Jump to content

[Επίσημο] Nokia N91


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Paidia katapliktiko re sis to ekane ki egw.Mpravo re nervous.Pisteuw na ginetai kirile kai sto 6680 pou thelw na kanw upadate... ??? pantws poli kalo ayto.(pou na trexeis se nokia ki tetoia...)
AplA^ o OneiroS
Link to comment
Share on other sites

για να υπαρχει στην επιλογη ηχου(κλησης,μνμ,αφυπνηση)ενα κομματι πρεπει να μην ειναι μπ3?
Link to comment
Share on other sites

για να υπαρχει στην επιλογη ηχου(κλησης,μνμ,αφυπνηση)ενα κομματι πρεπει να μην ειναι μπ3?

 

nomizw pws oxi...egw bazw kanonika gia ixo klisis mp3...

oson afora tin anabathmisi tin ekana k egw.ola OK. to mono problima einai pws den mporw na sindesw to kinito me to pc suite kai den mporw na epanaferw epafes kai minimata.yparxei periptwsi na wfiletai ayto stin anabathmisi???se periptwsi pou kanw apegkatastasi tou pc suite k meta egkatastasi,xanw ta dedomena mou???euxaristw:D

Link to comment
Share on other sites

ναι για ηχο κλησης μπορω να το βαλω κ εγω,αν παω πρωτα στα κομματια,οχι απο το προφιλ ας πουμε...

για τα μηνυματα ομως δεν υπαρχει τετοια επιλογη,οπως κ για την αφυπνιση!

σαυτα πως βαζεις?

Link to comment
Share on other sites

thn gantemia mou vradiatika.xarika oti tha kano update,katevazo to programmataki, to trexo kai mou leei oti eimai up-to date..me version 1.00.028.68 stis 29-03-06!!!!

exete kamia idea giati ginete ayto prin to spaso??thanx paides prokatavolika...

Link to comment
Share on other sites

ironmaiden prepei na metakiniseis to mp3 pou theleis sti mnimi tou tilefonou. Sounds->Digital Sounds. Mono tote tha emfanistei ston katalogo me tous ixous kliseis kai minimaton.Alla den leei na xaseis etsi 4-5Mb apo ta 16 tis mnimis tis siskeuis.

Wii Number

7116 0358 1247 8762

Link to comment
Share on other sites

ironmaiden prepei na metakiniseis to mp3 pou theleis sti mnimi tou tilefonou. Sounds->Digital Sounds. Mono tote tha emfanistei ston katalogo me tous ixous kliseis kai minimaton.Alla den leei na xaseis etsi 4-5Mb apo ta 16 tis mnimis tis siskeuis.

 

oxi paidia, prepei ta mp3 na metakinithoun ston fakelo Sounds / tones h digital sounds..meta tha emfanistei...

kaneis tpt gia to thema mou??voitheiaaaa

Link to comment
Share on other sites

ennoeis to fakelo Sounds/Tones i digital sounds sto skliro disko i sto tilefono?

Ego tha ithela na po oti eno me tin proigoumeni anabathmisi to problima me ta theme eixe lithei tora me tin anabathmisi meso internet exo pali problima.Bgainontas stin othoni anamoni (desktop as poume) to roloi kai i mpara kato einai apo to epilegmeno theme alla i eikona sto kentro einai apo to default theme.kai prepei na kano restart to kinito gia fortosei kanonika...to exei kaneis allos auto?

Wii Number

7116 0358 1247 8762

Link to comment
Share on other sites

αν αφησω στη νοκια το κινητο μου θα μου δωσουν καποιο αλλο μεχρι να ειναι ετοιμο το δικο μου?
Link to comment
Share on other sites

mpa den nomizo file...ektos kai an einai sto nokia tou irakleio krhths opou oi alhtes mou to krathsan 1,5 mera xoris na mou dosoun tpt & epeidh fovithikan mhpos to xalasoun to ksanaedosan piso xoris na to agkiksoun!!!tsatsoiiiii
Link to comment
Share on other sites

στο γερμανο εχω την εντυπωση οτι δινουν.η κανω λαθος?

καπου δινουν οταν το πας για σερβις

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια. Εχω ενα προβληματακι!.

 

Πηγα το Ν91 για αναβαθμηση μολις το πηρα , τεσπα αυτοι στο nokia center αντι να μου κανουν backup τα αρχικα αρχεια του κινητου (δεν ειχα προσθεσει τιποτα δικα μου) με το pc suite εκαναν απλα ενα copy paste απο τον σκληρο μου στο δικο τους. Αφου μου κανουν την αναβαθμηση , μοθ κανουν και ενα format στο σκληρο, στη συνεχεια μου περνουν ξανα τα αρχεια του κινιτου μονο που τωρα πλεον δεν παιζουν.

 

Αφου εψαξα λιγο το θεμα καταλαβα οτι πιθανοτατα με το format εσβησαν τα drm κλειδια που υπαρχουν στο κινιτο (μαλλον ως hidden αρχεια) γιατι οταν παω να δω π.χ. το American idiot μου βγαζει "No activation key available for American Idiot ...... Get activation key??" ..

 

 

1)Ξερει κανεις αν μπορω καπως να ξαναβρω αυτα τα αρχεια για τα κλειδια?

2)Αν παρω τα κλειδια καποιου αλλου Ν91 θα δουλεψουν ?? 3)Γενικα τα κλειδια χρειαζονται μονο για τα αρχεια της Νοκια ή θα εχω αργοτερα προβλημα χρησιμοποιωντας καποια αλλα αρχεια???

