Jump to content

[Επίσημο] Nokia E50


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

επειδη μονιμως το ξεχναω (γερασα μαλλον), πως απενεργοποιω τον ηχο της καμερας?

 

Μονο αν χρησιμοποιησεις το αθορυβο προφιλ

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 759
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια μπορει να γινει κατι με τα γραμματα ειναι πολυ μικρα... εχω την vodafone live edition συσκευη μπορει να παρει τα nolmal firmware ?γιατι μπαινω στο update της Nokia βαζω κωδικο και μου λεει τπτ ακομα ενω στο νορμαλ νοκια εχει νεο firmware
http://www.thedeltaproject.eu/img/logo_detect.png
Link to comment
Share on other sites

να σας ρωτησω υπαρχουν ακουστικα για το Ε50 που να διαθετουν ενσωματςμενο ραδιοφωνο?ψαχνω να βρω στο ιντερνετ αλλα ακομα τιποτα:O
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

παιδια μπορει να γινει κατι με τα γραμματα ειναι πολυ μικρα... εχω την vodafone live edition συσκευη μπορει να παρει τα nolmal firmware ?γιατι μπαινω στο update της Nokia βαζω κωδικο και μου λεει τπτ ακομα ενω στο νορμαλ νοκια εχει νεο firmware

 

Και εγω την Vodafone Live εχω και έχω φρικαρει!!! Ουτε update ουτε τιποτα!!! Ασε που ρωτησα σε NOKIA καταστημα για να κανω αλλαγει στο firmware και να μην ειναι Vodafone και μου ειπαν οτι ειναι επικινδυνο να το κανουν γιατι μπορει να μην ξαναανοιξει το τηλεφωνο και να χρειαστεί να το στείλουν στα κεντρικα της NOKIA που σημαίνει περιπου 3-4 εβδομαδες για να το παρω πίσω ΠΑΛΙ με Vodafone λειτουργικό!!!!!! ΑΑΑΑΑ :wacko: :cry: :cry:

Link to comment
Share on other sites

Και εγω την Vodafone Live εχω και έχω φρικαρει!!! Ουτε update ουτε τιποτα!!! Ασε που ρωτησα σε NOKIA καταστημα για να κανω αλλαγει στο firmware και να μην ειναι Vodafone και μου ειπαν οτι ειναι επικινδυνο να το κανουν γιατι μπορει να μην ξαναανοιξει το τηλεφωνο και να χρειαστεί να το στείλουν στα κεντρικα της NOKIA που σημαίνει περιπου 3-4 εβδομαδες για να το παρω πίσω ΠΑΛΙ με Vodafone λειτουργικό!!!!!! ΑΑΑΑΑ :wacko: :cry: :cry:

 

Ήταν ενας ευγενικός τρόπος να σου πουν οτι δεν το κάνουν.............διοτι κανονικά απαγορεύεται.........είναι άλλο product code εαν δεν κάνω λάθος

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Owner of Samsung Galaxy Note II

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει τροπος να βγαλουμε το vodafone live απ τo τηλ? Πρεπει να παει στην nokia οπωσδηποτε για να γινει αυτο? Σκεφτομαι να το παρω αλλα το θελω χωρις vodafone live!:X
Link to comment
Share on other sites

Ήταν ενας ευγενικός τρόπος να σου πουν οτι δεν το κάνουν.............διοτι κανονικά απαγορεύεται.........είναι άλλο product code εαν δεν κάνω λάθος

 

ναι ειναι αλλο product code!! ξεκιναει με 053.....!

Link to comment
Share on other sites

Ένας φίλος μου έχει το ΝΟΚΙΑ Ε50 και με ρώτησε άν υπάρχει εορτολόγιο για το δικό του κινητό. Υπάρχει κάτι τέτοιο για αυτό το κινητό? Έκανα μια αναζήτηση στο φόρουμ για εορτολόγιο αλλά βρήκα για άλλα κινητά. Εγώ έχω το SE K750i και του το έστειλα αλλά δυστυχώς δε το παίζει.

