Jump to content

Περί... Cosmote γενικά


dreamacid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

25 minutes ago, sou_d said:

Υπονοώ ότι θέλει ανανέωση από 20/9. Πχ εγώ διαχειριζομαι 5 αριθμούς και δεν το παίρνει κανείς. Άτιμη κοινωνία! 😂

Ααα. Now, I got it. Καλά αυτό πάνω κάτω ίσχυε πάντα αν θυμάμαι καλά στα καρτοκινητα, μικρό το κακό 😅. Απλά μέχρι την επόμενη φορά που ερχόταν τέτοια προσφορά, όλοι είχαμε ξεχάσει αυτή την προϋπόθεση 😂

23 minutes ago, VIPdriver said:

Ενω η βονταφονάρα που θελει 3,50€ δεν θέλει ανανέωση; Για τη νοβα δεν μιλαω, μονο στα συμβόλαια εδωσε (με χρεωση)

Λογικά θα το γυρίσει και η βοντα και θα δώσει απεριόριστα πιστεύω. Αλλά νταξει, ας δώσει ο καθένας ο, τι θέλει. Η βοντα δίνει συνέχεια άλλες προσφορές, οπότε μια η άλλη σου λέει. 

Link to comment
Share on other sites

Αντικειμενικά μιλώντας, είναι η καλύτερη προσφορά τριημέρου μια και απευθύνεται τόσο σε καρτοκινητή όσο και σε συμβόλαια και είναι δωρεάν.

 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Και αυτοί που έχουν συμβόλαια Unlimited και πληρώνουν περισσότερα κάτι έκαναν στο πηγάδι 😂😂😛

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, elkons said:

Και αυτοί που έχουν συμβόλαια Unlimited και πληρώνουν περισσότερα κάτι έκαναν στο πηγάδι 😂😂😛

Δυστυχώς η τιμές της κοσμοτε είναι τραγικές ούτε στην Ιαπωνία τέτοια τιμη

Link to comment
Share on other sites

Just now, Harry636 said:

Δυστυχώς η τιμές της κοσμοτε είναι τραγικές ούτε στην Ιαπωνία τέτοια τιμη

Πάλι καλά που υπάρχει το neo δηλαδή 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, elkons said:

Πάλι καλά που υπάρχει το neo δηλαδή 

Πλήρωνα στην ΕΕ Αγγλία απεριόριστα όλα 13 το μηνα ρακουτεν Ιαπωνία 22 και εδώ cu  απεριόριστα λεπτά και ίντερνετ 13 μαζί με φόρο 

Link to comment
Share on other sites

Γιατί υπάρχει πακέτο CU απεριόριστα όλα με 13€; ισχύει Roaming;

Η τιμή της ΕΕ... όνειρο στην Ελλάδα αποκλείεται να βρούμε με τόσα όλα απεριόριστα.. και έχουμε χειρότερα δίκτυα.. Τραγικό 💀

Rakuten κορυφή ! Πολύ καλή τιμή για το δίκτυο της ειδικά 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, elkons said:

Γιατί υπάρχει πακέτο CU απεριόριστα όλα με 13€; ισχύει Roaming;

Η τιμή της ΕΕ... όνειρο στην Ελλάδα αποκλείεται να βρούμε με τόσα όλα απεριόριστα.. και έχουμε χειρότερα δίκτυα.. Τραγικό 💀

Rakuten κορυφή ! Πολύ καλή τιμή για το δίκτυο της ειδικά 

Δεν υπάρχει, βασικά δεν υπάρχει καν πακέτο με 13€, 13.6€ έχει. 4.5gb 100 sms, απεριόριστα λεπτά 

Link to comment
Share on other sites

41€ λέει 😂😂 χωρίς σταθερό 

Screenshot_20241022_194723_Chrome.thumb.jpg.dfe2772c296f0b4f844b86218b19dd4e.jpg

Screenshot_20241022_194815_Chrome.thumb.jpg.8bc631a8e0d5cef3aa6fb6cdd042102a.jpg

Screenshot_20241022_194916_Chrome.thumb.jpg.52edcb29f31bffebdd6cc150c69af31b.jpg

 

Κυρά COSMOTE άραξε λίγο με τις τιμές των συμβολαίων...

Χτες ένας γνωστός μου λέει θέλω να κάνω φορητότητα σε άλλο πάροχο από Nova  .. Η Cosmote πιάνει καλά σπίτι ΑΛΛΑ είναι πανάκριβη και δεν πάω 

Ναι οκ ότι πληρώνεις παίρνεις αλλά δεν είναι και έτη φωτός μπροστά το δίκτυο..όπως ...της Ιαπωνίας..

