Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Edw tha breite ton hxo tou Cama Sutra ths Swatch ..

 

Einai se mp3 to bazete xyma mesa sto mydocuments ths Storage Card kai to dhlwnete mesa apo to ptravel alarm me browse..

enjoy..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα σε όλους έχω εδώ και ένα μήνα το P3300 και θέλω να μάθω εάν υπάρχει πρόγραμμα να διαβάζει τα barcodes διάβασα και τις 228 σελίδες δεν θυμάμαι να αναφέρεται κάπου όποιος μπορεί ας με βοηθήσει και τον ευχαριστώ εκ των προτέρων
Μπορείτε να προσθέσετε μόνο μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

παιδιά έχω μια απορία: Για την Artemis ποιό είναι το κατάλληλο, το Destinator 6 ή το Destinator PN; εγώ έχω βάλει το 6 αλλά αργεί πολύ να βρει σήμα gps και το πιο κουλό είναι ότι εκεί που δουλέυει οκ, η φωνή λέει συνέχεια "Δεν βρέθηκε gps" ενώ δουλεύει κανονικά!!! Και μιλάμε για το κέντρο του Πειραιά; Κάνω κάτι λάθος;;;

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

παιδιά έχω μια απορία: Για την Artemis ποιό είναι το κατάλληλο, το Destinator 6 ή το Destinator PN; εγώ έχω βάλει το 6 αλλά αργεί πολύ να βρει σήμα gps και το πιο κουλό είναι ότι εκεί που δουλέυει οκ, η φωνή λέει συνέχεια "Δεν βρέθηκε gps" ενώ δουλεύει κανονικά!!! Και μιλάμε για το κέντρο του Πειραιά; Κάνω κάτι λάθος;;;

 

Ευχαριστώ

 

 

Gia to 6 koita 2-3 selides pisw einai gnwsto bug kai exw dwsei thn lysh ekei

Link to comment
Share on other sites

αν καποιος εχει τα "απαιτουμενα" για να κανω registered :rolleyes: :rolleyes: την δοκιμαστικη εκδοση του handy weather , απαρκαλαω να βοηθησει.

ευχαριοστω!:O

 

 

α! επισης αν καποιος εχει να προτεινει , ψαχνω προγραμμα που να του δινεις μια πτηση και σου δειχνει που βρισκεται ανα τον κοσμο (αν το δειχνει και γραφικα στο χαρτη της γης ακομα καλυτερα.

το φανταζομαι ως εξης: να δινεις ειτε τον αριθμο της πτησης ή και στοιχει του στυλ απο που ξεκινησε ο επιβατης με ποια εταιρια και αεροδρομιο κ.λ.π και που πηγαινει και να σε ενημερωνει για την πορεια του ή εστω να σου λεει ποτε φτανει και τετοια.

Υπαρχει κατι τετοιο;

Link to comment
Share on other sites

Thanx για τον ήχο αλλα εαν δεν εχει κανονιες ή καραμουζες δε κανει για ενα ζώο σαν εμένα

 

εγω στις δυσκολες περιπτωσεις χρησιμοποιω το εγερτηριο του στρατου:blink:

 

οποτε το ακουω τρελαινομαι:lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

εγω στις δυσκολες περιπτωσεις χρησιμοποιω το εγερτηριο του στρατου:blink:

 

οποτε το ακουω τρελαινομαι:lol::lol:

 

Tote mpes edw kai katevase ola ta stratiwtika emvathria :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Ώπα ρε φίλε.. άντε και το ψάχνω αυτό!!! Μπορείς να στείλεις το εγερτήριο?

parto na to xairese... :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Ώπα ρε φίλε.. άντε και το ψάχνω αυτό!!! Μπορείς να στείλεις το εγερτήριο?

 

στειλε μου μειλ σου να στο στειλω :lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

parto na to xairese... :lol::lol:

 

οπως παντα .....ετοιμος να βοηθησεις:)με προλαβες μινο.:)

 

 

οσο για το ποσο μου αρεσουν τα εμβατηρια....αστο τα σιχαθηκα...για αυτο ειναι και το μονο που με ξυπναει παντα:lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

οπως παντα .....ετοιμος να βοηθησεις:)με προλαβες μινο.:)

 

 

οσο για το ποσο μου αρεσουν τα εμβατηρια....αστο τα σιχαθηκα...για αυτο ειναι και το μονο που με ξυπναει παντα:lol:

 

 

xoxoxo:lol:

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

 

μηπως μπορει καποιος να μου πει τα βηματα για να χρησιμοποιησω το p3300

σαν μοντεμ για συνδεθω στο ινερνετ με bt ή usb μεσω gprs

(διαβασα το manual αλλα ακρη δεν εβγαλα)

 

Παιδιά sos. Και εγώ "ψάχνομαι" κάμποσες μέρες τώρα για να το κάνω modem για το laptop αλλά δεν έχω καταφέρει να βρώ άκρη. Υπάρχουν πουθενά drivers?

