Jump to content

[Επίσημο] Nokia N93


killing_you2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΗΣ ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΦΩΤΟ,ΤΗΣ ΒΓΑΖΕΙ ΘΑΜΠΕΣ ΜΕ ΠΙΞΕΛΙΣΜΑΤΑ ΕΝΩ ΜΕ ΤΟ Ν90 ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ !!!

Το ειπαμε αυτο. Ας ελπισουμε η Νοκια να βγαλει καποιο εξωτερικο φλας xenon και να λυθει και αυτο. Ααα ψαχνονατας λιγο στο site της Νοκια βρηκα ενα εξωτερικο φλας xenon (pd 2 νομιζω λεγεται) το οποιο συνδεεται με pop-port αλλα ετσι οπως ειναι δεν βολευει για να παρεις φωτο με το Ν93 καθως εχει την καμερα στο πλαι και οχι στην πλατη οπως ολα τα υπολοιπα τηλεφωνα. Οποτε μαλλον περιμενουμε.

http://img150.imageshack.us/img150/7718/panathinaikosfannh8.gif

 

Proud owner of an OMNIA 16GB !!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και μια συμβουλη: Ρε Τασο τι καθεσαι και περνας ενα ενα τα mp3 με bluetooth ενω μπορεις να τα κανεις ολα μαζι μεσω pc suite??? Μαζοχιστης εισαι???:blink: Θα σου παρει 10 μερες ετσι οπως πας!!:lol: :lol:

Ρε,το προσπάθησα,αλλά δεν τα βλέπει τα mp3.Βλέπει τον φάκελο,πατάω πάνω αλλά ούτε εκεί βγάζει το πράσινο βελάκι για να τον φέρει ολόκληρο στο κινητό.Κάνω διπλό κλικ στον φάκελο να ανοίξει,ανοίγει αλλά τα mp3 άφαντα...:(

Link to comment
Share on other sites

Το ειπαμε αυτο. Ας ελπισουμε η Νοκια να βγαλει καποιο εξωτερικο φλας xenon και να λυθει και αυτο. Ααα ψαχνονατας λιγο στο site της Νοκια βρηκα ενα εξωτερικο φλας xenon (pd 2 νομιζω λεγεται) το οποιο συνδεεται με pop-port αλλα ετσι οπως ειναι δεν βολευει για να παρεις φωτο με το Ν93 καθως εχει την καμερα στο πλαι και οχι στην πλατη οπως ολα τα υπολοιπα τηλεφωνα. Οποτε μαλλον περιμενουμε.

mhpws exeis to link na to dw??:rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

mhpws exeis to link na to dw??:rolleyes:

http://europe.nokia.com/A4144260

Κατεβασε και το manual για να το δεις πιο καλα αν θες.

http://img150.imageshack.us/img150/7718/panathinaikosfannh8.gif

 

Proud owner of an OMNIA 16GB !!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε,το προσπάθησα,αλλά δεν τα βλέπει τα mp3.Βλέπει τον φάκελο,πατάω πάνω αλλά ούτε εκεί βγάζει το πράσινο βελάκι για να τον φέρει ολόκληρο στο κινητό.Κάνω διπλό κλικ στον φάκελο να ανοίξει,ανοίγει αλλά τα mp3 άφαντα...:(
Δεν χρειάζεται pcsuite. Όταν συνδέεις το κινητό στον υπολογιστή με καλώδιο, δε σου βγάζει τρείς επιλογές; Η μια απο τις τρείς είναι για να δεί ο υπολογιστής την κάρτα του κινητού ως εξωτερικό σκληρό. Απο κεί και πέρα είναι υπόθεση μισής ώρας να γεμίσεις την κάρτα πράγματα. Προυπόθεση για να γίνει αυτό, είναι να μην τρέχουν εφαρμογές απο την κάρτα και τα μηνύματα να αποθηκεύονται στη μνήμη του τηλεφώνου (προσωρινά, μέχρι να τελειώσεις). Αν έχεις πρόβλημα πες μας, να προσπαθήσουμε να το λύσουμε :)
Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται pcsuite. Όταν συνδέεις το κινητό στον υπολογιστή με καλώδιο, δε σου βγάζει τρείς επιλογές; Η μια απο τις τρείς είναι για να δεί ο υπολογιστής την κάρτα του κινητού ως εξωτερικό σκληρό. Απο κεί και πέρα είναι υπόθεση μισής ώρας να γεμίσεις την κάρτα πράγματα. Προυπόθεση για να γίνει αυτό, είναι να μην τρέχουν εφαρμογές απο την κάρτα και τα μηνύματα να αποθηκεύονται στη μνήμη του τηλεφώνου (προσωρινά, μέχρι να τελειώσεις). Αν έχεις πρόβλημα πες μας, να προσπαθήσουμε να το λύσουμε :)

