Jump to content

[Επίσημο] Nokia N93


killing_you2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Οταν βαζω μια φωτογραφια σαν ταπετσαρία δεν μου γεμιζει ολη την οθόνη. Υπάρχει τρόπος να γεμίζει ολη η οθόνη;

 

Mallon prepei na tin ftiakseis stis diastaseis tis othonis 320X240.i an einai se paromia analogia tote tha erthei akribos.

 

Oso gia to kinito einai super. Asxeta apo ta kollimata tou. Ola tha diorthothoun.

 

Mono gia kales efarmoges na perimenoume kai tipota allo.

iparxei kamia pou na tin exetai ksexorisei apo tis alles san tin kaliteri sas?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Mallon prepei na tin ftiakseis stis diastaseis tis othonis 320X240.i an einai se paromia analogia tote tha erthei akribos.

 

Σε pc να το κανω; δηλαδη εγω που το εχω σε μεγαλυτερη ανάλυση δεν θα επρεπε να την δειχνει απο ακρη σε ακρη;

Link to comment
Share on other sites

Σε pc να το κανω; δηλαδη εγω που το εχω σε μεγαλυτερη ανάλυση δεν θα επρεπε να την δειχνει απο ακρη σε ακρη;

 

Stin dixnei olokliri tin foto. An perisevei, anti na kopsei to perisevma tin kanei mikroteri. Kane mia foto sto pc stis diastaseis tis othonis.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Stin dixnei olokliri tin foto. An perisevei, anti na kopsei to perisevma tin kanei mikroteri. Kane mia foto sto pc stis diastaseis tis othonis.

δε μπαινει wallpaper σε ολη την οθονη, μονο απο το υψος του ρολογιου μεχρι τις επιλογες των soft keys. μονο αν υπαρχει σε θεμα καποια φωτο θα μπει ολοκληρο σαν background.

Link to comment
Share on other sites

δε μπαινει wallpaper σε ολη την οθονη, μονο απο το υψος του ρολογιου μεχρι τις επιλογες των soft keys. μονο αν υπαρχει σε θεμα καποια φωτο θα μπει ολοκληρο σαν background.

Sosta..... kai apo kato kobei. Mono me kanena theme editor mporoume na kanoume kati :wacko:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δεν γεμιζει η οθόνη!! Ειναι δυνατον να μην γεμιζει εφοσον τραβας φωτογραφια με το τηλεφωνο και μετα ζητας να το κανει ταπετσαρια και αυτο δεν γεμιζει την οθονη;;:worry: :worry:
Link to comment
Share on other sites

Sosta..... kai apo kato kobei. Mono me kanena theme editor mporoume na kanoume kati :wacko:

 

και εγω ετσι πιστευω. Αλλα ειναι δυνατον τα πιο πολλα τηλέφωνα να το κανουν και αυτο να μην μπορει; αλλη μια απογοητευση. καθε μερα και κατι εμφανιζεται.

 

Επισης πηρα τηλ σε Nokia Shop για να ρωτησω για αναβαθμιση και με συμβουλεψαν να μην κανω τίποτα γιατι οσα εκαναν εχουν παρουσιασει πρβλημα και πολλα πανε NOKIA γιατι κόλησαν!!!:blink:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ξερετε κανενα Ν series που στον πρωτο μηνα κυκλοφοριας του να μην εμφανιζει προβληματακια?Ετσι ειναι τα Νseries τι να κανουμε,αν καποιος θελει να μην του εμφανιζει τιποτα ας το παρει 2 και 3 μηνες αφου κυκλοφορησει,οχι οτι δικαιολογω τη Νοκια αλλα ετσι εχει το πραμα
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δεν γεμιζει η οθόνη!! Ειναι δυνατον να μην γεμιζει εφοσον τραβας φωτογραφια με το τηλεφωνο και μετα ζητας να το κανει ταπετσαρια και αυτο δεν γεμιζει την οθονη;;:worry: :worry:

σε ολα τα series60 απο το 7650 συμβαινει αυτο. ισως στο 5500 να μη συμβαινει λογω διαφορετικης οθονης, δεν το γνωριζω. :)

Link to comment
Share on other sites

3. Pote.... ma pote..... den afhnoume to kinhto sto fortisth otan exei teleiwsei h fortish tou. Kako sth mataria kanoume... kalo de kanoume!!

Στην πρώτη φόρτιση,εγώ το φόρτησα απ'τις 15:00,μέχρι τις 12 το μεσημέρι της επόμενης μέρας...Έκανα κακό στην μπαταρία δηλαδή...;;;:worry:

Link to comment
Share on other sites

Στην πρώτη φόρτιση,εγώ το φόρτησα απ'τις 15:00,μέχρι τις 12 το μεσημέρι της επόμενης μέρας...Έκανα κακό στην μπαταρία δηλαδή...;;;:worry:

 

emena pantos apo to nokia shop mou eipe na to fortiso mexri na gemisei +1 ora(thn proth fora) k kleisto, k meta gia 4-5 fores na to fortizo mono kleisto ..

http://img228.imageshack.us/img228/2820/166708maxao3.jpg
Link to comment
Share on other sites

emena pantos apo to nokia shop mou eipe na to fortiso mexri na gemisei +1 ora(thn proth fora) k kleisto, k meta gia 4-5 fores na to fortizo mono kleisto ..

Μάλιστααα....

Τέλοσπάντων...Βλακεία έκανα τότε...:(

 

Κανένα site με games/n-gage για το N93,που θα βρούμε...;;;:worry:

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστααα....

