Jump to content

Περί... Cosmote γενικά


dreamacid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ποτε δεν υπηρχε πακετο συνδεσης με 2 ευρω. Απλως τα περιπτερα τα δειγματα που τους εδιναν δωρεαν τα πουλουσαν με 2 ευρω. Οποτε ισχυει η αρχικη ερωτηση αν υπαρχουν ακομα καποια που να το κανουν

 

Εχεις ρωτησει στα promotion στον δρόμο αν μπορείς να το ταυτοποιήσεις μόνος σου σε πχ Γερμανό;

 

Παντως ειλικρινά δεν αξίζει τον κόπο βρε φιλε για 3€ όλη αυτή η μανούρα!

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει θέμα μανουρας για μια ερώτηση στο ίντερνετ. Αν κάποιος ξέρει θα γλυτωσω 3 ευρω την Τρίτη που θα κατεβω στο κέντρο. Αν πάλι είναι δεδομένο ότι πλέον δεν υπάρχουν θα παω απο αύριο σε ενα Γερμανό να τελειωνω
Link to comment
Share on other sites

Δωρεαν Cosmote καρτοκινητο δεν θα βρεις πουθενα.Αν κανεις καμια αγορα σε κανα καταστημα Γερμανος παιζει να σου δωσουν καμια δωρο.
Link to comment
Share on other sites

Δωρεαν Cosmote καρτοκινητο δεν θα βρεις πουθενα.Αν κανεις καμια αγορα σε κανα καταστημα Γερμανος παιζει να σου δωσουν καμια δωρο.

 

Το αστείο ποιό είναι; Ότι τα καταστήματα προμηθεύονται δωρεάν τα πακέτα από την εταιρία και το 5ευρο είναι καθαρό δικό τους κέρδος. Πες το και δωράκι. Με λίγα λόγια, αν γουστάρει ο καταστηματάρχης, δίνει και τζάμπα έναν αριθμό. Δεν θα χρεωθεί τίποτα. Ξέρω ότι επαρχιακά καταστήματα που γνωρίζονται προσωπικά με τους πελάτες, τα δίνουν και δωρεάν. Και καλά κάνουν. Στις μεγαλουπόλεις δεν υπάρχουν αυτά.

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να μεταφερθώ από vodafone σε cosmote αλλά υπάρχει ένα θέμα με το ιντερνετ. Αυτή τη στιγμή με κάθε ανανέωση χρόνου 10ε έχω 500ΜΒ και με κάθε 20ε 1000ΜΒ ιντερνετ. Υπάρχει κάτι αντίστοιχο σε cosmoκάρτα ή whatsup? Από ότι έχω ψάξει η καλύτερη "προσφορά" που βρήκα είναι 500ΜΒ αλλά με 5ε χρέωση για 1 μήνα(για κάτι που μου παρέχεται δωρεάν αυτή τη στιγμή). Θέλω να μεταφερθώ γιατί θα δέχομαι κλήσεις από τηλέφωνο cosmote με απεριόριστα αλλιώς δεν υπήρχε περίπτωση να αλλάξω μιας και χρησιμοποιώ το ιντερνετ στο κινητό(όχι πολύ αλλά κάτι 60ΜΒ για 1 μήνα που είδα με 3ε είναι αστεία). Υπάρχει τελικά κάτι αντίστοιχο παιδιά;;
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να μεταφερθώ από vodafone σε cosmote αλλά υπάρχει ένα θέμα με το ιντερνετ. Αυτή τη στιγμή με κάθε ανανέωση χρόνου 10ε έχω 500ΜΒ και με κάθε 20ε 1000ΜΒ ιντερνετ. Υπάρχει κάτι αντίστοιχο σε cosmoκάρτα ή whatsup? Από ότι έχω ψάξει η καλύτερη "προσφορά" που βρήκα είναι 500ΜΒ αλλά με 5ε χρέωση για 1 μήνα(για κάτι που μου παρέχεται δωρεάν αυτή τη στιγμή). Θέλω να μεταφερθώ γιατί θα δέχομαι κλήσεις από τηλέφωνο cosmote με απεριόριστα αλλιώς δεν υπήρχε περίπτωση να αλλάξω μιας και χρησιμοποιώ το ιντερνετ στο κινητό(όχι πολύ αλλά κάτι 60ΜΒ για 1 μήνα που είδα με 3ε είναι αστεία). Υπάρχει τελικά κάτι αντίστοιχο παιδιά;;

 

Όχι. Αυτό που είπες μόνο. 500ΜΒ με 5Ε. Το whatsup γενικώς σαν επιλογή είναι ίσως η πιο ακριβή καρτοκινητή σε σχέση με όλα τα υπόλοιπα. Καλώς ή κακώς, οι χρήστες του, το έχουμε αποδεχτεί πλήρως με το πέρασμα των χρόνων!

