Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χαχαχαχαχα.. πετυχημένο αυτό με το Νόκια..

 

Έλαγα μήπως υπάρχει κάποιος οδηγός "Πως να περνάτε σπασμένο Destinator στο PPC σας"

 

:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Χαχαχαχαχα.. πετυχημένο αυτό με το Νόκια..

 

Έλαγα μήπως υπάρχει κάποιος οδηγός "Πως να περνάτε σπασμένο Destinator στο PPC σας"

 

:D:D:D

Εχω οδηγό να περάσεις αγορασμένο αν Θέλεις. :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν σου έκανε κόπο μπορείς να μου το στείλεις εδώ?

 

Δλδ πρέπει να αγοράσω το Destinator PN 149 ευρω?!?! Τόσο πήρα το HTC P3300 :D :O . Μετά η αναβάθμιση σε Destinator 6, όταν βγει το update για να δουλέψει και στο P3300, θα είναι δωρεάν, θα είναι έναντι κάποιου μικρού ποσού ή θα πρέπει να αγοραστεί καινούργιο. Αν ισχυεί το τελευταίο δεν αξίζει....

Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλημέρα. Είμαι κοντά στο να αγοράσω το p3300. Προσπαθώ δυο συνεχόμενες μέρες τώρα να μάθω αν πρέπει να πάρω αυτό ή το χ500. Εγώ βασικά χρειάζομαι gps που όμως δεν με πειράζει να είναι και εξωτερικό (οπότε προτείνεται αν είναι ανάγκη και άλλη συσκευή), να παίζει το destinator που από ότι κατάλαβα είναι το καλύτερο και πολύ συμαντικό ναι μπορώ να φορτώσω και ναυτικούς χάρτες.όπως αυτόν Marine Navigation Software C-eMAP που όμως έχει ελάχιστη απαίτηση ¨"Το C-eMAP είναι διαθέσιμο σε μορφή SD (software) για χρήση με διάφορες συσκευές που χρησιμοποιούν λειτουργικό σύστημα Windows Mobile PC 2003 - 2005, με ελάχιστη απαίτηση επεξεργαστή 266 MHz." Ακόμα θέλω να ε΄χω αρχεία excel , word. Μήπως να δω και το HP iPAQ hw6915 . Σας παρακαλώ βοηθήστε. Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Δλδ πρέπει να αγοράσω το Destinator PN 149 ευρω?!?! Τόσο πήρα το HTC P3300 :D :O . Μετά η αναβάθμιση σε Destinator 6, όταν βγει το update για να δουλέψει και στο P3300, θα είναι δωρεάν, θα είναι έναντι κάποιου μικρού ποσού ή θα πρέπει να αγοραστεί καινούργιο. Αν ισχυεί το τελευταίο δεν αξίζει....

Οι νόμιμοι χρήστες του ΡΝ αναβαθμίζουν σε 6 δωρεάν και παίρνουν και δωρεάν αναβαθμίσεις χαρτών. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλημέρα. Είμαι κοντά στο να αγοράσω το p3300. Προσπαθώ δυο συνεχόμενες μέρες τώρα να μάθω αν πρέπει να πάρω αυτό ή το χ500. Εγώ βασικά χρειάζομαι gps που όμως δεν με πειράζει να είναι και εξωτερικό (οπότε προτείνεται αν είναι ανάγκη και άλλη συσκευή), να παίζει το destinator που από ότι κατάλαβα είναι το καλύτερο και πολύ συμαντικό ναι μπορώ να φορτώσω και ναυτικούς χάρτες.όπως αυτόν Marine Navigation Software C-eMAP που όμως έχει ελάχιστη απαίτηση ¨"Το C-eMAP είναι διαθέσιμο σε μορφή SD (software) για χρήση με διάφορες συσκευές που χρησιμοποιούν λειτουργικό σύστημα Windows Mobile PC 2003 - 2005, με ελάχιστη απαίτηση επεξεργαστή 266 MHz." Ακόμα θέλω να ε΄χω αρχεία excel , word. Μήπως να δω και το HP iPAQ hw6915 . Σας παρακαλώ βοηθήστε. Ευχαριστώ

 

Gia to destinator an to viazese pare to Eten pou einai simvato me to teleftaio episimo Destinator 6.1.100400 diaforetika an thes mporeis na perimeneis mexri na vgei sumbath ekdosh gia to P3300.

