Jump to content

[Επίσημο] Nokia N91


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τοσο τα εβαλα κ εγω τελικα!

στο music manager της νοκια δεν μου εμφανιζει απο τα εγραφα μου την μουσικη μου,δεν την βρισκει καν.ξερει κανεις γιατι?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πάντως, με την έκδοση που γράφεις, (την ίδια έχω και γω), δεν έχω κανένα πρόβλημα. Απορώ τι του κάνουν και τους κρεμάει κάθε τρεις και λίγο.

 

Εκτός αν δεν έχουν την τελευταία...

 

Και εγώ που τηην έχω μια χαρά περνάω...το ει΄χα off γιατι δεν το πήρα στις διακοπές αλλά εδω κ μια βδομάδα που το δουλεύω πρόλαβε να κολλήσει όχι μόνο σε φάση αναπαραγωγής βίντεο/ήχου αλλά και στη δημιουργία sms.....:!: :X :lol: :p :ninja: :cry: :!: Αλλά βέβαια εγώ είμαι τέτοιος κάφτης που έπρεπε να με έχουνε στους alpha testers,ούτε καν στους beta...Kατα τ'αλλα ευχαριστημένος είμαι από το κινητό ( το πήρα 300 € απο 630 που το ειχε η Vodafone λόγω επιδότησης ).Να βρίσκαμε κ ενα καλό προφίλ βίντεο να κόψουμε καμιά season από κάνα csi να βλέπουμε ωραία θα'ταν!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σττους χρήστες του Ν91...Επειδή είμαι κάτοχος ενός Ν70 και σκέφτομαι να το αλλάξω, τελικά αξίζει τα λεφτά του ?Το προτείνετε?Ευχαριστώ

εκ των προτέρων...

Link to comment
Share on other sites

iPOD??????ποιο iPOD???

Διαβαστε για να καταλαβετε...

http://www.mobileburn.com/review.jsp?Id=2617&source=SIDEBAR

Η αγάπη αποτελείται απο μια μοναδική ψυχή που κατοικεί σε δύο σώματα! (Αριστοτέλης)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Proud Owner of a Xbox360 fully updated!!! (http://www.enternity.gr)

Next Generation Consoles WAR:http:// http://www.vgchartz.com/

Link to comment
Share on other sites

εγω παλι που το συγκρινα με 2 ipod γιατι δεν συμφωνω?και χωρις να λαβω υπ οψην μου οτι ειναι κ κινητο...
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σττους χρήστες του Ν91...Επειδή είμαι κάτοχος ενός Ν70 και σκέφτομαι να το αλλάξω, τελικά αξίζει τα λεφτά του ?Το προτείνετε?Ευχαριστώ

εκ των προτέρων...

 

Το οτι αξιζει σαν κινητο ειναι αδιαμφισβητητο. 4 GB HDD σε ενα OS9.1 πολυτελες κινητο...

Μακαρι να μην ειχε βγει το N93 που με εχει πορωσει λογω video και το θελω..

Απο την αλλη θα μου λειψουν τα 4GB αν το πουλησω εντελει και θα τρεχω να σκαω 700+100 για mini sd καρτες... :rolleyes: ..

Οσον αφορα τον ηχο του θεωρω οτι απεχει παρασαγγας απο το 6270 που ειχα.. Εχει φοβερο καθαρο και γεματο ηχο απο τα ακουστικα..

 

P.S Ρε παιδια επι τη ευκαιρια θελω να το βαλω αγγελια γιατι δεν μπορω ; Πρεπει να εχω ενα συγκεκριμενο αριθμο posts?

Link to comment
Share on other sites

Το οτι αξιζει σαν κινητο ειναι αδιαμφισβητητο. 4 GB HDD σε ενα OS9.1 πολυτελες κινητο...

Μακαρι να μην ειχε βγει το N93 που με εχει πορωσει λογω video και το θελω..

