Jump to content

Extra εισόδημα. Καμιά ιδέα;


acidburn
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δωρεά σπέρματος.Νομίζω κάπου στα 50 ευρώ τη φορά (μια φορά τη βδομάδα...)

 

Συγνώμη ρε φίλε όσο ανεργία και αν υπάρχει δεν θέλω να γεμίσω το κόσμο με τα παιδία μου .

 

Είμαι ΗΘΙΚΑ και όχι μόνο εκ διαμέτρου αντίθετος με αυτού του είδους την αγοραπωλησία.

 

Κοστολογείται η πηγή ζωής για 50 ευρώ το ''τίναγμα'';

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 75
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Κοστολογείται η πηγή ζωής για 50 ευρώ το ''τίναγμα'';

Σκέψου όμως ότι όταν το κάνεις χωρίς να πληρώνεσαι σκοτώνεις μερικά εκατομύρια από αυτές τις πηγές :p :p :D :)

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

γιατι? τι έχεις??? :worry:

 

Γιατί πρέπει να έχω κάτι , για να μην μου αρέσει η ιδέα ότι εκεί έξω μπορεί να μεγαλώνουν τα δικά μου παιδιά που δεν θα δω ποτέ.

 

Έμενα αυτή είναι η άποψη μου .

 

Τέτοιου είδους χρηματικές απολαβές δεν θέλω ...

Link to comment
Share on other sites

Ισα ισα ...θα περπατας στο δρομο και θα βλεπεις δικους σου ανθρωπους.!!!

 

Και γιατί δεν πουλάς και τον ένα σου πνεύμονα να βλεπεις κάποιον να αναπνέει την ''ανάσα'' σου.

 

Υ.Γ. Το σταματάμε εδώ το αστείο ,εξάλλου κινδυνεύουμε να βγούμε εκτός θέματος.

 

Έγραψα την άποψη μου.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδια η δουλεια με τα ερωτηματολογια ειναι ακριβως διπλα στο Δημαρχειο Νεας Σπυρνης καθε φορα εχει διαφορετικα αφου κανουν αλλες ερευνες...pm οποιος θελει τηλ και επιπλεον πληροφοριες.....
Link to comment
Share on other sites

Ftiaxte ena site kai voooouuurr sta affiliates

 

H akoma sististe filous sas se eteries Bet

 

oriste kai to Link http://www.money4webmasters.tz4.com

 

 

-

Link to comment
Share on other sites

  • 7 years later...

εξτρα εισοδημα με αμεσες πληρωμες ειναι να δουλευεις παρτ τάημ σερβιτόρος σε καφετεριες. Αλλα ειναι προτιμοτερο να εχεις την ησυχια σου και καθολου ευθυνες και να ασχολεισαι με διαφημισεις μεσω ιντερνετ. Κλασσικα. Εξτρα εισοδημα ειναι να πουλας στο ιντερνετ πραγματα τους σπιτιου σου και μικροαντικειμενα και ηλεκτρονικα που δεν χρειαζεσαι. Εξτρα εισοδημα ειναι και να πηγαινεις μια φορα το διμηνο στον νονό. Τα ιδια θα βγαλεις οσα θα εβγαζες σε μια οποιασδηποτε της αιγυπτου π...!

 

Οσες αγγελιες βλεπετε και ψαχνουν για συν-εργατες ειναι μουφα. Ψαχτε για σκετο: Εργατες ή υπαλληλοι. Συνεργατης= αντιπροσωπος= αφεντικο του εαυτου σου= πρεπει να επενδυσεις για να βγαλεις φραγκα. :cool:

Link to comment
Share on other sites

Έξτρα εισόδημα με άμεσες πληρωμές και εγγυημένο αποτέλεσμα βρήκα εδώ.

 

http://katharma81.blogspot.gr/2013/01/extra.html

 

Οταν λες εγγυημενο αποτελεσμα ?? Λιγο πιο αναλυτικα ??