Πάνω που πήγα να το προσπαθήσω,έσβησε επειδή τελείωσε η μπαταρία...:(

Αύριο θα το δοκιμάσω...

Link to comment
Share on other sites

mpataria poso kratei?

Με φυσιολογικη χρηση μπορει και 3 μερες, με σκισιμο 2 μερες.

http://img150.imageshack.us/img150/7718/panathinaikosfannh8.gif

 

Proud owner of an OMNIA 16GB !!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

λοιπον, λοιποοοοοοοοοοοον...

 

μεχρι στιγμης το 99% των λειτουργειων που δοκιμασα παιζει Α-ΨΟ-ΓΑ...:rolleyes: ισως για πρωτη φορα ΝΟΚΙΑ κινητο δεν χρειαζεται ...αμεσα γερη αναβαθμιση firmware :lol: :lol: :lol: (υπερβολη...)

 

Video? κορυφη

φωτογραφια ? σουπερ (οντως οχι τελεια)

συνδεσιμοτητα ? δειτε τα βιντεο στην τηλεοραση σας και κοιταχθειτε στον καθρεπτη με τα ματια σαν της κουκουβαγιας :up: :shock:

 

αυτο που διαπιστωσα ως bug ειναι η μη ικανοποιητικη αναπτυξη (download) ιστοσελιδας... δεν ξερω τι λεει ο nervous γι αυτο, αλλα σε μενα αργει μεχρι ...κολληματος...

 

ε, ας βγαλει και καμμια αναβαθμισουλα να δικαιολογησει το μισθο του ο τεχνικος της ΝΟΚΙΑ :tease: ... και συντομα , οκ??? :w00t: :w00t:

VirtusJunxitMorsNonSeparabit
Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται pcsuite. Όταν συνδέεις το κινητό στον υπολογιστή με καλώδιο, δε σου βγάζει τρείς επιλογές; Η μια απο τις τρείς είναι για να δεί ο υπολογιστής την κάρτα του κινητού ως εξωτερικό σκληρό. Απο κεί και πέρα είναι υπόθεση μισής ώρας να γεμίσεις την κάρτα πράγματα. Προυπόθεση για να γίνει αυτό, είναι να μην τρέχουν εφαρμογές απο την κάρτα και τα μηνύματα να αποθηκεύονται στη μνήμη του τηλεφώνου (προσωρινά, μέχρι να τελειώσεις). Αν έχεις πρόβλημα πες μας, να προσπαθήσουμε να το λύσουμε :)

Παιδιά,θα το δοκιμάσω αυτό αύριο...

Ξέρετε αν γίνεται...;;;:worry:

Link to comment
Share on other sites

Kαμια φωτο η βιντεο δεν ανεβαζει κανενας να δουμε τι παιζει?Επισης επειδη εχω δει φωτο του Κ800 σε σχεση με αυτο τι παιζει?(τη μερα παντα)
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Kαμια φωτο η βιντεο δεν ανεβαζει κανενας να δουμε τι παιζει?

Εγώ πριν πάρω το κινητό,έλεγα θα το κάνω...Αλλά όταν το βίντεο των 10 δευτ. είναι 10+mb,ούτε που το σκέπτομαι...Βαριέμαι στην ιδέα του να περιμένω...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πριν πάρω το κινητό,έλεγα θα το κάνω...Αλλά όταν το βίντεο των 10 δευτ. είναι 10+mb,ούτε που το σκέπτομαι...Βαριέμαι στην ιδέα του να περιμένω...:lol:
Ναι ειναι και αυτο,καμια φωτο?
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι ειναι και αυτο,καμια φωτο?

