Jump to content

Sony Ericsson K800i


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

είναι φυσιολογικό..χάνονται μόνο στα symbian...για την έκδοση >*<<*< (όπου <,> τα βελάκια του joystick κ όπου * το *)
Link to comment
Share on other sites

είναι φυσιολογικό..χάνονται μόνο στα symbian...για την έκδοση >*<<*< (όπου <,> τα βελάκια του joystick κ όπου * το *)

Ευχαριστω παρα πολυ φιλε μου για την αμεσοτατη απαντηση..!:)

Μονο που δεν πιανει.. Εισαι σιγουρος οτι μου τα εδωσες σωστα τα βηματα?

και παλι ευχαριστω

υγ. ποιο λογισμικο πρεπει να μου βγαλει ως τελευταιο?

Link to comment
Share on other sites

ναι το σωστο εδωσα!!!τεσπα πηγαινε μενου-ρυθμισεις-update service-έκδοση λογισμικού...μάλλον η R8BF003 είναι...Αλλά για να έγινε αναβάθμιση σίγουρα περάστηκε η τελυταία...Που μάλλον είναι άλλη...
Link to comment
Share on other sites

ναι το σωστο εδωσα!!!τεσπα πηγαινε μενου-ρυθμισεις-update service-έκδοση λογισμικού...μάλλον η R8BF003 είναι...Αλλά για να έγινε αναβάθμιση σίγουρα περάστηκε η τελυταία...Που μάλλον είναι άλλη...

 

R8BF003 μου βγαζει. Αρα τελευταιο. Σωστα?

Υ.Γ. στα βηματα ελειπε ενα * στο τελος :)

Σ'ευχαριστω φιλε μου παρα πολυ!

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να ρωτήσω το εξής:

Έχω την έκδοση λογισμικου R1KG001, και θέλω να εγκαταστήσω την νεότερη. Άπο το σέρβις μου είπαν οτι επειδή το κινήτο δεν προοριζόταν για την ελληνική αγορά (έχω ελληνικό μενού) ,αν θα γίνει αναβάθμιση θα γίνει εκτός εγγύησης, και δεν είναι σίγουροι αν θα μπεί ελληνικό μενου. Όταν το συνδεω με την σελιδα της Sony Ericsson για αναβάθμιση μου γράφει : Άναβαθμιση μη διαθέσιμη.

Ξέρει κανεις τι μπορώ να κάνω?

Η νεότερη έκδοση έχει ουσιαστικές διαφορές με αυτή που έχω?

Έυχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να ρωτήσω το εξής:

Έχω την έκδοση λογισμικου R1KG001, και θέλω να εγκαταστήσω την νεότερη. Άπο το σέρβις μου είπαν οτι επειδή το κινήτο δεν προοριζόταν για την ελληνική αγορά (έχω ελληνικό μενού) ,αν θα γίνει αναβάθμιση θα γίνει εκτός εγγύησης, και δεν είναι σίγουροι αν θα μπεί ελληνικό μενου. Όταν το συνδεω με την σελιδα της Sony Ericsson για αναβάθμιση μου γράφει : Άναβαθμιση μη διαθέσιμη.

Ξέρει κανεις τι μπορώ να κάνω?

Η νεότερη έκδοση έχει ουσιαστικές διαφορές με αυτή που έχω?

Έυχαριστω!

 

παιδια έχω και εγώ την συγκεκριμένη απόρια, είδατε κάτι αξιόλογο σε οποιονδήποτε τομέα μετα την αναβάθμιση; επίσεις κατι άλλο, έχω και εγώ την ίδια έκδοση αλλά δεν αντιμετωπίζω κάποιο πρόβλημα μπορώ να παω στην omnitech και απλά να μου το αναβαθμίσουν;

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

παιδια έχω και εγώ την συγκεκριμένη απόρια, είδατε κάτι αξιόλογο σε οποιονδήποτε τομέα μετα την αναβάθμιση; επίσεις κατι άλλο, έχω και εγώ την ίδια έκδοση αλλά δεν αντιμετωπίζω κάποιο πρόβλημα μπορώ να παω στην omnitech και απλά να μου το αναβαθμίσουν;

αν δεν εχεις προβλημα δεν χρειαζεται να κανεις και αναβαθμιση! τωρα αν επιμενεις μπορεις να πας οπου γουσταρεις εκτος την omnitech :down: :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αν δεν εχεις προβλημα δεν χρειαζεται να κανεις και αναβαθμιση! τωρα αν επιμενεις μπορεις να πας οπου γουσταρεις εκτος την omnitech :down: :)

 

file mou epeidi eimai xronia sto stratopedo tis ericsson parola ta provlimata tis, opote eixa provlima me ena apo ta kin mou pigaina stin omnitech sto marousi kai kathariza entos 2 imerwn. etsi den gnwrizw kanena allo point gia service kai anavathmiseis sony ericsson. mporeis na mou proteineis esu?

