Jump to content

Μουντομπάσκετ 2006: Η Ελλάδα δευτεραθλήτρια κόσμου!!!


achileas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παιδια κανένα live streaming???

 

Για όσους δεν έχουν τηλεόραση μπορείτε να κατεβάσετε αυτό το πρoγραμματάκι και να επιλέξετε το CCTV5 το οποίο μεταδίδει live το Mundobasket. O αγώνας θα καλυφθεί από την ιαπωνική τηλεόραση, γι'αυτό αρκεστείτε στην εικόνα.

 

Enjoy

The Future Belongs To The Brave
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Opera/8.01 (J2ME/MIDP; Opera Mini/2.0.4062/1316; en; U; ssr))

 

Το πρώτο δεκάλεπτο μας βρήκε πίσω με 6 πόντους για όποιον δε βλέπει το παιχνίδι... Αν κατάλαβα καλά στο πρώτο τάιμ άουτ μπήκαν κάτι κοπελίες στο παρκέ και ξεκίνησαν συρτάκια και τέτοια... Καλό; Χεχεχε...

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Opera/8.01 (J2ME/MIDP; Opera Mini/2.0.4062/1316; en; U; ssr))

 

Έχουν παρά παρά πολύ ισχυρή άμυνα σε αντίθεση με εμάς που τους χαρίζουμε άδειους χώρους για δίποντα και τρίποντα.

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Opera/8.01 (J2ME/MIDP; Opera Mini/2.0.4062/1316; en; U; ssr))

 

Ας τους σταματήσει κάποιος τα τρίποντα ρε γαμώτο... Μένουμε πολύ πίσω στο σκορ και μετράμε ήδη πολλά λάθη.

Link to comment
Share on other sites

όπως το είπα χτές.Δυστυχώς δεν πρόκειται να αντέξουμε. :(

αν έπαιζε ο Γκασόλ ίσως είχα ποιό διαβασμένο και μελετημένο το παιχνίδι.Πλέον έχουμε σοβαρό πρόβλημα.

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ασ μου εξηγησει καποιος γιατι παιζουμε ετσι? με κατεβασμενα χερια? τι σκατα? παλι οι μπουκ τα χωσανε στην εθνικη? και γιατι παντα μετα απο μια μεγαλη νικη ερχεται η συντριβη απο μια σκατουλα?
υπογραφες και βλακειες...
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι δυνατον... Και λαθη και αστοχια.... Μονη της δεν πεφτει η διαφορα.... Και τι διαφορα.. οχι 8-10 ποντων, αλλα 20....
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πάντως για αύριο, ειλικρινά δεν ξέρω.Τον αγώνα με την Αμερική τον ένιωθα απο νωρίς οτι θα τον κερδίζαμε, ακόμα και όταν είχαν πάρει κεφάλι οι αντίπαλοι.

Για το αυριανό δυστυχώς δεν έχω καλή διαίσθηση και ελπίζω να διαψευστώ παταγωδώς..

 

βγαίνει άσχημα η διαίσθηση μου....:cry:

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ασ μου εξηγησει καποιος γιατι παιζουμε ετσι? με κατεβασμενα χερια? τι σκατα? παλι οι μπουκ τα χωσανε στην εθνικη? και γιατι παντα μετα απο μια μεγαλη νικη ερχεται η συντριβη απο μια σκατουλα?

 

ε όχι και σκατούλα η Ισπανία....

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ασ μου εξηγησει καποιος γιατι παιζουμε ετσι? με κατεβασμενα χερια? τι σκατα? παλι οι μπουκ τα χωσανε στην εθνικη?

 

Οτι παιχτηκαν τεραστια ποσα ειναι γεγονος( και μαλιστα με 1.70 αποδοση την Εθνικη και 3.40 την Ισπανια. Αυτο απο μονο του ελεγε πολλα).

Αλλα δεν υπαρχει τετοιο θεμα. Τα παιδια το θελανε πολυ το κυπελλο, αλλα δυστυχως πελαγωσαν απιστευτα. Ουτε σε μια στιγμη στο παιχνιδι δεν εδειξαν να πιστευουν οτι μπορουν να το παλεψουν κι αυτο ειναι το χειροτερο...

Link to comment
Share on other sites

βγαίνει άσχημα η διαίσθηση μου....:cry:

Εχουνε μπλοκαρει ολοι τους.... Και προσπαθουν να ξεμπλοκαρουν και δεν μπορουν.... Εχουνε και μια ευστοχια οι αλλοι...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...