KNIGHT RIDER

One man can make a difference

Link to comment
Share on other sites

Έξτρα εισόδημα με άμεσες πληρωμές και εγγυημένο αποτέλεσμα βρήκα εδώ.

 

http://katharma81.blogspot.gr/2013/01/extra.html

 

Σωστά,εγγυημένο αποτέλεσμα βρήκες στο blog σου...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Βασικά έχω βγάλει σχεδόν 600 δολάρια.

Από clickbanner άλλα 620 ευρώ.

Όταν λέμε εγγυημένα εννοώ οτί πληρώνει από $2 μέχρι $22.500 αμέσως που είναι και το μεγαλύτερο cashout - το οποίο παρεπιπτόντως το έχει κάνει Έλληνας ο οποίος τα τελευταία 3 χρόνια έχει πληρωθεί $100.000. αν μπείτε στο forum θα βρείτε χιλιάδες αποδείξεις πληρωμής. Οι δικές μου είναι στο http://www.emoneyspace.com/katharma

Αρκούν αυτά ή θέλετε κι άλλα;

Απλά θέλει διάβασμα.

Μέχρι στιγμής η "επιχείρησή" μου έχει 750 νοικιασμένους και 61 άμεσους referrals.

Αυτό μου δίνει γύρω στα 5+ δολάρια καθημερινά. Αν είχα συνεχίσει την πρώτη φορά που έκανα εγγραφή το 2009 τώρα θα έβγαζα πολλαπλάσια...

7.500 με 11000 άτομα κάνουν εγγραφή κάθε μέρα. Αυτό δίνει 3.000.000++ νέους χρήστες το χρόνο με ήπιους υπολογισμούς.

Καλημέρες... :)

Edited by katharma81
Link to comment
Share on other sites

εξτρα εισοδημα με αμεσες πληρωμες ειναι να δουλευεις παρτ τάημ σερβιτόρος σε καφετεριες. Αλλα ειναι προτιμοτερο να εχεις την ησυχια σου και καθολου ευθυνες και να ασχολεισαι με διαφημισεις μεσω ιντερνετ. Κλασσικα. Εξτρα εισοδημα ειναι να πουλας στο ιντερνετ πραγματα τους σπιτιου σου και μικροαντικειμενα και ηλεκτρονικα που δεν χρειαζεσαι. Εξτρα εισοδημα ειναι και να πηγαινεις μια φορα το διμηνο στον νονό. Τα ιδια θα βγαλεις οσα θα εβγαζες σε μια οποιασδηποτε της αιγυπτου π...!

 

Οσες αγγελιες βλεπετε και ψαχνουν για συν-εργατες ειναι μουφα. Ψαχτε για σκετο: Εργατες ή υπαλληλοι. Συνεργατης= αντιπροσωπος= αφεντικο του εαυτου σου= πρεπει να επενδυσεις για να βγαλεις φραγκα. :cool:

 

Εργάτες και υπάλληλοι είναι οι σύγχρονοι δούλοι/σκλάβοι...

Αν θέλεις να είσαι ελεύθερος γίνε Ελεύθερος επαγγελματίας ή άνοιξε επιχείρηση...

Link to comment
Share on other sites

Εργάτες και υπάλληλοι είναι οι σύγχρονοι δούλοι/σκλάβοι...

Αν θέλεις να είσαι ελεύθερος γίνε Ελεύθερος επαγγελματίας ή άνοιξε επιχείρηση...