 

thanx in advance

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

file mou epeidi eimai xronia sto stratopedo tis ericsson parola ta provlimata tis, opote eixa provlima me ena apo ta kin mou pigaina stin omnitech sto marousi kai kathariza entos 2 imerwn. etsi den gnwrizw kanena allo point gia service kai anavathmiseis sony ericsson. mporeis na mou proteineis esu?

 

thanx in advance

Για το Μαρουσι δεν Ξερω..αλλα για το κεντρο της Αθηνας ειναι οτι χειροτερο.εγω μπορω να προτεινω στην Καλλιθεα και στον πυργο των Αθηνων,δεν θυμαμαι πως λεγετε. :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

... και μπραβο για ολο αυτο το forum. :D:D:D

 

Γράφω πρωτη φορα.

Έψαξα αλλα δεν μπορεσα να βρω κατι.

Αν μπορει ασ βοηθησει καποιος.

 

Αυριο θα μου δωσουν ενα Sony Ericsson Κ800ι αλλα εχει Vodafone menu μεσα.

Μπορω με κάποιο τρόπο να το κανω "μαμα"???

 

Ευχαριστώ προκαταβολικα...

 

Δημήτρης.

confused::confused:

 

:thanks:

Link to comment
Share on other sites

... και μπραβο για ολο αυτο το forum. :D:D:D

 

Γράφω πρωτη φορα.

Έψαξα αλλα δεν μπορεσα να βρω κατι.

Αν μπορει ασ βοηθησει καποιος.

 

Αυριο θα μου δωσουν ενα Sony Ericsson Κ800ι αλλα εχει Vodafone menu μεσα.

Μπορω με κάποιο τρόπο να το κανω "μαμα"???

 

Ευχαριστώ προκαταβολικα...

 

Δημήτρης.

confused::confused:

 

:thanks:

Το στέλνεις στο εδώ και με κοστος γυρω στα 35 ευρο το κανεις unbranded.βεβαια υπαρχει και η λυση απο το νετ..αλλα δεν σου το συνιστω.εχουν "πεθανει" πολλα κινητα ετσι κι επισης δεν ξερω τον τροπο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

πολυ διαφημιση γινεται εδω μεσα στο συγκεκριμενο μαγαζι...

Δεν γινετε διαφημιση,απλα ειναι το μοναδικο μαγαζι που μπορεις να κανεις unbranded ενα κινητο vodafone live,και να εχεις το κεφαλι σου ησυχο οτι το κινητο θα δουλευει μια χαρα.απο παλιοτερα που δεν υπηρχε η λυση του νετ εκει τα στελναμε τα κινητα!

εγω προσωπικα ουτε ξερω που ειναι το μαγαζι και ας εχω παρει κινητο απο εκει..κας ας βγαλει και 2 vodafone live :D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Μου έπεσε κάτω προχθές και απο τότε όταν μπαίνω στην camera και ενώ έχω ανοιχτό το κάλυμα της cameras μου λέει: Ανοίξτε το κάλυμα του φακού. :(

 

Απο την πτώση μάλλον τα' παιξε.. Τι μπορώ να κάνω? Το άνοιξα από πίσω μπας και βρώ κάτι αλλά δεν έγινε τιποτα. Υπάρχει λύση??

 

Ευχαριστώ. :)

Nick-K
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Μου έπεσε κάτω προχθές και απο τότε όταν μπαίνω στην camera και ενώ έχω ανοιχτό το κάλυμα της cameras μου λέει: Ανοίξτε το κάλυμα του φακού. :(

 

Απο την πτώση μάλλον τα' παιξε.. Τι μπορώ να κάνω? Το άνοιξα από πίσω μπας και βρώ κάτι αλλά δεν έγινε τιποτα. Υπάρχει λύση??

