Jump to content

Μουσικές Προτάσεις και Αναζητήσεις! [V]


rigasnic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ψαχνω ενα παλιο ξενο κομματι που το ειχαν διασκευασει και στα ελληνικα η Αλεξια με τον Χαριτοδιπλωμενο. Στα ελληνικα λεγοταν ''Κανεις δεν μας σταματα'', το ξενο πηγαινε καπως ''If we can build this love together.... nothing can stop us now...'' ή καπως ετσι....

 

Ευχαριστω προκαταβολικα!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ψαχνω ενα παλιο ξενο κομματι που το ειχαν διασκευασει και στα ελληνικα η Αλεξια με τον Χαριτοδιπλωμενο. Στα ελληνικα λεγοταν ''Κανεις δεν μας σταματα'', το ξενο πηγαινε καπως ''If we can build this love together.... nothing can stop us now...'' ή καπως ετσι....

 

Ευχαριστω προκαταβολικα!

 

Starship - Nothing’s Gonna Stop Us Now

Link to comment
Share on other sites

Psaxnw ena tragoudi kseno poy ksekinoyse opws to intro toy "Brothers In Arms" twn Dire Straits alla kapoioi mayroi to exoyn kanei ektelesh rap. Paizei na kykloforhse kapoy to 1999-2000.De thymamai akribws!

Nomizw legetai "Bring It On" kai einai apo toys "Killaz" h' kapws etsi!!!

Ta fwta sas! :D

From the child and from the fool, one learns the truth. :lol:
Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω ένα κομμάτι με στίχους που πάνε κάπως έτσι "Υou don't know even the words of the song". Spears/Anastasia παίζει να είναι.
Link to comment
Share on other sites

γνωριζει κανεις αυτο?νομιζω ειναι αυτοι π λεγανε το dance with the devil

http://rapidshare.com/files/28440946/666_-_go.mp3.html

 

Αυτοί είναι σίγουρα (666),ακόμα ακούω στα αφτιά μου το alaaarmaaa la bombaaaaa απ΄την τριήμερη του 2000..το συγκεκριμένο δεν το ξέρω το μόνο που νομίζω ότι ακούω σωστά είναι που λέει ο τυπάς χέντε=gente=κόσμος..ελπίζω να βοήθησα,καλό βόλι:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

vasika moiazei. einai to Brimful of Asha - Cornershop
Apple iPhone 3G, Nokia: 3110, 3210, 3330, 8210, 6150, 3410, 6610, 6230, 6670, 6270, N70, 6131, E50, 6500 slide, 1680, E51, 6220c, NEC N400i, Sharp GX17, ETEN: M600+ SE: T610, K800i, W580i(x2), K810i, P990i, W20i(zylo), X10 mini pro, ZTE Blade, LG Optimus Black Now: Apple iPhone 3G, Sony Xperia U
Link to comment
Share on other sites

Είναι ένα τρομερά περιεργο κομματι ελληνικο που ακουσα μια φορα στο ραδιο.Ειχε ντραμς μεσα αλλα γυναικεία φωνή σαν γιαγιάδες περίπου!Ελεγε "ποιος θα ποιος θα πάρει την αγάπη..." μετα ελεγε "εγώ θα τραγουδώ.." κτλ.Μιασ και ειναι ελληνικο ευελπιστω να βρθει γιατι ηταν φοβερο.Ευχαριστω εκ των προτέρων.

 

Pleas voithiste kai emena mia fora!To thelo ekeino to tragoudi.

Link to comment
Share on other sites

γνωριζει κανεις αυτο?νομιζω ειναι αυτοι π λεγανε το dance with the devil

http://rapidshare.com/files/28440946/666_-_go.mp3.html

 

666 - Mueve

Το νέο μουσικό blog είναι εδώ!Αφιερώματα,επιλεγμένα mp3s...

 

"It's better to burn out than fade away"

N. Young

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σ' όλους

 

Μήπως ξέρει κανείς τον τίτλο του τραγουδιού που ακούγεται στην σειρά του alpha Μαργαρίτα. Το τραγουδάει η Μελίνα Κανα.

