Jump to content

[Επίσημο] Nokia N93


killing_you2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σου είπα ότι ξέρω να πάω να δω που λέει πόσα ΜΒ απομένουν στην κάρτα μνήμης...Τώρα τι κατάλαβες εσύ...:wacko:
Link to comment
Share on other sites

Πώς μπορώ να δώ ποιά firmware έχω?Ποία πλήκτρα πατάω?

*#0000#

re kserei kaneis pou mporoume na doume poso free ram exoume?

Μόνο με τον taskman μπορεις να το κανεις αυτο. Μπορεις να τον βρεις στα γνωστα μέρη.;)

http://img150.imageshack.us/img150/7718/panathinaikosfannh8.gif

 

Proud owner of an OMNIA 16GB !!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

kai h ******* einai oti to doylepsa mono gia 40 lepta. meta kollhse.

fantazomai na mou ginotane se emena tha to eixa petaksei apo to mpalkoni,pantws den eixa akousei gia problhmata opws akouga sthn arxh gia to n80.:happy:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ οσον αφορά το firmware.

 

Μπορ'ω να πώ ότι αγόρασα το χειρότερο κινητό της ζωής μου.Έχω ξενερώσει απίστευτα με το Ν93.Έδωσα τ'οσα λεφτά για να πάρω ένα κινητό το οποίο ναι μεν βγάζει εκπληκτικά video αλλά απο φωτογραφίες ΜΑΠΑ.Α, ρε Κ800 που είσαι

 

Τώρα που το σκέφτομαι το δεύτερο χειρότερο κινητό που είχα ήταν το Ν80.Λεφτά στην ΝΟΚΙΑ ποτέ ξανά δεν πρόκειται να δώσω.Καλύτερα να τα κάψω, να τα πετάξω παρά να τα δώσω στους παπατζήδες που πουλάνε φύκια για μεταξωτές κορδέλες.ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΑΙΣΧΟΣ

Swift-Red-Arrow:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Μηπως, λεω μηπως εισαι λιγο υπερβολικος???? H αληθεια ειναι οτι προσωπικη εμπειρια απο το κ800 δεν εχω αλλα απο οτι διαβαζω η ποιοτητα των φωτογραφειων του ειναι λιγο καλυτερη απο το Ν93. (αν και για αυτο αμφιβαλω καθως εχω δει αρκετα συγκριτικα στα οποια η ποιοτητα του Ν93 μου φαινεται καλυτερη απο το Κ800). Η μικρη εως ελαχιστη και εως και ανυπαρκτη σε ορισμενες περιπτωσεις υπεροχη του Κ800 στην φωτογραφια πως σε κανει να διαγραφεις την τεραστια υπεροχη του Ν93 στους τομεις του video, του μεγαλυτερου μεγεθους της οθονης, της υπαρξης wi-fi, tv-out και 3χ optiko ζουμ όπως και την υπαρξη ανοικτου λογισμικου??? Νομιζω οτι συνολικα το Ν93 ειναι πολυ ανωτερο του Κ800 και δεν δικαιολογηται να το αποκαλεις την νουμερο 1 αποτυχημενη αγορα.

 

ΥΓ. με το νεο firmware η ποιοτητα των φωτο του Ν93 καλυτερευσε συμφωνα και με τον φιλο aris21 οποτε και η διαφορα του Κ800 ισως να μην υφιστατια πλεον η να μειωθηκε αρκετα.

http://img150.imageshack.us/img150/7718/panathinaikosfannh8.gif

 

Proud owner of an OMNIA 16GB !!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μηπως, λεω μηπως εισαι λιγο υπερβολικος????

 

Εάν είχες και εσύ ένα Κ800 για δύο μήνες βγάζοντας φωτο κάθε μέρα και μετά έπερνες το Ν93 για την ίδια δουλειά θα τσίμπαγες το πιο τρελό άκυρο της ζωής σου.Η μέρα με την νύχτα

 

Αλλά γιατί?Πώς είναι δυνατόν ενώ έχει άψογο βίντεο στις φωτο να είναι τόσο μάπα?Μιλάμε τα έχω πάρει, έχω βιδωθεί άσχημα

Swift-Red-Arrow:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Εάν είχες και εσύ ένα Κ800 για δύο μήνες βγάζοντας φωτο κάθε μέρα και μετά έπερνες το Ν93 για την ίδια δουλειά θα τσίμπαγες το πιο τρελό άκυρο της ζωής σου.Η μέρα με την νύχτα

 

Sorry που στο λεω αλλα το Ν93 δεν ειναι ενα τηλεφωνο μονο για φωτο. Σου ξαναλεω οτι μπορει να υπερεχει λιγο το Κ800 σε αυτο τον τομεα (αν και παλι σου λεω οτι με το νεο firmware η ποιοτητα του Ν93 ειχε αισθητη βελτιωση) αλλα δινοντας σου ολες τις παραπανω δυνατοτητες δεν νομιζω να τιθεται ερωτημα για το πιο κινητο υπερεχει!!! Βεβαια εννοειται οτι τις δυνατοτητες του (wifi,symbian κλπ) τις χρησιμοποιεις αλλιως ειναι δωρον αδωρον!

