Jump to content

Μουσικές Προτάσεις και Αναζητήσεις! [V]


rigasnic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν πιστεύω να λες το Dragostea Din Tei ?

 

 

Afto akrivws ine file mou se efxaristw!!

Δεκάδες tips & tricks σχετικά με Η/Υ, προγραμματισμό, hacking, software, hardware, linux και πολλά ακόμα...
Link to comment
Share on other sites

Paidia pali xreiazomai tin voitheia sas akousa ena tragoudi pou leei sto refrain

''kai paikse mousiki" gynaika to elege. To kserw ta stoixeia einai elaxista opoiadipote voitheia einai efprosdekti.

 

eyxaristw.

Δεκάδες tips & tricks σχετικά με Η/Υ, προγραμματισμό, hacking, software, hardware, linux και πολλά ακόμα...
Link to comment
Share on other sites

allo! se ena apo ta prwta cd twn going through an 8imamai kala se auto pou eixe mesa kai tin ptwsi itan ena kommati to opoio to exoun parei apo ena kseno to opoio kapoioi stoixoi itan: why you wanna heart me girl are you serious.... k.t.l. mipws kserei kaneis na mou pei pws legetai to komati i genika pou mporw na brw to cd na to katebasw? giati sto e-mule den to briskw me tipota kai genika den briskw palia twn going through!!!!opoios mporei as boi8isei
Link to comment
Share on other sites

allo! se ena apo ta prwta cd twn going through an 8imamai kala se auto pou eixe mesa kai tin ptwsi itan ena kommati to opoio to exoun parei apo ena kseno to opoio kapoioi stoixoi itan: why you wanna heart me girl are you serious.... k.t.l. mipws kserei kaneis na mou pei pws legetai to komati i genika pou mporw na brw to cd na to katebasw? giati sto e-mule den to briskw me tipota kai genika den briskw palia twn going through!!!!opoios mporei as boi8isei

Goin' Through - Tο Πάρτυ '98 (Burn Rubber on me)

Το sample είναι από το GAP BAND - Burn Rubber On Me

 

Από τα λίγα καλά τους κομμάτια. Το έψαχνα κάμποσα χρόνια με μόνο hint το στίχο "τράβα το χαλί" :lol:

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς ένα τραγούδι πολύ γνωστό, παλιό. Η φωνή αυτού που το τραγουδάει μοιάζει με του John Lennon και οι στίχοι στο ρεφραίν πάνε κάπως έτσι:

"Everything i want, you 've got it...,

Everything you need... i 've got it,

Everything i want, you 've got it ooooooooooooo...." :)

 

any ideas?:)

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς ένα τραγούδι πολύ γνωστό, παλιό. Η φωνή αυτού που το τραγουδάει μοιάζει με του John Lennon και οι στίχοι στο ρεφραίν πάνε κάπως έτσι:

"Everything i want, you 've got it...,

Everything you need... i 've got it,

Everything i want, you 've got it ooooooooooooo...." :)

 

any ideas?:)

Roy Orbison - You got it ...;

Link to comment
Share on other sites

παιδια ψαχνω ενα τραγουδι που ψιλο παιζει τελευταια στο ραδιο. παει καπως ετσι "δωσε μου τωρα το φιλι που ζητω, στην αγκαλια σου θελω να χαθω......"μεσα εχει και λιγο απο αλλη γλωσσα δεν ξερω ποια! ελπιζω να φτανουν οι πληροφορίες!!!!

"Το φιλί - Καραγιαννης Κυριακος & Μιχαλης"

 

Βασανίζομαι στου έρωτα το κύμα

και τα δάκρυα μου πέφτουνε βροχή

Κόψε το σχοινί άμα θες σαν νήμα

και δώσε στην αγάπη λίγη ένοχη

Σε σκέφτομαι και πρέπει να μιλήσω

και στο ορκίζομαι πως πρέπει να σε δω

μακριά σου δεν ζω

μακριά σου δεν ζω

Δώσε μου τώρα το φιλί που ζητώ

στην αγκαλιά σου θέλω να χαθώ

μακριά να φύγω να τρέξω να σωθώ

και πάλι νομίζω, πως θα σ' ονειρευτώ

 

Προσπάθησες πολύ με τις αισθήσεις

όμως έφυγες μωρό μου τελικά

προσπάθησες πολύ να με κρατήσεις

τρελάθηκες μα έφυγες ξανά

σε σκέφτομαι και πρέπει να μιλήσω

και στο ορκίζομαι πως πρέπει να σε δω

μακριά σου δεν ζω

μακριά σου δεν ζω

 

δώσε μου τώρα το φιλί που ζητώ

στην αγκαλιά σου θέλω να χαθώ

μακριά να φύγω να τρέξω να σωθώ

και πάλι νομίζω, πως θα σ' ονειρευτώ

 

Δώσε μου τώρα το φιλί που ζητώ...

