Jump to content

Μουσικές Προτάσεις και Αναζητήσεις! [V]


rigasnic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σας προτείνω το τελευταίο album των Enigma. To 5o του απίστευτου Michael Cretu, "A posteriori", αποτελεί μια μυητική πρόταση στην ηλεκτρονική μουσική με έναν χαρακτήρα που ξεκίνησε από το προηγούμενο album του, το "Voyageur". Το θεωρώ πολύ ώριμη δουλειά, πραγματικά περιέχει ηχητικά διαμάντια! Πάντως δεν πρέπει να έχει πολύ καιρό που βγήκε. Όσοι είστε φίλοι της ατμοσφαιρικής ηλεκτρονικής μουσικής θα το λατρέψετε :music:
Link to comment
Share on other sites

πως λέγεται ένα τραγούδι που λέε στο ρεφρέν :Σε ποια ξένη αγκαλιά να κοιμάσαι?Και ποιος το τραγουδάει?

 

Μηπως λες το "Ξύπνησα πέντε το πρωί" του αντωνη βαρδη????

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

Παίδες θέλω να μου πείτε ποιος τραγουδάει το 'Speck of gold'..

Tη διασκευή που ακούγεται τώρα τελευταία..:)

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά!:O

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Παίδες θέλω να μου πείτε ποιος τραγουδάει το 'Speck of gold'..

Tη διασκευή που ακούγεται τώρα τελευταία..:)

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά!:O

 

Afterlife ;)

Link to comment
Share on other sites

Afterlife ;)

Ποιας χρονιάς είναι?

 

Έχω βρει ένα του 2004 και ένα του 2005..:confused:

 

Ποιο ακούγεται στα ραδιόφωνα?(της Θεσ/νίκης τουλάχιστον :O)

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ!

 

Ψάχνω τα εξής 2 τραγούδια (περιλαμβάνονται στο παιχνίδι Fifa 07):

1. Nightmare of You - Dear Scene, I Wish I Was Deaf

2. Malibu Stacy - Los Angeles

 

Ψάχνω σε όλα τα καλά καταστήματα ...και δεν τα βρίσκω πουθενά! Έχει κανείς καμιά ιδεά; PM me plz! :)

 

Να ευχαριστήσω έστω και λίγο καθυστερημένα τα παιδιά που μου απάντησαν με PM! Τελικά βρήκα και τα δύο τραγούδια :) Και τα δύο είναι πολύ ωραία πάντως και τα συνιστώ ανεπιφύλακτα!

Lilly: Marshall, dinner's ready!

Marshal: Is there any for me?

Lilly: No, but it's your favourite!

Link to comment
Share on other sites

kserei kaneis ta parakatw kommatia?????h poiothta den einai polu kalh alla 8ewrw oti opoios ta gnwrizei mporei na ta anagnwrisei....thanx:rolleyes:

 

http://rapidshare.com/files/19444734/Songs.zip.html

 

p.s. logw ligou xronou ta exw ola mazi se ena zip....

http://www.lottery24.com/img/horoscope/capricorn.gif Αιγόκερως Είσαι???
Link to comment
Share on other sites

kserei kaneis ta parakatw kommatia?????h poiothta den einai polu kalh alla 8ewrw oti opoios ta gnwrizei mporei na ta anagnwrisei....thanx:rolleyes:

 

http://rapidshare.com/files/19444734/Songs.zip.html

 

p.s. logw ligou xronou ta exw ola mazi se ena zip....

 

15 = Διονύσης Μακρής - Δευτέρα βράδυ

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, παράκληση.

 

Γίνεται τα .amr αρχεά σας να τα κάνετε .wav ή κάτι τέλος πάντως που να διαβάζετε και από winamp και από wmp;

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δυο ελληνικά τραγουδάκια θέλω..

 

Το πρώτο έχει στίχους ρεφραίν:

Κάθε μου σκέψη, κάθε ανάσα φωτιά, χωρά τη δική σου ματιά, είσαι κάθε μου σκέψη κάθε ταξίδι...., μα ξέρω δεν είναι αρκετό να σ' αγαπώ..

