Jump to content

[Επίσημο] Nokia N93


killing_you2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πρέπει δηλαδή να γίνουμε μέλη στο Nokia Club...;;;:worry:

What? De leei afto. Opos kai na exei an iparxei i anabathmisi diathesimi tha brethei kapoios xristianos na mas to pei. ;)

Kai me tetoia kinitara giati na mi graftoume sto nokia club? Ego eimai grammenos me to proto nokia pou eixa parei to 8210. Exo ksexasei omos kodikous ktl kai tha prepei na grafto ksana.

 

gmt thelo ena fax toooraa!! me to palio modem mporousa na steilo alla me to adsl den fevgei. :(

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

GMT theloun apo to e-shop na tous steilo me fax tin taytotita kai meros apo tin pistotiki.

Tha prepei na perimeno avrio apo ti douleia na to steilo. :(

alli mia mera xameni

Με τι τροπο το πηρες μεσω πιστωτικης?Με δοσεις η της μετρητης?
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι ειναι γεγονος. Βγηκε καινουργιο firmware για το N93 το RM-55 MCU SW 11.0.034.

 

Οριστε και οι διορθωσεις που κανει :Changes/improvements made from MCU SW 10.0.025 to version 11.0.034:

- Out of Memory

- Camera buffer changes for more free RAM

- 24.7MB free RAM after boot-up (18.8MB in PR1)

- Out of Memory framework threshold changes

- Camera

- Change default setting of Optical zoom for video to off

- Camera application freezes in low memory situation.

- Fixes for a few potential crash in camera application

- SMS freeze

- Uncompressed bitmap taken into use and WServ fix

- SMS sending delay, hangs fixed.

- Call crashes

- Probability reduced by having uncompressed bitmap/wserv/RAM

changes.

- Operator/Region relates changes

- Does not read voice mail number from Cingular USIM

=> enbale US production

 

apo pio pano....

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Me doseis. Exeis ti dinatotita na kanoniseis ton arithmo ton doseon. apo 1 eos 36,

oso perissoteres toso anebenei kai i teliki timi tou kinitou.

Γιατι και εγω ετσι σκεφτομαι να το παρω,ωστε θελουν και φαξ ε?Αντε τρεχα γυρευε φαξ τωρα:(
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Apo oti lene to theloun mono sti proti paragelia gia na sigoyreftoun oti i karta den einai klemeni. Kala kanoun alla einai mpelas an den exeis fax.

Tha do avrio apo ti douleia na to steilo an mporeso. Allios tha pao sta paidia tou Germanou kai isos mou kanoun tin xari.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια

 

παω να παίξω αρχειάκι flash(swf)αλλά όταν πάει να το ανοίξει μου γράφει κατεστραμμένο αρχείο.έχετε καμμιά ιδέα;

:(

:baby:
Link to comment
Share on other sites

παω να παίξω αρχειάκι flash(swf)αλλά όταν πάει να το ανοίξει μου γράφει κατεστραμμένο αρχείο.έχετε καμμιά ιδέα;

:(

Το Ν93 έχεις...;;;:worry:

Link to comment
Share on other sites

Τωρα μίλησα με Nokia Π. φαληρου και μου ειπαν οτι εχουν κατεβασει την αναβαθμιση οποτε οσοι πιστοι προσελθετε. Εγω θα παω το απογευματακι.

 

Τωρα μολις δοκιμασα και το nokia updater, βρισκει το τηλεφωνο , το αναγνωριζει αλλα λεει οτι δεν υπαρχχουν διαθεσιμα updates. Οποτε μαλλον πρεπει να περιμενουμε λιγο ακομα για την σπιτικη αναβάθμιση.

http://img150.imageshack.us/img150/7718/panathinaikosfannh8.gif

 

Proud owner of an OMNIA 16GB !!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Τωρα μίλησα με Nokia Π. φαληρου και μου ειπαν οτι εχουν κατεβασει την αναβαθμιση οποτε οσοι πιστοι προσελθετε. Εγω θα παω το απογευματακι.

