Jump to content

[MOTO] Yamaha Crypton R


POLAP21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Διαβασε ξανα το μνμ μου.

"Αν δεν εχεις καθολου τοτε τα πραγματα ειναι δυσκολα."

Αλλα δεν το εχει διευκρινισει.

Προσωπικα αν εχανα και τα 2 κλειδια (μη σου πω και το ενα) ,θα αγοραζα καινουριες κλειδαριες και τελος.....

 

poli sostos....i kaliteri lysi..

Yamaha Crypton R 2006

Fiat Stilo 1.2 2004

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

90 ταριφα μεχρι τωρα. Για την πιο μεγαλη οπως λες.

Αλλα ειμαι και Αθηνα το μπελα μου..

 

toulaxiston eki vriskete se ligotero xrono andalaxtika:)

Link to comment
Share on other sites

ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε το δεινωωωωωωωωωωωωωωωωω

πειτε γνωμη εκανα λαλακια πουλησα την παπια 950 με ολα τα extra.:wacko:

Link to comment
Share on other sites

ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε το δεινωωωωωωωωωωωωωωωωω

πειτε γνωμη εκανα λαλακια πουλησα την παπια 950 με ολα τα extra.:wacko:

ναι;):X:X:cry:
Link to comment
Share on other sites

ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε το δεινωωωωωωωωωωωωωωωωω

πειτε γνωμη εκανα λαλακια πουλησα την παπια 950 με ολα τα extra.:wacko:

 

eleos...apo 1300 to edoses 950?

Yamaha Crypton R 2006

Fiat Stilo 1.2 2004

Link to comment
Share on other sites

ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε το δεινωωωωωωωωωωωωωωωωω

πειτε γνωμη εκανα λαλακια πουλησα την παπια 950 με ολα τα extra.:wacko:

 

με 950 το παίρναμε κι εμείς ρε! :lol::p

Link to comment
Share on other sites

re paides exei diafragmatta h protech h oxi?

 

Εχει ναι. Αλλα μη φανταστεις κανει βαβουρα.

Αυτο το καβλιτσεκι που εχει και καλα για σιγαστηρα ρε μαγκες,επειδη για να κουμπωσει στη βιδα του μαρσπιε, το τελικο δε μπαινει τελειως κατω,παιζει και κουδουνιζει.

Ναι το βγαλω τελειως εχει διαφορα μεγαλη στη βαβουρα ή να ανοιξω λιγο την τρυπα στη βαση για να κουμπωνει μεχρι τερμα το τελικο στο λαιμο?

Link to comment
Share on other sites

ρε μαγκες ειχα προτασεις αλλα λογω χιλιομετρων εκαναν πισω.αν κατσει κατι καλυτερο μεχρι την δευτερα θα το σκεφτω να το δωσω σε αυτων γιατι πανε τσαμπα ολα αυτα που εχει πανω.για κανενα μικρο σε ηλικια ηταν οχι για 40 χρονων που το δεινω.αν εχετε κανεναν που να θελει πειτε μου
Link to comment
Share on other sites

ρε μαγκες ειχα προτασεις αλλα λογω χιλιομετρων εκαναν πισω.αν κατσει κατι καλυτερο μεχρι την δευτερα θα το σκεφτω να το δωσω σε αυτων γιατι πανε τσαμπα ολα αυτα που εχει πανω.για κανενα μικρο σε ηλικια ηταν οχι για 40 χρονων που το δεινω.αν εχετε κανεναν που να θελει πειτε μου

 