Υπογραφή εκτός ορίων. 420Χ150 και 16Κ μέγιστο.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρει κανείς ποιο είναι το τραγούδι του Τερζή που λέει περίπου "εγωισμός μου λες σημαίνει ότι εμείς οι δύο καταντήσαμε ξένοι" ή κάτι τέτοιο και τον τιτλο από ένα του Γιαννιά που λέει "κι ας μην έχω που να πάω";
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρει κανείς ποιο είναι το τραγούδι του Τερζή που λέει περίπου "εγωισμός μου λες σημαίνει ότι εμείς οι δύο καταντήσαμε ξένοι" ή κάτι τέτοιο και τον τιτλο από ένα του Γιαννιά που λέει "κι ας μην έχω που να πάω";

"Τερζής Πασχάλης - Είναι σωστό"

Σήμερα πάλι ξανά σε θυμήθηκα

είπα διάφορα και προσποιήθηκα

και όταν δάκρυσα γέλασα για να κρυφτώ

Σήμερα πάλι ξανά σε προσπέρασα

και δε λυπήθηκα τόσα που πέρασα

νόμιζα πως ένα αντίο θα είναι αρκετό

 

Είναι σωστό πες μου να ξέρω

που δε σε ξέχασα και υποφέρω

είναι σωστό, είναι σωστό

Εγωισμός μη μου λες τι σημαίνει

εμείς οι δυο καταντήσαμε ξένοι

είναι σωστό, είναι σωστό

 

Μην προσπαθείς να μου πεις πως με ξέχασες

μέτρα μονάχα εκείνα που έχασες

μέτρα τα βράδια που λείπεις και δεν είσαι εδώ

Μην ξεγελιέσαι για σένα δε νοιάζομαι

ξέρω εγώ ακριβώς τι χρειάζομαι

ξέρω πως θέλω να 'ρθεις μια στιγμή να σε δω

 

Είναι σωστό πες μου να ξέρω...

Υπογραφή εκτός ορίων. 420Χ150 και 16Κ μέγιστο.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα μια βοήθεια:blink: στα παρακάτω:

 

1.Ένα χορευτικό remix με την μουσική του ''Just an Ιllusions'' (απο Imagination) όπου κάποια στιγμή mixarei και το ''Back to life'' των Snap το άκουσα στο Ακρωτήρι πριν 2 μέρες.

 

2.Χορευτικό κομμάτι κλώνος του Fiesta περσινό πρέπει να είναι με αντρικά βαριάς φωνής φωνητικά ¨Τu ru ruuuuu.... tu ru ruu....."

 

Ευχαριστώ πολύ:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

2.Χορευτικό κομμάτι κλώνος του Fiesta περσινό πρέπει να είναι με αντρικά βαριάς φωνής φωνητικά ¨Τu ru ruuuuu.... tu ru ruu....."

 

Ευχαριστώ πολύ:)

Sergio Del Rio - Parazaar

Link to comment
Share on other sites

Sergio Del Rio - Parazaar

 

Steve N King - Heroes :)

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

re paidia asxeto..alla auth ao tis pussycat dolls den einai apo tis pio oraies gynaikes sto kosmo?an thelete deite to klik tou beep na mou peite th gnomh sas.ego psifizo iper pantos!

Ωραια δεν ξερω, αλλα sexy σιγουρα, δες το videoclip του Buttons :X

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Steve N King - Heroes :)

Όντως. Παρασύρθηκα από το turururururu και δεν πρόσεξα το "αντρικά βαριάς φωνής φωνητικά" :O Έχεις δίκιο :)

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχει κανένας τον εθνικό ύμνο σε midi? η εκδοση που βρήκα είναι πολύ χάλια!!!
Mobile Lineup : Nokia 3330 --> SE T300--> SE T630--> SE K750-->SE W960--> HTC Touch--> SE j105--> Nokia 5530 XpressMusic + Nokia C5 --> Huawei Ideos X5--> SE Xperia Neo V + LG Optimus 7-->Samsung Galaxy S4 mini DUOS-->ASUS Zenfone 2 (2GB Ram).Τα καλύτερα Κ750 --> Xperia Neo V-->j105 (έπεσε στην θάλασσα και έσταζε σκουριά)--> Νοκια C5 --> Ideos X5
Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχει κανένας τον εθνικό ύμνο σε midi? η εκδοση που βρήκα είναι πολύ χάλια!!!

Μη μου πεις ότι θέλεις να τον βάλεις για ήχο κλήσης...

Link to comment
Share on other sites

Goin' Through - Tο Πάρτυ '98 (Burn Rubber on me)

Το sample είναι από το GAP BAND - Burn Rubber On Me

 

Από τα λίγα καλά τους κομμάτια. Το έψαχνα κάμποσα χρόνια με μόνο hint το στίχο "τράβα το χαλί" :lol:

 

:)

se eyxaristw poli an kai pali kai pou mou to eipes den to briskw!!! eleos toulaxiston twra kserw ti psaxnw!!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θελω βοηθεια..;) ..Ψαχνω κατι κομματια πολυ καιρο και δεν μπορω να βρς τιτλους...Οποιος μπορει ας μπει εδω http://briefcase.pathfinder.gr/view/loverman13 στις ηχογραφησεις και ας μου πει πως λεγονται...εχω απελπιστει πια..:( Ευχαριστω για τον χρονο σας...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια θελω βοηθεια..;) ..Ψαχνω κατι κομματια πολυ καιρο και δεν μπορω να βρς τιτλους...Οποιος μπορει ας μπει εδω http://briefcase.pathfinder.gr/view/loverman13 στις ηχογραφησεις και ας μου πει πως λεγονται...εχω απελπιστει πια..:( Ευχαριστω για τον χρονο σας...

 

15. Oasis-Don't look back in anger

16. Orson-No tomorrow

21. Karmah-Just be good to me

30. Πάριος-Θλιβερό τοπίο (νομίζω)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια θελω βοηθεια..;) ..Ψαχνω κατι κομματια πολυ καιρο και δεν μπορω να βρς τιτλους...Οποιος μπορει ας μπει εδω http://briefcase.pathfinder.gr/view/loverman13 στις ηχογραφησεις και ας μου πει πως λεγονται...εχω απελπιστει πια..:( Ευχαριστω για τον χρονο σας...

29. «Joan Osborne - One Of Us» :)


Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...