Jump to content

[S60 1st, 2nd Edition] Θέματα


lsk1977
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

να υποθεσω οτι η γραματοσηρα του θεματος αυτου δεν υποστιριζει ελληνικα??

προφανως οχι.

 

edit: δεν εχει γραμματοσειρα μεσα το θεμα :p

 

L'amour v4 :confused:

http://www.iphone-forum.org/showthread.php?t=91228&page=11

 

@arish, Χρονια Πολλα :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω μια απορία.όσο μεγαλύτερα είναι τα θέματα σε ΚΒ τρώνε πιο πολύ μπαταρία? γιατί κάτι τέτοιο είχα ακούσει
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω μια απορία.όσο μεγαλύτερα είναι τα θέματα σε ΚΒ τρώνε πιο πολύ μπαταρία? γιατί κάτι τέτοιο είχα ακούσει

 

Οχι φιλε μου δεν εχει καμμια σχεση με την καταναλωση το μεγεθος ενος theme.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

μια αλλη ερωτηση.. τα animated theme και γενικα καποιο θεμα, οταν εχει περασει καποιος χρονος και σου βγαζει την προφυλαξη οθονης, τρωνε τοτε μπαταρια ή οχι; δλδ τοτε λειτουργουν; οπως και οταν ειμαστε στο μενου ή τρεχουμε ενα παιχνιδι/εφαρμογη..
Link to comment
Share on other sites

Μπορει να απαντησει καποιος σε αυτο που ρωτησα λιγο πιο πανω;

τα απλα θεματα, ετσι κι αλλιως δεν τρωνε μπαταρια, ακομα κι οταν εισαι στο μενου. τα animated αν τρεχουν καποια διεργασια στο background, μπορει και να τρωνε.

ηρεμησε ομως λιγακι φιλε Lux, οκ; :)

Link to comment
Share on other sites

otan kano install to vg extreme sto 7610 pou exo me rota gia antikatastash tis v0.00 me thn v02.00- giati?mhpos exei kanenan io?

δεν εχει ιο, εμενα με ρωτησε να αντικαταστησω το 0.00 με το 1.00 :lol: στο 6600. αλλα δε μπηκε τιποτα στο κινητο, ενα απλο θεμα ειναι. ισως ειχαμε ενα αλλο με ιδιο ονομα φακελου ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους. Ψαχνω εδω και πολυ καιρο το theme που υπαρχει προεγκατεστημενο στο Nokia 6680 της Vodafone. Εχω ψαξει παρα πολλες ωρες σε παρα πολλα site αλλα αυτα τα themes που βρηκα ηταν απο διαφορους χρηστες και ηταν προφανως unofficial . Αν το εχει καποιος η μπορει να με βοηθησει θα το εκτιμουσα. Ευχαριστω εκ των προτερων.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους. Ψαχνω εδω και πολυ καιρο το theme που υπαρχει προεγκατεστημενο στο Nokia 6680 της Vodafone. Εχω ψαξει παρα πολλες ωρες σε παρα πολλα site αλλα αυτα τα themes που βρηκα ηταν απο διαφορους χρηστες και ηταν προφανως unofficial . Αν το εχει καποιος η μπορει να με βοηθησει θα το εκτιμουσα. Ευχαριστω εκ των προτερων.

το εχω ψαξει και εγω αλλα δεν υπαρχει πουθενα(νομιζω βεβαια)

Link to comment
Share on other sites

τι το ωραιο εχει δηλαδη το θεμα της βονταφον;;

@panar_85, ετσι κι αλλιως unofficial θα το βρεις το θεμα, αποκλειεται να το βρεις απο τη νοκια και ειδικα απο τη βονταφον.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...