Jump to content

Cosmote: Τι θα ΘΕΛΑΤΕ σήμερα;


chris_2005
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτή τη φορά τα ΘΕΛΩ μου προσανατολίζονται περισσότερο σε υπηρεσίες Mobile TV με δεδομένο ότι έρχεται σύντομα σε i-mode πελάτες:

ΘΕΛΩ: Mobile TV με 10-15 κανάλια

ΘΕΛΩ: μαγνητοσκοπημένες εκπομπές και όχι μόνο ζωντανή τηλεόραση

ΘΕΛΩ: να κάνει την υπέρβαση και να προσθέσει και δορυφορικά κανάλια

ΘΕΛΩ: να δώσει την υπηρεσία όχι μόνο σε i-mode πελάτες αλλά και σε όλους τους υπόλοιπους

ΘΕΛΩ: να δώσει την υπηρεσία και μέσω 3G και μέσω GPRS

ΘΕΛΩ: η χρέωση της υπηρεσίας να είναι ημερησία (τύπου Vodafone live!) ή μηνιαία με απεριόριστη πρόσβαση σε όλα τα κανάλια

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 70
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επίσης να έχει την δυνατότητα ο συνδρομητής να βλέπει τον λογιαριασμό του αναλυτικά online. (Βλέπε Vodafone)
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Επίσης να έχει την δυνατότητα ο συνδρομητής να βλέπει τον λογιαριασμό του αναλυτικά online. (Βλέπε Vodafone)

βλέπε και ΤΙΜ

Link to comment
Share on other sites

η ΤΙΜ μονο για εταιρικα

Sorry τώρα το πρόσεξα. Είχα την εντύπωση ότι το http://www.timebill.gr αναφερόταν σε όλους τους πελάτες με συμβόλαιο...

Πάντως όντως είναι απαραίτητη η ενημέρωση... Και μάλιστα να έχεις και ενημέρωση και έντυπο λογαριασμό γιατί απ' ότι είδα (στην ΤΙΜ) αν έχεις ebill δεν έχεις έντυπο λογαριασμό. Μεγάλη χαζομάρα!

Link to comment
Share on other sites

ΘΕΛΩ:

-Υπηρεσία καταμέτρησης του υπολοίπου του δωρεάν χρόνου ομιλίας σε προγράμματα με συμβόλαιο και του υπολοίπου των δωρεάν SMS/MMS σε προγράμματα με συμβόλαιο. (όπως Vodafone)

-Ολοκλήρωση κλήσεων προς ένα κατειλημμένο συνδρομητή (Busy Call Back) όπως ΟΤΕ.

-Υπηρεσία φραγής στις εισερχόμενες κλήσεις από αριθμούς με απόκρυψη (όπως Cyta).

-Υπηρεσία φραγής εισερχόμενων κλήσεων και σε αριθμούς που θα επιλέξει ο καλούμενος συνδρομητής.

-Εξυπηρέτηση πελατών συμβολαίου χωρίς χρέωση όπως ΤΙΜ

ή με χρέωση ανά κλήση όπως Vodafone (η τελευταία εφαρμόζει χρέωση ανά κλήση ακόμα και όταν από συμβόλαιο καλείς εξυπ. καρτοκινητής)

-Χρέωση ανά κλήση προς προσωπικό τηλεφωνητή για συμβόλαια και καρτοκινητή (όπως Vodafone και ΤΙΜ)

-Να μπορείς να αλλάζεις το οικονομικό πακέτο καρτοκινητής χωρίς χρέωση όμως ανά ημερολογιακό μήνα.

-Να μπορείς να γνωρίζεις ποιο οικονομικό πακέτο καρτοκινητής έχεις, μέσα από το 1314.

-Να μπορείς να αλλάζεις οικονομ. πακέτο καρτοκινητής μέσα από το 1314.

-Ενιαία χρέωση προς πληρ. καταλόγου και τηλεφωνητή για συμβόλαια και καρτοκινητή όπως Vodafone.

-Αναμονή χωρίς χρέωση στις πληρ. καταλόγου (όπως ΟΤΕ,Vodafone) και στην εξυπηρέτηση πελατών και να μη σε πετάει έξω όταν έχει φορτωμένες γραμμές.

-Καλύτερης ποιότητας εξυπηρέτηση πελατών (ευγενικούς εκπροσώπους και να σε καλούν αυτοί πίσω αν πέσει η γραμμή και εφόσον έχεις προλάβει να δώσεις τον αριθμό του κινητού σου-όπως Vodafone).

