Jump to content

Sony Ericsson K800i


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κρίμα για την SE λες επειδή μπορείς να πάρεις με 199 ευρώ το κινητό όταν το αντίστοιχο μοντέλο της samsung κάνει 310;

Εγώ το λέω καλή ευκαιρία.

Συμφωνω απολυτα μαζι σου!! αυτο ειναι θετικο..για μια εταιρεια και οχι "ξεπεσμος" :down:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Η ποιότητα του video πως σας φαινεται σε συνθηκες εξωτερικου και εσωτερικου χωρου, καθως και σε ημερα και νυχτα? Με αναβαθμιση του λογισμικου βελτιωνεται τιποτα?Tι βαθμολογια θα βαζατε στο επιπεδο του video?
Link to comment
Share on other sites

την ιδια απορια την εχω και εγω με το χριστο...αλλαζει κατι στο video με την αναβαθμιση του λογισμικου;2)καλυτερα να παρω 1gb η 2 gb m2 και εαν ναι πια μαρκα η δεν εχει διαφορα;3)απο θηκες πια λετε οτι ειναι η καλυτερη και που μπορω να την βρω;4)σκεφτομαι να παρω ενα hands free bluetooth ποιο μου προτεινετε;και εαν παρω καποιο το ραδιο θα λειτουργει η θελει οπςσδηποτε ακουστικα με καλωδιο;any help?

 

 

ευχαριστω

[sIGPIC][/sIGPIC]http://www.dr-bet.com ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΟ ΣΑΙΤ....ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΤΕΛΟΣ Ο ΚΟΥΒΑΣ
Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα θα εχει ξανασυζητηθει αλλα οσο εψαξα δεν το βρηκα..

Θελω να ρωτησω διοτι σκεφτομαι να το παρω απο το Mediamark πιες ειναι οι διαφορες με το K810i και πιο απο τα δυο ειναι καλυτερο.

ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα θα εχει ξανασυζητηθει αλλα οσο εψαξα δεν το βρηκα..

Θελω να ρωτησω διοτι σκεφτομαι να το παρω απο το Mediamark πιες ειναι οι διαφορες με το K810i και πιο απο τα δυο ειναι καλυτερο.

ευχαριστω.

 

Gia ta lefta tou to k800i einai korifi!!!Pane agorase to asizititi!!!

I moni diafora einai oti to ena exei trackid kai kati allo gia tis fotografies edit!!!

Ta lefta tou ta aksizei sto epakron!!!:p;)

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

ουσιαστικα δηλαδι ειναι το k810 λιγο χειροτερο! μαλον θα το παρω .

σιγουρα ειναι ευκαιρια και μαλον γινεται διοτι ειναι τα τελευταια κοματια .

το joystick ειναι καλυτερο απο το k810 και του k750?

Eιχα το k750 και με απογοητευσε οταν χαλασε to joystick...

Link to comment
Share on other sites

ουσιαστικα δηλαδι ειναι το k810 λιγο χειροτερο! μαλον θα το παρω .

σιγουρα ειναι ευκαιρια και μαλον γινεται διοτι ειναι τα τελευταια κοματια .

το joystick ειναι καλυτερο απο το k810 και του k750?

Eιχα το k750 και με απογοητευσε οταν χαλασε to joystick...

 

 

Analoga me tin xrisi kai se ti tilefwno 8a peseis;)

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

ουσιαστικα δηλαδι ειναι το k810 λιγο χειροτερο! μαλον θα το παρω .

σιγουρα ειναι ευκαιρια και μαλον γινεται διοτι ειναι τα τελευταια κοματια .

το joystick ειναι καλυτερο απο το k810 και του k750?

Eιχα το k750 και με απογοητευσε οταν χαλασε to joystick...

 

dedia oson afora ta joystick olla ta se forane to idio....

to ean tha xalasi kapia stigmi eksartate apo tin xrisi pou tou kanis,ean pezis pexnidia diladi mesa se en 3mino to exis bgali off..

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πήρα το κινητό μεταχειρισμένο (160 ευρώ) τον Ιούλιο. Δουλεύει ρολόι, (του έκανα μονο μια αναβάθμιση γιατί δεν χτυπούσε το ξυπνητήρι όταν το έκλεινα).

 

Θέλω να ρωτήσω αν αλλάζει η πρόσοψη του, και πόσο στοιχίζει.

Επίσης, υπάρχει περίπτωση να "ταιριάζει" η πρόσοψη του Κ810?(θα μου άρεσε πολύ, εμφάνιση Κ810 και χαμηλό sAR K800).

