Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Tairiazei file auto exw parei egw kai exei gamath apodosh! Ta akoustika tou einai pseires kai mpainoun mesa sta autia teleiws kai akous teleia. To douleuw me to Pocket music.

Σε εμενα γιατι δεν δουλευαν με αυτο το κινητο? Ενω με ενα sonyericsson δουλευαν Αψογα

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σε εμενα γιατι δεν δουλευαν με αυτο το κινητο? Ενω με ενα sonyericsson δουλευαν Αψογα

 

 

Ti enoeis akrivws? Den doulepse katholou-den to brhke h oti ekane kolhmata h perierga sthn epikoinwnia?

Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

Ti enoeis akrivws? Den doulepse katholou-den to brhke h oti ekane kolhmata h perierga sthn epikoinwnia?

απλα το ευρισκε και μετα το εχανε, αυτο ακριβως μου εκανε ητανε σπασιμο νευρων οποτε πηρα της HTC και ησυχασα

Link to comment
Share on other sites

απλα το ευρισκε και μετα το εχανε, αυτο ακριβως μου εκανε ητανε σπασιμο νευρων οποτε πηρα της HTC και ησυχασα

 

Περιεργο. Εμενα το βρισκει,το μονο που μου κανει ειναι οτι οταν εχω κληση και πατω να απαντησω αργει καπως να συνδεθει η κληση.

Της htc ειναι καλο? Ποσο κραταει? Αμα ειναι να το πουλησω να παρω και εγω της htc.

Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

Περιεργο. Εμενα το βρισκει,το μονο που μου κανει ειναι οτι οταν εχω κληση και πατω να απαντησω αργει καπως να συνδεθει η κληση.

Της htc ειναι καλο? Ποσο κραταει? Αμα ειναι να το πουλησω να παρω και εγω της htc.

ειναι τελειο συνδεετε κατευθειαν ακουω την μουσικη μου σταματαει οταν εχεις κληση και συνεχιζει μετα (οτι δηλαδη κανουν ολα) ο ηχος παρα πολυ δυνατος και ειδοποιει με δονηση και ηχο (μπιπ) οταν εχεις κληση

Link to comment
Share on other sites

ειναι τελειο συνδεετε κατευθειαν ακουω την μουσικη μου σταματαει οταν εχεις κληση και συνεχιζει μετα (οτι δηλαδη κανουν ολα) ο ηχος παρα πολυ δυνατος και ειδοποιει με δονηση και ηχο (μπιπ) οταν εχεις κληση

 

Kai ths sony ta kanei auta apla malon ths htc epeidh einai idia etairia einai pio symvato.

Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

χαιρετώ το φορουμ, είναι το πρώτο μου πόστ και αφορά ένα προβλημα που έχω με το καινούριο μου p3300. Εχω κατεβάσει το dest7 και το χάρτη greek.cap, αλλά όταν ανοίγω το destιnator μου γράφει : map not found¨ πως μπορώ να κάνω σωστά την εγκατάσταση του χάρτη. Και τους δύο φακέλους τους έχω εγκαταστήσει στην κάρτα.

Υ.Γ. όπως καταλαβαίνεται έιμαι εντελώς άσχετος με ppc, οποιος μπορεί ας βοηθήσει γιατί δεν βγάζω άκρη.

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

χαιρετώ το φορουμ, είναι το πρώτο μου πόστ και αφορά ένα προβλημα που έχω με το καινούριο μου p3300. Εχω κατεβάσει το dest7 και το χάρτη greek.cap, αλλά όταν ανοίγω το destιnator μου γράφει : map not found¨ πως μπορώ να κάνω σωστά την εγκατάσταση του χάρτη. Και τους δύο φακέλους τους έχω εγκαταστήσει στην κάρτα.

Υ.Γ. όπως καταλαβαίνεται έιμαι εντελώς άσχετος με ppc, οποιος μπορεί ας βοηθήσει γιατί δεν βγάζω άκρη.

 

Ευχαριστώ

 

Καλώς τον στην παρέα.