Link to comment
Share on other sites

Έχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα. Το ανακάλυψα τυχαία έπειτα απόκ ανεξηγητη απότομη πτώση των MB μου.

 

Πήρα τηλέφωνο στην εξυπηρέτηση πελατών της Cosmote και μίλησα με έναν αγενεστατο κύριο. Αφού με άφησε 3-4 φορές σε αναμονή μερικά από τα highlights της συζήτησης μας ήταν:

1)"τα MB τα χάνετε επειδή έχετε ανοιχτά τα δεδομένα, πρέπει με κλειστά δεδομένα να χρησιμοποιείτε το Spotify ", του λέω άμα έχω κλειστά τα δεδομένα ΠΩΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ το απεριόριστο streaming

2)με ρώτησε αν μου ήρθε το μήνυμα ότι πήρα 80MB από το προνομιακό πακέτο για το Spotify, λέω ναι τα πήρα αλλά τι σημασία έχει αυτό. Καμία σοβαρή απάντηση και εδώ

3)στο τέλος του εξήγησα πως το παρατήρησα του λέω χρησιμοποιώ την υπηρεσία εδώ και 1μισο χρόνο και ξέρω πολύ καλά τι μου γίνεται. Και μου λέει να του δώσω τηλ επικοινωνίας να το αναφέρει στην υπηρεσία (αμφιβάλλω αν κατάλαβε το πρόβλημα μου και αν έχει γνώση για την υπηρεσία και το πως λειτουργεί ακριβώς η συγκεκριμένη προσφορά με το Spotify)

 

Αγενης τόνος ειδικά όταν με ρώτησε αν με ήρθε το μήνυμα για τα 80MB. Του λέω εννοείται "γι αυτόν τον μήνα?" (επειδή εχθές μου έλειξε ο δωρεάν μήνας). Και μου λέει "γι αυτόν κύριε Κ., λέτε να εννοούμε για κάποιον άλλον δηλαδή?"

 

Εσείς εκεί στην κοσμοτε συνελθετε λίγο! Βάλτε τους υπαλλήλους σαν να διαβάσουν και να μάθουν λίγο καλύτερα τις "προσφορές" σας αλλιώς κάντε μια αξιολόγηση ποιοι βρίσκονται πίσω από τα τηλέφωνα της εξυπηρέτησης πελατών και μετά κοκορευτειτε για το πόσο καλή εταιρία είστε κλπ. Αυτά είχα να πω. Λύση στο πρόβλημα δεν βρήκα προς το παρόν (έχω χάσει πάνω από 1GB)

Link to comment
Share on other sites

Ξανακάλεσε και θα βρεις άλλο υπάλληλο που θα ξέρει τι του γίνεται!!

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Frog και από εμένα.

 

1.

Έχει πακέτο ομιλίας 60 λεπτά προς όλους και αυτό τον καιρό νομίζω διπλασιάζετε ο χρόνος ομιλίας , με 3 ευρώ.

 

2.

"ΔΩΡΕΑΝ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΟ FROG

 

Τώρα με το FROG, στην 1η ανανέωση του μήνα, έχεις επιπλέον ΔΩΡΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ στο κινητό σου

 

ΔΩΡΟ 1GB, για 1 μήνα με ανανέωση 10€ και άνω

ΔΩΡΟ 500ΜΒ, για 1 μήνα, με ανανέωση 5€

 

Η προσφορά ενεργοποιείται αυτόματα για παλιούς και νέους συνδρομητές FROG, ανεξάρτητα άλλων προσφορών που έχουν επιλέξει, χωρίς κάποια επιπλέον διαδικασία εγγραφής.

Τα δωρεάν MB αποδίδονται στους συνδρομητές μία φορά ανά ημερολογιακό μήνα και ανά αξία ανανέωσης.

