μια ωρα θαναι ετοιμο:) η τελευταια αναβαθμιση βελτιωνει αρκετα πραγματα νομιζω θα λυθουν τα προβληματα σου;)

myphone_2.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, είμαι κάτοχος του Ν93 απότ τον Σεπτέμβρη. ΤΟ κινητό απλά προσπαθεί να με κάνει συνέχεια να αμφιβάλλω που το πήρα. είναι πολύ αργό για τις απαιτήσεις του λειτουργικού, κρασάρει πολύ και συχνά. θέλω να ρωτήσω να ξέρει κανείς γιατί δεν μπορώ να κατεβάσω την τελευταία αναβάθμιση στο κινητό μου.μπορεί να μου πει κανείς καμιά ιδέα; σας ευχαριστώ

 

geia sou file mou k kalosorises sto myphone..!:happy:

ti firmware exeis??

http://img228.imageshack.us/img228/2820/166708maxao3.jpg
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, είμαι κάτοχος του Ν93 απότ τον Σεπτέμβρη. ΤΟ κινητό απλά προσπαθεί να με κάνει συνέχεια να αμφιβάλλω που το πήρα. είναι πολύ αργό για τις απαιτήσεις του λειτουργικού, κρασάρει πολύ και συχνά. θέλω να ρωτήσω να ξέρει κανείς γιατί δεν μπορώ να κατεβάσω την τελευταία αναβάθμιση στο κινητό μου.μπορεί να μου πει κανείς καμιά ιδέα; σας ευχαριστώ

gia na beltioseis tin taxitita tou kinitou, prospathise tis efarmoges pou xrisimopieis perissotero na tis apothikeveis sti mnimi tou kinitou kai oxi sti karta mnimis. Dokimase to N93 xoris tis karta mnimis kai tha deis oti einai poli pio grigoro etsi.

gia anabathmisi pane se nokia shop kai se 20 lepta tha einai atoimo kai me megaliteri asfaleia. Tin proti kai teleftaia fora pou dokimasa na to anabathmiso apo to spiti, kollise kai eprepe na to steiloun sta kentrika gia episkevi. Imoun apo tous tixerous kai ekane mono mia bdomada. :O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Η Nokia ξαναέβαλε το Ν93 στο software updater της και ύστερα από μία μικρή αναζήτηση στο internet διάβασα ότι όσοι έκαναν αναβάθμιση στο κινητό τους,δεν κόλλησε σε κανέναν.Εγώ που το δοκίμασα(μέχρι το προτελευταίο βήμα) βρήκε ότι έχω την 25άρα και μου έβγαλε για αναβάθμιση την 58άρα...Από ότι διάβασα δεν θα βγεί άλλο update μέχρι να κυκλοφορήσει το Ν93i.:ninja:

Πάντως εγώ λέω να μην μπω στο κόπο να την κάνω...Με την 25 μια χαρά είμαι.Το μόνο πρόβλημα μου είναι ότι στις φώτο όταν προσπαθώ να τις μεγενθύνω πάνω από 50% με πετάει έξω...:mad:

Η απόφαση δική σας....;)

ΥΠ.Οσοι το επιχειρήσουν να απεγκαταστήσουν αν έχουν παλιότερο Nokia software updater(v1.3.0 είναι ο καινούργια version) αλλά και τα drivers...(από ψάξιμο ανακάλυψα ότι δεν χρησιμοποιεί τα τελευταία drivers αλλά τα προτελευταία με κάποιες μάλλον τροποποιήσεις γι αυτό αφήστε τον updater να εγκαταστήσει τα drivers μόνος του και μην τα βάλετε εσείς χειροκίνητα...)

 

ΥΠ2 Οσοι το επιχειρήσετε ποστάρετε να μας πείτε τι παίχτηκε!!!!!!!!!!:) :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

μολις την εκανα...

ολα πηγανε καλα...

εχω την

v20.0.58

21-10-06

RM-55

N93(07.01)

μου τα εβαλε ολα αυτοματα επειδη ειχα την παλια version στο

software update.

:) :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πως γινεται να εχεις την παλια παλι αφου εκανες αναβαθμιση? η V20 einai αυτη που κυκλοφορουσε τον οκτοβρη.

 

ακυρο, απλα ανεβασαν την ιδια εκδοση στο ιντερνετ, το βιντεο ειναι ακομα ασπρομαυρο κ τα κολληματα κολληματα. Τζαμπα... αφου μαρεσει το σχημα του κινητου καλυτερα να παρω ενα ψευτικο απο αυτα που εχουν στισ βιτρινες κ να το κοιταω, την ιδια χρηση εχουν.

Link to comment
Share on other sites

μολις την εκανα...

ολα πηγανε καλα...

εχω την

v20.0.58

21-10-06

RM-55

N93(07.01)

μου τα εβαλε ολα αυτοματα επειδη ειχα την παλια version στο

software update.

:) :)

 

auth einai h kainouria version??? ego apo tote pou mou allaksane th syskeuh (an thimaste kollhse h proth se online update k mou thn allaksane) exo auto to firmware.... diladi mesa oktobrh... ti firmware eixes prin?

 

Πως γινεται να εχεις την παλια παλι αφου εκανες αναβαθμιση? η V20 einai αυτη που κυκλοφορουσε τον οκτοβρη.

