Jump to content

Samsung SGH-D900


eNeRGy
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

προσοχη οποιος εχει νυχια στους αντιχειρες να τα κοβει και να τα λιμαρει :lol:

Εμενα χωρις να το καταλαβω μου γρατσουνιστηκε οχι το πληκτρο αλλα το πανω μερος και το κατω σαν χαρακια..εκει που εινια το γυαλιστερο..τα κατω πληκτρα με τα νουμερα ..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

αυτα δεν ειναι νυχια φιλε μου , μα ποιος εισαι ο φρεντι κρουγκερ?

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

αυτα δεν ειναι νυχια φιλε μου , μα ποιος εισαι ο φρεντι κρουγκερ?

Oχι ο ψαλιδοχερης

 

Τελος παντων μια μερα το εχω και αν εγινε απο αυτο θεωρω την ποιοτητα αρκετα χαμηλη.Η φταιει οτι τα πληκτρα ειναι στο ιδιο επιπεδο με το υπολοιπο .Δεν το λεω τυχαια..ρωτησα εναν φιλο να δει τι παιζει αφου δουλευει στο γερμανο..και ζορισε λιγο ενα και εκανε γρατσουνια.

Link to comment
Share on other sites

Ποιες είναι οι προτεινόμενες ρυθμίσεις της κάμερας για τις καλυτερες δυνατές φωτο ημέρας; Τα πείραξα όλα και δε βγάζω άκρη...

Αν μιλάω χωρίς να ανοίξω το slide ξέρει κανείς αν και πόσο ακούγομαι καλά;

 

Μεγάλο πρόβλημα για μένα που δεν έχει μια μέτρηση της εναπομείνουσας μπαταρίας..με το εικονίδιο θα πρέπει όταν πηγαίνει στο 1/3 να το φορτίζουμε για να μην ξεμείνουμε..δεν σου δίνει αξιοπιστία σε αυτό το σημείο. [λεπτομέρεια σίγουρα αλλά εγώ την πάτησα με αυτό εικονίδιο ήδη]

 

Ωραίο και πρωτόπυτο το θέμα με τον Παρθενώνα. Ισχύει ότι "δείχνει" τον καιρό..με τα σύννεφα κτλ.. [γενικά υπάρχει μια τέτοια φήμη].

Άλλα τέτοιου είδους θέματα υπάρχουν; [πχ χωρίς ακρόπολη κτλ] Γενικά άλλα animated themes υπάρχουν;

 

Screensaver μπορούμε να βάλουμε; Ή μήπως δεν χρειάζεται αφού σβήνει η οθόνη;

 

Βασικό. Από την πρώτη μέρα υπάρχει ένα G στη οθόνη. Λογικά gprs σωστά; Γιατί το έχει; Προσφέρει κάτι; Να το βγάλω και αν ναι πως;

 

Πολλά τα θέματα που έθεσα αλλά όπως είπα σε προηγούμενο ποστ το κινητό με έχει αφήσει απόλυτα ικανοποιημένο και θέλω να λύσω και τις τελευταίες λεπτομέρειες για να το κάνω τέλεια αγορά.

 

Γενικά αν θέλετε μια ελαφριά, όμορφη, στιβαρή, αξιόπιστη, style συσκευή που έχει σχεδόν τα πάντα τότε τη βρήκατε!

ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας προκαταβολικα

 

 

όποιος ξέρει ας μου απαντήσει παρακαλώ στα παραπάνω..ευχαριστώ προκαταβολικά!

Link to comment
Share on other sites

Μολις τωρα βρηκα απο που προερχεται ενας περιεργος θορυβος που κανει το κινητο σαν κατι να μην εχει κουμπωσει καλα.Στην αρχη νομιζα πως ηταν το διακοσμητικο ασημενιο που εχει στο ακουστικο αλλα τελικα ειναι η φωτογραφικη μηχανη!!!:blink: :blink:

Ειδικα οταν βγαζω ενα αντικειμενο που ειναι πολυ κοντα (και χρησιμοποει το macro) τοτε οταν βγει η φωτογραφια κανει και ενα εντονο τακ!Ακουγεται και το νιωθεις και ελαχιστα!:blink:

Σε εσας το κανει? Να το παω στην samsung να δουν τι ειναι?