 

 

Υ.Γ. για οσουσ δεν ξερουν τι ειναι αυτα τα κλειδια αναφερει κατι στο manual σελ 136 !

Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω να μπορεις να κανεις τπτ.το ιδιο προβλημα εχω κ εγω...

το εψαξα αλλα τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

egw piga: menu-dika mou-kleidia enegropoiisis-akyra kleidia-epiloges-epanafortwsi.kai perimenw...kai perimenw...kai tipota den ginetai.

an pas:epiloges-anaktisi kleidiou, sou zitaei dieuthinsi istou kai kwdiko prosbasis.an pas leipsi kleidiou anoigei tis ypiresies alla den kanei tipota...:mad:

Link to comment
Share on other sites

μην το ψαχνετε δεν υπαρχει περιπτωση να γινει κατι...

η νοκια καλα τα καταφερε σαυτο

Link to comment
Share on other sites

Ποπο στη nokia βαριουνται που ζουνε κανονικα!!!

Εχω στειλει e-mail για το προβλημα με τα κλειδια και ακομα να απαντησουν (μαλλον θα περιμενω για πολυ ακομα..

 

 

Α παρατηρησα και κατι αλλο. Δοκιμαστε να παιξετε π.χ. ενα mp3 απο το κινητο με τελειως κλειστο τον ηχο και βαλτε το αυτι σας κοντα στην mini usb που εχει το κινητο. Δεν ξερω αν ισχυει για ολουσ αυτο αλλα σ΄εμενα ακουγονται οι στροφες του δισκου και η βελονα που διαβαζει απο τον δισκο. Τι γινεται μηπως εχει προβλημα το κινητο (ή μηπως εγω εχω προβλημα?? :) )

 

 

Τεσπα αν απαντησουν καποτε απο την Alpa Copy θα σας ενημερωσω.!

Link to comment
Share on other sites

μηπως ειναι λογικό να γυρνάει ο δίσκος? :p Πρόσεξε μετά απο καμια πτώση μην αρχίσει και κανει τίποτα τακ-τακ στο εσωτερικό, πράμα που υποδηλώνει την αρχή του τέλους για το δίσκο...
Αγγελίες στο buy & sell μόνο!
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια. Εχω ενα προβληματακι!.

 

Πηγα το Ν91 για αναβαθμηση μολις το πηρα , τεσπα αυτοι στο nokia center αντι να μου κανουν backup τα αρχικα αρχεια του κινητου (δεν ειχα προσθεσει τιποτα δικα μου) με το pc suite εκαναν απλα ενα copy paste απο τον σκληρο μου στο δικο τους. Αφου μου κανουν την αναβαθμηση , μοθ κανουν και ενα format στο σκληρο, στη συνεχεια μου περνουν ξανα τα αρχεια του κινιτου μονο που τωρα πλεον δεν παιζουν.

 

Αφου εψαξα λιγο το θεμα καταλαβα οτι πιθανοτατα με το format εσβησαν τα drm κλειδια που υπαρχουν στο κινιτο (μαλλον ως hidden αρχεια) γιατι οταν παω να δω π.χ. το American idiot μου βγαζει "No activation key available for American Idiot ...... Get activation key??" ..

 

 

1)Ξερει κανεις αν μπορω καπως να ξαναβρω αυτα τα αρχεια για τα κλειδια?

2)Αν παρω τα κλειδια καποιου αλλου Ν91 θα δουλεψουν ?? 3)Γενικα τα κλειδια χρειαζονται μονο για τα αρχεια της Νοκια ή θα εχω αργοτερα προβλημα χρησιμοποιωντας καποια αλλα αρχεια???

 

 

Υ.Γ. για οσουσ δεν ξερουν τι ειναι αυτα τα κλειδια αναφερει κατι στο manual σελ 136 !

Φίλε μου κακώς σου έκαναν format τον δίσκο. Υπήρχε λόγος; Εκτός αν αντιμετώπιζες προβλημα με αυτον. Αλλα και πάλι τα προεγκατεστημενα προγραμματα και multimedia που εχει ο σκληρος ειναι διαθεσιμα σε ZIP. Οποτε δεν χρειαζοταν να σου κανουν "backup" της πλακας, απλα αντιγραφωντας τα αρχεια !!! Μπορουν να τα περασουν απο την αρχη ολα και τα system χωρις προβλημα.

http://i77.photobucket.com/albums/j72/Ferryman_rx7/PB3.jpg Έχω να φάω κουραμάνα ...
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον ιδου τι μου απαντησαν απο την Αplha Copy

τους εχω στειλει σχεδον οτι εκανα post εδω .

 

 

 

Αγαπητέ Κύριε *******,

 

 

 

Αρχικά σας ευχαριστούμε για την προτίμηση σας στα προϊόντα μας.

 

Αναφορικά με τα ερωτήματα σας, θα θέλαμε να σας πληροφορήσουμε πως:

 

 

 

1.Τα κλειδιά δεν μπορούν να ανακτηθούν

 

2.Δεν είναι δυνατόν η ενεργοποίηση των κλειδιών ύστερα από μεταφορά κάποιας άλλης συσκευής πολυμέσων.

 

3.Τα κλειδιά χρειάζονται για αρχεία που έχουν δικαιώματα (DRM).

 

 

 

 

Οποτε μαλλον δεν μπορουμε να κανουμε τιποτα. αν και ακομα δεν το πιστευω κατι θα υπαρχει καπου στο internet αλλα ακομα δεν το εχω βρει

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...