Jump to content

Titan Quest


faithless
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

http://img71.imageshack.us/img71/8200/titan3ls.gif

 

Titan Quest

Κυκλοφορει: 30 Ιουνιου 2006

Τυπος: 3D Action / 3D Role-Playing

Αναπτυξη: Iron Lore Entertainment

Διανομη: ΤΗQ

Multiplay: Internet / Local Network

 

To Titan Quest ειναι ενα ολοκαινουριο action role-playing game χρονικα τοποθετημενο στους μυθικους κοσμους αρχαιας Ελλαδας και Αιγυπτου. Εκπληκτικα γραφικα και γρηγορο gameplay δημιουργουν μια αυθεντικη κινηματογραφικη εμπιερια. Το πλουσιο και εντυπωσιακο οπτικο μερος φτιαγμενο με σχεδον φωτορεαλιστικη λεπτομερια παρεχει στον παιχτη εναν εξαιρετικο καμβα για το επικο ταξιδι του μεσα απο την αιωνια μαχη καλου και κακου.

Οι Τιτανες, θεοι πριν τους θεους, εχουν αποδρασει απο την αιωνια φυλακη τους για να σκορπισουν τον ολεθρο στον κοσμο. Αναμεσα σε αυτη την επικη μαχη παλιων και νεων θεων, ανθωποι ηρωες ειναι αυτοι που θα οδηγησουν στην τελικη εκβαση της μαχης και θα κρινουν την τυχη της ανθρωποτητας. Ο παιχτης θα περιπλανηθει μεσα σε αρχαιους κοσμους σε εναν αγωνα για την αποκαλυψη του μυστικου που θα οδηγησει στην φυλακιση των αρχαιων θεων. Ταξιδευοντας σε θρυλικες τοποθεσιες οπως ο Παρθενωνας, ο λαβυρινθος της Κνωσσου, οι Πυραμιδες και οι Κρεμαστοι κηποι της Βαβυλωνας, ο παιχτης θα πρεπει να νικησει τρομαχτικα τερατα και μυθικα πλασματα.

Ενα πολυ ευελικτο συστημα κλασεων (class system) επιτρεπει σχεδον απειρους τροπους αναπτυξης του χαρακτηρα. Οι ικανοτητες (skills) μπορουν να παραμετροποιηθουν με πολλους τροπους. Με εθιστικο, γρηγορο gameplay και χιλιαδες αντικειμενα (items), που θα ζηλευε καθε επικο παιχνιδι το Titan Quest θα σας κρατησει για πολυ καιρο συντροφια.

 

Το παραπανω κειμενο αποτελει ελευθερη μεταφραση/προσαρμογη απο το intro στο http://www.3dgamers.com

Συμφωνω απολυτα με ολα οσα λεει και συμπληρωνω οτι απο οσα ειδα στο demo το παιχνιδι ειναι πραγματικα πολυ καλο. Θυμιζει το θρυλικο Diablo (σε gameplay) αλλα με τρισδιαστατα γραφικα αιχμης και απιστευτα περιβαλοντα. Δυσκολα ξεκολας αν το αρχισεις. Βεβαια για να το δεις σε ολο του το μεγαλειο θελει ενα αρκετα καλο συστημα....

Τελος πισω απο το παιχνιδι βρισκεται η IRONLORE εταιρεια που δημιουργηθηκε απο τον Brian Sullivan, εναν απο τους δημιουργους της σειρας Age Of Empires.

 

Χρησιμες σελιδες:

Επισημο Site

3D Gamers Game Page

Screenshots

Demo (494 Mb)

 

Play.com (Preorder) Limited Edition Steel Box (39.99 Euros)

Πλαισιο (Προπαραγγελεια) Game + Tech Tree (45.01 Euros)

FNK Creative Workshop

http://fb.com/fnk.creative

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 88
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Όντως το demo θυμίζει πολύ Diablo με καλυτερα γραφικά! Το περιμένω με αγωνία!

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Όντως το demo θυμίζει πολύ Diablo με καλυτερα γραφικά! Το περιμένω με αγωνία!
Eγω εκανα ηδη και την παραγγελεια (απο Play φυσικα) αν και στα 1280*1024 γονατισε το pc μου... Πιστευω πως αξιζει τα λεφτα του και ευελπιστω το τελικο προιον να εχει το feel του Diablo μιας και ηταν απο τα λιγα παιχνιδια (μαζι με τα Dungeon Siege & Heroes Of Might & Magic 2) που μπορουσα να παιζω ατελειωτες ωρες.