 

η λογική του νεοέλληνα.. για αυτό κλείνανε κατά χιλιάδες τα μαγαζιά τα τελευταία τρία χρόνια.. πήγαινε ο κάθε άσχετος έπαιρνε δάνεια και άνοιγε μαγαζί χωρίς έρευνα αγοράς χωρίς τίποτα και μετά καταριόταν την καταραμένη κρίση που του έκλεισε το μαγαζί

Link to comment
Share on other sites

Αν θέλεις να είσαι δούλος δικαίωμά σου... Τα δάνεια είναι για τους καραγκιόζηδες που νομίζουν πως το status τους είναι μια mercedes με δανεικά που δεν έχουν να ξεπληρώσουν.... Αυτάρκεια σε λάδι και τροφές έχεις κάθε χρόνο ή τα αγοράζεις από σούπερ μάρκετ ενώ το χωράφι του παππού σου υπάρχει μόνο στον ύπνο σου...; Ποιος είναι ο νεοέλληνας ο χαζός πιστεύεις...; Αλλά γιατί να χαλάσεις το μανικιούρ σου και να χάσεις τα γκομενάκια που θα βρεις για καφέ και ποτό... Σκέψου πρώτα... Edited by katharma81
προσθήκη προτάσεων
Link to comment
Share on other sites

Αν θέλεις να είσαι δούλος δικαίωμά σου... Τα δάνεια είναι για τους καραγκιόζηδες που νομίζουν πως το status τους είναι μια mercedes με δανεικά που δεν έχουν να ξεπληρώσουν.... Αυτάρκεια σε λάδι και τροφές έχεις κάθε χρόνο ή τα αγοράζεις από σούπερ μάρκετ ενώ το χωράφι του παππού σου υπάρχει μόνο στον ύπνο σου...; Ποιος είναι ο νεοέλληνας ο χαζός πιστεύεις...; Αλλά γιατί να χαλάσεις το μανικιούρ σου και να χάσεις τα γκομενάκια που θα βρεις για καφέ και ποτό... Σκέψου πρώτα...

 

τι λες? που κολλάει το να γίνω ελεύθερος επαγγελματίας ή το ανοίξω δικιά μου επιχείρηση με το να πάω να οργώσω το χωράφι του παππού μου για να βγάζω μόνος το φαγητό μου? επειδή δεν θεωρώ δηλαδή ότι όλοι οι ελληνάρες δεν πρέπει να γίνουν αφεντικά είμαι και άχρηστος επειδή δεν πάω να γίνω αγρότης? και όποιος δεν οργώνει την γη δεν είναι αρκετά άντρας για σένα? χαχα τι άλλο θα ακούσω εδώ μέσα..

Link to comment
Share on other sites

Γι αυτό σου είπα να σκεφτείς... Από ότι βλέπεις δεν έχουν όλοι την ίδια άποψη με εσένα για το ποιος είναι ελληνάρας. Δε σε ξέρω όποτε δε με απασχολεί αν είσαι και πως. Δικό σου θέμα το αν είσαι άντρας. Και επειδή το θέμα είναι το έξτρα εισόδημα τα έγραψα αυτά. Το να μην πληρώνεις για όλα όσα πληρώνεις μέχρι τώρα, ότι και αν σκέφτεσαι είναι ένα έξτρα εισόδημα. Επειδή γνωρίζω πως Χαλκιδική αν μαζέψεις ένα τελάρο ελιές παίρνεις 2 ευρώ. 25 τελάρα 50ρικο. Το ίδιο συμβαίνει και Ήπειρο Πελοπόννησο κτλ. Και με φράουλες, τα ίδια και πολλά άλλα. Έξτρα εισόδημα. Πόσοι Έλληνες εργάζονται εκεί; 0.

Βούλγαροι και Πακιστανοί μόνο. Εκεί είναι τα λεφτά και σου τα παίρνουν άλλοι. Από Οκτώβρη μέχρι Μάιο συνέχεια.. Χου ιζ ελληνάρας; Και απλά ενημερωτικά προς όλους: Το πιο εύκολο έξτρα εισόδημα για να μην πω τρελά λεφτά είναι η ζητιανιά και το καθάρισμα τζαμιών στα φανάρια. Ζητιανιά έξω από τον πύργο του Άιφελ 17,5 χιλιάρικα το μήνα. Πακιστανός μισό ευρώ σε κάθε κόκκινο. Κάθε ώρα το κόκκινο ανάβει τουλάχιστον 60 φορές.. Κάθεται 8ωρο. Κάντε τους υπολογισμούς...