Xρειάζεται να έχεις εγγύηση του κινητού ή κάτι άλλο...;;;

Θα του βγάλεις την κάρτα μνήμης που του έχεις βάλει...;;;

Είναι δωρεάν...;;;

Πόση ώρα στο κρατάνε περίπου...;;;

Link to comment
Share on other sites

Xρειάζεται να έχεις εγγύηση του κινητού ή κάτι άλλο...;;;

Θα του βγάλεις την κάρτα μνήμης που του έχεις βάλει...;;;

Είναι δωρεάν...;;;

Πόση ώρα στο κρατάνε περίπου...;;;

Να κρατάς την απόδειξη.

Για την κάρτα κάνε ο,τι νομίζεις, εγω πάντως την αφήνω.

Ναι, είναι δωρεάν.

Αν δεν έχει κόσμο την κάνουν αμέσως την αναβάθμιση, δηλαδή περίπου 20'

Link to comment
Share on other sites

Να κρατάς την απόδειξη.

Για την κάρτα κάνε ο,τι νομίζεις, εγω πάντως την αφήνω.

Ναι, είναι δωρεάν.

Αν δεν έχει κόσμο την κάνουν αμέσως την αναβάθμιση, δηλαδή περίπου 20'

Οκ,ευχαριστώ.

Θα τηλεφωνήσω αύριο σε Nokia Shop εδώ πιο κοντά μου να μάθω αν το έχουν φέρει και εκεί...

Link to comment
Share on other sites

Οκ,ευχαριστώ.

Θα τηλεφωνήσω αύριο σε Nokia Shop εδώ πιο κοντά μου να μάθω αν το έχουν φέρει και εκεί...

 

Μην ξεχασεις να παρεις αντιγραφο ασφαλειας της μνημης του κινητου!!! Αλλιως θα κανεις την αναβαθμιση, και μετα θα ψαχνεις επαφες, σημειωσεις ημερολογιου κτλ και δεν θα βρισκεις τιποτα και τοτε :cry: :cry: !!

http://img150.imageshack.us/img150/7718/panathinaikosfannh8.gif

 

Proud owner of an OMNIA 16GB !!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μην ξεχασεις να παρεις αντιγραφο ασφαλειας της μνημης του κινητου...

Απο που το κάνουν αυτό sotoss...;;;:worry:

Link to comment
Share on other sites

Απο που το κάνουν αυτό sotoss...;;;:worry:

 

Ρε Τασο να σε ρωτησω κατι εντελως φιλικα, το manual του τηλεφωνου το εχεις διαβασει καθολου?? Η το εχεις καταχωνιασει πουθενα χωρις να του ριξεις ματια???:lol:

 

Τεσπα, αρχικα καλο θα ηταν να συγχρονισεις το Ν93 με το Outlook μεσω του πc suite. Ετσι θα μεταφερεις τις επαφες σου και τις σημειωσεις του ημερολογιου στο PC και θα μπορεις να τις επεξεργαστεις κιολας.

 

ΤΟ pc suite επισης στο αρχικο του μενου σου δινει την επιλογη δημιουργια αντιγραφου ασφαλειας. Εκει στις ρυθμισεις να ειναι επιλεγμενο η το αντιγραφη την μνημης του τηλ η το αντιγραφη της μνημης του τηλ και της καρτας μνημης (κατα προτιμηση το πρωτο)

 

Μπορεις να παρεις αντιγραφο ασφαλειας και απο το τηλεφωνο πηγαινοντας εργαλεια-μνημη-επιλογες-αντιγρ μνημης τηλ.

