Jump to content

UFάδικα


VIDEOMIX
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ax orees epoxes!!Ego 8imame eixa faei kolima kai ta apira eikosarika me to shinoby :D Pio meta eixa poro8ei me to New zealand story kai fisika to bubble!!

Μια και είπες shinoby.Πώπω τι μου θύμισες τώρα. Ατέλειωτες ώρες στον amiga 500. Υπάρχει τώρα κάνα shinoby σε .exe?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 60
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Νομίζω αυτό είναι απ'ότι βλέπω εδώ!! Ή κάποιος "απογονός" του! Ίσως γι'αυτό και η διαφορά με τις ταχύτητες (μπορεί πάλι να μην θυμάμαι εγώ καλά, πάνε 20+ χρόνια!!!)

Ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια!! Πάω να το κατεβάσω!!! :up:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Ξέρει κανείς από πού μπορώ να καταβάσω Metal Slug (όποιο να ναι)από Internet; Στην Κύπρο αυτές οι εποχές έμειναν λίγο παρπάνω και πρόλαβα να τις ζήσω και γω(υπάρχουν ακόμα ουφάδικα). Ζηλεύω εκείνη τη γενιά από αυτή που ζω τώρα(είμαι παιδί ακόμα).
Link to comment
Share on other sites

Μια και είπες shinoby.Πώπω τι μου θύμισες τώρα. Ατέλειωτες ώρες στον amiga 500. Υπάρχει τώρα κάνα shinoby σε .exe?

 

υπαρχει το shinobι στο μαμε

Link to comment
Share on other sites

καλα ρε παιδια ποδοσφαιρακι δεν επαιζε κανεις αυτο με τουσ ξυλινους παιχτες, πολυ γελιο και διαμαχες μιλαμε μεχρι και τσακωμοι, αλλα μιας και ειπα ποδοσφαιρακι μ'αρεσε και το TEIKAN WORLD CUP, επισης ακομα και τωρα με 1 credit φτανω στο τελος το ghost & goblins (καπως ετσι λεγεται ) αυτο με τον ιπποτη που του φευγει η πανοπλια οταν τον τρωνε
Link to comment
Share on other sites

Αυτες ηταν ανεπιφυλακτα οι καλυτερες εποχες της ζωης μου,ημουν απανταχου παρων οπου υπηρχαν τα λεγομενα ηλεκτρονικα! :)

 

Ειχα ζησει το τεραστιο κυμα των υπεροχων παιχνιδιων που ειχαν "πραγματικο" gameplay και ηταν εθιστικα μεχρι εσχατων!

 

Αξεχαστες εποχες για ολους μας δημιουργωντας μια σχεση αγαπης που καταληγει σε καριερα :up:

 

Eιμαστε για κλαματα που δεν επανηλθαν αυτοι οι υπεροχοι λογοι ψυχαγωγιας μετα την διεθνη κατακραυγη...

 

Υπαρχει και το Metal Slug 5 για οσους φιλους ενδιαφερονται και μπορουν με λιγη αναζητηση να το βρουν,καθως ειδα οτι υπαρχουν πολλοι φανατικοι οπαδοι :)

The Future Belongs To The Brave
Link to comment
Share on other sites

καλα ρε παιδια ποδοσφαιρακι δεν επαιζε κανεις αυτο με τουσ ξυλινους παιχτες, πολυ γελιο και διαμαχες μιλαμε μεχρι και τσακωμοι, αλλα μιας και ειπα ποδοσφαιρακι μ'αρεσε και το TEIKAN WORLD CUP, επισης ακομα και τωρα με 1 credit φτανω στο τελος το ghost & goblins (καπως ετσι λεγεται ) αυτο με τον ιπποτη που του φευγει η πανοπλια οταν τον τρωνε
Δεν νομιζω να μην υπαρχει αντρας που να μην εχει παιξει το θρυλικο "μπαλακι",οπου συναντω και εγω τους ξυλινους παιχτες συνεχιζω να παιζω με την ιδια μανια!! :D

 

Το Teikan World Cup δεν μπορω να θυμηθω πιο ειναι ακριβως,αλλα το Ghost&Goblins παραμενει ακομα ενας θρυλος.Εχω παιξει μαλιστα και την Super version του.

The Future Belongs To The Brave
Link to comment
Share on other sites

ena apo ta theikotera paixnidia poy eixan kikloforisi pote itan to altered beast. eixa ftasei se simeio na exo tosi porosi pou koimomoun to bradi kai oneireuomoun oti epaida kai polles fores otan diabaza anti na diabazo sxediaza pos na bgalo ton bossaki pou me eixe faei i ti kiniseis ekana lathos. kala milame oti paraligo na xaso taksi gia to paixnidi alla itan pragmatika teleio kai oli i aisthisi tou genika. thimamai sigkekrimena otan to eixa protobei kai to epaize ena allo paidi den mporousa na ksekolliso ta matia mou apo tin othoni kai me trabousan oi fikoi mou na figoume alla ego ekei eixa apla brei tin mageia. eidika otan mageues ta magika kai ginosoun analoga me ton xaraktira ktinos.

 

theikes pragmatika epoxes poy polles fores kathomai kai tis anapolo me melagxolia.

am i an alien or just crazy?????? :p

:alien: :tease:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...