Link to comment
Share on other sites

Μολις τωρα βρηκα απο που προερχεται ενας περιεργος θορυβος που κανει το κινητο σαν κατι να μην εχει κουμπωσει καλα.Στην αρχη νομιζα πως ηταν το διακοσμητικο ασημενιο που εχει στο ακουστικο αλλα τελικα ειναι η φωτογραφικη μηχανη!!!:blink: :blink:

Ειδικα οταν βγαζω ενα αντικειμενο που ειναι πολυ κοντα (και χρησιμοποει το macro) τοτε οταν βγει η φωτογραφια κανει και ενα εντονο τακ!Ακουγεται και το νιωθεις και ελαχιστα!:blink:

Σε εσας το κανει? Να το παω στην samsung να δουν τι ειναι?

 

Χε χε!!

Είναι το autofocus!!!:D

Η κάμερα κινείται ώστε να εστιάσει σωστά!

Όλα τα κινητά με autofocus το κάνουν αυτό.

Μην ανησυχείς φίλε μου, είναι απόλυτα φυσιολογικό αυτό που γίνεται:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

mia erwtisi..

o katalogos tou kinitou mpainei me alfabitiki seira?kai kati akoma otan pataw to grama "B" 8a me pigainei sta onomata me to "B" i 8a prepei na pigainw ena-ena..?

KeepWalking
Link to comment
Share on other sites

mia erwtisi..

o katalogos tou kinitou mpainei me alfabitiki seira?kai kati akoma otan pataw to grama "B" 8a me pigainei sta onomata me to "B" i 8a prepei na pigainw ena-ena..?

 

kapoios na apantisei.........:rolleyes:

KeepWalking
Link to comment
Share on other sites

:mad: - ετσι ημουν οταν επιανα στα χερια μου κινητο της Samsung τοσο καιρο και ετσι :yahoo: εμεινα σημερα που ειδα και περιεργαστηκα το D-900

για να ειμαι ειλικρινης θα ηθελα να ειχε ηχο για τα μυνηματα,να παραμενει η Ακροπολη χωρις το λογοτυπο της εταιριας,να εχει καλυτερα εικονιδια στο κυριως μενου,να μην βγαινουν τα υπομενου ετσι γωνια δεξια αλλα κατα τα αλλα νοιωθω πως πλεον πρεπει να τρεφω για την Samsung μεγαλο :respect:

NOKIA ρε είπαμε κι εαν ποτέ το άλλαζα...πάλι NOKIA θα έπαιρνα (!)

fighting0060.gif

Link to comment
Share on other sites

mia erwtisi..

o katalogos tou kinitou mpainei me alfabitiki seira?kai kati akoma otan pataw to grama "B" 8a me pigainei sta onomata me to "B" i 8a prepei na pigainw ena-ena..?

Αλφαβητικος ειναι...ναι σε πηγαινει κατευθειαν στ γραμμα

 

Ωραίο και πρωτόπυτο το θέμα με τον Παρθενώνα. Ισχύει ότι "δείχνει" τον καιρό..με τα σύννεφα κτλ.. [γενικά υπάρχει μια τέτοια φήμη].

Άλλα τέτοιου είδους θέματα υπάρχουν; [πχ χωρίς ακρόπολη κτλ] Γενικά άλλα animated themes υπάρχουν;

 

Βασικό. Από την πρώτη μέρα υπάρχει ένα G στη οθόνη. Λογικά gprs σωστά; Γιατί το έχει; Προσφέρει κάτι; Να το βγάλω και αν ναι πως;

εγω το εχω απο αγγλια και εχει το Big Ben , οποτε προφανως υπαρχουν και αλλα θεματα αλλα δεν ξερω ποσο απλο ειναι να τα βρεις στο internet.

To G ειναι για το GPRS.Δεν βλεπω το λογο να το βγαλεις...

Kill a man, and you are a murderer. Kill millions of men, and you are a conqueror. Kill them all, and you are god.

- Jean Rostand

Link to comment
Share on other sites

εγω το εχω απο αγγλια και εχει το Big Ben , οποτε προφανως υπαρχουν και αλλα θεματα αλλα δεν ξερω ποσο απλο ειναι να τα βρεις στο internet.

 

Ακόμα και αν τα βρείς, υο δύσκολο θα είναι να τα εγκαταστήσεις, αφού κανονικά η συσκευή δεν υποστηρίζει θέματα.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

τελικα με οσα λεει ο ευαγγελατος για τα κινητα και τα bluetooth τι γινεται παιδια?

πρεπει να προσεχουμε γιατι το δουλευουμε κατα κορον το ΒΤ?