 

Gia to marine navigation program den to exw doikimasei na dw an paizei gia na se voithisw tha prepei na anatrexeis sthn compartibility list twn syskevwn pou afto ipostirizei h na sthleis ena email sthn etairia tou gia na sou poun

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορω να δω τι εχω περασμενο στην μνημη αποθηκευσης της συσκευης.Εχω

βαλει γυρω στα πεντε προγραμματα και αλλα τοσα παιχνιδια στην storage card και η μνημη της συσκευης απο 26mb πηγε στα 13mb.

Με το SKTools που εχω μπορω?

Link to comment
Share on other sites

gia sas!!gia sas!!xronia pola kai kali xronia se olous!mono igia.:O

molis pira kai ego ena 3300 kai exo xasi ton ipno mou!:ninja: olo me to ppc sto xeri eimai.sti douia sto spiti sto tei....

ego thelo na rotiso poy tha vro freeware ena programa na metraei to xrono omilias.

evala to KGSoftwarePowerToys(WM2003_SE) alla de doulevi.den xero kai tis parametrous na tis rithmiso,kai,,,:nagger: :rocket:

xarika pou mpika sto forum sas kai pistevo na exo kali diamoni

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορω να δω τι εχω περασμενο στην μνημη αποθηκευσης της συσκευης.Εχω

βαλει γυρω στα πεντε προγραμματα και αλλα τοσα παιχνιδια στην storage card και η μνημη της συσκευης απο 26mb πηγε στα 13mb.

Με το SKTools που εχω μπορω?

 

Νομίζω οτί μπορείς και με το SK αλλά συνήθως τα προγράμματά σου θα βρίσκονται στο program files στο root του device

Link to comment
Share on other sites

gia sas!!gia sas!!xronia pola kai kali xronia se olous!mono igia.:O

molis pira kai ego ena 3300 kai exo xasi ton ipno mou!:ninja: olo me to ppc sto xeri eimai.sti douia sto spiti sto tei....

ego thelo na rotiso poy tha vro freeware ena programa na metraei to xrono omilias.

evala to KGSoftwarePowerToys(WM2003_SE) alla de doulevi.den xero kai tis parametrous na tis rithmiso,kai,,,:nagger: :rocket:

xarika pou mpika sto forum sas kai pistevo na exo kali diamoni

Ενα προγραμμα που μετραει χρονο ειναι το batterystatus. Την τελευταια εκδοση θα την βρεις εδω: http://www.chi-tai.info/cs_BatterySt..._WM5_iM_cs.htm. Το ισιο προγραμμα κανει overclock και διαφορα αλλα.

Animula vagula blandula hospes comesque corporis quae nunc abibis in loca pallidula rigida nudula...

 

Tάκης

Ping!, Messi.im> tak1s

Link to comment
Share on other sites

molis egina kai ego katoxos tou fantastikou autou ergaleiou (giati ta kanei ola)tha ithela na rotiso den to exo parei me xartes telika i moni simvati einai destinator pn autous na peraso? gia na min exo provlima. to ksero oti exei ksanapantithi alla logo oti asxoloume mono me to P3300.den mporo na diavaso vlepis kegome na peraso xartes mesa, ti na valo?
Link to comment
Share on other sites

molis egina kai ego katoxos tou fantastikou autou ergaleiou (giati ta kanei ola)tha ithela na rotiso den to exo parei me xartes telika i moni simvati einai destinator pn autous na peraso? gia na min exo provlima. to ksero oti exei ksanapantithi alla logo oti asxoloume mono me to P3300.den mporo na diavaso vlepis kegome na peraso xartes mesa, ti na valo?

Χαρτες; Κατ' αρχην πρεπει να εχεις το προγραμμα που συνργαζεται με τους αναλογους χαρτες. Το destinator (το προγαμμα), ειναι απο τα πιο δημοφιλη στην ελλαδα γιατι συνεργαζεται με αξιοπιστους χαρτες με καλη καλυψη.