 

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση:

 

Ένα κομμάτι, ψιλο-dance, με γυναικεία φωνητικά που κάποια στιγμή λέει "I wanna be good for you" ή κάτι τέτοιο, μήπως έχει κανείς ιδέα ποιό μπορεί να είναι ;

 

(Δεν είναι η Maria Nyler και το Naked & Sacred)

(και το google δε βοήθησε)

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

κάπου στην προηγούμενη σελίδα είχα ρωτήσει για ένα κομμάτι αλλά δεν βρίσκω το ποστ μου..:worry:

anyway...επειδή μου το είχε ζητήσει ,αν το βρω, και ο gkr41 , είναι το :

Επαφή (Άμμος) :)

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση:

 

Ένα κομμάτι, ψιλο-dance, με γυναικεία φωνητικά που κάποια στιγμή λέει "I wanna be good for you" ή κάτι τέτοιο, μήπως έχει κανείς ιδέα ποιό μπορεί να είναι ;

 

(Δεν είναι η Maria Nyler και το Naked & Sacred)

(και το google δε βοήθησε)

Αν και δε νομίζω να είναι αυτό, δοκίμασε το Above & Beyond feat. Zoe Johnston - Good For Me

 

κάπου στην προηγούμενη σελίδα είχα ρωτήσει για ένα κομμάτι αλλά δεν βρίσκω το ποστ μου..:worry:

anyway...επειδή μου το είχε ζητήσει ,αν το βρω, και ο gkr41 , είναι το :

Επαφή (Άμμος) :)

Αυτό θα σου έλεγα στο MSN, αν επιβεβαίωνες το sample που σου έδωσα :chair:

Στην Cosmote παίζει :p

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω δυο τραγούδια:

 

#1 http://www.sendspace.com/file/gpc1d2

Το τραγούδι αυτό αν δεν κάνω λάθος έπαιζε για ένα διάστημα σε διαφημίσεις του ΓΕΡΜΑΝΟΥ. Λέει κάτι σε Me&You ή κάπως έτσι. Να φανταστώ ότι κάπως έτσι θα είναι και ο τίτλος του;

 

Και (#2) http://www.sendspace.com/file/xh4zb6

 

Αν τα ξέρει κανείς ας με ενημερώσει plzz!

Link to comment
Share on other sites

Μάστιγα έχουν γίνει αυτά τα amr. Κάντα mp3/wav, βάλε τα σε ένα zip και ανέβασέ τα πάλι μαζί για να μην κατεβάζουμε 2 φορές.
Link to comment
Share on other sites

Μάστιγα έχουν γίνει αυτά τα amr. Κάντα mp3/wav, βάλε τα σε ένα zip και ανέβασέ τα πάλι μαζί για να μην κατεβάζουμε 2 φορές.

http://www.sendspace.com/file/29zu5w

Link to comment
Share on other sites

To 2 είναι Linkink Park - What I've done

Ευχαριστώωωωωω!

Το άλλο; Τελικά το σιγούραψα. Έπαιζε στις διαφημίσεις του ΓΕΡΜΑΝΟΥ πριν το κ*πρόσκυλο... :p

Link to comment
Share on other sites

 

To Winamp δεν τα έπαιξε και στον media player ακούγονται λες και τραγουδάνε τα Στρουμφάκια :p Έτσι ήταν η ηχογράφηση ή κάτι πήγε πολύ στραβά με την κωδικοποίηση; Αν θες ξαναδοκίμασε.

Lilly: Marshall, dinner's ready!

Marshal: Is there any for me?

Lilly: No, but it's your favourite!

Link to comment
Share on other sites

To Winamp δεν τα έπαιξε και στον media player ακούγονται λες και τραγουδάνε τα Στρουμφάκια :p Έτσι ήταν η ηχογράφηση ή κάτι πήγε πολύ στραβά με την κωδικοποίηση; Αν θες ξαναδοκίμασε.

Κάποιο πρόβλημα με σένα παίζει. Τα samples παίζουν κανονικά. :)


Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...