-Να βάλουν μια καλύτερη φωνή στα ηχογραφημένα μηνύματα του δικτύου και να βγάλουν αυτή τη βλάχα με την ελεεινή προφορά που έχει στα αγγλικά. (οι εκφωνήτριες των άλλων δικτύων έχουν και γαμώ τις προφορές στα αγγλικά)

-Όλα τα μηνύματα του δικτύου να ακούγονται και στα αγγλικά (ειδικά το "η κλήση σας προωθείται") και να ακούγεται το brand name cosmote σε όλα τα μηνύματα για να ξέρει ο καλών σε ποιο δίκτυο πήρε (όπως Qtelecom).

-Λιγότερη γραφειοκρατία όταν πρόκειται για έκφραση παραπόνου (όχι αποστολή φαξ, αλλά να καταγράφεται τηλεφωνικά το αίτημα του πελάτη και μετά να έπεται τηλεφωνική επικοινωνία από την εταιρεία για απάντηση όπως Vodafone/TIM). Ο πελάτης δεν έχει το χρόνο να κάθεται να συντάσσει επιστολές προς την εταιρεία!

-Το τμήμα λογαριασμών να λειτουργεί και τις Κυριακές.

-Να μπορεί το τμ. Εξυπηρ. συμβολαίων να σε συνδέει με την Εξ. καρτοκινητής και όχι να πρέπει να κλείσεις και να ξανακαλέσεις με νέα χρέωση (όπως Vodafone)

-Να μη λένε ψέματα στις διαφημίσεις ότι η cosmoκάρτα δίνει χρεώσεις συμβολαίου στην προνομιακή (0,0038/δευτ. χ.ΦΠΑ στην προν. έναντι 0,0035/δευτ. χ.ΦΠΑ στο οικ. προγρ. 60)

-Να έχουν ένα μη χρεώσιμο μήνυμα στην αρχή της κλήσης που να ενημερώνει για τη χρέωση των πληρ. καταλόγου όπως επιτάσσει η ΕΕΤΤ.

-Να είναι πιο καλά ενημερωμένοι οι εκπρόσωποι του cs και των καταστημάτων (όπως Vodafone)

-Να μη χρεώνεται η φραγή κλήσεων από το δίκτυο, η μεταβίβαση σύνδεσης και η αλλαγή αριθμού (όπως Vodafone). ΑΚΟΥ 70 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΝΟΥΜΕΡΟ!!! Ο ΛΑΛΑΟΥΝΗΣ ΘΑ ΜΕ ΑΡΙΘΜΟΔΟΤΗΣΕΙ ???

-Ε-billing και για πελάτες ατομικών συμβολαίων.

-Αναλυτική κατάσταση κλήσεων και στο καρτοσυμβόλαιο.

-Φθηνά SMS και διεθνείς κλήσεις στο καρτοσυμβόλαιο.

-Να ξαναγυρίσει στις παλιές τιμές που είχε το what's up για τις κλήσεις με 0,0067/δευτ. χ.ΦΠΑ. Η τιμή 0,0082/δευτ. είναι η τιμή που είχαν τα καρτοκινητά το 2002!

-Το SMS στην cosmoκάρτα να κοστίζει 0,09 Ευρώ χ.ΦΠΑ όπως στο συμβόλαιο.

-Φθηνότερη περιαγωγή (SMS και ομιλία) και χωρίς ελάχιστη χρέωση 60 δευτ. στις εξερχόμενες κλήσεις.

-Το διεθνές SMS να χρεώνεται σαν εθνικό.

-Να καταργηθεί η ελάχιστη χρέωση.

-Να μπορείς μέσα από το 13838 να μιλήσεις με εξυπηρέτηση τόσο συμβολαίου όσο και καρτοκινητής.

-Να έχει λογική χρέωση το 13838 και όχι χρέωση ανά λεπτό και 0,10 Ευρώ το λεπτό χ.ΦΠΑ (πιο ακριβά και από ένα υπεραστ. τηλεφ.)

-Μετά τις 5 που φεύγουν οι δημόσιοι υπάλληλοι του τηλεφωνικού κέντρου, όταν καλείς το 210 61 77 777 να σε συνδέει με μενού εξυπηρετήσεων πελατών (συμβολαίου, καρτοκινητής, εταιρικά) για να μπορείς να καλείς την εξυπηρέτηση και μέσω εναλλακτικών παρόχων σταθερής (όπως Vodafone).

