Jump to content

Samsung SGH-E900


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα.φιλε μ gka εαν εχεις κανει αντιγραφη τις επαφες αποενα παλιο ς κιν. κ φυσικα αλλης εταιρειας πιστευω πως ειναι φυσιολογικο να εχεις τετοιες αναποδιες...οποτε το μονο π μπορεισ να κανεισ ειναι γαιδουρινη υπομονη κ να τις αντιγραψεις μια-μια...:D
Είναι σίγουρο αυτό; Μη κάτσω και τις κάνω μια μια και βγουν πάλι ανακατεμένες. Το λέω γιατί νομίζω ότι έχω δοκιμάσει και χειροκίνητα!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 566
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα,

προσπάθησα και εγώ να κάνω εγκατάσταση κάποια παιχνίδια java αλλά ενώ βάζω τα jar και jad στον φάκελο και κανω την ολη διαδικασία, μόλις πατήσω να γίνει εκγατάσταση μου βγάζει μήνυμα ότι δεν είναι εκγυρη εφαρμογή java (το jad αρχειο έχει ένα εικονίδιο με ένα κύβο ενώ το jar έχει ένα εικονίδιο με ένα κλειδί σπασμένο στη μέση). Αν μπορει κάποιος ας βοηθήσει. Thanks!

Link to comment
Share on other sites

gka egw s eipa mia skepsi m p toylaxiston se emena htan ontws aftos o logos gt etyxe se mia xronia na allaksw 3 syskeves apo 3 diaforetikes etairies.....dokimase to afto se kamia dekaria epafes k des an egine tpt.an nai kantes oles an oxi dn kserw....pantws kai na s ginei kai se 30 epafes tsekareta esy ka8e fora...kantes ana 10des....
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

προσπάθησα και εγώ να κάνω εγκατάσταση κάποια παιχνίδια java αλλά ενώ βάζω τα jar και jad στον φάκελο και κανω την ολη διαδικασία, μόλις πατήσω να γίνει εκγατάσταση μου βγάζει μήνυμα ότι δεν είναι εκγυρη εφαρμογή java (το jad αρχειο έχει ένα εικονίδιο με ένα κύβο ενώ το jar έχει ένα εικονίδιο με ένα κλειδί σπασμένο στη μέση). Αν μπορει κάποιος ας βοηθήσει. Thanks!

nikosjc kalispera file mou...an diavases k pio epanw tis java efarmoges k paixnidia tis pairnas mono ean exeis to firmware p sou eipa...se alla firmware kaneis to ekshs:*#9998*5282# - install midlet - password 235282...loipon.kane k to allo...fysika 8a trekseis to arxeio jad kai oxi to jar tou idiou game k 8a ta xeis sthn mnhmh tou kin s kai ston idio fakelo....

Link to comment
Share on other sites

nikosjc kalispera file mou...an diavases k pio epanw tis java efarmoges k paixnidia tis pairnas mono ean exeis to firmware p sou eipa...se alla firmware kaneis to ekshs:*#9998*5282# - install midlet - password 235282...loipon.kane k to allo...fysika 8a trekseis to arxeio jad kai oxi to jar tou idiou game k 8a ta xeis sthn mnhmh tou kin s kai ston idio fakelo....vlepw eisia online.kanto k pes m na se voi8isw oso mporw
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου Ichigo σ'ευχαριστώ πάρα πολύ για τη βοήθεια (sorry δεν είδα χθες οτι είχα απάντηση). Έτσι το έκανα ακριβώς, μόνο που δεν έχω κάρτα μνήμης. Οπότε μάλλον αυτό φταιει. Έχω παραγείλει μια, οταν έρθει θα το δοκιμάσω και πιστεύω θα δουλέψει κανονικά. Και πάλι σ'ευχαριστώ πολυ!
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου Ichigo σ'ευχαριστώ πάρα πολύ για τη βοήθεια (sorry δεν είδα χθες οτι είχα απάντηση). Έτσι το έκανα ακριβώς, μόνο που δεν έχω κάρτα μνήμης. Οπότε μάλλον αυτό φταιει. Έχω παραγείλει μια, οταν έρθει θα το δοκιμάσω και πιστεύω θα δουλέψει κανονικά. Και πάλι σ'ευχαριστώ πολυ!