Καταρχήν ρωτάς σε λάθος thread. Έπρεπε να ρωτήσεις εδώ:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=168126

Δεύτερον εδώ δεν μιλάμε για σπασμ*** προγράμματα και τρόπους εγκατάστασης τους (τουλάχιστον δημόσια) που προφανώς αναφέρεσαι, μια και το Destinator 7 δεν έχει κυκλοφορήσει επίσημα.

Συγχωρείσαι βέβαια λόγω νεότητας :lol:

Όσο για την απορία σου νομίζω θα λυθεί με PM.

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

ok ευχαριστώ και σορρυ για την αγνοια σχετικα με τα σπα.... προγράμματα

 

Forum rulez φίλε μου.

Δούλεψε τελικά?

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα sto wm forum!ειμαι αναμεσα στο Ρ3300 και Ν95(και παλι)ομολογω οτι το 3300με κερδιζει παντου εκτος την ταχυτητα cpu (overclock=λυση?)και δεν ξερω ποσο θα με βολεψει με μηνυματα/κλησεις λογω touch.σε ολα τα καταστηματα μου προτεινουν το 3600(γιατι?),αλλα δεν το χωνευω με τιποτα σε εμφανιση.το αλλο που με προβληματιζει ειναι η μπιλια/κερσορας στο κεντρο για την αξιοπιστια της,το service (μενω κρητη) και κατα ποσο αξιζει τα λεφτα του τωρα πια η αναμενεται αντικαταστατης προσεχως.παντως το παρω δεν το παρω ειναι @αματο σας ζηλευω που το εχετε..το Ν95 οχι και τοσο...

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά.

Θέλω μια γρήγορη απάντηση γιατί εχώ μπερδευτεί αρκετα.

Θα παρώ σήμερα συσκευή από αναβάθμιση συμβολαίου και είμαι μεταξύ της ΕΤΕΝ Χ500, HTC Touch και HTC 3300. Τί να κάνω?

Η τιμή τις πρώτης είναι 499 ευρώ στο πλαίσιο σε έκπτωση.

Τέλος εξίζουν τα 200 ευρώ παραπάνω (βλέπε 699) του ΕΤΕΝ Χ500+?

Βοήθεια...

Σας είμαι απο τώρα υπόχρεων..... :)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά.

Θέλω μια γρήγορη απάντηση γιατί εχώ μπερδευτεί αρκετα.

Θα παρώ σήμερα συσκευή από αναβάθμιση συμβολαίου και είμαι μεταξύ της ΕΤΕΝ Χ500, HTC Touch και HTC 3300. Τί να κάνω?

Η τιμή τις πρώτης είναι 499 ευρώ στο πλαίσιο σε έκπτωση.

Τέλος εξίζουν τα 200 ευρώ παραπάνω (βλέπε 699) του ΕΤΕΝ Χ500+?

Βοήθεια...

Σας είμαι απο τώρα υπόχρεων..... :)

 

An thes thn syskevh gia plohghsh me to Destinator pare to ETEN an thes mia syskevh pou na kanei kai ligo plohghsh syn ola ta alla kai na einai kai mourati pare to 3300 ... gia thn istoria to 3300 den paizei me to Destinator logo GPS kai prepei na pas sthn lysh tou GPSGate...

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα sto wm forum!ειμαι αναμεσα στο Ρ3300 και Ν95(και παλι)ομολογω οτι το 3300με κερδιζει παντου εκτος την ταχυτητα cpu (overclock=λυση?)και δεν ξερω ποσο θα με βολεψει με μηνυματα/κλησεις λογω touch.σε ολα τα καταστηματα μου προτεινουν το 3600(γιατι?),αλλα δεν το χωνευω με τιποτα σε εμφανιση.το αλλο που με προβληματιζει ειναι η μπιλια/κερσορας στο κεντρο για την αξιοπιστια της,το service (μενω κρητη) και κατα ποσο αξιζει τα λεφτα του τωρα πια η αναμενεται αντικαταστατης προσεχως.παντως το παρω δεν το παρω ειναι @αματο σας ζηλευω που το εχετε..το Ν95 οχι και τοσο...