Όλες πρέπει να ρίξουν τις τιμές στα συμβόλαια κινητής ειδικά COSMOTE, στη σταθερή οι άλλες έχουν σχετικά καλές τιμές η Cosmote 27€ 24αρα της κακιάς ώρας να την βάλουν... ξέρετε που.

Edited by elkons
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, elkons said:

41€ λέει 😂😂 χωρίς σταθερό 

Screenshot_20241022_194723_Chrome.thumb.jpg.dfe2772c296f0b4f844b86218b19dd4e.jpg

Screenshot_20241022_194815_Chrome.thumb.jpg.8bc631a8e0d5cef3aa6fb6cdd042102a.jpg

Screenshot_20241022_194916_Chrome.thumb.jpg.52edcb29f31bffebdd6cc150c69af31b.jpg

 

Κυρά COSMOTE άραξε λίγο με τις τιμές των συμβολαίων...

Χτες ένας γνωστός μου λέει θέλω να κάνω φορητότητα σε άλλο πάροχο από Nova  .. Η Cosmote πιάνει καλά σπίτι ΑΛΛΑ είναι πανάκριβη και δεν πάω 

Ναι οκ ότι πληρώνεις παίρνεις αλλά δεν είναι και έτη φωτός μπροστά το δίκτυο..όπως ...της Ιαπωνίας..

Όλες πρέπει να ρίξουν τις τιμές στα συμβόλαια κινητής ειδικά COSMOTE, στη σταθερή οι άλλες έχουν σχετικά καλές τιμές η Cosmote 27€ 24αρα της κακιάς ώρας να την βάλουν... ξέρετε που.

Για φουλ απεριόριστα χωρις κόφτη το Neo με τα 33€ πιστεύω είναι μονόδρομος. 

Cosmotecosmote20241021.thumb.jpg.d91fe2ab0d8174704e258c4aa6fe6b8f.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, leo06 said:

Δεν υπάρχει, βασικά δεν υπάρχει καν πακέτο με 13€, 13.6€ έχει. 4.5gb 100 sms, απεριόριστα λεπτά 

Έχω στο cu πρόγραμμα 11,8 το μήνα με φόρο στα 13 ευρώ απεριόριστα λεπτά και ομιλία και 200 sms 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Harry636 said:

Έχω στο cu πρόγραμμα 11,8 το μήνα με φόρο στα 13 ευρώ απεριόριστα λεπτά και ομιλία και 200 sms 

Αναφερόμουν στο πακέτο με 13€ που δεν είναι 13 αλλά 13.6

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Harry636 said:

Έχω στο cu πρόγραμμα 11,8 το μήνα με φόρο στα 13 ευρώ απεριόριστα λεπτά και ομιλία και 200 sms 

 

IMG_5784.png

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Harry636 said:

 

IMG_5784.png

Αυτό ήταν συγκεκριμένη προσφορά για φορητότητα που έχει λήξει

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Harry636 said:

 

IMG_5784.png

Εντάξει ίσως δεν έγινε σαφές ότι αναφερόσουν σε προσφορά που κράτησε λίγες μέρες. Οκ έχω κι εγώ την ίδια προσφορά στη σύζυγο.

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, elkons said:

Και στην Αυστρία ανοιχτό είναι. 

Εάν πάω Αυστρία τον Δεκέμβριο θα ξανά δω H+ μετά από χρόνια 🤡

Κι εγώ θα πάω Αυστρία πρώτα ο Θεός. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Gv2008 said:

Κι εγώ θα πάω Αυστρία πρώτα ο Θεός. 

Πότε φίλε αν επιτρέπεται;;;;Εγώ Ισπανία ή Πορτογαλία μετά τις γιορτές 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, aektzhs 1 said:

Πότε φίλε αν επιτρέπεται;;;;Εγώ Ισπανία ή Πορτογαλία μετά τις γιορτές 

Εάν πας με το καλό, δώσε μας πληροφορίες για τα δίκτυα εκεί έχω περιέργεια 😛 εάν φυσικά έχεις χρόνο!

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, aektzhs 1 said:

Πότε φίλε αν επιτρέπεται;;;;Εγώ Ισπανία ή Πορτογαλία μετά τις γιορτές 

Γύρω στις 20 Δεκεμβρίου λογικά, αλλά δεν είναι σίγουρο. Και 12 με 15 Δεκεμβρίου θα είμαι Βουλγαρία 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...