 

Μην το παρεις στραβα αυτο που σου ειπα στην αρχη!! Εδω ειμαστε ολοι για την καθε απορια απλα καλο θα ηταν ολοι να ξερουμε καποια βασικα που αναφερονται ξεκαθαρα στο manual!!:)

http://img150.imageshack.us/img150/7718/panathinaikosfannh8.gif

 

Proud owner of an OMNIA 16GB !!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε Τασο να σε ρωτησω κατι εντελως φιλικα, το manual του τηλεφωνου το εχεις διαβασει καθολου?? Η το εχεις καταχωνιασει πουθενα χωρις να του ριξεις ματια???........Μην το παρεις στραβα αυτο που σου ειπα στην αρχη!! Εδω ειμαστε ολοι για την καθε απορια απλα καλο θα ηταν ολοι να ξερουμε καποια βασικα που αναφερονται ξεκαθαρα στο manual!!:)

Όχι.Δίκαιο έχεις.Δεν το'χω πολυδιαβάσει...:p

Link to comment
Share on other sites

Τωρα μίλησα με Nokia Π. φαληρου και μου ειπαν οτι εχουν κατεβασει την αναβαθμιση οποτε οσοι πιστοι προσελθετε. Εγω θα παω το απογευματακι.

 

Τωρα μολις δοκιμασα και το nokia updater, βρισκει το τηλεφωνο , το αναγνωριζει αλλα λεει οτι δεν υπαρχχουν διαθεσιμα updates. Οποτε μαλλον πρεπει να περιμενουμε λιγο ακομα για την σπιτικη αναβάθμιση.

 

wraia tha to paw kai egw aurio kai elpizw na pane ola kala.;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

wraia tha to paw kai egw aurio kai elpizw na pane ola kala.;)

Aκριβώς...Να μας πείτε και τις εντυπώσεις σας...:)

Παιδιά,εγώ που θα τηλεφωνήσω σε άλλα Nokia Shop αύριο για να τους ρωτήσω,τι να τους πω....;;;Αν έχουν το νέο firmware για το Ν93...;;;:worry:

Πως λέγεται ακριβώς είπαμε...;;;

Link to comment
Share on other sites

Aκριβώς...Να μας πείτε και τις εντυπώσεις σας...:)

Παιδιά,εγώ που θα τηλεφωνήσω σε άλλα Nokia Shop αύριο για να τους ρωτήσω,τι να τους πω....;;;Αν έχουν το νέο firmware για το Ν93...;;;:worry:

Πως λέγεται ακριβώς είπαμε...;;;

 

giati na tous pareis thl kai na tous rwthseis???afou o filos sotoss eipe oti einai diathesimo kane mia bolta kai asto na sto kanoune den xaneis tipota.:D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

giati na tous pareis thl kai na tous rwthseis???afou o filos sotoss eipe oti einai diathesimo kane mia bolta kai asto na sto kanoune den xaneis tipota.:D

Στο Π.Φάληρο το έχει είπε...

Σίγουρα το'χουν φέρει και τα άλλα...;;;

Link to comment
Share on other sites

Στο Π.Φάληρο το έχει είπε...

Σίγουρα το'χουν φέρει και τα άλλα...;;;

 

auto den to gnwrizw giati den menw athina alla logika tha thn exei den einai tipota thn katebazoune meso internet ara.....otan einai diathesimh gia katebasma kathe NOKIA SHOP tha thn exei.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

auto den to gnwrizw giati den menw athina alla logika tha thn exei den einai tipota thn katebazoune meso internet ara.....otan einai diathesimh gia katebasma kathe NOKIA SHOP tha thn exei.:)

Θα τους πάρω ένα τηλεφωνάκι αύριο για σιγουριά να μάθω...:)

Όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

Esteila kai to fax simera apo ti douleia. Stin arxi den efevge me tipota.

Me piran kai tilefono apo to e-shop. Oti i oaragelia ekremei. Telika ta katafera.

Den blepo na allakse omos tipota sto site tou e-shop. Akoma stin epeksergasia ton stoixeion mou exou minei.

gia na doume ti tha ginei telika.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...