 

Ευχαριστώ

letv one pro ( X800 ) Official US version + Greek

Doogee X5 Galicia

Link to comment
Share on other sites

Ένας φίλος μου έχει το ΝΟΚΙΑ Ε50 και με ρώτησε άν υπάρχει εορτολόγιο για το δικό του κινητό. Υπάρχει κάτι τέτοιο για αυτό το κινητό? Έκανα μια αναζήτηση στο φόρουμ για εορτολόγιο αλλά βρήκα για άλλα κινητά. Εγώ έχω το SE K750i και του το έστειλα αλλά δυστυχώς δε το παίζει.

 

Ευχαριστώ

Αυτό του έστειλες; Επίσης δες και αυτό ...θα τα περάσει στο outlook και θα το συγχρονίσει με το κινητό :)
Link to comment
Share on other sites

Το πρώτο του έστειλα. Κανονικά το πρώτο αρχείο έπρεπε να το παίζει? Του το έστειλα με bluetooth και μόλις το έλαβε του έκανα εγκατάσταση απευθείας και το αποθήκευσα στη μνήμη της κάρτας. Πήγα και βρήκα την εφαρμογή εκεί που ήταν αποθηκευμένη ( παιδεύτηκα λίγο αλλά τη βρήκα δε θυμάμαι όμως να σας πω την ονομασία του φακέλου ) και προσπάθησα να την "τρέξω" αλλά δεν είχα επιλογές για να την ανοίξω. Απλά έβρισκε το αρχείο χωρίς όμως να μπορώ να το κάνω τίποτα άλλο.

 

Για το δεύτερο θα το δω σε βάθος χρόνου γιατί για να πω την αλήθεια δεν το πολυκατάλαβα αλλά θα το ψάξω για να μάθω παραπανω λεπτομέριες.

letv one pro ( X800 ) Official US version + Greek

Doogee X5 Galicia

Link to comment
Share on other sites

μετα απο 7-8μηνες(απο αυγουστο) το ε50 μου γιοκ...

ειναι εδω και 10μερες στη νοκια.

τα ειχε παιξει η οθονη

κολλαγε οταν μιλαγα με μπλουτουθ και ανοιγε και την ανοιχτη ακροαση μαζι

οταν εβαζα καλωδιο για υπολογιστη εχανε συνδεση και επρεπε να το πιεζω προς τα κατω...

χαλια αν και ημουν ευχαριστημενος απο το κινητο...

 

το κακο ειναι οτι τωρα χρησιμοποιω το 6230 που ειχα παλια και εχω φρικαρει 10φορες πιο πολυ...τετοια ευκολια χρησης και ταχυτητα σε κινητο δυσκολα θα ξαναβρω...τι α******* ειμαι που το ελλαξα...πραγματικα ακομα και τωρα το δουλευω με κλειστα ματια...6230 ........................................

 

το ε50 θεωρειτε οτι υπαρχει περιπτωση να μου το αλλαξουν?

ειναι 10μερες στα κεντρικα τι σκατα κοιτανε?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Σκέφτομαι σοβαρά για αγορά του Nokia E50.Τι γνώμη έχετε;Θα με καλύπτουν όλες οι εφαρμογές λογισμικού Symbian;Μπορεί κανείς να ανεβάσει καμία φωτογραφία τραβηγμένη από αυτό το κινητό τηλέφωνο;Από αξιοπιστία, τι λέει;
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι σοβαρά για αγορά του Nokia E50.Τι γνώμη έχετε;Θα με καλύπτουν όλες οι εφαρμογές λογισμικού Symbian;Μπορεί κανείς να ανεβάσει καμία φωτογραφία τραβηγμένη από αυτό το κινητό τηλέφωνο;Από αξιοπιστία, τι λέει;

 

Κανείς;;;:worry:

Link to comment
Share on other sites

Κανείς;;;:worry:

 

Καλημέρα και καλό σας μήνα.