Δηλαδή ένας συνδρομητής που θα ανανεώσει με μία κάρτα 10€ και στον ίδιο μήνα με μία κάρτα 5€, θα πάρει δώρο και 1GB από την ανανέωση10€ και στη συνέχεια θα πάρει και δώρο 500ΜΒ από την ανανέωση 5€.

Ισχύει για ανανεώσεις χρόνου ομιλίας που θα πραγματοποιηθούν μέχρι 30/4/2015."

Edited by fotisk13
Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Ωραιο αυτο με τη frog αλλα γραφεις

Ισχύει για ανανεώσεις χρόνου ομιλίας που θα πραγματοποιηθούν μέχρι 30/4/2015.

 

Οποτε μηπως εχει ληξει;

Ήξερες ότι

Το PayPal ψηφίστηκε ως μια από τις χειρότερες 10 επιχειρηματικές ιδέες του 1999.

Link to comment
Share on other sites

Frog ή μεινε Voda...αμα θες υπαρχει και το F2G 1GB=5 και 250MB με 2€ αλλα η καλυψη δεν ειναι σαν της Vodafone.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Ενεργοποιηθηκα απο WIND στην Cosmote απο παρασκευη μεσημερι καθως βρισκομουν προς καθοδο για το χωριο με το αμαξι μου.

Ενα εχω να πω οτι :

Ολα τα λεφτα στο απεριοριστα 65 που πηρα ειναι το Spotify με το Δωρεαν Spotify premium account και το Δωρεαν streaming data. εχω streaμαρει απο παρασκευη απογευμα μεχρι και αυτη τη στιγμη περι τα 5GB μεσω iPhone bluetooth στο αυτοκινητο Χωρις να μου εχει αφαιρεσει κανενα mb απο τα 2GB που εχει το προγραμμα μου.

iPhone 11 Pro Max 256GB Midnight Green:cool:
Link to comment
Share on other sites

Τα ιδια προβληματα ειχα και εγω ομως κατεληξα οτι εφταιγαν οι ρυθμισεις ηχου στο κινητο (galaxy s5). Θα σου προτεινα να δεις στο μενου του τηλεφωνου εαν υπαρχουν ρυθμισεις ηχου (εγω στο μενου personalised sound επελεξα το "clear sound" και κανεις απο τοτε δεν μου εχει παραπονεθει. Επισης ξετικαρα το noise reduction.) :)
Link to comment
Share on other sites

Τα ιδια προβληματα ειχα και εγω ομως κατεληξα οτι εφταιγαν οι ρυθμισεις ηχου στο κινητο (galaxy s5). Θα σου προτεινα να δεις στο μενου του τηλεφωνου εαν υπαρχουν ρυθμισεις ηχου (εγω στο μενου personalised sound επελεξα το "clear sound" και κανεις απο τοτε δεν μου εχει παραπονεθει. Επισης ξετικαρα το noise reduction.) :)

Εγω εχω βαλει το Adapt Sound για τις κλησεις και την μουσικη(το εχω ρυθμισει να το ακουω με το δεξι αυτι επειδη το βαζω απο κει το τηλ για να μιλησω και Ο.Κ.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Ενεργοποιηθηκα απο WIND στην Cosmote απο παρασκευη μεσημερι καθως βρισκομουν προς καθοδο για το χωριο με το αμαξι μου.

Ενα εχω να πω οτι :

Ολα τα λεφτα στο απεριοριστα 65 που πηρα ειναι το Spotify με το Δωρεαν Spotify premium account και το Δωρεαν streaming data. εχω streaμαρει απο παρασκευη απογευμα μεχρι και αυτη τη στιγμη περι τα 5GB μεσω iPhone bluetooth στο αυτοκινητο Χωρις να μου εχει αφαιρεσει κανενα mb απο τα 2GB που εχει το προγραμμα μου.

Εμενα με εφαγε με 4-5 τραγουδια(εχω το free) γυρω στα 20MB. Να σημειωσω οτι αμα εχετε το κινητο σε Μονο GSM και εχετε Edge(E) το κομματι κανει μισο λεπτο να φορτωσει αλλα μετα παιζει χωρις διακοπες το streaming.

Σε 3G φυσικα ξεκιναει κανονικα.