εχεις σκοπο να παρεισ αλλο μηχανακι????:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
paidia exo mama crypton-r oute eksatmisi efiga cypton-r me daytona kai karbilater 28 apo DT 200 eleos re.. autos trelathike:X den pisteue oti to diko mou einai mama..:lol::lol::lol::lol:
αμα τα κ.εκ ηταν μαμα και ειχε 28αρι πρεπει να ηταν πολυ μ@κ@κ@ς ο τυπος.καταρχην πως το ρυθμισε.δεν σημαινει οτι επιδει εβαλε 28 θα τους φευγει ολους.αμα ειχε ενα σωστα ρυθμισμενο 24 τοτε ουτε το φαναρι του δεν θα προλαβενες να δεις!;):):)
Link to comment
Share on other sites

αμα τα κ.εκ ηταν μαμα και ειχε 28αρι πρεπει να ηταν πολυ μ@κ@κ@ς ο τυπος.καταρχην πως το ρυθμισε.δεν σημαινει οτι επιδει εβαλε 28 θα τους φευγει ολους.αμα ειχε ενα σωστα ρυθμισμενο 24 τοτε ουτε το φαναρι του δεν θα προλαβενες να δεις!;):):)
E mallon itan ******* ti na po den ksero.. alla oso kai nai exei megaliteri trima kai trabaei perissoteri benzini.. koita mexri 2 pigainame mazi 3 me efuge kai 4 ton etroga gia 2-3- mixanakia..
Link to comment
Share on other sites

αμα τα κ.εκ ηταν μαμα και ειχε 28αρι πρεπει να ηταν πολυ μ@κ@κ@ς ο τυπος.καταρχην πως το ρυθμισε.δεν σημαινει οτι επιδει εβαλε 28 θα τους φευγει ολους.αμα ειχε ενα σωστα ρυθμισμενο 24 τοτε ουτε το φαναρι του δεν θα προλαβενες να δεις!;):):)

 

paidia exo mama crypton-r oute eksatmisi efiga cypton-r me daytona kai karbilater 28 apo DT 200 eleos re.. autos trelathike:X den pisteue oti to diko mou einai mama..:lol::lol::lol::lol:

 

sostos o ntinos....pano apo ola pedia to sosta rithmismeno karbirater!!emena to 24 mikuni den mperdeyi katholou ekkiniseis mono stis telikes ta 90-100 xm kai afto oxi kai para poli...a kai min ksexniomaste vale sosta reymata re!!

Yamaha Crypton R 2006

Fiat Stilo 1.2 2004

Link to comment
Share on other sites

mages ego me enan filo pigame 50km xoris stasi me full to gazi sinexeia.....kai otan pigame kai otan gurisame auto to kaname 2 fores me dikavalia.....to mhxanaki itan gia voutia mesa stin thalassa....ti lete mporei na pathei kati.....?logika tha xasei siga siga tin apodosei tou an to kanoume kathe vdomada auto e...?
Link to comment
Share on other sites

εγω εχω κανει πολλα χλμ σε μια μερα χωρις σταση.εχω κανει 170χλμ και δεν επαθε τιποτα.
Link to comment
Share on other sites

εγω εχω κανει πολλα χλμ σε μια μερα χωρις σταση.εχω κανει 170χλμ και δεν επαθε τιποτα.

 

etsi etsi poli kapsimo sto papi...exo sto strosimo eixa kanei 120xm se mia mera xoris stasi!!xaxa!!orees epoxes!

Yamaha Crypton R 2006

Fiat Stilo 1.2 2004

Link to comment
Share on other sites

αακκοοουυυσσσσσσσσττττττττεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!:lol::lol:

πηγα να δωσω το παπι σε ενα μαγαζι και το ακουσε και μου ειπε οτι βαραει μπιελα....εν τω μεταξυ το παπι δεν εχει ρελαντι και γιαυτο ακουγε θορυβο αλλα τι να πεις...

 

κατι αλλο οποιος ενδιαφερεται για καθισμα εξατμηση και δισκοφρενο ας μου πει.

θα το κανω μαμα για να το δωσω ποιο ευκολα..

 

 

οσο για τα χιλιομετρα εγω εχω κανει 129χλμ χωρις σταση (ηρακλειο σητεια)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...