Jump to content

2o Athens myPhone Meeting


vampyre
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κυριακή 21 Δεκεμβρίου , 5μμ , Flocafe @ Village Μαρούσι.

 

Για να δω συμμετοχές. :)

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 327
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ΠΑΡΟΝ!!!! :P
Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Παρών....(όχι παρον (το)...χάντερ, το έχουμε ξαναπεί! :whistle: )

 

Όμως να προτείνω και μιά ωραία και μεγάλη κυριλάτη καφετέρια στο κέντρο της Αθήνας και συγκεκριμένα στην Ιπποκράτους ανάμεσα σε Ακαδημίας και Πανεπιστημίου....με εύκολη πρόσβαση με κάθε μέσο από όλα τα σημεία των Αθηνών και από το μετρό....Δε θυμάμαι το ονομά της, αλλά μπορώ να το βρω....

 

Ακούω γνώμες..... ;)

 

Υ.Γ. : Δεν μένω φυσικά στο κέντρο της Αθήνας....προς αποφυγή παρεξηγήσεων...... :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον christ-k

 

Παρών....(όχι παρον (το)...χάντερ, το έχουμε ξαναπεί! :whistle: )

 

Όμως να προτείνω και μιά ωραία και μεγάλη κυριλάτη καφετέρια στο κέντρο της Αθήνας και συγκεκριμένα στην Ιπποκράτους ανάμεσα σε Ακαδημίας και Πανεπιστημίου....με εύκολη πρόσβαση με κάθε μέσο από όλα τα σημεία των Αθηνών και από το μετρό....Δε θυμάμαι το ονομά της, αλλά μπορώ να το βρω....

 

Ακούω γνώμες..... ;)

 

Υ.Γ. : Δεν μένω φυσικά στο κέντρο της Αθήνας....προς αποφυγή παρεξηγήσεων...... :whistle:

 

 

Εχμ ...επειδή μας έχει τελειώσει η....βαζελίνη :p όσοι έχουμε αυτοκίνητα δεν έχουμε καμμία ελπίδα για κέντρο... :worry:

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον christ-k

 

Παρών....(όχι παρον (το)...χάντερ, το έχουμε ξαναπεί! :whistle: )

 

 

ειμαι απο χωριο ρε παιδια τι να κανω δηλαδη με τους βλαχους και αρβανιτες που εχω μπλεξει ( χωρις παρεξηγηση ) :p

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον vampyre

 

Εχμ ...επειδή μας έχει τελειώσει η....βαζελίνη :p όσοι έχουμε αυτοκίνητα δεν έχουμε καμμία ελπίδα για κέντρο... :worry:

 

 

:D :lol: :p

Εγώ προτείνω το Flocafe στο Village στο Μαρούσι. Μια που κατεβήκαμε κάτω την προηγούμενη φορά, νομίζω πως είναι δίκαιο. Πάντως παρών αν είμαι Αθήνα και δεν φύγω για τις γιορτές

Ἢ λέγε τί σιγῆς κρεῖττον, ἢ σιγὴν ἔχε
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον vampyre

 

Εχμ ...επειδή μας έχει τελειώσει η....βαζελίνη :p όσοι έχουμε αυτοκίνητα δεν έχουμε καμμία ελπίδα για κέντρο... :worry:

 

Tις Κυριακές είναι πολύ εύκολη υπόθεση το πάρκινγκ στο κέντρο....αφού οι καρεκλοκένταυροι ξακουράζονται!!!

 

....Εγώ το πρότεινα από άποψης ευκολίας συγκοινωνιακής πρόσβασης σε πολλούς και επειδή βρίσκεται στο μέσον όλων των σημείων....

 

Δεν έχω κανένα πρόβλημα γιά οπουδήποτε άλλωστε, αν και θεωρώ το village στο Μαρούσι αρκετά πιό δύσκολο σημείο γιά παρκάρισμα και ειδικά την Κυριακή....