-Η εξυπηρ. πελατών συμβολαίου/τμ. λογαριασμών να σε ενημερώνει για το ατιμολόγητο των κλήσεων όπως Vodafone.

-i-mode και cosmote view με χρέωση ανά είσοδο (όπως TIM, Vodafone).

-Χάρτη κάλυψης 3G στο site όπως ΤΙΜ.

-Καλύτερες επιδοτήσεις στις συσκευές i-mode και μεγαλύτερη ποικιλία (και στα 2 όπως ακριβώς Vodafone).

-Να ενημερώνομαι από την εξυπ. πελατών για το μεταφερόμενο χρόνο ομιλίας του συμβολαίου μου. (όπως ΤΙΜ)

-Να μην έχει ελάχιστη χρέωση 3 λεπτά η υπηρεσία call them all 600.

-Να διατεθούν πακέτα ομιλίας και sms στην cosmoκάρτα όπως Vodafone.

-Φθηνές διεθνείς κλήσεις όπως παλιά (χρέωση 0,0028/δευτ. + Τιμολόγια ΟΤΕ για διεθνείς κλήσεις –που μειώθηκαν κιόλας.)

-Να ενημερώνομαι με SMS από τις πληρ. καταλόγου για την καταχώρηση που ζητάω. (όπως ΤΙΜ)

-Να έχω χρέωση ανά κλήση στις πληρ. καταλόγου όπως ΟΤΕ και όταν ζητάω σύνδεση με αριθμό να έχω χρονοχρέωση ανάλογα με το οικονομικό πρόγραμμα που έχω.

-Να εμπλουτιστεί η υπηρεσία καταλόγου με στοιχεία συνδρομητών από τα υπόλοιπα δίκτυα κινητής τηλεφωνίας.

-Να μπορώ να ενημερωθώ σε ποιο δίκτυο ανήκει ένας αριθμός κινητού μέσω sms (όπως Vodafone).

-Η μεταφορά υπολοίπου του δωρεάν χρόνου να προσφέρεται σε παλαιούς και νέους συνδρομητές και σε όλα τα οικονομικά προγράμματα όπως Vodafone χωρίς διακρίσεις.

-Συνδυασμούς οικον. πακέτων Internet – κινητής τηλεφωνίας σε συνεργασία με την Otenet.

-Να μπορώ να χειρίζομαι την ειδοποίηση κλήσεων μέσω 4ψηφίου όπως Vodafone/TIM.

-Στα προγράμματα Cosmote Extra να μη χρεώνομαι 3 ευρώ για την αλλαγή των αριθμών κάθε μήνα (όπως Q-telecom/ Q-family, ΤΙΜ/ friends&family & τετ-α-τετ, ΟΤΕ/ ΟΤΕπιλογές που δε χρεώνομαι).

-Επιλογή με 600 λεπτά δωρεάν χρόνο στα συμβόλαια προς τους αριθμούς Cosmote και σταθερής τηλεφωνίας όπως Vodafone.

-Υπηρεσία διαθεσιμότητας του συνδρομητή όπως Vodafone Ελλάδας και ΤΙΜ Ιταλίας.

-Υπηρεσία Collect Calls όπως ΤΙΜ.

-Υπηρεσία Personal (smart) code σε πελάτες συμβολαίου όπως Vodafone και όπως υπηρεσία κωδικού χρήστη στην Cosmoκάρτα/Whatʼs up.

-Να χρησιμοποιώ τις υπηρεσίες του καρτοκινητού μου (αναμονή, ειδοποίηση κλήσεων, προώθηση στο 2in1*, δωρεάν SMS) ακόμα και με 0 υπόλοιπο στο λογαριασμό μου, δηλ. χωρίς να απαιτείται να έχω ελάχιστο υπόλοιπο 0,13 ευρώ (όπως Q-telecom). * 1 ευρώ για την προώθηση στο 2in1

-Την κατασκευή βάσης δεδομένων όπου θα καταχωρούνται τα ΙΜΕΙ όλων των κλεμμένων συσκευών των πελατών, και μετά, όταν αναγνωρίζεται το ΙΜΕΙ του κλεμμένου κινητού από το δίκτυο εφόσον φυσικά η συσκευή τεθεί σε χρήση, να γίνεται φραγή στη σύνδεση του κλεπταποδόχου, όπως Vodafone.