http://img150.imageshack.us/img150/7718/panathinaikosfannh8.gif

 

Proud owner of an OMNIA 16GB !!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μηπως, λεω μηπως εισαι λιγο υπερβολικος???? H αληθεια ειναι οτι προσωπικη εμπειρια απο το κ800 δεν εχω αλλα απο οτι διαβαζω η ποιοτητα των φωτογραφειων του ειναι λιγο καλυτερη απο το Ν93. (αν και για αυτο αμφιβαλω καθως εχω δει αρκετα συγκριτικα στα οποια η ποιοτητα του Ν93 μου φαινεται καλυτερη απο το Κ800). Η μικρη εως ελαχιστη και εως και ανυπαρκτη σε ορισμενες περιπτωσεις υπεροχη του Κ800 στην φωτογραφια πως σε κανει να διαγραφεις την τεραστια υπεροχη του Ν93 στους τομεις του video, του μεγαλυτερου μεγεθους της οθονης, της υπαρξης wi-fi, tv-out και 3χ optiko ζουμ όπως και την υπαρξη ανοικτου λογισμικου??? Νομιζω οτι συνολικα το Ν93 ειναι πολυ ανωτερο του Κ800 και δεν δικαιολογηται να το αποκαλεις την νουμερο 1 αποτυχημενη αγορα.

 

ΥΓ. με το νεο firmware η ποιοτητα των φωτο του Ν93 καλυτερευσε συμφωνα και με τον φιλο aris21 οποτε και η διαφορα του Κ800 ισως να μην υφιστατια πλεον η να μειωθηκε αρκετα.

 

Ότι και να λέμε αν δεν έχεις χρησιμοποιήσει ο ίδιος και τα δύο κινητα δεν μπορείς να έχεις ξεκάθαρη γνώμη.Και εγώ βασίστικα στα γραφόμενα άλλων πίστεψα ότι το κινητό είναι κορυφή όσον αφορά το θέμα βίντεο και φώτο και την πάτησα.Το νέο firmware εκτός απο ΝΟΚΙΑ CLUB μπορώ να το κάνω μόνος μου μέσω internet?Και αν ναι απο που?

Swift-Red-Arrow:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδεια,προβληματιζομαι στο αν παρω το n93 η n73.θελω να παρω ενα καλο κινητο που να ειναι s60 αλλα δεν θελω να δωσω πολλα λεφτα.αν μπορει καποιοσ να με βοηθησει
ΝΟΚΙΑ :respect:
Link to comment
Share on other sites

Πάντως χρησιμοποιώ όλες τις δυνατότες του κινητού,μπαίνω μέσω Wi-Fi στο internet και κατεβάζω ότι θέλω
Swift-Red-Arrow:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Ότι και να λέμε αν δεν έχεις χρησιμοποιήσει ο ίδιος και τα δύο κινητα δεν μπορείς να έχεις ξεκάθαρη γνώμη.Και εγώ βασίστικα στα γραφόμενα άλλων πίστεψα ότι το κινητό είναι κορυφή όσον αφορά το θέμα βίντεο και φώτο και την πάτησα.Το νέο firmware εκτός απο ΝΟΚΙΑ CLUB μπορώ να το κάνω μόνος μου μέσω internet?Και αν ναι απο που?

 

Σου ξαναλεω το κινητο δεν εχει σαν αποκλειστικο σκοπο την φωτο και το βιντεο!!! Κανει 1000000 πραγματα παραπανω γι' αυτο και κοστιζει τοσο. Αν δεν τα χρησιμοποιεις τοτε αχρηστευεις ενα μεγαλο κομματι της συσκευης. Για το firmware πρεπει να κατεβασεις το nokia software updater και το κανεις απο εκει. Διβασε πιο πανω να βρεις το λινκ.

 

ΥΓ 1. Δεν ξερω τι λες εσυ για τις φωτο του Ν93 αλλα εγω οσες τυπωσα απο τις διακοπες μου ηταν παρα πολυ καλες. Μπαινουν ανετα διπλα σε αυτες της ψηφιακης μου στο αλμουμ των διακοπων μου (δεν λεω οτι ειναι ισαξιες προς θεου αλλα ανετα μπαινουν διπλα και πολυ πιθανο ενα ματι που δεν θα κατσει να ψυρισει την φωτο να μην καταλαβει οτι ειναι τραβηγμενες απο αλλη συσκευη)

ΥΓ 2. Ακομα δεν υπαρχει η δυνατοτητα για online αναβαθμιση αλλα απο οτι ακουγεται θα ειναι διαθεσιμη πολυ συντομα.

http://img150.imageshack.us/img150/7718/panathinaikosfannh8.gif

 

Proud owner of an OMNIA 16GB !!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...