Απο την αλλη θα μου λειψουν τα 4GB αν το πουλησω εντελει και θα τρεχω να σκαω 700+100 για mini sd καρτες... :rolleyes: ..

Οσον αφορα τον ηχο του θεωρω οτι απεχει παρασαγγας απο το 6270 που ειχα.. Εχει φοβερο καθαρο και γεματο ηχο απο τα ακουστικα..

 

P.S Ρε παιδια επι τη ευκαιρια θελω να το βαλω αγγελια γιατι δεν μπορω ; Πρεπει να εχω ενα συγκεκριμενο αριθμο posts?

 

prepei toulaxistwn 75...

 

 

 

mia paratirisi:meta apo tin prwti mou diamorfosi sto skliro to knito petaei!!mou fenetai apisteuta grigoro!kai den to eixa idietera fortwmeno...kamia 200sara mp3,200 foto...den kollaei katholou!!(den mporousa na kanw anasigrotisi diskou...giati??)

Link to comment
Share on other sites

mia paratirisi:meta apo tin prwti mou diamorfosi sto skliro to knito petaei!!mou fenetai apisteuta grigoro!kai den to eixa idietera fortwmeno...kamia 200sara mp3,200 foto...den kollaei katholou!!(den mporousa na kanw anasigrotisi diskou...giati??)

 

Ελα ντε.. Και εμενα στο tools του HDD μονο format μου βγαζει σαν επιλογη γιατι; :blink:

Link to comment
Share on other sites

Ελα ντε.. Και εμενα στο tools του HDD μονο format μου βγαζει σαν επιλογη γιατι; :blink:

 

(den mporousa na kanw anasigrotisi diskou...giati??)

 

Η ανασυγκροτηση δισκου εμφανιζεται αυτοματα ,μονο οταν ειναι απαραιτητο και χρειαζεται

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Paidia kalimera!!! Mexri stigmis na min to matiaso ola kala me to kinitaki!!! To kleisame to proto dimino...

Mipos mporeite na mou peite pos elegxoume tin ekdosi tou logismikou?

Sas eyxaristo!!!

 

Σε κατασταση αναμονης ,πληκτρολογεις *#0000#

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Έκανα την ανανέωση σε έκδοση 30 και σε γενικές γραμμές όλα καλά αν εξαιρέσουμε ότι δεν ανοίγει την gallery, πάλι κάνει μισή ώρα.

 

Εκτός αυτού ανακάλυψα το άλλο, δυο μέρες πριν το αγοράσω το συγκεκριμένο κινητό ήταν στην nokia για service. Το fnac από το οποίο και αγόρασα το κινητό μου λέει ότι ήταν σφραγισμένο (δεν το θυμάμαι γιατί ζήτησα να μου το ανοίξουν στο κατάστημα μπροστά μου) και ότι αυτά είμαι μαμακίες της alpha copy. Γενικά μου ζητούν να περάσω μια διαδικασία να το δώσω να μου δώσουν άλλο μέχρι να δουν τι γίνεται με την nokia και τα σχετικά. Γνωρίζει κανείς πως μπορώ να κινηθώ δικαστικά και προς του δυο (fnac & alpha copy) χωρίς να πολύ μπλέξω δίνοντας το κινητό μου πίσω, παίρνοντας άλλο και μετά άλλο και ίσως κάποια στιγμή το δικό μου ή ένα καινούργιο μετά από πολύ ταλαιπορία?

 

btw, πιο πολύ εμπιστεύομαι το fnac παρά την alpha copy... δίκιο δεν έχω?

Link to comment
Share on other sites

KΑι εκει που ολα καλα και ελεγα πως και παει τοσο καλα τοσο καιρο η 3η συσκευη που πηρα-αντικατεστησα δυο γιατι ειχαν προβληματα με τα που τα πηρα-τσακκκκκκ!!3000 ΜΗΝ ολα περασμενα στον σκληρο και οχι στο τηλεφωνο εξαφανιστηκαν δια μαγειας!!!!Γα@#@#@#@#@ @#@# #@#@#!!

