Jump to content

[Επίσημο] Nokia N73 - Μέρος Ι


john74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

..για ποιο product code είναι διαθέσιμη αυτή η αναβάθμιση των N73 ME ?

..στο δικό μου.. 0539293 .. (που νομίζω ότι είναι όλων το ίδιο, για αυτούς που έχουν αγοράσει το Ν73 ΜΕ στην Ελλάδα), το Software Update Availability tool μου δίνει την 3.0638.0.0.30..

 

Molis to eleksa file mou kai dinei thn nea anavathmisi :)

Twra eimai sxoleio otan paw spiti AMESWS kanw thn anavathmisi kai sas lew entiposeis:):D :X :cool: :O

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Molis to eleksa file mou kai dinei thn nea anavathmisi :)

Twra eimai sxoleio otan paw spiti AMESWS kanw thn anavathmisi kai sas lew entiposeis:):D :X :cool: :O

 

..δίκαιο έχεις ... ..δεν πρέπει να είναι περισσότερο από μία ώρα που το έχουν ενημερώσει ... νωρίτερα έβγαζε την προηγούμενη έκδοση

Link to comment
Share on other sites

Για κοίτα μήπως λειτουργεί αυτή η λύση.

Μιας και έχω το PC Suite εγκατεστημένο, δεν μπορώ να το δοκιμάσω αν λειτουργεί και χωρίς αυτό.

Αν λειτουργεί πές το μας να το ξέρουμε.

 

μα νομίζω οτι στην ουσία το pc suite ενσωματώνει τους drivers? εκτος αν τους βρήκες χωριστα...
δε νομιζω οτι χρειαζεται drivers ή pc suite για τη μεταφορα δεδομενων, οπως δε χρειαζεται και για οποιοδηποτε usb stick, τα windows κανουν οτι πρεπει, αφου το κινητο δειχνει οτι ειναι απλα ενα stick :)
Link to comment
Share on other sites

δε νομιζω οτι χρειαζεται drivers ή pc suite για τη μεταφορα δεδομενων, οπως δε χρειαζεται και για οποιοδηποτε usb stick, τα windows κανουν οτι πρεπει, αφου το κινητο δειχνει οτι ειναι απλα ενα stick :)

 

και όμως τα XP αναζητούν drivers όταν συνδέεται το κινητό

όλα καλά;
Link to comment
Share on other sites

και όμως τα XP αναζητούν drivers όταν συνδέεται το κινητό

οταν επιλεξεις μεταφορα δεδομενων; μα αυτο καυχιεται η νοκια, οτι το βλεπει σαν εξωτερικο σκληρο, αν ειναι να θελει drivers...

στο Ν91 δε ζηταει παντως, περιεργο.

Link to comment
Share on other sites

Γύρισέ το πρώτα στη Μαζική αποθήκευση και μετά σύνδεσέ το με το καλώδιο

Για το άτμισμα: http://vaping.gr

 

Samsung S5 (no root)

Link to comment
Share on other sites

οταν επιλεξεις μεταφορα δεδομενων; μα αυτο καυχιεται η νοκια, οτι το βλεπει σαν εξωτερικο σκληρο, αν ειναι να θελει drivers...

στο Ν91 δε ζηταει παντως, περιεργο.

Σωστά οταν επιλέξεις μαζικη αποθηκευση στο ν73 το βλέπει σαν εξωτερικο δίσκο και δεν ζητάει drivers.

Οποιος έβαλε την νεα εκδοση για το m.e ας πει εντυπώσεις.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ψάχνω σε κατάστημα Voda (λογω επιδότησης) το N73 Music Edition, και δεν υπάρχει πουθενά. Μήπως κάποιος φίλος έχει εντοπίσει κάποιο κατάστημα που το διαθέτει εντος Aττικής ?
Link to comment
Share on other sites

παραδόξως προτείνει να γίνει και η εγκατάσταση του pc suite πριν συνδεθει το κινητο

εγω φταιω για την "παρεξηγηση" γιατι συνεχεια μπερδευω το "μαζικη αποθηκευση" με το "μεταφορα δεδομενων" ή κατι αλλο, οπως μου'ρθει :p

Link to comment
Share on other sites

Παιδια,επειδή μου είναι καπως δύσκολο να κοιτάξω 165 σελίδες,σας παρακαλω,ξερετε την απάντηση σε αυτό το πρόβλημα;;;

 

Εχω το Ν73 το "απλό" και του έχω βάλει ακουστικά για να το παίρνω μαζί μου και να ακούω μουσική.Το πρόβλημα είναι πως ακούγεται ΠΟΟΛΛΥΥΥ χαμηλά.Δλδ όταν βγαίνω στον δρόμο εξω ορισμένα κομματια δεν ακουγονται καθόλου (δεν σχολιάζω για μέσα σε τραίνα,αεροπλάνα και μετρό).