Γενικά πάντως βάλτε το μυαλό να δουλέψει. Μην περιμένετε τα πάντα μασημένα. Καλή τύχη...

Link to comment
Share on other sites

Παντως και μονο απο το ψευδονυμο σου φαινεται οτι προωθεις μια ακομη απατη. Απλως τυχαινει να εισαι μελος της απατης στα πρωτα επιπεδα και ετσι να κερδιζεις αρκετα(Σκεφθειτε θετικα). Αλλα πανε οι εποχες που δουλευαν αυτα τα μοντελα. Πολυς κοσμος εχει "δουλεψει" και μεσω ιντερνετ και στα καλυντικα και ξερει (παθημα=μαθημα) οτι δεν δουλευει. Ποσο μαλλον οταν στην αρχη πιστευει οτι η εργασια θα ειναι part time και στο τελος καταλαβαινει οτι για να να ανεβει επιπεδο πρεπει να ξημεροβραδιαζεται στην ταδε δραστηριοτητα του.
Link to comment
Share on other sites

Το ψευδώνυμο μου το είχαν βγάλει γκόμενες παλιά και το κράτησα. Από εκεί και πέρα όταν λέω να βάλετε το μυαλό σας να κάνει καμιά δουλειά εννοω. Υπάρχει το google όποτε μπορείτε να ψάξετε. alexa για να δείτε ένα page rank. Όπως είπα και πριν, το τι πιστεύει ο καθένας είναι πρόβλημά και δικαίωμά του. Είναι εύκολο να βρεις την αλήθεια αν το ψάξεις. Κατά την άποψή σου αν ανοίξεις μια καφετέρια δίπλα από μια άλλη και δεν πάει καλά θα πεις πως οι καφετέριες είναι απάτη; Και αν δεις τι ήταν τα καθάρματα στην αρχαία Ελλάδα ίσως καταλάβεις πως σκέφτεσαι λάθος. Μπορείς να βρεις 100000 άτομα να πάτανε κλικ για εσένα; Θα κερδίσεις μισό cent για κάθε κλικ τους αν είσαι golden και 1 αν είσαι ultimate. Πάρε κομπιουτεράκι και κάνε τις πράξεις. Όπως είπα τα χρήματα δεν τα πήρα σε μια μέρα. Σχεδόν 2 χρόνια μου πήρε. Άτομα που επένδυσαν κερδίζουν περισσότερα από εμένα. Το να γραφτείς με το nick μου θα μου δώσει κέρδος εννοείται. Άλλα αν θέλει και οποίος θέλει μπορεί να ψάξει στο google και να μην εγγραφεί από εμένα. Δε με ενδιαφέρει. Ούτε παρακάλεσα, ούτε πίεσα κανένα να γραφτεί και δει σαν referral μου. Ότι γράφω είναι με επίγνωση και όχι για να την πω σε κάποιον που βρίσκεται πίσω από ένα άλλο υπολογιστή.
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να μπείς στην παρακάτω σελίδα και να δεις αν σε ενδιαφέρει, εγώ το βρήκα αρκετά χρήσιμο

http://ad.adanglers.com/aff_c?offer_id=1250&aff_id=7447

Link to comment
Share on other sites

Πάρτε και ένα άλλο οι τζογαδόροι. Και σε αυτό θα μπορούσα να ζητήσω emails έτσι ώστε να υπάρχει μια περίπτωση να κερδίσω 2500$ άλλα επειδή φοβάστε ψάξτε στο google "freelotto"

Έχει κάθε μέρα 6 παιχνίδια από 10000 μέχρι 10000000. Μπορείτε να παίζετε κάθε μέρα τσάμπα. Καλή τύχη και αν κερδίσετε να με θυμηθείτε.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...