-Να καταργηθεί το πάγιο για κάθε αριθμό συμβολαίου στην υπηρεσία 2in1.

-Να έχω ασύρματο internet με απεριόριστη χρήση και με ένα λογικό σταθερό ποσό κάθε μήνα.

 

Κύριοι της Cosmote έχετε πολλή δουλειά μπροστά σας μέχρι να γίνετε…άνθρωποι!

Link to comment
Share on other sites

ΘΕΛΩ:

-Υπηρεσία καταμέτρησης του υπολοίπου του δωρεάν χρόνου ομιλίας σε προγράμματα με συμβόλαιο και του υπολοίπου των δωρεάν SMS/MMS σε προγράμματα με συμβόλαιο. (όπως vodafone)

-Ολοκλήρωση κλήσεων προς ένα κατειλλημένο συνδρομητή (Busy Call Back) όπως ΟΤΕ.

-Υπηρεσία φραγής στις εισερχόμενες κλήσεις από αριθμούς με απόκρυψη (όπως Cyta).

-Υπηρεσία φραγής εισερχόμενων κλήσεων και σε αριθμούς που θα επιλέξει ο καλούμενος συνδρομητής.

ξυπηρέτηση πελατών συμβολαίου χωρίς χρέωση όπως ΤΙΜ

ή με χρέωση ανά κλήση όπως Vodafone (η τελευταία εφαρμόζει χρέωση ανά κλήση ακόμα και όταν από συμβόλαιο καλείς εξυπ. καρτοκινητής)

-Χρέωση ανά κλήση προς προσωπικό τηλεφωνητή για συμβόλαια και καρτοκινητή(όπως Vodafone και ΤΙΜ)

-Να μπορείς να αλλάζεις το οικονομικό πακέτο καρτοκινητής χωρίς χρέωση ανά ημερολογιακό μήνα.

-Να μπορείς να γνωρίζεις ποιο οικονομικό πακέτο καρτοκινητής έχεις, μέσα από το 1314.

-Να μπορείς να αλλάζεις οικονομ. πακέτο καρτοκινητής μέσα από το 1314.

-Ενιαία χρέωση προς πληρ. καταλόγου και τηλεφωνητή για συμβόλαια και καρτοκινητή όπως Vodafone.

-Αναμονή χωρίς χρέωση στις πληρ. καταλόγου (όπως ΟΤΕ,Vodafone) και εξυπηρέτηση πελατών και να μη σε πετάει έξω όταν έχει φορτωμένες γραμμές.

αλύτερης ποιότητας εξυπηρέτηση πελατών (ευγενικούς εκπροσώπους και να σε καλούν αυτοί πίσω αν πέσει η γραμμή και εφόσον έχεις προλάβει να δώσεις τον αριθμό του κινητού σου-όπως Vodafone).

-Να βάλουν μια καλύτερη φωνή στα ηχογραφημένα μηνύματα του δικτύου και να βγάλουν αυτή τη βλάχα με την ελεεινή προφορά που έχει στα αγγλικά.

 

 

Υπηρεσία φραγής στις εισερχόμενες κλήσεις από αριθμούς με απόκρυψη (όπως Cyta) υπάρχει αλλά υποστηρίζεται από συγκεκριμένες συσκευές NEC ,προσωπικά δεν τη θεωρώ πολύ χρήσιμη γιατί μπορεί κάποιος δικός σου να κάνει κλήση με απόκρυψη μη μπορώντας να τηλεφωνήσει απ τ κινητό του.. Βεβαία γλιτώνεις από μερικούς ενοχλητικούς

Στα υπόλοιπα Συμφωνώ φίλε μου...

Νομίζω ότι η ενημέρωση υπόλοιπου και η χρέωση στην εξυπηρέτηση πελατών καθως και η ποιότητα της είναι τα πιο σημαντικές ελλείψεις ..

 

ΘΕΛΩ

 

να αλλάξουν το συντομο "η κληση σας προωθειτα "

και βγαινει αμεσως τηλεφωνιτης και χρεωνεσαι.Αυτο ισχυει και στη βοντα

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

 

-Ολοκλήρωση κλήσεων προς ένα κατειλλημένο συνδρομητή (Busy Call Back) όπως ΟΤΕ

 

 

Τί είναι αυτο;

 

Οσον αφορά το τμήμα λογαριασμών λειτουργεί Δευτέρα - Παρασκευή(;) εως της 16:00.

