Jump to content

Samsung SGH-E900


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η αλήθεια είναι ότι και εγώ τα φοβάμαι λίγο τα touch screen κουμπιά μετά από την πάροδο του χρόνου, αλλά ελπίζω να με πάεο μέχρι να πάρω κάποιο άλλο νέο μοντέλο σε κανέναν χρόνο :p

 

Αλεξάνδρα επειδη θέλω να βάλω και εγώ κάρτα μνήμης, έχεις παρατηρήσει μεγάλη μείωση στη διάρκεια της μπαταρίας? Κάτι άκουσα ότι πέφτει τρομερά γρήγορα ακόμα και όταν δεν ανοίγουμε αρχεία που βρίσκονται μέσα στην κάρτα...:)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 566
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

που το χεις διαβασει αυτο?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Αλεξάνδρα επειδη θέλω να βάλω και εγώ κάρτα μνήμης, έχεις παρατηρήσει μεγάλη μείωση στη διάρκεια της μπαταρίας? Κάτι άκουσα ότι πέφτει τρομερά γρήγορα ακόμα και όταν δεν ανοίγουμε αρχεία που βρίσκονται μέσα στην κάρτα...:)

 

Προσωπικά δεν έχω παρατηρήσει κάτι τέτοιο. Η μπαταρία μειώνεται με το συνήθη ρυθμό που μειώνεται στα samsung κινητά. Αυτό που έχω παρατηρήσει σε σύγκριση με το προηγούμενο samsung μου, είναι ότι όταν ανοίγω το αρχείο με τις φωτογραφίες, αργεί να τις εμφανίσει. Κάνει αισθητά περισσότερο χρόνο, αλλά δεν με προβληματίζει ιδιαίτερα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο μένα παιδιά.

Εχτές το παρέλαβα και εγώ και ομολογώ ότι έμεινα υπερευχαριστημένος σε όλους τους τομείς. Τα πλήκτρα επαφής συνηθίζονται πάρα πολύ εύκολα και γρήγορα. Περισσότερες εντυπώσεις μετά από καμιά εβδομάδα χρήσης...

Ξέχνα το Χθες...Ζήσε το Σήμερα...Ονειρεύσου το Αύριο!
Link to comment
Share on other sites

εγω παντως δεν ειχα παρατηρησει κατι τετοιο,η μπαταρια του ηταν κλασσικη samsung.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

καλα ναι οντως ακομα θυμαμαι οτι μου κρατουσε αρκετα καλα το d-500 μου,βρε τι μου θυμισες.

παντως το e-900 κραταει οπως και το d-600 να μην πω και λιγο καλυτερα,

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,εγω το πηρα χθες και οι εντυπωσεις ειναι αναμεικτες... σοβαρο προβλημα εχω με τον τηλεφωνικο καταλογο,τον περασα απο το outlook αλλα οσα γραμματα ειναι κοινα με τα αγγλικα,πχ α,ε,β κλπ δε τα εμφανιζει στην αναζητηση...μονο αν βαλω το τ9 το οποιο απτην αλλη δεν αποθηκευεται ωστε την επομενη φορα που θα ανοιξεις τις επαφες να ειναι προεπιλεγμενο,οπως αλλωστε και στα μυνηματα.οπως ανεφερε και ενας φιλος πιο πανω,στην αναζητηση επαφης δεν παιρνει δευτερο χαρακτηρα ωστε να πας στο ονομα που θες απ'ευθειας.και γω πολλες φορες παταω το C αντι για το δεξι βελακι.

καμμια λυση για τον καταλογο έχουμε????

κατα τ'αλλα φοτο πολυ ωραιες,πολυ ομορφο και ελαφρυ. δεν ειπα και πολλα καλα ε? Ακομα αναπολω το D-500 μου,εχω μετανιωσει απιστευτα που το πουλησα

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βρήκαμε καμία λύση έτσι ώστε να αποθηκεύεται το Τ9 και να μην χρειάζεται να το ξαναενεργοποιούμαι κάθε φορά που θέλουμε να γράψουμε μήνυμα ή να ψάξουμε σε κάποια επαφή. Ευχαριστώ προκαταβολικά...
Ξέχνα το Χθες...Ζήσε το Σήμερα...Ονειρεύσου το Αύριο!
Link to comment
Share on other sites

Hdh to egrapsa sto attached gia firmware. Orismenoi isws na mhn to diavazoun opote allh mia edw:

Pros olous tous xrhstes E900, E770 kai D800:

 

Kapoioi rwsoi isxyrizontai oti evgalan mia firmware h opoia ksekleidwnei toso tis java efarmoges oso kai to Vibetonz.

Afto shmainei oti mporoume na pername paixnidia xwris na mpainoume sto internet (wap) kai oti mporoume na epileksoume donhsh mazi me hxo klhshs pera apo aftous pou dinontai ws default.

Sxetika me thn firmware kai tous tropous pou mporeite na thn egkatasthsete, plhrofories tha vreite edw alla kai edw.

Link to comment
Share on other sites

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω ρε παιδια... Το πολυπληκτρο ειναι κι αυτο αφης?

 

Ναι και το πολυπλήκτρο αφής είναι.

:)

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

A. thanks.. Απλως διπλα απο το ασημενιο του πολυπληκτρου υπαρχει μια μαυρη περιοχη και νομιζα οτυι ηταν κανονικο.

:D

Άρης

Follow me

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλο βιντεο τραβαει.. Τι αναλυσης ειναι?

νομιζω 352*288 φιλε μου.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ναι και το πολυπλήκτρο αφής είναι.

:)

:blink: Ρε παιδιά το πολυπλήκτρο είναι αφής?????? Πλάκα με κάνετε?:O

Ξέχνα το Χθες...Ζήσε το Σήμερα...Ονειρεύσου το Αύριο!
Link to comment
Share on other sites

:blink: Ρε παιδιά το πολυπλήκτρο είναι αφής?????? Πλάκα με κάνετε?:O

Ελα μου ντε.. Πηγα και το δα και καταλαβα οτι δεν ειναι αφης. Δεν πειραζει..

 

Οποιος το χει ας μου απαντησει παρακαλω.. Ακουω οτι εχει μια λειτουργια στα μηνυματα που τα δειχνει καπως, 3d η κατι τετοιο....

:D

Άρης

Follow me

Link to comment
Share on other sites

Ελα μου ντε.. Πηγα και το δα και καταλαβα οτι δεν ειναι αφης. Δεν πειραζει..

 

Οποιος το χει ας μου απαντησει παρακαλω.. Ακουω οτι εχει μια λειτουργια στα μηνυματα που τα δειχνει καπως, 3d η κατι τετοιο....

 

Δεν τα δείχνει τρισδιάστατα απλώς έχει μία ρύθμιση έτσι ώστε να ανοίγουν σαν κυλιόμενο μήνυμα... πράγμα το οποίο είναι όμορφο οπτικά αλλά καθόλου πρακτικό αν βιάζεσε...

Ξέχνα το Χθες...Ζήσε το Σήμερα...Ονειρεύσου το Αύριο!
Link to comment
Share on other sites

το μεσαίο πλήκτρο δεν είναι αφής βρε παιδιά. ακόμα και αν δεν είσαι κάτοχος αυτού του κινητού, φαίνεται ξεκάθαρα και από τις φωτογραφίες.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Life is too short so enjoy every second of it...you never know where you will be tomorrow.

Link to comment
Share on other sites

το μεσαιο πληκρο δεν ειναι σιγουρα αφης το κινητο το ειχα κι εγω και το ξερω πολυ καλα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-E900

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...