 

ακυρο, απλα ανεβασαν την ιδια εκδοση στο ιντερνετ, το βιντεο ειναι ακομα ασπρομαυρο κ τα κολληματα κολληματα. Τζαμπα... αφου μαρεσει το σχημα του κινητου καλυτερα να παρω ενα ψευτικο απο αυτα που εχουν στισ βιτρινες κ να το κοιταω, την ιδια χρηση εχουν.

 

file mou sth thesh sou tha phgaina sto nokia shop pou phra to kinito... de mporei na pliroses 700 euro gia na sou kollaei... emena pantos (mporei na argisane ligo) mou allaksane syskeuh epeidi eixe kollhsei--> 6 evdomades parakalo:X

http://img228.imageshack.us/img228/2820/166708maxao3.jpg
Link to comment
Share on other sites

αυτην μου περασε σημερα.

εγω ειχα μεινει στην 11.....δεν θυμαμαι ακριβως.

δεν την ειχανε βαλει μεσο net.

και για αυτο ειχα παλια.

κα σε nokia shop δεν ηθελα να το αφησω ενω την ειχανε.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το κινητό μου μετά την αναβάθμιση έχει αλλαξει κατά πολύ προς το πολύ καλύτερο. πιο γρήγορο και με πιο καλή διαχείρηση ενέργειασ. μια χαρα

powerUser
Link to comment
Share on other sites

Μετα απο το προστατευτικο καπακι του φακου,καταφερα να χασω και το προστατευτικο σακουλακι του κινητου!!

 

Καπακια για τον φακο ακομη ψαχνω να βρω.

Το Νokia Shop στο Παγκρατι ολο παραγγελνει,αλλα ακομη δεν εχει φερει.:rolleyes:

 

Ξερει κανεις αν και που μπορει να βρεθει το σακουλακι-θηκη??

Ο κωδικος του νομιζω οτι ειναι CP-83.

8850-8890-7200-7600-6680-N93-N96.
Link to comment
Share on other sites

Μετα απο το προστατευτικο καπακι του φακου,καταφερα να χασω και το προστατευτικο σακουλακι του κινητου!!

 

Καπακια για τον φακο ακομη ψαχνω να βρω.

Το Νokia Shop στο Παγκρατι ολο παραγγελνει,αλλα ακομη δεν εχει φερει.:rolleyes:

 

Ξερει κανεις αν και που μπορει να βρεθει το σακουλακι-θηκη??

Ο κωδικος του νομιζω οτι ειναι CP-83.

 

se nokia shop.. an de fernoun sto pagkrati phgaine kapou allou k rotise..;)

alla sorry de mporousan na valoun kapoia poio oraia thiki gia to n93..?? megali p@p@ri@... ego pantos den exo xrisimopoiisei kamia thiki k den exei oute gratzounia...:D

http://img228.imageshack.us/img228/2820/166708maxao3.jpg
Link to comment
Share on other sites

se nokia shop.. an de fernoun sto pagkrati phgaine kapou allou k rotise..;)

alla sorry de mporousan na valoun kapoia poio oraia thiki gia to n93..?? megali p@p@ri@... ego pantos den exo xrisimopoiisei kamia thiki k den exei oute gratzounia...:D

 

 

Nai! to iliko tou N93 moiazei na einai poli anthektiko stis gratsounies.

 

Mipos kserei kaneis pou mporo na bro plirofories gia to pos mporo n afaireso to eksoteriko kapaki? Logo douleias exei poiasei skoni i eksoteriki othoni apo tin mesa meria kai sto entono fos tou iliou fenontai oi kokoi tis skonis entona.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

gia sas paidia bgike kainourgia anabatmisi an nai ti diortonei?episis thelo kapios na mou dosei to programa pou bazeis sto kompiouter gia na kaneis na akougontai pio dinata ta tragoudia?

Ο ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΚΠΕΜΠΕΙ S.O.S !!! ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ!!!

;)

Link to comment
Share on other sites

gia sas paidia bgike kainourgia anabatmisi an nai ti diortonei?episis thelo kapios na mou dosei to programa pou bazeis sto kompiouter gia na kaneis na akougontai pio dinata ta tragoudia?

 

ta sigekrimena pou exo ego eina para pola mb gia na mporeso na ta steilo se e-mail. Mporeis na katebasei kapoia dokimastiki ekdosi apo edo px

http://www.nero.com/eng/Downloads.html

kai na breis kai kapoio kleidaki kai tha ginei i douleia sou

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εχει παρει κανεις την θηκη που εχει το link τηs nokia για το ν93(CP-117)???

ξερει κανεις ποσο εχει??

:rolleyes: :rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εχει παρει κανεις την θηκη που εχει το link τηs nokia για το ν93(CP-117)???

ξερει κανεις ποσο εχει??

:rolleyes: :rolleyes:

 

Δες εδώ:

http://www.targetsales.gr/accessories_group.aspx?AG=3&PiD=660

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Τελικα για την μπαταρια δικιο ειχατε! Μαλλον εγω το ειχα λιωσει το κινητο μεσα στη σχολη! Τωρα που ειμαι σπιτι εδω και 12 ημερες το εχω φορτισει μονο 2 φορες.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...