 

Επειδή το κινητό είναι φοβερό,σκοπεύω να το κρατήσω τουλάχιστον μέχρι να μου χαλάσει..αλλά με ενοχλούν κάποιες γρατζουνιές στην οθόνη και στις γωνίες του κινητού, από τον προηγούμενο χρήστη.

 

Σκοπέυω να απευθυνθώ στο επίσημο σερβις της se στην Πάτρα.

 

ρωτάω δηλαδή τιμή αλλαγής πρόσοψης/ τυχόν συμβατότητα με του Κ810 πρόσοψη.(ο φωτισμός πληκτρολογίου θα φαίνεται κανονικά???).

ευχαριστώ...

If we don't need Walls and Fences, why do we need Windows and Gates?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πήρα το κινητό μεταχειρισμένο (160 ευρώ) τον Ιούλιο. Δουλεύει ρολόι, (του έκανα μονο μια αναβάθμιση γιατί δεν χτυπούσε το ξυπνητήρι όταν το έκλεινα).

 

Θέλω να ρωτήσω αν αλλάζει η πρόσοψη του, και πόσο στοιχίζει.

Επίσης, υπάρχει περίπτωση να "ταιριάζει" η πρόσοψη του Κ810?(θα μου άρεσε πολύ, εμφάνιση Κ810 και χαμηλό sAR K800).

 

Επειδή το κινητό είναι φοβερό,σκοπεύω να το κρατήσω τουλάχιστον μέχρι να μου χαλάσει..αλλά με ενοχλούν κάποιες γρατζουνιές στην οθόνη και στις γωνίες του κινητού, από τον προηγούμενο χρήστη.

 

Σκοπέυω να απευθυνθώ στο επίσημο σερβις της se στην Πάτρα.

 

ρωτάω δηλαδή τιμή αλλαγής πρόσοψης/ τυχόν συμβατότητα με του Κ810 πρόσοψη.(ο φωτισμός πληκτρολογίου θα φαίνεται κανονικά???).

ευχαριστώ...

 

ean den kano lathos kapou sta 45e,

tou 810 me tipota diaforetiki diataksi (thesi plikton)ean teriazane ta pliktra o fotismos tha itan ok...alla den...

alla kane ke esi mia erotisi stin se den exis na xasis kati...:p

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πήρα το κινητό μεταχειρισμένο (160 ευρώ) τον Ιούλιο. Δουλεύει ρολόι, (του έκανα μονο μια αναβάθμιση γιατί δεν χτυπούσε το ξυπνητήρι όταν το έκλεινα).

 

Θέλω να ρωτήσω αν αλλάζει η πρόσοψη του, και πόσο στοιχίζει.

Επίσης, υπάρχει περίπτωση να "ταιριάζει" η πρόσοψη του Κ810?(θα μου άρεσε πολύ, εμφάνιση Κ810 και χαμηλό sAR K800).

 

Επειδή το κινητό είναι φοβερό,σκοπεύω να το κρατήσω τουλάχιστον μέχρι να μου χαλάσει..αλλά με ενοχλούν κάποιες γρατζουνιές στην οθόνη και στις γωνίες του κινητού, από τον προηγούμενο χρήστη.

 

Σκοπέυω να απευθυνθώ στο επίσημο σερβις της se στην Πάτρα.

 

ρωτάω δηλαδή τιμή αλλαγής πρόσοψης/ τυχόν συμβατότητα με του Κ810 πρόσοψη.(ο φωτισμός πληκτρολογίου θα φαίνεται κανονικά???).

ευχαριστώ...

Οι τιμιες για γνησιες προσοψεις αρχιζουν απο 26 ευρο και φτανουν τα 80 ευρο(περιλαμβανει προσοψη,τζαμακι,πληκτρολογιο,πισω καπακι καμερας,καπακι μπαταριας,μπουτον)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εχω το εξης προβλημα:

Ορισμενα παιχνιδια δεν εγκατασταθηκαν σωστα (δεν τρεχουν), αλλα εμφανιζονται στη λιστα, απλα το ονομα τους ειναι "αχνο" (dimmed). Παω να τα διαγραψω και μου βγαζει μηνυμα "η ενεργεια απετυχε". Μπορω να βρω ποια αρχεια ειναι ωστε να τα διαγραψω μονος;

 

Επισης, οταν διαγραφω καποιο παιχνιδι κανονικα εγκαταστημενο, πολλες φορες μου βγαζει το ιδιο μηνυμα και το τηλεφωνο κανει restart. Οταν ανοιξει, εχει βεβαια διαγραψει το παιχνιδι.

 

Εχω αρκετα παιχνιδια φορτωμενα αλλα και πολλη μνημη ελευθερη.