 

Αριστες οι εντυπώσεις μέχρι στιγμής απο το p3300 και αν δεν το σκαλίσει και πολύ δεν θα εχεις κανένα πρόβλημα αξιοπιστίας. Επίσης το GPS δουλευει άψογα και με destinator 6.1.0.

Οσο για το symbian NOKIA N95 είμαι κοματάκι επιφυλακτικός οσο αφορά το λειτουργικό του κατα άλλα η συσκευή έχει εξαίρετα χαρακτηριστικά αλλα δεν θα την αγοραζα λογο λειτουργικού συστήματος και απουσία οθόνης αφής που ειναι αλλού για τέτοια τηλέφωνα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια,θα ημουν υποχρεος αν μου λυνατε την εξης απορια:Οταν παω να εγκαταστησω το Destinator PN η το Destinator 6 ,μου τρωει ολη τη μνημη RAM αφου το προγραμμα εγκαθισταται μονο στη RAM για να λειτουργησει σωστα(σε αντιθεση με αλλα προγραμματα,οπως το PAPAGO 7,I-GO κλπ που εγκαθιστανται στη καρτα).Αποτελεσμα ειναι να μου μενει μονο 2-3 Μb μνημη και το PDA να αργει.Ισχυει το ιδιο και σε σας?
Link to comment
Share on other sites

kalimera.exei brei kaneis kanena kalo kai euxristo skin gia to radio?

kai alli mia erotisi mipos mporei na boi8isei kapoios.prospa8o na kano egatastasi kapoio full pliktrologio gia na grafo sms me to xeri kai oxi me ti grafida alla distixos eno to kanei egatastasi kai mou to emfanizei sta pliktrologia otan to epilego apla eksafanizete opoio pliktrologio exo idi.giatria den brika oute me ti boi8eia pou mou prosfere ena filos tou forum sto 8ema spb programs.ekto apo to pliktrologio tis spb exo dikomasei alla 2 alla distixos me to idio apotelesma.help.8ELO SMS ME TO DAXTILO KAI OXI ME TO STILO.GINETE??

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

An thes thn syskevh gia plohghsh me to Destinator pare to ETEN an thes mia syskevh pou na kanei kai ligo plohghsh syn ola ta alla kai na einai kai mourati pare to 3300 ... gia thn istoria to 3300 den paizei me to Destinator logo GPS kai prepei na pas sthn lysh tou GPSGate...

 

Thanks... :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια,θα ημουν υποχρεος αν μου λυνατε την εξης απορια:Οταν παω να εγκαταστησω το Destinator PN η το Destinator 6 ,μου τρωει ολη τη μνημη RAM αφου το προγραμμα εγκαθισταται μονο στη RAM για να λειτουργησει σωστα(σε αντιθεση με αλλα προγραμματα,οπως το PAPAGO 7,I-GO κλπ που εγκαθιστανται στη καρτα).Αποτελεσμα ειναι να μου μενει μονο 2-3 Μb μνημη και το PDA να αργει.Ισχυει το ιδιο και σε σας?

Εγω το εχω κανει εγκατασταση στην καρτα και δουλευει αψογα δεν κολαει καθολου γιατι και εγω το ειχα στην κυρια μνημη και μου την ετρωγε ολη μιλαω βεβαια για το ΡΝ

Link to comment
Share on other sites

Εγω το εχω κανει εγκατασταση στην καρτα και δουλευει αψογα δεν κολαει καθολου γιατι και εγω το ειχα στην κυρια μνημη και μου την ετρωγε ολη μιλαω βεβαια για το ΡΝ

Αν το κανω κι εγω,εγκαθισταται μεν αλλα μου βγαζει λατινικους χαρακτηρες.Ισχθει το ιδιο και για σενα?Παντως σε ευχαριστω για την απαντηση.

Link to comment
Share on other sites

Αν το κανω κι εγω,εγκαθισταται μεν αλλα μου βγαζει λατινικους χαρακτηρες.Ισχθει το ιδιο και για σενα?Παντως σε ευχαριστω για την απαντηση.

Oxi εμενα βγαζει κανονικα ελληνικους χαρακτηρες και δουλευει αψογα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...