Τα νευρα μου...

 

Στην διαχειριση δειχνει οτι υπαρχουν,τωρα εμφανιζει μονο τα νεα μην που περνω.τα εψαξα παντου τπτ..Κανω το τελευταιο μου backup απο τον υπολογιστη και τις3φορες κωλλησε στον 42%...Αυτες τις μαλ@#ς να μην εκανε θα ταν το καλυτερο κινητο!!

Link to comment
Share on other sites

KΑι εκει που ολα καλα και ελεγα πως και παει τοσο καλα τοσο καιρο η 3η συσκευη που πηρα-αντικατεστησα δυο γιατι ειχαν προβληματα με τα που τα πηρα-τσακκκκκκ!!3000 ΜΗΝ ολα περασμενα στον σκληρο και οχι στο τηλεφωνο εξαφανιστηκαν δια μαγειας!!!!Γα@#@#@#@#@ @#@# #@#@#!!

Τα νευρα μου...

 

Στην διαχειριση δειχνει οτι υπαρχουν,τωρα εμφανιζει μονο τα νεα μην που περνω.τα εψαξα παντου τπτ..Κανω το τελευταιο μου backup απο τον υπολογιστη και τις3φορες κωλλησε στον 42%...Αυτες τις μαλ@#ς να μην εκανε θα ταν το καλυτερο κινητο!!

Στο μενού της μουσικής αριστερό κλικ και resfresh music library, ένα restart και θα τα βρεις κανονικά τα τραγουδάκια σου. Έκανες software upgrade στο 30?
Link to comment
Share on other sites

Me tin anavathmisi svinete tpt apo mesa px minimata klp klp???
Σβήνονται επαφές, μηνύματα, ρυθμίσεις και ότι έχεις στο τηλέφωνο. Μουσική, φωτογραφίες και οτιδήποτε είναι στον σκληρό δίσκο δεν τα πειράζει η αναβάθμιση.
Link to comment
Share on other sites

Kalhmera se oloys k xronia polla stoys eortazontes.mias k milame gia munhmata kserete ena eykolo tropo ( k aneksodo ) na metafero ta sms-mms apo to ngage sto n91 k sto pc gia arxeio?

 

me to lifeblog to opio to dinete mazi me to n91

Link to comment
Share on other sites

θελω να μεταφερω τα μνμ απο το κινητο στον υπολογιστη για να κανω φορματ κ να τα ξαναβαλω.πως γινετε?
Link to comment
Share on other sites

θελω να μεταφερω τα μνμ απο το κινητο στον υπολογιστη για να κανω φορματ κ να τα ξαναβαλω.πως γινετε?

 

to lifeblog metaferi ston ipologisti oles tid fotografies ,video kai minimata ston ipologisti mas kai exis tin dinatotita na ta ksanafortosis sto kinito

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΛΙ δεν εμφανιζεται τπτ στην εκθεση οταν την ανοιγω!!τα νευρα μου το @$@#@#@κινητο!!για αυτο ολοι το πουλανε...αν ειναι δυνατον...Στα καλα καθουμενα..Και μακαρι να το ειχα φουλαρισμενο..Μονο 300mb εχω μεσα σε κινητο με 4gb ΕΛΕΟΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΛΙ δεν εμφανιζεται τπτ στην εκθεση οταν την ανοιγω!!τα νευρα μου το @$@#@#@κινητο!!για αυτο ολοι το πουλανε...αν ειναι δυνατον...Στα καλα καθουμενα..Και μακαρι να το ειχα φουλαρισμενο..Μονο 300mb εχω μεσα σε κινητο με 4gb ΕΛΕΟΣ!!!

 

poloi einai autoi pou exoun auto to problima...egw den to exw pathei oute mia fora...kai oute euxomai...den mporw na katalabw to giati omws...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...