Link to comment
Share on other sites

Tote mpes edw kai katevase ola ta stratiwtika emvathria :lol::lol:

 

Χα χα αψογος με αυτους τους ηχους ποτε δεν θα ξανα αργησω στη δουλεια + θα εχω περισσοτερη πειθαρχια στη ζωη μου :D

Link to comment
Share on other sites

ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΡΟΣΟΧΗ NEW

 

Μπορουμε επισης να χρησιμοποιησουμε την γραφιδα του HTC P3300 και ως ......ΟΔΟΝΤΟΓΛΥΦΙΔΑ:p ...ειναι μαλακη και δεν τραυματιζει τα ουλα....δοκιμαστε την :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

αν καποιος εχει τα "απαιτουμενα" για να κανω registered :rolleyes: :rolleyes: την δοκιμαστικη εκδοση του handy weather , απαρκαλαω να βοηθησει.

ευχαριοστω!:O

 

 

α! επισης αν καποιος εχει να προτεινει , ψαχνω προγραμμα που να του δινεις μια πτηση και σου δειχνει που βρισκεται ανα τον κοσμο (αν το δειχνει και γραφικα στο χαρτη της γης ακομα καλυτερα.

το φανταζομαι ως εξης: να δινεις ειτε τον αριθμο της πτησης ή και στοιχει του στυλ απο που ξεκινησε ο επιβατης με ποια εταιρια και αεροδρομιο κ.λ.π και που πηγαινει και να σε ενημερωνει για την πορεια του ή εστω να σου λεει ποτε φτανει και τετοια.

Υπαρχει κατι τετοιο;

 

 

 

θα το μεταφερω στο καταλληλο topic

Link to comment
Share on other sites

edit λαθος

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

μπορει να μου πει καποιος πως μπορω να συνδεσω το artemis με το ασυρματο router μου?

πως ρυθμιζω την ασυρματη καρτα του αρτεμις?

δεν το βρισκω πουθενα.

 

υγ.Εχω καταφερει να συνδεθω με ολα στο αυτοματο αλλα παντα μετα απο κανενα 5λεπτο σερφαρισματος σαν να κολαει το ιντερνετ και δεν ανοιγουν οι σελιδες.

σαν να χανει την ασυρματη συνδεση...βεβαια δεν την χανει γιατι το βλεπω πως ειναι συνδεμενο με το router

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδια.Έχω ενα bluetooth ακουστικό της sony με αναγνώριση κλήσης.Το πρόβλημα μου είναι πως θα ακούγεται ο ήχος κλήσης και απο το κινητό γιατί αποκλείεται να έχω συνεχώς το ακουστικό στο αυτή μου.Χρησιμοποιω επίσης το jetware για να έχω αναγνώρισης κλήσης στο ακουστικό.Πως μπορώ να βλέπω και τις αναπάντητες κλήσεις εκεί?Γίνεται?
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα.μόλις μια ώρα παρέλαβα το 3300.

και ενώ συνδέθηκα για αρχή με το pc τώρα δεν συνδέεται με τίποτα

έβαλα και την έκδοση 4.5 αλλά :X

μήπως θέλει ρύθμιση και τί?

ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΠΟΥ ΕΦΥΓΑΝ ΝΩΡΙΣ
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα.μόλις μια ώρα παρέλαβα το 3300.

και ενώ συνδέθηκα για αρχή με το pc τώρα δεν συνδέεται με τίποτα

έβαλα και την έκδοση 4.5 αλλά :X

μήπως θέλει ρύθμιση και τί?

 

 

Phgaine stis Rithmiseis --> syndeseis kai mpes sto Usb to Pc ekei xetsekare thhn xrhsh poxwrhmenhs leitourgeias

Link to comment
Share on other sites

kalispera sas...epeidi eimai pali se futilia(eida ehtes to 3300) tha sas kano mia apli erotisi..eho idi to 9100 k eimai polu euharistimenos...omos einai kapos megalo..k eidika tora pou eida to 3300...ti lete aksizei na to kano allagi ?me endiaferei na mou peite poia einai ta meionektimata tou k ti provlimata parousiazei en tahei k milo gia to elliniko 3300 vevaia...thanks guys

epeidi me endiaferei para polu to gps ti ennoeis oti prepei na kano upohoriseis?den ehei kali lipsi?argei na upologisei?o epeksergastis einai idios me to diko mou k denantimetopizo kapoio provlima..

οτι ποναει δεν σημαινει πως αξιζει κιολας.....
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...