 

Το δεύτερο έχει στίχους ρεφραίν:

Μα κάθε νύχτα που περνά, για σένα η ανάσα μου χτυπά, όλη η ζωή πιο δυνατά όχι δε γιατρεύεται η καρδιά μου..

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά!:)

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δυο ελληνικά τραγουδάκια θέλω..

 

Το πρώτο έχει στίχους ρεφραίν:

Κάθε μου σκέψη, κάθε ανάσα φωτιά, χωρά τη δική σου ματιά, είσαι κάθε μου σκέψη κάθε ταξίδι...., μα ξέρω δεν είναι αρκετό να σ' αγαπώ..

C REAL - Κάθε μου σκέψη

 

Το δεύτερο έχει στίχους ρεφραίν:

Μα κάθε νύχτα που περνά, για σένα η ανάσα μου χτυπά, όλη η ζωή πιο δυνατά όχι δε γιατρεύεται η καρδιά μου..

(ισως??) Δόμνα Κουντούρη - Δε γιατρεύεται η καρδιά μου

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά!:)

You welcome... :)

[sIGPIC][/sIGPIC] Εγγραφή: Οκτ. 2003 - It's been a while....
Link to comment
Share on other sites

Να ΄σαι καλά ρε @dathanassiou! :cool:

 

Xίλια χρόνια θα ζήσεις με την Porsche σου.. :lol: :p

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

ψαχνω ενα electro κομματι που λεει μια γυναικα i can give you what you want if you give me what i do...

αν ξερει κανεις πως το λενε...ευχαριστω

:* If God Is A Dj...Life Is A Dancefloor

 

 

:music: :music: :music:

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω ένα ισπανικό ποπ κομμάτι , το βίντεοκλιπ του οποίου παιζόταν συχνά στο madtv, γύρω στο καλοκαίρι..τραγουδάει μια κοπελιά γύρω στα 20-23 που έχει μακρύ ξανθό μαλλί με φράτζα μπροστά και φοράει μαύρο παντελόνι και μπλουζάκι.

 

ευχαριστώ ;)

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω ένα ισπανικό ποπ κομμάτι , το βίντεοκλιπ του οποίου παιζόταν συχνά στο madtv, γύρω στο καλοκαίρι..τραγουδάει μια κοπελιά γύρω στα 20-23 που έχει μακρύ ξανθό μαλλί με φράτζα μπροστά και φοράει μαύρο παντελόνι και μπλουζάκι.

 

ευχαριστώ ;)

 

mipos les to mallo apo bebe?

[sigpic][/sigpic]

I Am, by any practical defintion of the words, foolproof and incapable of error. - HAL9000

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω ένα ισπανικό ποπ κομμάτι , το βίντεοκλιπ του οποίου παιζόταν συχνά στο madtv, γύρω στο καλοκαίρι..τραγουδάει μια κοπελιά γύρω στα 20-23 που έχει μακρύ ξανθό μαλλί με φράτζα μπροστά και φοράει μαύρο παντελόνι και μπλουζάκι.

 

ευχαριστώ ;)

 

despierta-edurne

Link to comment
Share on other sites

lalispera se olous.mhpos kserei kaneis ena kommati pou leei <tora eisai allou kai se psaxno allou tora einai allios oso pernaei o kairos tora pleon mou mila mia mono skia>kapos etsi paei.pleaseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee help!!!!!!!!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

lalispera se olous.mhpos kserei kaneis ena kommati pou leei <tora eisai allou kai se psaxno allou tora einai allios oso pernaei o kairos tora pleon mou mila mia mono skia>kapos etsi paei.pleaseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee help!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Φιλτατε εγω δε μπορω να βρω κατι... Μηπως κανεις λαθος στους στιχους που δινεις???

Μπες εδω και κανε μια αναζητηση μονος σου!!! Εχει τους στιχους απο ολα τα ελληνικα τραγουδια!!!

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...