Λοιπον, εκανα επαναφορα ρυθμισεων (Ρυθμισεις => Γενικες => Επαναφορα ρυθμισεων => Διαγραφη ολων).

Σβηστηκαν τα παντα, εκτος απο τα παχνιδια! :dizzy:

Δηλ, τα παιχνιδια δεν παιζουν, αλλα οι τιτλοι εξακολουθουν να εμφανιζονται στη λιστα και να μη διαγραφονται.

Τι αλλο να κανω, δεν ξερω. :help:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον, εκανα επαναφορα ρυθμισεων (Ρυθμισεις => Γενικες => Επαναφορα ρυθμισεων => Διαγραφη ολων).

Σβηστηκαν τα παντα, εκτος απο τα παχνιδια! :dizzy:

Δηλ, τα παιχνιδια δεν παιζουν, αλλα οι τιτλοι εξακολουθουν να εμφανιζονται στη λιστα και να μη διαγραφονται.

Τι αλλο να κανω, δεν ξερω. :help:

 

den rixnis ke ena formt tis kartas mnimis.malon gia na min sbinonte me to "diagrafi olon "i ine apothikebemena se ali mnimi(oxi tou thl)

i ine klidomena ke den mporoun na diagrafoun,alla gia kapion logo den mporoun na treksoun(malon anabathmisi)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον, εκανα επαναφορα ρυθμισεων (Ρυθμισεις => Γενικες => Επαναφορα ρυθμισεων => Διαγραφη ολων).

Σβηστηκαν τα παντα, εκτος απο τα παχνιδια! :dizzy:

Δηλ, τα παιχνιδια δεν παιζουν, αλλα οι τιτλοι εξακολουθουν να εμφανιζονται στη λιστα και να μη διαγραφονται.

Τι αλλο να κανω, δεν ξερω. :help:

 

Kane ena update me SEUS kai logika 8a diagrafoun mias kai ksanapernaei to firmware(MAIN) apo tin arxi!!!

Oso gia ton filo ton opoi leei oti dn ginete na katsei i k810i prosopsi sto k800i kanei la8os!!!

An fas ligo monon kapoies gwnies stin prosopsi ka8ete mia xara;);)

Kante ena search sto forum twn SE kai 8a deite oti exw kai link apo howardforums.com me fotos;):p

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

Kane ena update me SEUS kai logika 8a diagrafoun mias kai ksanapernaei to firmware(MAIN) apo tin arxi!!!

Oso gia ton filo ton opoi leei oti dn ginete na katsei i k810i prosopsi sto k800i kanei la8os!!!

An fas ligo monon kapoies gwnies stin prosopsi ka8ete mia xara;);)

Kante ena search sto forum twn SE kai 8a deite oti exw kai link apo howardforums.com me fotos;):p

 

gia rikse mia matia

 

 

(foto den mporo na anebaso epo edw?)

Link to comment
Share on other sites

Parte kai to link pou exw kanei topic sto forum edw:D:):p

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=177340&highlight=Complete+k800i+k810i

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

Parte kai to link pou exw kanei topic sto forum edw:D:):p

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=177340&highlight=Complete+k800i+k810i

 

apoti diabasa sto link den to ekane kapios ke na doulepse,ke ean kapios to ekane ti allakse ke poso tou stixise telika?

Link to comment
Share on other sites

apoti diabasa sto link den to ekane kapios ke na doulepse,ke ean kapios to ekane ti allakse ke poso tou stixise telika?

 

Rixe ena vlefarw EDW:)

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

edw apo emas kanenas?

esi?

 

Simera mou r8e mia prosopsi k810i original kokkini sulektiki kai 8a dokimasw na tin perasw se ena k800i pou xw petameno kai dn to xrisimopoiw:p

Meta 8a tin perasw sto kanoniko k810i pou exw:D:lol::p

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

Simera mou r8e mia prosopsi k810i original kokkini sulektiki kai 8a dokimasw na tin perasw se ena k800i pou xw petameno kai dn to xrisimopoiw:p

Meta 8a tin perasw sto kanoniko k810i pou exw:D:lol::p

 

ean thes dikse mas ti oli diadikasia..

Link to comment
Share on other sites

ean thes dikse mas ti oli diadikasia..

 

Dn einai duskolo ka8olou!!!

Exw vrei Service manual tou k800i kai tou k810i;)

Outws i allos ta exw anoiksei apires fores gia diafores modes pou kana:p:happy::p:lol:

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

παιδια σε εμενα θα απαντησει κανενας;¨)ειμαι ....#6245
[sIGPIC][/sIGPIC]http://www.dr-bet.com ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΟ ΣΑΙΤ....ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΤΕΛΟΣ Ο ΚΟΥΒΑΣ
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...