Jump to content

Sony Ericsson K800i


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

HI GUYS.ΕΧΩ ΤΟ Κ800i και αντιμετοπίζω το εξης προβλημα..δεν γινεται συγχρονισμος των επαφων κτλ μεσω usb, γνωριζει κανεις κατι γι αυτο??

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Δεν αναφέρεις με ποιό πρόγραμμα προσπαθείς να κάνεις συγχρονισμό. Οπότε μάλλον θα εννοείς με το Outlook.

Το πρόβλημα είναι με τις επαφές ή δεν συνδέεται καθόλου;

Link to comment
Share on other sites

παιδια το κ800 σε σχεση με το νοκια ν93 τι διαφορες εχουν στην φωτογραφια?και α δυο ειναι 3.2 megapixel αλλα πιο εχει καλυτερη ποιοτητα?το φλας του ν93 αξιζει η ειναι απλα για να υπαρχει?
Link to comment
Share on other sites

παιδια το κ800 σε σχεση με το νοκια ν93 τι διαφορες εχουν στην φωτογραφια?και α δυο ειναι 3.2 megapixel αλλα πιο εχει καλυτερη ποιοτητα?το φλας του ν93 αξιζει η ειναι απλα για να υπαρχει?

 

την απαντηση στο δευτερο σκελος της ερωτησης σου το εδωσες μονος σου,οπως σε ολα τα nokia ειναι απλως για να υπαρχει..αλλοιως ειναι να εχεις xenon flash κι αλλοιως ενα υποτιθεμενο γαλακτωδες led που να υποστηριζεις οτι λειτουργει σαν flash!και επισης το κ800ι για εμενα τραβαει σαφως καλυτερες φωτο και επισης η καμερα του ειναι μια ολοκληρωμενη ψηφιακη φωτογραφικη μηχανη μεσα σε ενα κινητο!!ελπιζω να σε καλυψα...

Link to comment
Share on other sites

Πηρα το k800i με μενου Vodafone πριν απο 1 μηνα και ειμαι πολυ ικανοποιημενος.Ηθελα ενα φωτογραφικο κινητο(για να μην παρω και ψηφιακη φωτογραφικη) και αυτο ακριβως κανει...βγαζει καλες φωτογραφιες.Το βιντεο του ειναι μετριο.Σημαντικο ειναι οτι δεχεται καρτα μνημης sony m2 και ετσι δεν υπαρχει προβλημα χωρητικοτητας.Συνολικα μου στοιχησε 481 ευρω με τη μνημη

1GB που του πηρα.Και ετσι εχω φορτωσει και τη συλλογη μου απο mp3.Με τα ιδια λεφτα υπαρχει καποιο αλλο κινητο που να βγαζει καλυτερη φωτογραφια και να εχει περισσοτερη μνημη..?

Always Think Like a Fish No Matter How Weird It Gets..

[sIGPIC][/sIGPIC] GLXάρα τιμημένη!!

Link to comment
Share on other sites

Πηρα το k800i με μενου Vodafone πριν απο 1 μηνα και ειμαι πολυ ικανοποιημενος.Ηθελα ενα φωτογραφικο κινητο(για να μην παρω και ψηφιακη φωτογραφικη) και αυτο ακριβως κανει...βγαζει καλες φωτογραφιες.Το βιντεο του ειναι μετριο.Σημαντικο ειναι οτι δεχεται καρτα μνημης sony m2 και ετσι δεν υπαρχει προβλημα χωρητικοτητας.Συνολικα μου στοιχησε 481 ευρω με τη μνημη

1GB που του πηρα.Και ετσι εχω φορτωσει και τη συλλογη μου απο mp3.Με τα ιδια λεφτα υπαρχει καποιο αλλο κινητο που να βγαζει καλυτερη φωτογραφια και να εχει περισσοτερη μνημη..?

