Jump to content

myPhone WAP Site & myPhone iMage


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και ένα προβληματάκι... Χθές μόλις είχα βάλει τον κωδικό και μου είχε βγάλει το είσοδος στο φόρουμ....antonis_wrx κ λόγικα απ' ότι θυμάμαι μετά βγάζει το λογότυπο του myphone μου έβγαζε μόρφη αρχείου άγνωστη... Μέχρι πριν από λίγο καιρό δουλεύε οκ... Το κινητό με το οποίο προσπάθησα να μπω ήταν 3510ι με βόντα...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 87
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

:!: BUG:Με το n-gage ενώ το αναγνωρίζει ότι υποστηρίζει image δεν μπορεί να μπει και βγάζει μήνυμα σχετικά με τον proxy δικτύου κτλ.Επίσης όταν πάω να κάνω login βγάζει σφάλμα ότι δεν υποστηρίζεται το περιεχόμενο.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Gka ( 3 Ιαν. 2004 , 12:15)

 

:!: BUG:Με το n-gage ενώ το αναγνωρίζει ότι υποστηρίζει image δεν μπορεί να μπει και βγάζει μήνυμα σχετικά με τον proxy δικτύου κτλ.Επίσης όταν πάω να κάνω login βγάζει σφάλμα ότι δεν υποστηρίζεται το περιεχόμενο.

 

Any ideas about this ?????????
Link to comment
Share on other sites

Όλα άψογα Μάνο...σημαντικη αναβαιμιση στον τομεα αυτο και μπραβο ειλικρινα γιατι πλεον ανοιγεις ετσι και αλλο τους οριζοντες του site αυτου...

 

ps:Ελπιζω να πηρες το μνμ που σου εστειλα στο κιν ετσι...?

 

Να εισαι καλα και παλι μπραβο για τις υψηλες υπηρεσιες.

Keep up the good work....

http://briefcase.pathfinder.gr/download/O_Tifosi/22469/369781/0/3.JPG

 

Tifosi : Βοηθός Συντονιστή συζητήσεων στο forum της Nokia @ myphone.gr

 

Θες ένα πολύ καλό RCD-MP3 αυτοκινήτου της Sony,σε άψογη κατάσταση και δώρο ένα αυθεντικό Joystick της Sony για εύκολο χειρισμό...?

Εαν ναι,ρίξε μια ματιά εδώ! !

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Gka ( 5 Ιαν. 2004 , 17:56)

 

Any ideas about this ?????????

 

Συγγνώμη που ενοχλώ :o αλλά :ΜΗΠΩΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΥΠΕΥΘΥΝΑ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ; Προσπαθώ εδώ και μια εβδομάδα να μπω...
Link to comment
Share on other sites

Gka, γράψε το πρόβλημα αναλυτικά σε κάποιο από τα υπάρχοντα threads του Σχολιασμός/Bugs εφ όσον ταιριάζει ή σε κάποιο νέο! :)
Είμαστε όλοι εδώ
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Αρχιμήδης (10 Ιαν. 2004 , 03:52)

 

Gka, γράψε το πρόβλημα αναλυτικά σε κάποιο από τα υπάρχοντα threads του Σχολιασμός/Bugs εφ όσον ταιριάζει ή σε κάποιο νέο! :)

 

Θα το κάνω thanks.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Αρχιμήδης (10 Ιαν. 2004 , 03:52)

 

Gka, γράψε το πρόβλημα αναλυτικά σε κάποιο από τα υπάρχοντα threads του Σχολιασμός/Bugs εφ όσον ταιριάζει ή σε κάποιο νέο! :)

 

Και που το έγραψα....
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

ψάχνω για threads με θέμα wap αλλά δεν μπορώ να το ψάξω στην αναζήτηση.

θέλω να βλέπω απ'το pc μου wap sites,όχι μέσω internet αλλά μέσω του κινητού μου.To WinWap το κάνει αυτό αλλά δεν μπορώ να ρυθμίσω την σύνδεσή του με το κινητό.Όποιος έχει ακούσει τίποτα ας μου πει.Ίσως έτσι να δω και το iMAGE που το ΝΟΚΙΑ μου από μόνο του δεν μπορεί.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Αντε παιδιά, μόλις τελειώσετε και με το site να φτιάξετε το iMage να το βλέπουμε και με το Κ700i e ?

Please....

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...