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Τί είναι αυτο;

 

Οσον αφορά το τμήμα λογαριασμών λειτουργεί Δευτέρα - Παρασκευή(;) εως της 16:00.

όταν ο συνδρομητής που θέλεις να καλέσεις είναι κατειλημμένος, ενεργοποιείς την υπηρεσία και μόλις ελευθερωθεί η γραμμή του, το δίκτυο πραγματοποιεί για σένα τη σύνδεση μαζί του, και ειδοποιείσαι με κλήση στο κινητό σου. Υπάρχουν αρκετές συσκευές που υποστηρίζουν την υπηρεσία αυτή, όμως το μειονέκτημα τους είναι ότι πρέπει να είσαι συνέχεια από πάνω τους, γιατί δεν προβλέπεται ηχητική ειδοποίηση σε περίπτωση επιτυχούς προσπάθειας επανάκλησης

Link to comment
Share on other sites

Στα υπόλοιπα Συμφωνώ φίλη μου...

ΘΕΛΩ

να αλλάξουν το συντομο "η κληση σας προωθειτα "

και βγαινει αμεσως τηλεφωνιτης και χρεωνεσαι.Αυτο ισχυει και στη βοντα

Άντρας είμαι!

Το δε "η κλήση σας προωθείται" είναι έτσι ΚΑΙ στις 3 μεγάλες (βόδα,ΤΙΜ,κοτέ) και προφανώς υπάρχει και δώ μια συμφωνία ακριβώς για να χρεώνεσαι. Είναι πολύ μαφιόζες τελικά αυτές οι εταιρείες! Προσπαθούν με περίτεχνους τρόπους και λεπτομέρειες να στα αρπάξουν!!

Link to comment
Share on other sites

Άντρας είμαι!

Το δε "η κλήση σας προωθείται" είναι έτσι ΚΑΙ στις 3 μεγάλες (βόδα,ΤΙΜ,κοτέ) και προφανώς υπάρχει και δώ μια συμφωνία ακριβώς για να χρεώνεσαι. Είναι πολύ μαφιόζες τελικά αυτές οι εταιρείες! Προσπαθούν με περίτεχνους τρόπους και λεπτομέρειες να στα αρπάξουν!!

 

 

οχ συγγνωμη φιλε μου :O :O :O αναρωτιεμαι η ΕΕΤΤ μπορει να κανει κατι γι αυτό ?

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

οχ συγγνωμη φιλε μου :O :O :O αναρωτιεμαι η ΕΕΤΤ μπορει να κανει κατι γι αυτό ?

Η ΕΕΤΤ για να χτυπήσει ένα τραστ πρέπει να πάρει το οκ από την κυβέρνηση! Τόσο αυστηρή είναι! Πως είναι η Offcom; Ε, καμία σχέση!!!

Link to comment
Share on other sites

Αφήστε τα παιδιά της ΕΕΤΤ να κοιμηθούν, μην τους ξυπνάτε... Σε κανένα χρόνο θα βάλουν ένα συμβολικό πρόστιμο και θα έχει αποδοθεί δικαιοσύνη !!!

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Wirelessly posted (Nokia6680/1.0 (2.04.14) SymbianOS/8.0 Series60/2.6 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

Egw 8elw koutaki whatsup me usim. Yparxei?

Νομίζω πως όχι. Η Cosmote δίνει πρόσβαση σε 3G δίκτυο με απλή SIM; Διότι αν δίνει η USIM είναι άχρηστη. Χώρια που πρέπει να πληρώσεις ξεχωριστά για την αγορά και δεν θα έχεις και Calling Tunes.........

Λεπτομέρειες!

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia6680/1.0 (2.04.14) SymbianOS/8.0 Series60/2.6 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

1) den me noiazoun ta calling tunes

 

2) h usim den einai axrhsth, kanei polla pou mia aplh sim den mporei

 

3) oxi h cosmote den dinei 3g me aplh sim

 

4) dld 8a prepei na parw koutaki me sim kai na zhthsw antikatastash.. Oxi re gmt. . .

 

5) thanx anyway :)

 

Edit: 6) 8a se epibebaiwsw oti ontws den yparxoun. Phra to cs kai rwthsa. Ftou! :(

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia6680/1.0 (2.04.14) SymbianOS/8.0 Series60/2.6 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

 

 

1) den me noiazoun ta calling tunes

 

2) h usim den einai axrhsth, kanei polla pou mia aplh sim den mporei

 

3) oxi h cosmote den dinei 3g me aplh sim

 

4) dld 8a prepei na parw koutaki me sim kai na zhthsw antikatastash.. Oxi re gmt. . .