FNK Creative Workshop

http://fb.com/fnk.creative

Link to comment
Share on other sites

Παω στο link αλλα μου βγαζει error..:O
Δοκιμασε αυτη εδω τη σελιδα και απλα επελεξε εναν Ευρωπαικο mirror.

FNK Creative Workshop

http://fb.com/fnk.creative

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου το περιμένω κι εγώ με αγωνία!!!Μπορείται να μου πείτε τις ελάχιστες απαιτήσεις του συστήματος;

http://img403.imageshack.us/img403/8225/cae7gdirjo3.jpg

http://www.hdgr.eu http://photoxstation.googlepages.com

Ο Χρόνος είναι πολύ αργός για όσους περιμένουν, πολύ γρήγορος για όσους φοβούνται, πολύ μακρύς για όσους υποφέρουν, πολύ σύντομος για όσους χαίρονται και αιώνιος για όσους αγαπούν

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου το περιμένω κι εγώ με αγωνία!!!Μπορείται να μου πείτε τις ελάχιστες απαιτήσεις του συστήματος;

Minimum System Requirements:

 

•Windows® 2000 or XP

•1.8 Ghz Intel Pentium IV or equivalent or AMD Athlon XP or equivalent

•512 MB RAM

•5 GB free hard drive space

•64 MB NVIDIA GeForce 3 or equivalent or ATI Radeon 8500 series with Pixel Shader 1.1 support or equivalent

•DirectX® 9.0c compatible 16-bit sound card

•8x or faster CD-ROM drive

•Keyboard, Mouse

 

Recommended System Requirements:

 

•Windows XP

•3.0 Ghz Intel Pentium IV or equivalent

•1 GB RAM

•5.0 GB or more free hard drive space

•128 MB NVIDIA GeForce 6800 series or ATI Radeon X800 series or equivalent

•DirectX® 9.0c compatible or Soundblaster X-Fi series sound card

•8x or faster CD-ROM/DVD drive

•Keyboard, Mouse

 

Required for Multiplayer:

 

-1 set of discs per computer

-Internet: Cable modem, DSL modem or better for online multiplayer play

-Network: LAN or broadband WAN

FNK Creative Workshop

http://fb.com/fnk.creative

Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστώ πολύ. Βέβαια πάλι σε νετ καφέ θα το παίξω...Α, χρειάζομαι μια γερή αναβάθμιση!Με το lap-top δεν κάνω δουλειά!

http://img403.imageshack.us/img403/8225/cae7gdirjo3.jpg

http://www.hdgr.eu http://photoxstation.googlepages.com

Ο Χρόνος είναι πολύ αργός για όσους περιμένουν, πολύ γρήγορος για όσους φοβούνται, πολύ μακρύς για όσους υποφέρουν, πολύ σύντομος για όσους χαίρονται και αιώνιος για όσους αγαπούν

Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστώ πολύ. Βέβαια πάλι σε νετ καφέ θα το παίξω...Α, χρειάζομαι μια γερή αναβάθμιση!Με το lap-top δεν κάνω δουλειά!
Koιτα εγω υποθετικα εχω τα recomended requirements αλλα στο 19αρι monitor χρησιμοποιω 1280*1024 και εκει στο full detail το demo σερνοταν... Δεν τολμω να φανταστω τι θα γινει αν ειχα τα minimum requirements σε αναλυση πανω απο 800*600... Ελπιζω ο τελικος κωδικας να εχει γινει optimise ωστε να μην αναγκαστω να κανω συμβιβασμους με την αναλυση.

FNK Creative Workshop

http://fb.com/fnk.creative

Link to comment
Share on other sites

paidia to game einai apisteyto!!!!!!

den to pisteyw oti bgalane DIABLO III

giati peritinos prokeite!!!!

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

απιστευτα γραφικα

παρατηρηστε την κινηση των δεντρων και τη βλαστηση στην εξοχη

πηγαινοντας στην Σπαρτη.

Παρακολουθειστε την αλλαγη του φωτισμου οταν αρχιζει να βραδιαζει!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

απιστευτα γραφικα

παρατηρηστε την κινηση των δεντρων και τη βλαστηση στην εξοχη

πηγαινοντας στην Σπαρτη.

Εκει που επαθα κυριολεκτικα πλακα ειναι με καποιους θαμνους που περνωντας διπλα τους κουνιουνται στην κατευθυνση που τα σπρωχνεις (και μαλιστα κανουν και bounce μεχρι να σταθεροποιηθουν). Τετοιο interactivity δεν το εχω δει πουθενα και ουτε μπορουσα να το φανταστω... Απιστευτη λεπτομερια. Θα μπορουσα απλα να καθομαι και να το χαζευω χωρις να παιζω.