Αύριο θα βγάλω και θα τις βάλω στο rapidshare...;)

Νυχτερινές...άσ'το καλύτερα...:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

αυτο που διαπιστωσα ως bug ειναι η μη ικανοποιητικη αναπτυξη (download) ιστοσελιδας... δεν ξερω τι λεει ο nervous γι αυτο, αλλα σε μενα αργει μεχρι ...κολληματος...

Σε εμενα δεν συμβαινει αυτο. Ευτυχως το dowloading των ιστοσελιδων γινεται πολυ γρηγορα!!!

http://img150.imageshack.us/img150/7718/panathinaikosfannh8.gif

 

Proud owner of an OMNIA 16GB !!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Σε εμενα δεν συμβαινει αυτο. Ευτυχως το dowloading των ιστοσελιδων γινεται πολυ γρηγορα!!!
ευτυχως:) Να σου πω οι φωτο σε σχεση με τα υπολοιπα κινιτα των 3,2 ΜΡ πως πανε??
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι ειναι και αυτο,καμια φωτο?

Τοσες φωτος και videos εχουν κυκλοφορησει και εχουμε ανεβασει ....

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Τοσες φωτος και videos εχουν κυκλοφορησει και εχουμε ανεβασει ....
Το ξερω αλλα θελω να δω και απο τα μοντελα που εχουν κυκλοφορησει.Αν θυμασαι σε preview πριν καμποσες σελιδες ελεγε οτι οι φωτο ηταν χειροτερες απο αυτες που ειχαν κυκλοφορησει απο πρωτοτυπο μοντελο.Μπορει ομως και να εχουν βελτιωθει γι αυτο θελω να δω:)
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το ξερω αλλα θελω να δω και απο τα μοντελα που εχουν κυκλοφορησει.Αν θυμασαι σε preview πριν καμποσες σελιδες ελεγε οτι οι φωτο ηταν χειροτερες απο αυτες που ειχαν κυκλοφορησει απο πρωτοτυπο μοντελο.Μπορει ομως και να εχουν βελτιωθει γι αυτο θελω να δω:)

 

Μαλλον δεν εχεις ψαξει πολυ ,εχουν κυκλοφορησει αρκετες φωτος & videos απo

την κυκλοφορια του και μετα σε forums,sites κλπ .Εχω χασει την μπαλα .

Anyway ... φωτος-video παραδειγματα απο τα παιδια παντα ειναι δεκτα :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

ευτυχως:) Να σου πω οι φωτο σε σχεση με τα υπολοιπα κινιτα των 3,2 ΜΡ πως πανε??

Το μονο κινητο 3,2 mp που εχω πιασει στα χερια μου ειναι το Κ800 αλλα δεν εχω δει τις φωτο του στο pc οποτε δεν μπορω να κρινω. Σου ξαναλεω παντως τυπωσα καμια 50αρια φωτο και ηταν ολες αριστες!!

http://img150.imageshack.us/img150/7718/panathinaikosfannh8.gif

 

Proud owner of an OMNIA 16GB !!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Συγκριτικα να πω οτι στο θεμα φωτο οτι τα Ν73-Κ800 ειναι ισαξια (αλλοτε υπερτερει το ενα ,αλλοτε το αλλο ) και ακολουθει το Ν93..

Δεν παει να πει ομως οτι το Ν93 δεν βγαζει καλες φωτος για εκτυπωση.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Το μονο κινητο 3,2 mp που εχω πιασει στα χερια μου ειναι το Κ800 αλλα δεν εχω δει τις φωτο του στο pc οποτε δεν μπορω να κρινω. Σου ξαναλεω παντως τυπωσα καμια 50αρια φωτο και ηταν ολες αριστες!!
Οκ ξερω εχω δει και σε αυτο το θεμα φωτο οχι απο πρωτοτυπα αλλα δεν ξερω αμα δε δω απο ατομα στην ελλαδα δηλ απο συσκευες που μαλλον θα παρω δεν ειμαι σιγουρος.Φωτο απο το Κ800 εχει στο mygallery σε ικανοποιητικη μεγεθυνση.Και κατι αλλο σπιτικη αναβαθμιση εχει?
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...