Jump to content

Free MSN - SMS over GPRS by Wind Plus non-stop!


aledjo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ειναι απλο παιδια. Στο μενου tim plus υπαρχει επιλογη TIM INnternet και μετα Open url οπου μπορεις να σερφαρεις σε οποια σελιδα θελεις ωρις χρεωση αν εχεις ενα κινητο series40-60. Το καλυτερο απο ολα ειναι οτι κατεβαινουν κανονικες σελιδες. Οσο για τα δωρεαν γραπτα ισχυει οτι παραπανω.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Απαντήσεις 76
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ΞEPEI μήπως κανείς κανένα πρόγραμμα ΩΣTE NA μπορούμε NA μπαίνουμε ΣTO msn AΠO TO κινητό μας χρησιμοποιώντας TO tim plus non stop?
Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστώ πολύ chris!! Επίσης κανένα πρόγραμμα για να κάνεις chat σαν το Mirc υπάρχει? Ξέρει κανείς τίποτα?
Link to comment
Share on other sites

Σε εφαρμογή υπάρχει το mig33 για MSN/Live Messenger και το eMSN επίσης για MSN/Live Messenger. Επίσης από το site που σου έδωσα παραπάνω μπορείς να μπεις στον Messenger και αν έχεις Yahoo! υπάρχει επίσης site. Φυσικά υπάρχουν κι άλλα site για MSN/Live και Yahoo! Messengers όπως το e-buddy...

Έχεις εφαρμογή mIRC για το κινητό σου;

Link to comment
Share on other sites

Έχεις εφαρμογή mIRC για το κινητό σου;

OXI φίλε μου ΔEN εχω! ΞEPEIΣ που μπορώ NA κατεβάσω καμία τέτοια εφαρμογή;

Link to comment
Share on other sites

Για irc υπάρχει η εφαρμογή co-line.Την κατέβασα από το getjar.com και είναι δωρεάν.Για messengers κανε μια αναζήτηση.Υπάρχουν διάφορες λύσεις.
Link to comment
Share on other sites

Για irc υπάρχει η εφαρμογή co-line.Την κατέβασα από το getjar.com και είναι δωρεάν.Για messengers κανε μια αναζήτηση.Υπάρχουν διάφορες λύσεις.

Εγώ αυτό γιατί δεν το βρήκα; Έχεις link;

EDIT: Άκυρο το βρήκα! Thanks!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αυτό γιατί δεν το βρήκα; Έχεις link;

EDIT: Άκυρο το βρήκα! Thanks!

Και εγω δεν μπορω γαμωτο να την βρω την εφαρμογή co-line. Όποιος την βρηκε ας δώσει και σε εμάς τα φώτα του!!!

Link to comment
Share on other sites

Και εγω δεν μπορω γαμωτο να την βρω την εφαρμογή co-line. Όποιος την βρηκε ας δώσει και σε εμάς τα φώτα του!!!

http://en.mcommunity.biz/p.php3?u=mychris&p=13162102

στην τελευταία επιλογή

Link to comment
Share on other sites

ε καλα....... δε συμφερει να χρεωνεσαι για το irc!

ωραια θα ηταν να εμπενε με gprs.

 

λετε να βγαλει η τιμ κανενα πακετο για το ιντερνετ οπως με το gprs? μακαρι!

 

ασχετο. δουλευει σε κανεναν το mobile.live.com?

Link to comment
Share on other sites

για msn εχω το "e-msn" το οποιο κατεβασα δωρεαν απο getjar!

ειναι πολυ καλη εφαρμογη...:)

Καλά υπάρχουν γύρω στις 6 εφαρμογές που μπορείς να μπαίνεις και σε όλους του Messenger. Απλά το eMSN νομίζω είναι το καλύτερο για το MSN...

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις τις απαιτουμενες ρυθμισεις για MSN,IRC μεσω TIM WAP OVER GPRS απο pda;Με κινητο μπορουσα μεσω mig33.Στο QTEK 9100 βλεπω ολες τις σελιδες κανονικα με explorer και opera αλλα pocket msn,agile,im+,windows live δεν δουλευουν
Link to comment
Share on other sites

Αν το υποστηρίζουν τα προγράμματα, δοκίμασε να βάλεις σαν proxy το 192.168.200.10 με port 9201
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...