 

Στα δυσαρεστα τωρα... Μερικα reviews που διαβασα ειναι χλιαρα εως και αρνητικα. Βεβαια αυτο που λενε ειναι οτι ενω προκειται για τελειο τεχνικα παιχνιδι δεν εχει πρωτοτυπια και θυμιζει Diablo, Dungeon Siege κτλ. Εν ολιγοις το συνιστουν μονο σε Diablo-Clone fans (οχι οτι ειμαστε λιγοι βεβαια). Κακο δεν ειναι, γιατι υπαρχουν πολλοι που θα το παιξουν γι'αυτο ακριβως το λογο, αλλα τα κακα reviews υπονομευουν την εμπορικη πορεια αλλα και την απηχηση του παιχνιδιου, κατι που δεν θα ηθελα να συμβει με το συγκεκριμενο παιχνιδι, προκειμενου να δουμε συνεχεια (ειτε δευτερο παιχνιδι ειτε expansions) και κυριως να ασχολειθει το user community μαζι του. Τελος, αν μη τι αλλο, η δημιουργικη ομαδα πισω απο το παιχνιδι αξιζει να ανταμειφθει για τη δουλεια της.

 

Ενα ακομη κοινο στοιχειο σε πολλα reviews ειναι οτι ακομα και σε πολυ δυνατα μηχανιματα το παιχνιδι στις υψηλες αναλυσεις και με ολα τα "καλουδια" on, παει αργα... Φανταζομαι με καποιο patch η καινουριους drivers θα δουμε καλυτερα framerates.

FNK Creative Workshop

http://fb.com/fnk.creative

Link to comment
Share on other sites

Τελος, αν μη τι αλλο, η δημιουργικη ομαδα πισω απο το παιχνιδι αξιζει να ανταμειφθει για τη δουλεια της.

 

Πραγματικά...είναι από τα λίγα παιχνίδια που έχω ακούσει να αποκαλούν τον Ηρακλή "Herakles" και όχι "Hercules"...Μιλάμε για τέτοια λεπτομέρεια...

 

Άψογο πραγματικα!

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Εμενα πάλι γιατί δε μου άρεσε και τόσο πολύ...Περίμενα κάτι σε baldurs gate :( Τα GFX του είναι αρκετά καλά,και παρόλο που είναι 3d μοιάζουν αρκετά με τα παλιά 2d games.Oντως το game δεν είναι τόσο smooth,αλλα δεν πάει και αργά,και δεν έχω κανένα τρελό μηχάνημα,ένα παλιό 9700προ έχω και ένα 805D 2πύρινο...Απλά σου δίνει την αίσθηση ότι κάτι δεν πάει καλά..
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

gia sas paidia..exw diavasei arketa gia to paixnidi parolauta den exw katalavei kati!!o xarakthras pou epilegeis gia na paikseis paramenei o idios se ikanothtes,dynamh ktl h einai kati san to line age?dhl.megalwnei se lvl pairnei opla ktl!!!opoios mporei na mou apanthsei !!
perasa xhmiko mhxaniko patras..e re gledia..patra s erxomai..
Link to comment
Share on other sites

gia sas paidia..exw diavasei arketa gia to paixnidi parolauta den exw katalavei kati!!o xarakthras pou epilegeis gia na paikseis paramenei o idios se ikanothtes,dynamh ktl h einai kati san to line age?dhl.megalwnei se lvl pairnei opla ktl!!!opoios mporei na mou apanthsei !!
Το παιχνιδι ειναι ενα κλασσικοτατο Action-RPG που σημαινει οτι ο χαρακτηρας που επιλεγεις με καθε μαχη και quest που ολοκληρωνει κερδιζει experience και ανεβαζει level ξεκλειδωνοντας / βελτιωνοντας τα skills του. Με το level-up μπορει να χρησιμοποιει καθε φορα νεα οπλα και items απο τα χιλιαδες που βρισκει.

 

Τωρα οσον αφορα το ιδιο το παιχνιδι. Τη Δευτερα που περασε ηρθε η κοπια μου (Limited Edition Steel Box) απο το Play και ξεκινησα να παιζω (αφου εφαγα μια μικρη ηττα στο installation, οπου αν δεν εβγαζα το daemon tools δεν ελεγε να περασει). Το παιχνιδι ειναι εθιστικοτατο και καλοφτιαγμενο. Ειναι το Diablo 3 replacement που περιμεναν ολοι οι action rpg fans. Παρολα αυτα υπαρχουν πολλα bugs και γενικα γινεται ενας ψιλοπανικος στα forum που ασχολουνται με το παιχνιδι... ολοι σχεδον βρισκονται σε αναμονη για το πρωτο patch.