δεν υπαρχει,να εισαι σιγουρος γι αυτο.τουλαχιστον προς το παρον...ακομα και τα ακριβοτερα νοκια που κυκλοφορουν τωρα στην αγορα ν73,ν93 κλπ δεν πιανουν μια μπροστα στις φωτογραφικες ικανοτητες(νυχτα κ μερα) του κινητου μας

Link to comment
Share on other sites

Για το βραδυ σε απολυτο σκοτάδι ναι ειναι καλυτερο λογω flash,αλλα την ημέρα το sharp v903 και το nokia n73 ειναι καλύτερα.
Link to comment
Share on other sites

Πηρα το k800i με μενου Vodafone πριν απο 1 μηνα και ειμαι πολυ ικανοποιημενος.Ηθελα ενα φωτογραφικο κινητο(για να μην παρω και ψηφιακη φωτογραφικη) και αυτο ακριβως κανει...βγαζει καλες φωτογραφιες.Το βιντεο του ειναι μετριο.Σημαντικο ειναι οτι δεχεται καρτα μνημης sony m2 και ετσι δεν υπαρχει προβλημα χωρητικοτητας.Συνολικα μου στοιχησε 481 ευρω με τη μνημη

1GB που του πηρα.Και ετσι εχω φορτωσει και τη συλλογη μου απο mp3.Με τα ιδια λεφτα υπαρχει καποιο αλλο κινητο που να βγαζει καλυτερη φωτογραφια και να εχει περισσοτερη μνημη..?

Δεν νομίζω ότι στα ίδια χρήματα να υπάρχει κινητό με καλύτερη κάμερα δες και εδώ

http://www.newmobile.nl/eur/en/news.php?news_id=caf44c

Link to comment
Share on other sites

Για το βραδυ σε απολυτο σκοτάδι ναι ειναι καλυτερο λογω flash,αλλα την ημέρα το sharp v903 και το nokia n73 ειναι καλύτερα.

 

κι ομως μετα απο πολλα τεστ κατεληξα οτι το n-73 δεν τραβαει καλυτερες φωτογραφιες απο το k-800.πανω κατω ιδια ειναι ομως το K-800 τραβαει λιγο καλυτερα.τα ειχα και τα 2 μαζι και τα τεσταρα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

κι ομως μετα απο πολλα τεστ κατεληξα οτι το n-73 δεν τραβαει καλυτερες φωτογραφιες απο το k-800.πανω κατω ιδια ειναι ομως το K-800 τραβαει λιγο καλυτερα.τα ειχα και τα 2 μαζι και τα τεσταρα.

 

Μετά από σύγκριση που έκανα και εγώ με τα 2 κινητά δεν κατάφερα να πω ποιό από τα 2 είναι καλύτερο στην λήψη φωτογραφιών. Το Ν73 με εντυπωσίασε απλά επειδή η Νόκια δεν μας είχε συνηθίσει σε τόσο καλές κάμερες. Αλλά δεν μπορώ να πω ότι είναι καλύτερο από το Κ800.

Το βράδυ φυσικά νικητής είναι το Κ800. Και όχι μόνο έναντι του Ν73 αλλά όλων των κινητών που έχω δει.

Link to comment
Share on other sites

Μετά από σύγκριση που έκανα και εγώ με τα 2 κινητά δεν κατάφερα να πω ποιό από τα 2 είναι καλύτερο στην λήψη φωτογραφιών. Το Ν73 με εντυπωσίασε απλά επειδή η Νόκια δεν μας είχε συνηθίσει σε τόσο καλές κάμερες. Αλλά δεν μπορώ να πω ότι είναι καλύτερο από το Κ800.

Το βράδυ φυσικά νικητής είναι το Κ800. Και όχι μόνο έναντι του Ν73 αλλά όλων των κινητών που έχω δει.

 

sinfono kai epafksano kiolas an xreiastei!:D

Link to comment
Share on other sites

Ναι και εγώ απο πολλές photo που εχω δει μου φαινονται ισαξια και μερικες φορές μπορεί καλυτερο το ν73 αλλα μερικες φορές το κ800.το 903 παντως την ημερα εχει διαφορα λόγω αισθητηρα.