για να δουλεψουν αυτες οι υποκλοπες κατι πρεπει να σου περασουν στο κινητο ετσι?

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

τελικα με οσα λεει ο ευαγγελατος για τα κινητα και τα bluetooth τι γινεται παιδια?

πρεπει να προσεχουμε γιατι το δουλευουμε κατα κορον το ΒΤ?

για να δουλεψουν αυτες οι υποκλοπες κατι πρεπει να σου περασουν στο κινητο ετσι?

 

Αν έχεις το d900, απλά μην ανησυχείς:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

:rolleyes: - εγω απλα δεν δεχομαι με ΒΤ απο κανεναν μη γνωστο τιποτα,ειμαι της παλιας σχολης τοτε που ουτε υπερυθρες δεν ειχαμε οποταν τωρα που η τεχνολογια ειναι απλοχερη εγω ειμαι φειδωλος

NOKIA ρε είπαμε κι εαν ποτέ το άλλαζα...πάλι NOKIA θα έπαιρνα (!)

fighting0060.gif

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και 2 μέρες είμαι κάτοχος ενός D900 και οι εντυπώσεις μου μέχρι στιγμής οι καλύτερες :D (αν εξαιρέσουμε τη λειτουργία της κάμερας το βράδυ :X ) Αυτό που με παραξένεψε είναι ότι ενώ μπορώ να στείλω κανονικά mp3 από τον υπολογιστή στο κινητό μέσω usb, όταν στέλνω εικόνες μορφής jpeg τις αποθηκεύει σαν άλλα αρχεία.Μήπως χρειάζεται να κάνω κάποια μετατροπή και μετά να τις στείλω;
Μερικές φορές καλύτερα να μιλάς, παρά να τα μασάς ;)
Link to comment
Share on other sites

Για οσους λενε οτι δεν εχει τοσο καλη ποιοτητα κατασκευης το κινητο.. :lol:

 

Η ποιότητα συναρμολόγησης είναι όντως άριστη,ωστόσο το πλαστικό της συσκευής δίνει την αίσθηση πως είναι φθηνό.

Link to comment
Share on other sites

:rolleyes: - παρακαλω καποιος που ηδη ειναι χρηστης του να μου πει: α) αν για καθε ονομα μπορεις να βαλεις ηχο/εικονα οπως το Κ700/750 χωρις να τον εχεις ενταγμενο σε ομαδα οπως ζητανε τα Νοκια ? β) αν δεχεται με ΒΤ τον τηλεφωνικο καταλογο απο αλλο κινητο ?

NOKIA ρε είπαμε κι εαν ποτέ το άλλαζα...πάλι NOKIA θα έπαιρνα (!)

fighting0060.gif

Link to comment
Share on other sites

:rolleyes: - παρακαλω καποιος που ηδη ειναι χρηστης του να μου πει: α) αν για καθε ονομα μπορεις να βαλεις ηχο/εικονα οπως το Κ700/750 χωρις να τον εχεις ενταγμενο σε ομαδα οπως ζητανε τα Νοκια ? β) αν δεχεται με ΒΤ τον τηλεφωνικο καταλογο απο αλλο κινητο ?

 

1.ναι

2.δεν γνωριζω.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις το d900, απλά μην ανησυχείς:)

 

φίλε ΔΔ2 από που πηγάζει αυτήν σου η αισιοδοξία μπορείς να μοιραστείς κάτι και μ εμάς για την ασφάλεια του D900?:rolleyes:

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

:blink: - ανακαλυφθηκε το safe-mobile ?

NOKIA ρε είπαμε κι εαν ποτέ το άλλαζα...πάλι NOKIA θα έπαιρνα (!)

fighting0060.gif

Link to comment
Share on other sites

φίλε ΔΔ2 από που πηγάζει αυτήν σου η αισιοδοξία μπορείς να μοιραστείς κάτι και μ εμάς για την ασφάλεια του D900?:rolleyes:

 

Εδώ δεν μπορείς να εγκαταστήσεις σαν άνθρωπος μια απλή εφαρμογούλα java(ένα παιχνίδι δηλαδή).

Θα σου εγκαταστήσουν πρόγραμμα με ιό χωρίς να το καταλάβεις??

 

Γενικά, το κινητά που δεν είναι smartphone δεν κινδυνεύουναπό τέτοιου είδους παρακολούθηση.:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-D900

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...