 

Ευχαριστώ. :)

Το πας στο service.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας!

 

Καταρχην συγνωμη αν ανοιγω λαθος το θεμα εδω, αλλα γραφω πρωτη φορα και τα "εχω παρει" με το κινητο μου...

 

Εχω ενα Κ800i και σημερα για πρωτη φορα ελαβα ενα MMS που δεν μπορω ωστοσο να ανοιξω. :mad:

 

Διαβασα τις οδηγιες του εγχειριδιου, μπηκα στο site http://www.sonyericsson.com/support, κατεβασα και τις σχετικες ενημερωσεις στο κινητο μου, αλλα το MMS δε λεει να ανοιξει. :kill:

 

Συνεχιζει να βγαζει το μηνυμα: "Η ληψη απετυχε. Σφαλμα συνδεσης. Παρακαλω δοκιμαστε ξανα αργοτερα"

Ποτε αργοτερα???? Απο το πρωι προσπαθω! :down:

 

Καμια ιδεα? :worry:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας!

 

Καταρχην συγνωμη αν ανοιγω λαθος το θεμα εδω, αλλα γραφω πρωτη φορα και τα "εχω παρει" με το κινητο μου...

 

Εχω ενα Κ800i και σημερα για πρωτη φορα ελαβα ενα MMS που δεν μπορω ωστοσο να ανοιξω. :mad:

 

Διαβασα τις οδηγιες του εγχειριδιου, μπηκα στο site http://www.sonyericsson.com/support, κατεβασα και τις σχετικες ενημερωσεις στο κινητο μου, αλλα το MMS δε λεει να ανοιξει. :kill:

 

Συνεχιζει να βγαζει το μηνυμα: "Η ληψη απετυχε. Σφαλμα συνδεσης. Παρακαλω δοκιμαστε ξανα αργοτερα"

Ποτε αργοτερα???? Απο το πρωι προσπαθω! :down:

 

Καμια ιδεα? :worry:

Επικοινώνησε με την εξυπηρέτηση πελατών του παρόχου του δικτύου σου, ώστε να σου ενεργοποιήσει την υπηρεσία (αν δεν είναι ήδη ενεργοποιημένη) και να σου απστείλει τις απαραίτητες ρυθμίσεις στο κινητό σου.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Το θέμα με τα παιχνίδια, τις εφαρμογές και τα θέματα για ανάλυση 320x240 έχει διαγραφεί? Γιατί δεν το βρίσκω... Ευχαριστώ
Illusionary profit !
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Το θέμα με τα παιχνίδια, τις εφαρμογές και τα θέματα για ανάλυση 320x240 έχει διαγραφεί? Γιατί δεν το βρίσκω... Ευχαριστώ

Ναι διαγραφηκε!! τωρα πατα στην υπογραφη να κατεβασεις μερικα ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Φιλε Raver συγχαρητηρια για τη δουλεια που εχεις κανει... Μια ερωτηση θα ηθελα να σου κανω... Το destinator 7 που εχεις δουλευει μεσω internet...?:D
Link to comment
Share on other sites

what?

destinetor σε k800i?

Καταλαβα καλα?

πως γινεται αυτο?

 

Μαλλον λαθος καταλαβες φιλε μου.

Θελει συσκευη με win mobile

http://gfka-rc.blogspot.gr // RC Nitro Cars - RC Track
Link to comment
Share on other sites

Μαλλον λαθος καταλαβες φιλε μου.

Θελει συσκευη με win mobile

Ακριβώς ;)

 

Φίλε gaizka το destinator δουλέυει χωρις την χρηση ιντερνετ.αλλα μπορεις να κανεις update καποια σημεια του χάρτη.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

kalispera

lipon ksana nekrose to k800i pou exw kai den mporw na riksw to firmware pali sto kin to piga se ena eksousiodotimeno service ths polis kai mou eipan oti mono sta kentrika tis ericsson mporei na strosei kai mou eipan malista oti mono ean exei eggiisi to kinito tote do ftiaxnoun alios paei to kin axristo. kai to provlima einai ka8ara sto software eleos!!!

 

 

y.g. sorry pou dn grafw ellinika

http://www.geocities.com/tcpip25410/300me80.JPG

 

ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΤΗΝ ΓΗ ΝΑ ΚΑΤΕΒΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...