 

Εχω τα ακουστικά hs-23 και αν και η ομολία ακούγεται πολύ καλα και καθαρά,η μουσική ακούγεται πολύ σιγα...και ας έχω βάλει την ένταση στο full

 

Thanks προκαταβολικά.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια,επειδή μου είναι καπως δύσκολο να κοιτάξω 165 σελίδες,σας παρακαλω,ξερετε την απάντηση σε αυτό το πρόβλημα;;;

 

Εχω το Ν73 το "απλό" και του έχω βάλει ακουστικά για να το παίρνω μαζί μου και να ακούω μουσική.Το πρόβλημα είναι πως ακούγεται ΠΟΟΛΛΥΥΥ χαμηλά.Δλδ όταν βγαίνω στον δρόμο εξω ορισμένα κομματια δεν ακουγονται καθόλου (δεν σχολιάζω για μέσα σε τραίνα,αεροπλάνα και μετρό).

 

Εχω τα ακουστικά hs-23 και αν και η ομολία ακούγεται πολύ καλα και καθαρά,η μουσική ακούγεται πολύ σιγα...και ας έχω βάλει την ένταση στο full

 

Thanks προκαταβολικά.

Ανέβασε τον ισοσταθμιστη,ολες τις μπάρες πάνω,επισης κοιταξε στις ρυθμισεις,για ενισχυση και κατι αλλες επιλογές που έχει..

 

Δοκίμασε κανεις την νεα εκδοση λογισμικου για M.e?

Link to comment
Share on other sites

Μην ανησυχείς,τα nokia δεν είναι s.e,πριν γίνει αναβάθμιση το πρόγραμμα της nokia ελεγχει αν φτάνει η μπαταρία,αλλιως δεν σε αφήνει.

Οταν πήγα να κάνω αναβάθμιση μου ειπε οτι δεν γίνεται να γίνει επειδη δεν εχω μπαταρια και οτι πρεπω να συνδέσω φορτιστή,με φορτιστη συγχρόνως έγινε η αναβάθμιση και όλα οκ.

 

Αυτό δεν το ήξερα.Πολύ καλό.

Link to comment
Share on other sites

παιδια ολα καλα με το καθ ολα σουπερ για εμενα Ν73 αλλα με χαλαει το γεγονος οτι πλεον δεν μπορεις να τραβηξεις φωτο με το κεντρικο πολυπληκτρο,παρα μονο με το πλαινο...:O
Link to comment
Share on other sites

:) καλησπέρα .Εδώ και μερικές μέρες είμαι κάτοχος του Ν73 ΜΕ ( 2 G μνήμη )

θα ήθελα να μου πείτε αν υπάρχει κάποια εφαρμογή ,ώστε όταν το συνδέω στον Η/Υ να το βλέπει σαν σκλυρο δίσκο και όχι σαν φωτογραφική μηχανή (κάτι σαν στικακι ) για μεταφορά αρχείων ( χωρίς να χρειαζετε να βάζω σε κάθε η/υ την εφαρμογη PC suite Σας ευχαριστώ :ninja:

 

Με τη νεα αναβαθμιση λειτουργει και σαν σκληρος-μαζικη αποθηκευση-με το καλωδιο της νοκια:) :)

Johny
Link to comment
Share on other sites

Ανέβασε τον ισοσταθμιστη,ολες τις μπάρες πάνω,επισης κοιταξε στις ρυθμισεις,για ενισχυση και κατι αλλες επιλογές που έχει..

 

Δοκίμασε κανεις την νεα εκδοση λογισμικου για M.e?

 

 

Ευχαριστώ,θα το δοκιμασω.

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε κανεις την νέα εκδοση για m.e?

Αληθεια πριν την κάνω πρεπει να κανω τπτ με το nss?η κατευθειαν με το πρόγραμμα της νόκια?

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ pl1 στο σαιτ της ΝΟΚΙΑ δεν φαίνεται το αστεράκι .

Και έχετε δίκιο όταν επιλέξεις μαζική αποθήκευση στο Ν73 το βλέπει σαν εξωτερικό δίσκο και δεν ζητάει drivers. τώρα το μονό που μου λείπει είναι ένα κοντό καλώδιο :!: :yahoo:

ααα!! αν του κάνω αναβάθμιση θα αλλάξει η γλώσσα του τηλεφώνου ??? :oops:

Link to comment
Share on other sites

ειμαι απο σημερα κατοχος ενος Ν73ΜΕ...

 

με γεια μου...

Sugxaritiria Mobster21!!!!Me ugeia sou!!!Kalo fortwmeno me tragoudia sou euxomaste.......!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Electronic Computing Systems

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε κανεις την νέα εκδοση για m.e?

Αληθεια πριν την κάνω πρεπει να κανω τπτ με το nss?η κατευθειαν με το πρόγραμμα της νόκια?

Pisteuw kateutheian me to NSU.Alla ka etsi na min ginete sunistw na apofeugetai allagi product code nss kai tetoia.......Kat' eutheian sto Nokia club kai ola ok!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Electronic Computing Systems

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...