 

Απο την πλειαδα των προβληματων που εχουν αναφερθει εγω αντιμετωπιζω δυο.

- Στο (καταπληκτικο κατα τα αλλα) multiplayer co-op πολλες φορες τα γραμματα (descriptions, labels, chat messages) αντικαθισταντε απο ασπρα τετραγωνακια με αποτελεσμα να μην μπορεις να διαβασεις και κατ'επεκταση να παιξεις.

- Το παιχνιδι σε καποια σημεια κυριολεκτικα σερνεται ενω και γενικα δεν μπορει κανεις να πει οτι τρεχει αξιοπρεπως ακομα και με μειωμενα τα details. Προφανως προκειται για non-optimized code και για το περιφημο memory leak που αναφερουν πολλοι.

 

Η εταιρεια ανακοινωσε οτι Παρασκευη 7 Ιουλιου κυκλοφορει το patch που θα λυσει πολλα απο τα προβληματα. Αναλυτικα τα patch notes παρακατω:

 

- Fixed crash caused by teleporting in multiplayer after players used Rally skill

- Fixed NPC dialogue windows closing when NPC moves to avoid other characters

- Fixed bug with different relic bonuses for different players in multiplayer

- Fixed relic completion sounds propagating to all clients in multiplayer

- Fixed multiplayer lobby UI error with sort arrow

- Fixed a multiplayer lobby crash

- Fixed internet connection problem with custom maps

- Fixed a memory leak

- Improves multiplayer connection reliability

- Improves multiplayer performance

- Improves item auto-placement in inventory

- Added character back-up functionality

- Added option to disable compatibility check

 

Τελος (με τη βοηθεια του ενσωματομενου editor) κανουν ηδη την εμφανιση τους τα πρωτα user made levels και καποια χρησιμα tools. Δυο πολυτιμα links ακολουθουν:

Eπισημο Forum του παιχνιδιου

Titan Quest Vault

 

Aληθεια, με τι χαρακτηρα παιζεται εσεις που ασχολεισθε?

Εγω εχω μια female (οπως παντα) Spellbreaker (πρωτο masterie Warfare και δευτερο Spirit).

FNK Creative Workshop

http://fb.com/fnk.creative

Link to comment
Share on other sites

Kai εγω με female παιζω σημερα βεβαια το αγορασα, πολυ καλο παιχνιδι με ωραια γραφικα αλλα πραγματι καποιες στιγμες το μηχανημα μου ψιλοσερνεται (basika κανει σαν να σπαει η εικονα σε οριζοντιες γραμμες σε αναλυση 1280χ800 και τα details sto high)

 

Αληθεια το patch απο που το κατεβαζουμε γιατι μπηκα και στο επισημο του παιχνιδιου, εκανα και update απο το ιδιο το παιχνιδι αλλα το μονο που ειδα ειναι κατω δεξια v1.01 (και δεν ειχα προσεξει πριν τι εγραφε) οποτε δεν ξερω εαν εκανε αναβαθμιση ή οχι.

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

Kai εγω με female παιζω σημερα βεβαια το αγορασα, πολυ καλο παιχνιδι με ωραια γραφικα αλλα πραγματι καποιες στιγμες το μηχανημα μου ψιλοσερνεται (basika κανει σαν να σπαει η εικονα σε οριζοντιες γραμμες σε αναλυση 1280χ800 και τα details sto high)

 

Αληθεια το patch απο που το κατεβαζουμε γιατι μπηκα και στο επισημο του παιχνιδιου, εκανα και update απο το ιδιο το παιχνιδι αλλα το μονο που ειδα ειναι κατω δεξια v1.01 (και δεν ειχα προσεξει πριν τι εγραφε) οποτε δεν ξερω εαν εκανε αναβαθμιση ή οχι.

 

Νομίζω πως κανονικά πρέπει να πηγαίνει στην v1.08...

 

Δεν είμαι και σίγουρος :confused:

 

Κάνε ένα search στo google!