 

Den einai aparetito na ehis karta mnimis boris na perasis ta 2 arheia kai sto fakelo other files tou kinitoy

 

 

 

''θελεις συγκεκριμενο firmware για να κανεισ εγκατασταση οτιδηποτε εχει σχεση με java παντα μεσω pc h bluetooth.Kαι πιο συγκεκριμενα την Ε900XEFJ1 π εχω και εγω...η οποια εχει κ ηχο με δονηση μαζι αλλα οχι ελληνικα.... ''

 

to diko moy einai E900BDFJ1

Link to comment
Share on other sites

Απο το 'Αλλα' στο κινητο δεν μου δουλεύει άρα δεν θα μου δουλεύει και με την κάρτα μνήμης έτσι? Πως βλέπω πια έκδοση έχω και που βρίσκω firmware (υπάρχει έκδοση στα Ελληνικά?) και πως το περνάω στο κινητό (με το usb του γίνεται?)

Thanks!

Link to comment
Share on other sites

Απο το 'Αλλα' στο κινητο δεν μου δουλεύει άρα δεν θα μου δουλεύει και με την κάρτα μνήμης έτσι? Πως βλέπω πια έκδοση έχω και που βρίσκω firmware (υπάρχει έκδοση στα Ελληνικά?) και πως το περνάω στο κινητό (με το usb του γίνεται?)

Thanks![

 

 

dokimases kapio allo pehnidi giati oute kai se mena doylevoun olla

Link to comment
Share on other sites

Den einai aparetito na ehis karta mnimis boris na perasis ta 2 arheia kai sto fakelo other files tou kinitoy

 

 

 

''θελεις συγκεκριμενο firmware για να κανεισ εγκατασταση οτιδηποτε εχει σχεση με java παντα μεσω pc h bluetooth.Kαι πιο συγκεκριμενα την Ε900XEFJ1 π εχω και εγω...η οποια εχει κ ηχο με δονηση μαζι αλλα οχι ελληνικα.... ''

 

to diko moy einai E900BDFJ1

leo06 τονισα το λογισμικο γιατι εχει μεγαλυτερη συμβατοτητα..σε εμενα παιζουν σχεδον ολα....Εαν εχεις κ καμια σελιδα με java games να δουμε δωσε μας....

μεχρι στιγμης εχω αφτην π ειναι η πιο χρησιμη : http://www.getjar.com/software/Samsung/SGH_E900

απλα στην εκδοση που ανεφερα πως εχω δεν χραζομαι τουσ κωδικους...

Link to comment
Share on other sites

Ναι όντως κατέβασα κανα δυο παιχνίδια απο την παραπάνω σελίδα και ανοίξανε (αν και demo). Εγώ αυτά που είχα, τα είχα για το ericsson και δυστυχώς δεν παίζουν (και σελίδα δεν έχω δυστυχώς). Κριμα γιατί έχω πάρα πολλα. Αναβάθμηση γίνεται με το καλωδιο usb της συσκευσίας? Αν γίνεται θα προσπαθήσω να του βάλω καμια άλλη έκδοση.
Link to comment
Share on other sites

Ναι όντως κατέβασα κανα δυο παιχνίδια απο την παραπάνω σελίδα και ανοίξανε (αν και demo). Εγώ αυτά που είχα, τα είχα για το ericsson και δυστυχώς δεν παίζουν (και σελίδα δεν έχω δυστυχώς). Κριμα γιατί έχω πάρα πολλα. Αναβάθμηση γίνεται με το καλωδιο usb της συσκευσίας? Αν γίνεται θα προσπαθήσω να του βάλω καμια άλλη έκδοση.

θελει δουλιτσα η αναβαθμιση κ ειναι κ επικυνδινη....σημερα επειδη ειναι αργα δν προλαβαινω να σ δωσω σελιδεσ και οδηγιες για να κανεις αναβαθμιση γιατι δουλευω....οποτε μν στεναχωριεσαι αυριο το απογευματακι θα τις εχεις(λογικα πρωτα ο θεος)...δν ειναι παντως κατι το δυσκολο απλα σου λεω απο τωρα οτι αν θελεις ηχο κ δονηση μαζι κ μεγαλυτερη συμβατοτητα κ ακομα πιο ευκολη εγκατασταση των java χανεις την πλουσια ελληνικη μας γλωσσα...εσυ αποφασιζεις....

Link to comment
Share on other sites

leo06 τονισα το λογισμικο γιατι εχει μεγαλυτερη συμβατοτητα..σε εμενα παιζουν σχεδον ολα....Εαν εχεις κ καμια σελιδα με java games να δουμε δωσε μας....