Λοιπόν στα λεφτά που μπορείς να το αγοράσεις δεν το συζητάμε είναι το value for money της Nokia. Πάρε το με κλειστά μάτια. Δεν έχω κάποια foto να σου επισυνάψω αλλά μην περιμένεις εκπληκτικά πράγματα, είναι καθαρά business phone. Εγώ είμαι απόλυτα ικανοποιημένος!

:ninja:Κόκκινοι, Πράσινοι και Μπλε δεν έχετε καμία διαφορά από τους ομόλογους σας στη Βουλή, μόνο τη μάσα έχετε στο νου!!
Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεισ κανενα προγραμμα για mpg και που υπαρχει για Ε50

 

Για mpg δεν υπαρχει .

Υπαρχει αναλογο θεμα ομως, οπου συζηταμε τα σχετικα με εφαρμογες...

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

EFXARISTW NERVOUS ALLA POY EINAI AYTOTO FORUM?

TI OS EXEI TO E50

YPARXEI KANENA GAME GIA AYTO

 

Το θεμα με τις εφαρμογες ειναι αυτο :

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1842786

 

Για τα επισημα θεματα τσεκαρεις τον *** ΠΙΝΑΚΑ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΩΝ ***

Για να δεις τι εφαρμογες-παιχνιδια κυκλοφορουν

τσεκαρεις αυτο http://my-symbian.com/s60v3/software/index.php

Για να βρεις κανεις εγγραφη εδω xxxxxxxxxxxxxx

 

To E50 ειναι Symbian OS v9.1 - S60 3rd Edition

http://www.forum.nokia.com/devices/E50

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλό σας μήνα.

Λοιπόν στα λεφτά που μπορείς να το αγοράσεις δεν το συζητάμε είναι το value for money της Nokia. Πάρε το με κλειστά μάτια. Δεν έχω κάποια foto να σου επισυνάψω αλλά μην περιμένεις εκπληκτικά πράγματα, είναι καθαρά business phone. Εγώ είμαι απόλυτα ικανοποιημένος!

 

Το σκέφτομαι σοβαρά, αλλά δεν έχω ακόμα κατασταλάξει.Πάντως, σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου, φίλε μου.:D

Link to comment
Share on other sites

ΔΥΣΤΥΧΩΣ δεν επισκευαζεται...

 

κατι λεει εχει ξεκολλησει μεσα απο πτωση...

 

καμια γνωμη?

μπορω να κανω κατι αλλο?

το κινητο ειναι 6μηνων,,,

 

τοσο ευαισθητα ειναι το κερατο μου?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μου εχει ερθει αναβαθμιση κ σκεφτομαι για το εν λογω κινητακι...

Τι λεει ειναι καλο;

Αυτη την στιγμη εχω το 6630...

Να το παρω η να κρατησω το παλιο μου (6630) που δεν εχω κανενα προβλημα μεχρι τωρα;

Αν ειχε καποιος φιλος κ τα δυο αυτα τηλεφωνα ας μου πει...

H φωτογραφικη μηχανη κ των δυο ειναι 1.3mp στην ποιοτητα εχουν διαφορες;

Αν δεν αξιζει να το παρω τελικα,να δω ενα φτηνο κινητο εως 150 ευρω κ να κρατησω το 6630...:D

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ

Yπάρχουν άνθρωποι που καταλαβαίνουν...άνθρωποι που δεν καταλαβαίνουν...άνθρωποι που καταλαβαίνουν ότι δεν κατάλαβαν...και άνθρωποι που δεν θα καταλάβουν ποτέ!!!
Link to comment
Share on other sites

ap'oti katalava to E50 den paizei mp4. Yparxei kanena programmataki gia auti ti douleia?ki an nai pou mporw na to vrw?thanx:lol:

 

Paidia kalispera.kapoios na mou proteinei kapoion tropo na paizei mp4 format to E50???sas euxaristw

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...