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Το εψαξα στο site του titan quest τελικα η πιο προσφατη εκδοση ειναι οντως η 1.08 ευχαριστω παντως.:)

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

Αληθεια το patch απο που το κατεβαζουμε γιατι μπηκα και στο επισημο του παιχνιδιου, εκανα και update απο το ιδιο το παιχνιδι αλλα το μονο που ειδα ειναι κατω δεξια v1.01 (και δεν ειχα προσεξει πριν τι εγραφε) οποτε δεν ξερω εαν εκανε αναβαθμιση ή οχι.
Η 1.01 ειναι η αρχικη εκδοση του παιχνιδιου (αυτη που ερχεται με το cd) η εκδοση μετα το patch θα επρεπε να ειναι η 1.08 οπως ειπε και ο Desert. Εφοσον εχεις κανει το update μεσω παιχνιδιου και δεν δουλεψε μπορεις απο εδω να κατεβασεις το patch και να το περασεις manualy.

FNK Creative Workshop

http://fb.com/fnk.creative

Link to comment
Share on other sites

OK ευχαριστω αλλα ηδη το εχωστην 1.08, πλακα πλακα ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ παιχνιδι, οσο προχωρας πιο βαθια σε αυτο τοσο πορωνεσαι, ειχα παααααααααααααααααααααααααρα πολυ καιρο να κολλησω ετσι με παιχνιδι.

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

Πραγματι ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ παιχνιδι....και οντως προσεγμενο ακομα και στη λεπτομερεια οπως ανεφερε και ο DesertSMisSRaiN για τον ΗΡΑΚΛΗ (επιτελους και ενα παιχνιδι που σεβεται την Ελληνικη Ιστορια) και απο γραφικα ΑΠΛΑ ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ
Φοβαμαι ολα αυτα που θα γινουν για μενα ΧΩΡΙΣ Εμενα
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω παιδια.Φοβερα γραφικα αλλα λιγο βαρυ...Ο ανεμιστηρας δουλευει στο φουλ συνεχεια οσο ειναι ανοιχτο το παιχνιδι.Δεν εχω παρατηρησει κανενα κολημα μεχρι στιγμης στα 1024x768 με ολα τερμα.

 

Πρωτογνωρη υποθεση.Πραγματικα εθιστικο!

 

Αλλα αυτο που μου εκανε εντυπωση ηταν που εγραφε στην αρχη οσα ακουγονταν στα αρχαια.Ανατριχιασα!!

Link to comment
Share on other sites

Oντως το θεμα τον απαιτησεων του παιχνιδιου και του επεξεργαστικου φορτου που προκαλει ειναι μειζον. Απο καθαρη περιεργεια εγκατεστησα το motherboard monitor και μετρωντας τη θερμοκρασια της cpu πριν και μετα το παιχνιδι διαπιστωσα μια διαφορα 22+ βαθμων (46 στο idle, 68 μετα το παιχνιδι). Η θερμοκρασια της gpu (vga) επισης ανεβηκε κατα 10 περιπου βαθμους... Αναγκαστηκα να αγορασω νεα vga (nVidia 7800 GS 512 Mb) γιατι η παλια (Αti Radeon 9800 pro 128 Μb) δεν μπορουσε να τα βγαλει περα και οντως η διαφορα ειναι μεγαλη με ενεργοποιημενα πλεον ολα τα "καλουδια".

 

Οσον αφορα το ιδιο το παιχνιδι τωρα, ετοιμαζεται νεο patch συντομα, προκειμενου να αντιμετωπιστουν τα crashes που ταλαιπωρουν πολλους χρηστες αλλα και να βελτιωθει η ευχρηστια του editor. Συμφωνα με τους developers :

"The crash issues are still on the top of our list and we are working closely with several members of the community in trying to reproduce these porblems in our labs so we can get them fixed. We also have some fixes going into the editor for the next patch as well."

 

Εδω υπαρχει ενα ακομη διθυραμβικο review (προσεξτε οτι σε ολους τους σημαντικους τομεις -gfx, sound, playability- σκοραρει 5 στο 5) για οσους δεν εχουν πειστει ακομα για την αξια του παιχνιδιου.

 

Και ενα τελευταιο. Για μια ακομη φορα παρατηρησα οτι σε ενα ακομη rpg η αγαπημενη μου κλαση, warrior, ειναι η πιο "ριγμενη" απο ολες. Αναγκαστηκα λιγο πριν την Αιγυπτο να ξαναξεκινησω το παιχνιδι με αλλη κλαση (ειχα μπουχτισει να πεθαινω 20 φορες για να βγαλω το boss) και τωρα μου φαινετε συγκριτικα πανευκολο...

 

PS: Eιναι ιδεα μου η το παιχνιδι κανει θραυση στην γενια του '76? (Βλεπω πολλους 29αρηδες να γαφουμε εδω - χεχε!)

FNK Creative Workshop

http://fb.com/fnk.creative

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...