 

5) thanx anyway :)

 

Edit: 6) 8a se epibebaiwsw oti ontws den yparxoun. Phra to cs kai rwthsa. Ftou! :(

Πάντως το κόστος της αλλαγής είναι γύρω στα €16-17 όσο δηλαδή και η αντικατάσταση απλής SIM.

Link to comment
Share on other sites

εγω εδω και 4 χρονια εχω cosmote αλλα γενικα με ξενερωσε οσο αφορα την σταση της ως προς τα παρακατω.

 

1. για να παρω καρτα 3G 14ευρο.

2. κανω απο καρτα σε συνδεση οκ μεσα σε 2 min ειχα συνδεση

3. παω να κανω διακοπη για να παρω καρτοσυμβολαιο ρωταω τον υπευθυνο για χρεωσεις μου λεει ειναι ακριβως ιδιες με του συμβολαιου + οτι στο πακετο 35 θα εχω 5 ευρο σαν δωρο με αποτελεσμα καν ζητησω διακοπη για να παω στο καρτοσυμβολαιο.

4. κατα την διακοπη γινεται αυτοματα καρτοκινητο περιμενω εδω και 2 μερες να γινει αλλα @@ρια εχω σημα αλλα δεν μπορω να παρω τηλ

5. τελικα οι χρεωσεις δεν ειναι οι ιδιες με τα συμβολαια και το καρτοσυμβολεο.

6. δεν μπορουν να με βρουν απο την δουλεια μου αλλα και δικοι μου πελατες.

7.πρεπει να περιμενω αλλες 2 μερες + 1 να δουλεψει ως καρτοκινητο για να εχω προνομιακο για να παω να φτιαξω συμβολαιο.

 

ΕΓΩ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ???? ΕΕΕ??? ακουω γνωμες! (sorry για την μεγαλη γραμματοσειρα αλλα εχω σπαστει αγρια... με την cosmote)

Xalara Gia Ola Yparxei Lush....

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Nokia-> 6610 , 6100 , 6600 , 7610 , 6630 , 6680 , N70 , N90... εχουμε και φυσικα μελλον..:!:

Link to comment
Share on other sites

Οσον αφορά για το 5. Οι χρεώσεις είναι συμβολαίου. (Ομιλίας εννοώ)

για δες εδω!:) μηπως κανω λαθος? για δωσε τα φωτα σου!!!

πηρα τηλ στο 1313 και μου ειπαν οτι δεν εχει τις ιδιες χρεωσεις! ειναι πιο μεγαλες για το καρτοσυμβολεο.

Xalara Gia Ola Yparxei Lush....

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Nokia-> 6610 , 6100 , 6600 , 7610 , 6630 , 6680 , N70 , N90... εχουμε και φυσικα μελλον..:!:

Link to comment
Share on other sites

για δες εδω!:) μηπως κανω λαθος? για δωσε τα φωτα σου!!!

πηρα τηλ στο 1313 και μου ειπαν οτι δεν εχει τις ιδιες χρεωσεις! ειναι πιο μεγαλες για το καρτοσυμβολεο.

 

Ακυρο, μπερδεύτηκα. Οι χρεώσεις είναι ίδιες όταν περάσει το συμβόλαιο τον δωρεάν χρόνο ομιλίας. Πχ στο 240 συμβόλαιο είναι 0.0024/δευτ ενώ στο καρτοσυμβόλαιο είναι 0.0036/δευτ. Στο συμβόλαιο 240 0.0036 είναι μετά τον δωρεάν χρόνο ομιλίας. Αρα δεν είναι το ίδιο. Λάθος μου

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Τελικα πρεπει να ξαναγυρισω σε κανονικη συνδεση τωρα που εγινε καρτοκινητο ποτε μπορω να το ξανακανω συνδεση αυτο τιν αριθμο???

Xalara Gia Ola Yparxei Lush....

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Nokia-> 6610 , 6100 , 6600 , 7610 , 6630 , 6680 , N70 , N90... εχουμε και φυσικα μελλον..:!:

Link to comment
Share on other sites

Ενας φίλος μου έκανε καρτοσυμβόλαιο κ το τεστάραμε. Μίλησε 2 λεπτά περίπου και κάναμε την πράξη και βγάλαμε οτι είναι 0.0036.
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...