Jump to content

Jeans


dBpanos
 Κοινοποίηση

Τι τζην φορατε?  

581 members have voted

  1. 1. Τι τζην φορατε?

    • Levi's
      121
    • Seven7
      16
    • Diesel
      163
    • Staff
      70
    • Replay
      52
    • BSB
      16
    • Nautica
      9
    • Aλλο (αναφερετε ποιο)
      134


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 426
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τα αγαπημένα μου είναι τα replay(3) .Μ αρέσουν τα staff (3) τα Energy(1) και μερικά levis (ΒNA k.α)

Best loved jeans: 1 Replay που λέει από πίσω replay Brand

 

Τα diesel πιστεύω ότι είναι υπερτιμημένα (όχι πως δεν έχω και απ αυτά)!Επίσης και τα D&G είναι πολύ ωραία αλλά τα 300 +ευρώ που μου φαίνονται παρά πολλά

 

Βεβαία ποτέ δε θα πούμε όχι και σε αλλά no brand jeans

 

Τέλος θα συμφωνήσω ότι πολλοί και πολλές τα φοράνε με τέτοιο τρόπο και με μοναδικό σκοπό να διάγουν τη μάρκα με αποτέλεσμα να τους φορεί το ρούχο , και να βγαίνουν οι βρώμες για τους υπόλοιπους

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

poseidon2004

το αγαπημενο σου jean replay ειναι κ το δικο μου αγαπημενο απο τα ανδρικα.(δεν το φοραω εγω λολ) μαρεσει παρα πολυ!

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά σε όλους/όλες!

 

Ψάχνω απεγνωσμένα να βρω ένα jean παντελόνι μάρκας Revolt.

Είναι loose fit, δηλαδή έχει φαρδιά γραμμή και δεν μπορώ με τίποτα να το βρω.

 

Όποιος/όποια μπορεί να βοηθήσει ας το κάνει!

 

Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά σε όλους/όλες!

 

Ψάχνω απεγνωσμένα να βρω ένα jean παντελόνι μάρκας Revolt.

Είναι loose fit, δηλαδή έχει φαρδιά γραμμή και δεν μπορώ με τίποτα να το βρω.

 

Όποιος/όποια μπορεί να βοηθήσει ας το κάνει!

 

Ευχαριστώ πολύ!

που το ψάχνεις?καλαμάτα?αθηνα?μέσw internet?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

παιδια, πριν απο λιγα λεπτα ξεθαψα κατι replay μαυρα jeans...και απορω με τον εαυτο μου πως ημουνα οταν ημουν αρρωστος... φορουσα νουμερο 30! απαπα! τωρα δεν μου μπαινει ουτε το ποδι μεσα, ευτυχως! πηγα στο 32-33.
Link to comment
Share on other sites

παιδια, πριν απο λιγα λεπτα ξεθαψα κατι replay μαυρα jeans...και απορω με τον εαυτο μου πως ημουνα οταν ημουν αρρωστος... φορουσα νουμερο 30! απαπα! τωρα δεν μου μπαινει ουτε το ποδι μεσα, ευτυχως! πηγα στο 32-33.

 

Τα πουλάς; :D :lol: Εγώ 30 φοράω.

 

Στο θέμα μας τώρα. Συνήθως φοράω Diesel, Lee και Moritz. Τα Levi's δεν ξέρω γιατί αλλά δεν μου αρέσουν πάνω μου... Έχω δει μερικά ωραία S&C τώρα τελευταία και μπορεί να χτυπήσω κανένα. Replay δεν έτυχε να αγοράσω κυρίως λόγω τιμής.

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Παρεμπιπτόντως, για όσους αναρωτιούνται γιατί οι τιμές των Diesel έχουν πάρει τον ανήφορο, αυτό συμβαίνει γιατί η στρατηγική της μητρικής εταιρίας (και κατ' επέκταση όλων των θυγατρικών της παγκοσμίως) είναι να μετατραπεί σε μια εταιρία haute couture και να ανταγωνίζεται άμεσα brands όπως D & G, Boss, Valentino, Gaultier κλπ.

seventh_heaven

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Link to comment
Share on other sites

παιδια, πριν απο λιγα λεπτα ξεθαψα κατι replay μαυρα jeans...και απορω με τον εαυτο μου πως ημουνα οταν ημουν αρρωστος... φορουσα νουμερο 30! απαπα! τωρα δεν μου μπαινει ουτε το ποδι μεσα, ευτυχως! πηγα στο 32-33.

 

lol και εγώ φοραω απο 29 στη πιο φαρδια φορμα και 30-31στενη φορμα ...τι μ αυτό..?

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Παρεμπιπτόντως, για όσους αναρωτιούνται γιατί οι τιμές των Diesel έχουν πάρει τον ανήφορο, αυτό συμβαίνει γιατί η στρατηγική της μητρικής εταιρίας (και κατ' επέκταση όλων των θυγατρικών της παγκοσμίως) είναι να μετατραπεί σε μια εταιρία haute couture και να ανταγωνίζεται άμεσα brands όπως D & G, Boss, Valentino, Gaultier κλπ.

Ειναι βεβαια δυσκολο το γεγονος αυτο.. και ιδιαιτερα να περασεις στο κοινο την καινουργια "θεση" της εταιριας σου... Δεν ξερω αλλα αν μου δινανε το ιδιο ακριβως προ'ι'ον σε εποχες που η Diesel θα εχει καταφερει να επιτυχει το στοχο της οπως λες....(π.χ. τζην) η D&G και η Diesel... θα επελεγα το D&G.... Συμφωνειτε ή διαφωνειτε? Μιλαω απο πλευρας ονοματος και μονο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

lol και εγώ φοραω απο 29 στη πιο φαρδια φορμα και 30-31στενη φορμα ...τι μ αυτό..?

με την διαφορα οτι δεν εχεις παρει 20kg μεσα σε λιγους μηνες, lol (ουτε μεσα σε ενα καλοκαιρι δηλαδη)* ο χρονος δηλ που μεσολαβει απο καλοκαιρι 2005 σε καλοκαιρι 2006 και...ουτε

Link to comment
Share on other sites

με την διαφορα οτι δεν εχεις παρει 20kg μεσα σε λιγους μηνες, lol (ουτε μεσα σε ενα καλοκαιρι δηλαδη)

πηρες εσυ 20 κιλα μεσα σε 2-3 μηνες??

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

πηρες εσυ 20 κιλα μεσα σε 2-3 μηνες??

ναι, 20 κιλά σε... μμ... συγκεκριμένα... 6-7 μήνες, μπορεί και λιγότερο

και τωρα ειμαι 78κιλα περιπου - αδυνατος προς κανονικος

Link to comment
Share on other sites

Levis, Staff & co, wranger και Lee για μένα.

 

Τα Diesel είναι αίσχος για μένα δεν μου στρώνουν

καθόλου καλά και σακουλιάζουν, έχουν πολύ περίεργη

φόρμα...

:)

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Levis, Staff & co, wranger και Lee για μένα.

 

Τα Diesel είναι αίσχος για μένα δεν μου στρώνουν

καθόλου καλά και σακουλιάζουν, έχουν πολύ περίεργη

φόρμα..:)

Aυτο μου συμβαινει και μενα... Οσα diesel εχω δοκιμασει δεν μου στρωνουν καλα... σακουλιαζουν....;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...