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Ericsson T39m: SonyEricssonT68/R502)

 

Αρχικό μήνυμα από τον/την vampyre

Κυριακή 21 Δεκεμβρίου , 5μμ , Flocafe @ Village Μαρούσι.

 

Για να δω συμμετοχές. :)

 

Mesa!an kai tha protimousa na ginotan glifada,ilioupoli,argiroupoli klp giati einai poli poio sigouro oti tha ertho!

Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

τι λετε ρε παιδια.Αραβωνιαζεται ο αδερφος μου τοτε θα τρεχω για myphone meeting?.Αλλη μερα βαλτε. Και προτεινω στα floca στο μαρουσι μιας και ειναι και της τελεστετ παραρτημα διπλα και της κοσμοτε και της παναφον να κανουμε 5 λεπτη διαμαρτυρια για το gprs .
http://x2.putfile.com/3/6717061370.gif
Link to comment
Share on other sites

ΜΕΣΑ!!!!!!!!!!! Πάντως μην περίμενετε να κεράσω που έχω γενέθλια στις 23/12!!!!!!! :Ρ
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες,μέσα κι εγώ!!Ελπίζω μόνο μην έχω φύγει για διακοπές! :-)

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι μέσα όπου και να γίνει. Βέβαια από την άλλη για κέντρο μπορώ να κανονίσω για πάρκινγ για όλους στα εξάρχεια.

Όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

3ο athenks myphone meeting δεν είναι? Ένα τον Αύγουστο κ ένα πρόσφατα στο Ρέντη δενμ έχουν γίνει?
Link to comment
Share on other sites

den afinoume ta meetings na pame gia kana tournoua bowling i mpiliardou???????????????????????????????????????????????????

http://briefcase.pathfinder.gr/download/Mc_Vtec/12660/144459/0/redliners.jpg

-Ti kaneis ekei?.........-Ti kanw?prospathw na anoiksw!!!

-Ma DEN exoume IBIZA!...........-Pali kala!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον hellenicsun

 

Ευχαριστως να ερθω αν καποιος Dj_Blade δεν με (πρρρρρ):happy:

 

 

Σαββατο κ Κυριακη έχει διαγωνισμο db Drag..

Αν είναι το πολυ πολυ θα έρθεις μαζί μου κ θα πάμε απο κει...να δουμε τι θα παίξει κ απο γκαφρα...

Ποτε θα πα ποτε θα παααρωωω την T28RS

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Omen

 

Ο Wappy θα είναι???? :worry: Μάλλον (98%) μέσα!

 

βρε! ήρθες?? :) και ακόμα να περάσεις... :whistle:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Dj_Blade

 

Σαββατο κ Κυριακη έχει διαγωνισμο db Drag..

Αν είναι το πολυ πολυ θα έρθεις μαζί μου κ θα πάμε απο κει...να δουμε τι θα παίξει κ απο γκαφρα...

 

 

Ενταξει.Παμε και στα 2 στην τελικη.Αλλα κριμα ειναι να χασουμε και αυτο το meeting.Απο λεφτα μισα μισα βρε συ!Για το ταξι μιλαω παντα!Λοιπον ολοι στο meeting!!!!!!!!!!!!!Να γινει χαμος!Να γινει της εκδιδομενης!!!!Να βλεπω παντου myphoneακιδες και κινιτα!!!!Ααααααα!!!!! :up:

 

(Πως με βρισκετε?Να αναλαβω την διαφημιση του site?Ε?Ε?) :rolleyes: :stupid:

Link to comment
Share on other sites

Θεού θέλοντως....(Γιατι για καιρού δέν μασάμε είμαστε παντός καιρού) είμαι μέσα....!
Resurrection
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Tomby

 

Θεού θέλοντως....(Γιατι για καιρού δέν μασάμε είμαστε παντός καιρού) είμαι μέσα....!

 

 

και πιστευω απο τους πρωτους εκει ε? ;)

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...