μεχρι στιγμης εχω αφτην π ειναι η πιο χρησιμη : http://www.getjar.com/software/Samsung/SGH_E900

απλα στην εκδοση που ανεφερα πως εχω δεν χραζομαι τουσ κωδικους...

 

 

 

http://gallery.mobile9.com/c/240-320-mobile-java-games/1/?fi=43

 

 

http://www.sendspace.com/file/grsey7

 

http://www.sendspace.com/file/zqhbv0

Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστούμε πολυ leo06 για τα games! Πολύ καλή συλλογή. Και εγω βρήκα επιτέλους το PES2008 που ήθελα (πολύ καλο, αξίζει! - αν και χανει καποια fps).

>> http://peswe.com/fm/archive/index.php/t-4251.html

Έχει πάρα πολλές εκδόσεις. Δοκίμασα αρκετα αλλα καλύτερα παίζει αυτο:

>> forum.s-c.ru/download/210145_D600_s-c.ru.jar

(Λογικό αφού είναι για samsung!)

Link to comment
Share on other sites

παιδία μπορεί κάποιος να μου δώσει οδηγίεσ για το πως θα περάσω το ελληνικό λογισμικό στο τηλεφωνό μου μάλλον έχω γερμανικό μέσα ... είναι το E900XXFF2 πως μπορώ να βάλω ελληνικά??????
ck
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θα μπορέσει κάποιος να βοηθήσει για το πως κάνουμε αναβάθμηση λογισμικού (Που θα βρούμε νέες εκδόσεις - Ελληνικές, τι χρειάζεται, πως γίνεται...)

Ευχαριστώ πολυ...

Link to comment
Share on other sites

παιρνω επιδοτηση απο τη vodafone κ θελω να παρω το E900 gold.μιλησα με vodafone και μου λενε οτι ειναι περιορισμενο.λετε να μη το βρω πουθενά?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ξέρει κανείς να υπάρχει εξωτερικός φορτιστής για την μπαταρία του Ε900? Σε κάποια καταστήματα που ρώτησα δεν είχαν( Γερμανός Βόνταφον). Αν ξέρει κάποιος που μπορώ να βρω ας πει.

Ζαχλωρίτικα

Olympic Games 2016

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ξέρει κανείς να υπάρχει εξωτερικός φορτιστής για την μπαταρία του Ε900? Σε κάποια καταστήματα που ρώτησα δεν είχαν( Γερμανός Βόνταφον). Αν ξέρει κάποιος που μπορώ να βρω ας πει.

 

τιποτα?

Ζαχλωρίτικα

Olympic Games 2016

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Κάποιες φορές όταν ανοίγω τη κάμερα για φωτογραφία η οθόνη δείνει διάφορα χρώματα, κυρίως πράσινες & κόκκινες γραμμές; Έχει αντιμετωπίσει κανείς παρόμοιο πρόβλημα; Πώς το λύσατε; Θα το πάω στο service απλώς πρέπει να ξέρω τι να περιμένω!
Link to comment
Share on other sites

Προσπάθησα να μπω στο gmail μου μέσω του κινητού αλλά απέτυχα :wacko:

Το πρόβλημα που μου παρουσιάζει είναι ότι εκεί που πρέπει να δώσω τον κωδικό μου έχω και νούμερα. Τον μόνο αριθμό που μπορώ να γράψω όπως είδα είναι ο αριθμός 9 . Κανέναν άλλο αριθμό δεν κατάφερα να γράψω με κανέναν τρόπο. :mad:

Εχετε καμιά ιδέα ; Δεν πρόκειται να αλλάξω τον κωδικό φυσικά γιατί άντε να τον θυμάμε μετά.

http://img19.imageshack.us/img19/126/nokialumia710.jpg
Link to comment
Share on other sites

Προσπάθησα να μπω στο gmail μου μέσω του κινητού αλλά απέτυχα :wacko:

Το πρόβλημα που μου παρουσιάζει είναι ότι εκεί που πρέπει να δώσω τον κωδικό μου έχω και νούμερα. Τον μόνο αριθμό που μπορώ να γράψω όπως είδα είναι ο αριθμός 9 . Κανέναν άλλο αριθμό δεν κατάφερα να γράψω με κανέναν τρόπο. :mad:

Εχετε καμιά ιδέα ; Δεν πρόκειται να αλλάξω τον κωδικό φυσικά γιατί άντε να τον θυμάμε μετά.

 

δεν υπαρχει τετοιο θέμα σε εμενα ειχε δουλεψει κανονικα

ck
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-E900

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...