παντως συμφωνω και εγώ οτι το βραδυ το κ800 δεν εχει αντιπαλο:)

Link to comment
Share on other sites

κι ομως μετα απο πολλα τεστ κατεληξα οτι το n-73 δεν τραβαει καλυτερες φωτογραφιες απο το k-800.πανω κατω ιδια ειναι ομως το K-800 τραβαει λιγο καλυτερα.τα ειχα και τα 2 μαζι και τα τεσταρα.
to 903 το ξεχασες ???????:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: α α !!!!!!!!!!:!:
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

λοιπον παιδια αν ενδιαφερεται κανεις για καρτουλα m2 1giga για το κινητουλη μας βρηκα στα 57 ευρω με δωρεαν τα εξοδα αποστολης προς ολη την ελλαδα.

για περισσοτερες πληροφοριες Pm.

Link to comment
Share on other sites

...Einai sta games...

Echw paiksei gyrw stis 4 fores paichnidi me ta psarakia poy ehei stin mnimi apo tin mama S.E.,kai dystychws otan paw to joistick deksia i, aristera kwllaei gia liga deytera...

Se alles efarmoges opws p.x. stis epafes,i sta minimata den paroysiazei kanena provlima...!!!

THE LEGENT OF ROCK MUSIK IN THE OLL WORLD IS ONE:M E T A L I C A
Link to comment
Share on other sites

...Einai sta games...

Echw paiksei gyrw stis 4 fores paichnidi me ta psarakia poy ehei stin mnimi apo tin mama S.E.,kai dystychws otan paw to joistick deksia i, aristera kwllaei gia liga deytera...

Se alles efarmoges opws p.x. stis epafes,i sta minimata den paroysiazei kanena provlima...!!!

 

Μήπως δεν κολλάει το joystick αλλά το παιχνίδι??Δοκίμασέ το και σε άλλα παιχνίδια.;)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

δεν κανει λαθος ο cascanteur,κι εμενα κολλαει κι οχι μονο σε αυτο το παιχνιδι αλλα σε ολα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

δεν κανει λαθος ο cascanteur,κι εμενα κολλαει κι οχι μονο σε αυτο το παιχνιδι αλλα σε ολα.

 

Πώς γίνεται να κολλάει μόνο στα παιχνίδια και όχι στο μενού?:wacko: :wacko:

Τι κουλό είναι αυτό?

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

...Einai sta games...

Echw paiksei gyrw stis 4 fores paichnidi me ta psarakia poy ehei stin mnimi apo tin mama S.E.,kai dystychws otan paw to joistick deksia i, aristera kwllaei gia liga deytera...

Se alles efarmoges opws p.x. stis epafes,i sta minimata den paroysiazei kanena provlima...!!!

 

Καλά,παίξε και το Diamond Rush και θα δεις το ανθρωπάκι όταν το στέλνεις δεξιά πάει πάνω και κάτι τέτοια κουφά.

Στο Κ800 μιλάμε το joystick είναι η χειρότερη υλοποίηση που έχω δει από το Τ630 και πέρα:( :mad: :confused:

Link to comment
Share on other sites

Πώς γίνεται να κολλάει μόνο στα παιχνίδια και όχι στο μενού?:wacko: :wacko:

Τι κουλό είναι αυτό?

 

Πράγματι, τι κουλό είναι κι αυτό.:blink:

Link to comment
Share on other sites

Πράγματι, τι κουλό είναι κι αυτό.:blink:
ισως ειναι προβλημα λογισμικου εχει κανει κανενας την αναβαθμιση σε επισημο SE servise να μας πει αν συνεχιζει το ιδιο προβλημα ???
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

οντωςπολυ κουλο αλλα τι να κανουμε,εινα θεμα λογισμικου πιστευω κι οχι της σκονης που περναει μεσα,κι αν περναει κιολας γιατι δεν νομιζω να εκαναν το ιδιο λαθος με το k-700,750i.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...