Edit:εφαγε σκαλωμα,μαλλον κολλησε η κινηση δεδομενων.

Παντως δουλευει πολυ καλα το streaming με Edge.

Χρησιμοποιησα την κανονικη ποιοτητα ηχου για το streaming

Edited by Nikolas14

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση αν ξέρετε, αν κάποιος γνωστός έχει Cosmote plus 65 με δωρεάν Spotify Premium, μπορεί να δώσει τον κωδικό να ενεργοποιηθεί σε άλλη συσκευή (χωρίς το δωρεάν streaming εννοείται) ή όχι; Δλδ είναι δεμένο με τον αριθμό που γίνεται η ενεργοποίηση;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση αν ξέρετε, αν κάποιος γνωστός έχει Cosmote plus 65 με δωρεάν Spotify Premium, μπορεί να δώσει τον κωδικό να ενεργοποιηθεί σε άλλη συσκευή (χωρίς το δωρεάν streaming εννοείται) ή όχι; Δλδ είναι δεμένο με τον αριθμό που γίνεται η ενεργοποίηση;

Οχι,δεν γινεται.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Γράψου στο http://www.cosmote.gr/spotify με το κινητό του φίλου σου και όταν του σταλεί το επιβεβαιωτικό sms πες του να στο δώσει να ολοκληρώσεις την εγγραφή. Μετά θα μπορείς να χρησιμοποιείς τον premium λογαριασμό από όπου θες χωρίς το δωρεάν streaming...

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Γράψου στο http://www.cosmote.gr/spotify με το κινητό του φίλου σου και όταν του σταλεί το επιβεβαιωτικό sms πες του να στο δώσει να ολοκληρώσεις την εγγραφή. Μετά θα μπορείς να χρησιμοποιείς τον premium λογαριασμό από όπου θες χωρίς το δωρεάν streaming...

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Πήγα σήμερα να πληρώσω τα τηλέφωνα και το Ιντερνετ,(κινητού και σταθερού),(ΟΤΕ-Κοσμοτε),και με περίμενε μια δυσάρεστη έκπληξη.Είδα μια αύξηση 12€ στην Κοσμοτε,χωρίς να το περιμένω.

Ρώτησα λοιπόν,και μου είπαν ότι μου κόψανε κάποια έκπτωση,κατά την ανανέωση του συμβολαίου που έκανα τηλεφωνικά στις 22 Μαίου,και ενώ δε με ενημέρωσε ο τύπος ότι θα πληρώνω πάρα πάνω.

Επειδή είμαι στις ίδιες εταιρίες ανέκαθεν,μου την έδωσε,και πήρα τηλέφωνο στην Κοσμοτε,και περιμένω να με πάρουν από το τμήμα συμβολαίων για να κουβεντιάσω.

Τι νομίζετε ότι μπορώ να κάνω,και πως,για να κερδίσω κάτι,και μετά,τι άποψη έχετε για τη Βόνταφον πχ,αν αποφασίσω να αλλάξω εταιρία;Και μετά,καλό είναι να αλλάξει κανείς εταιρία,μόνον για κινητό,ή και για σταθερό-Ιντερνετ;

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Πήγα σήμερα να πληρώσω τα τηλέφωνα και το Ιντερνετ,(κινητού και σταθερού),(ΟΤΕ-Κοσμοτε),και με περίμενε μια δυσάρεστη έκπληξη.Είδα μια αύξηση 12€ στην Κοσμοτε,χωρίς να το περιμένω.

Ρώτησα λοιπόν,και μου είπαν ότι μου κόψανε κάποια έκπτωση,κατά την ανανέωση του συμβολαίου που έκανα τηλεφωνικά στις 22 Μαίου,και ενώ δε με ενημέρωσε ο τύπος ότι θα πληρώνω πάρα πάνω.

Επειδή είμαι στις ίδιες εταιρίες ανέκαθεν,μου την έδωσε,και πήρα τηλέφωνο στην Κοσμοτε,και περιμένω να με πάρουν από το τμήμα συμβολαίων για να κουβεντιάσω.