Animula vagula blandula hospes comesque corporis quae nunc abibis in loca pallidula rigida nudula...

 

Tάκης

Ping!, Messi.im> tak1s

Link to comment
Share on other sites

Χαρτες; Κατ' αρχην πρεπει να εχεις το προγραμμα που συνργαζεται με τους αναλογους χαρτες. Το destinator (το προγαμμα), ειναι απο τα πιο δημοφιλη στην ελλαδα γιατι συνεργαζεται με αξιοπιστους χαρτες με καλη καλυψη.

 

pia ekdosi na peraso? pia einai apolita simvati?

Link to comment
Share on other sites

Το ΡΝ ειναι συμβατο 100%. Μεινε σε αυτο μεχρι να βγει απο NGI εκδοση πληρως συμβατη με Ρ3300.

Animula vagula blandula hospes comesque corporis quae nunc abibis in loca pallidula rigida nudula...

 

Tάκης

Ping!, Messi.im> tak1s

Link to comment
Share on other sites

Το ΡΝ ειναι συμβατο 100%. Μεινε σε αυτο μεχρι να βγει απο NGI εκδοση πληρως συμβατη με Ρ3300.

 

ok. euxaristo gia tin amesi apantisi.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! Προσφάτως έγινα και εγώ κάτοχος του P3300! Θα ήθελα να ρωτήσω τι "πάιζει" με τη πρώτη φόρτιση? Είναι καλό να εξαντλήσω την εργοστασιακή του ενέργεια και μετα να το φορτίσω με κλειστό κινητό? Ή κάτι άλλο? Ευχαριστώ....
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! Προσφάτως έγινα και εγώ κάτοχος του P3300! Θα ήθελα να ρωτήσω τι "πάιζει" με τη πρώτη φόρτιση? Είναι καλό να εξαντλήσω την εργοστασιακή του ενέργεια και μετα να το φορτίσω με κλειστό κινητό? Ή κάτι άλλο? Ευχαριστώ....

Αφησε το να φορτιστεί καλά. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Παρεπιπτωντος εχουμε κανενα κυριο υδραβλικο εδω μεσα???

 

ας μου στειλει ενα πμ γιατι αγορασα ενα χ500 κ θελει φτιαξιμο η οθονη!!:lol: :p :lol:

Link to comment
Share on other sites

Παρεπιπτωντος εχουμε κανενα κυριο υδραβλικο εδω μεσα???

ας μου στειλει ενα πμ γιατι αγορασα ενα χ500 κ θελει φτιαξιμο η οθονη!!:lol: :p :lol:

Στείλε PM. :p

Link to comment
Share on other sites

Επειδη μαλλον κανεις ακομα δεν εχει αγορασει P4350 (Herald),αλλα φανταζομαι οτι τα interfaces των 2 συσκευων ειναι ιδια, ας κανω μερικες ερωτησεις εδω μπας και με βοηθησετε διοτι ειμαι τελειως noob στα Windows Mobile Pocket PCs:

1) Μπορει να απενεργοποιηθει ο ηχος (εκνευριστικο τικ) που ακουγεται οταν ακουμπαει το πενακι στην οθονη? Αν ναι, πως? (χωρις να μπω σε αθορυβη λειτουργια,ε? :p )

2) Εχω την default -πρασινη- today screen της HPC. Σε αυτη την οθονη, μπορω να ρυθμισω με ποια κατακορυφη σειρα θα εμφανιζονται τα πραγματα (πανω-πανω ημερολογιο, απο κατω κατοχος κλπ)?

3) Πως μπορω να προσθεσω στα 4 ηδη υπαρχοντα εικονιδια (μπαταρια,orientation,comm manager και φωτισμο) κι αλλα εικονιδια για αλλες λειτουργιες?

 

Αυτα προς το παρον...Σας ευχαριστω εκ των προτερων για τις οποιες απαντησεις...:)

[sIGPIC][/sIGPIC] Εγγραφή: Οκτ. 2003 - It's been a while....
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...