Τέλοσπάντων...Βλακεία έκανα τότε...:(

 

Κανένα site με games/n-gage για το N93,που θα βρούμε...;;;:worry:

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=124562

edo tha vreis sites gia na katebaseis.. oso gia emulator gia ngage den pisteuo na exei vgei akoma...

http://img228.imageshack.us/img228/2820/166708maxao3.jpg
Link to comment
Share on other sites

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=124562

edo tha vreis sites gia na katebaseis.. oso gia emulator gia ngage den pisteuo na exei vgei akoma...

Τhanx ρε...;)

Θα κατεβάσω κανένα να του βάλω...:happy:

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει πολλες διαφορετικες αποψεις για τις μπαταριες των κινητων.

Καθε ενας εχει δικη αποψη. Ακομα δεν εχω μαθει το σωστο φορτισμα..

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει πολλες διαφορετικες αποψεις για τις μπαταριες των κινητων.

Καθε ενας εχει δικη αποψη. Ακομα δεν εχω μαθει το σωστο φορτισμα..

Σωστά.Ας πούμε,εγώ σήμερα έμαθα ότι επειδή φόρτησα το Ν93 πολύ,η μπαταρία μου "παίζει" να "τα'παιξε"...:wacko:

 

Κατάλαβες...;;;;)

 

Εγώ τόσο καιρό,το αντίθετο πίστευα...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Σωστά.Ας πούμε,εγώ σήμερα έμαθα ότι επειδή φόρτησα το Ν93 πολύ,η μπαταρία μου "παίζει" να "τα'παιξε"...:wacko:

 

Κατάλαβες...;;;;)

 

Εγώ τόσο καιρό,το αντίθετο πίστευα...:rolleyes:

με την πρωτη φορα δεν επαθε τπτ. εχουμε πει ομως γενικα, καλο ειναι μια φορα στο τοσο (προσωπικα το κανω καθε φορα) να το αφηνουμε να ξεφορτισει πληρως και να το φορτιζουμε πληρως. και οχι οποτε μας ερθει να το φορτιζουμε και να το βγαζουμε απο την πριζα.

Link to comment
Share on other sites

με την πρωτη φορα δεν επαθε τπτ. εχουμε πει ομως γενικα, καλο ειναι μια φορα στο τοσο (προσωπικα το κανω καθε φορα) να το αφηνουμε να ξεφορτισει πληρως και να το φορτιζουμε πληρως. και οχι οποτε μας ερθει να το φορτιζουμε και να το βγαζουμε απο την πριζα.

Μα το κάνω αυτό...!!!

Όποτε κλείσει μόνο του το φορτίζω και μόνο...!!!

Δεν το έχω φορτήσει ποτέ με μπαταρία έστω μίας γραμμούλας...

Link to comment
Share on other sites

Μα το κάνω αυτό...!!!

Όποτε κλείσει μόνο του το φορτίζω και μόνο...!!!

Δεν το έχω φορτήσει ποτέ με μπαταρία έστω μίας γραμμούλας...

 

Πρέπει να φύγεις από το σπίτι σε 30 λεπτά.Η μπαταρία του Ν93 έχει μόνο μία γραμμή.Θα λείπεις για αρκετή ώρα και πρέπει να πάρεις τη συσκευή μαζί σου.

 

Τι θα έκανες στην παρακάτω περίπτωση ;Δε θα το φόρτιζες για λίγα λεπτά ;

Πολλές φορές έχω βρεθεί σε ανάλογη.Αλίμονο αν έπρεπε να φορτίζουμε την μπαταρία μόνον όταν εκείνη έχει αδειάσει.

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να φύγεις από το σπίτι σε 30 λεπτά.Η μπαταρία του Ν93 έχει μόνο μία γραμμή.Θα λείπεις για αρκετή ώρα και πρέπει να πάρεις τη συσκευή μαζί σου.

 

Τι θα έκανες στην παρακάτω περίπτωση ;Δε θα το φόρτιζες για λίγα λεπτά ;

Πολλές φορές έχω βρεθεί σε ανάλογη.Αλίμονο αν έπρεπε να φορτίζουμε την μπαταρία μόνον όταν εκείνη έχει αδειάσει.

αλοιμονο, δεν ειπα μονο ετσι, ειπα καλο θα ηταν που και που. εγω αν μπορω την αφηνω να ξεφορτισει. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ορισμένοι δεν είναι ικανοποιημένοι με τίποτε . Μουρμούρα μέχρι να έρθει η συσκευή με τα ίδια και τα ίδια ,μουρμούρα και τώρα ....:hypno:

Είναι γνωστό οτι οι συσκευές που είναι αρκετά παραπάνω απο απλή τηλεφωνική

συσκευή ,παρουσιάζουν κάποια προβληματάκια στην αρχή .

Εάν δεν μπορούν να περιμένουν ,κυκλοφορούν στην αγορά μια χαρά απλές συσκευές .

 

Ευχαριστηθείτε την συσκευή σας ,και τα ελατωματάκια , θα φτιάξουν στην συνέχεια ..

 

Για την μουρμούρα μέχρι της αφίξεως της συσκευής συμφωνώ.Είναι ενοχλητική και ανούσια.

Αλλά για την μουρμούρα λόγω bugs και προβλημάτων δεν μπορώ να συμφωνήσω.

Αν είναι γνωστό ότι όι προηγμένες συσκευές έχουν προβληματάκια(που καμιά φορά μπορεί να είναι και προβληματάρες)να τις πουλάνε φτηνότερα και να ενημερώνουν τον καταναλωτή εγκαίρως.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...