Τι νομίζετε ότι μπορώ να κάνω,και πως,για να κερδίσω κάτι,και μετά,τι άποψη έχετε για τη Βόνταφον πχ,αν αποφασίσω να αλλάξω εταιρία;Και μετά,καλό είναι να αλλάξει κανείς εταιρία,μόνον για κινητό,ή και για σταθερό-Ιντερνετ;

 

Πολλές οι απορίες. Δες πρώτα τι θα σου πουν στο τηλ. Είναι υποκειμενικό το τι γνώμη έχει κανείς για μια εταιρία. Καταρχήν πες τους ότι δεν ενημερώθηκες για τη νέα τιμή του λογ/σμου κατά την ανανέωση κι ότι αυτό είναι παράνομο. Έπειτα ζήτα να σου στείλουν αν έχουν το ηχογραφημένο υλικό, αλλιώς θα κάνεις καταγγελία στην ΕΕΤΤ. Απο κει και πέρα, θα τους πεις ότι εφόσον δεν ενημερώθηκες για αυτό, είναι σαν να σου απέκρυψαν όρους αναβάθμισης και έτσι, έχεις δικαίωμα (θα το ζητήσεις) να αποχωρήσεις χωρίς να πληρώσεις πέναλτι.

 

Όταν τους πεις όλα αυτά, πιθανώς να σου ξαναδώσουν την έκπτωση ή να σε αφήσουν να φύγεις δωρεάν. Και τα δυο είναι ζητούμενα οπότε εσύ θα κρίνεις, αλλά πρέπει να μιλήσεις κατ' αυτόν τον τρόπο για να πετύχεις κάτι από τα δυο. Αλλιώς δεν θα πετύχεις απολύτως τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Πολλές οι απορίες. Δες πρώτα τι θα σου πουν στο τηλ. Είναι υποκειμενικό το τι γνώμη έχει κανείς για μια εταιρία. Καταρχήν πες τους ότι δεν ενημερώθηκες για τη νέα τιμή του λογ/σμου κατά την ανανέωση κι ότι αυτό είναι παράνομο. Έπειτα ζήτα να σου στείλουν αν έχουν το ηχογραφημένο υλικό, αλλιώς θα κάνεις καταγγελία στην ΕΕΤΤ. Απο κει και πέρα, θα τους πεις ότι εφόσον δεν ενημερώθηκες για αυτό, είναι σαν να σου απέκρυψαν όρους αναβάθμισης και έτσι, έχεις δικαίωμα (θα το ζητήσεις) να αποχωρήσεις χωρίς να πληρώσεις πέναλτι.

 

Όταν τους πεις όλα αυτά, πιθανώς να σου ξαναδώσουν την έκπτωση ή να σε αφήσουν να φύγεις δωρεάν. Και τα δυο είναι ζητούμενα οπότε εσύ θα κρίνεις, αλλά πρέπει να μιλήσεις κατ' αυτόν τον τρόπο για να πετύχεις κάτι από τα δυο. Αλλιώς δεν θα πετύχεις απολύτως τίποτα.

Αφού σε ευχαριστήσω,θα ρωτήσω αν ξέρει κάποιος το εξής.

Πλήρωνα 38€ για Κοσμοτε,ήτοι φωνή και πρόγραμμα any way,ήτοι Ιντερνετ οn the go,σε λαπτοπ,κινητό,iPad,και 42€,για ΟΤΕ,ήτοι φωνή και Ιντερνετ έως 24.Σύνολο 80€.

Πόσο κάτω νομίζετε ότι μπορεί να κατέβω σε τιμή,αν πάω σε Βόνταφον,για αντίστοιχες παροχές;

Και τελικά,τι λέει από αξιοπιστία η εταιρία αυτή,μιας και εγώ μόνον με ΟΤΕ-Κοσμοτέ, είχα παρτίδες;

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Το ποσο κατω κανεις δεν μπορει να στο πει με σιγουρια.Μπορει να σου κοψουν τα μισα μπορει και ενα 20αρικο μπορει και καθολου.Αυτα τα μαθαινει καποιος εφοσον προχωρησει σε φορητοτητα.Ολα τα αλλα ειναι παντα υποθετικα και δεν υπαρχει κατι στανταρ.Λογικα σε αιτησεις φορητοτητας βγαινεις κερδισμενος.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Cosmote γενικά
  • The title was changed to Πως θα ξεφορτωθώ το παρακάτω spam μήνυμα της Cosmote?
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...